eu Hráč flor0902

[FRGIF] FRENCH GIFTED (Historie)


WN8
1491
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
51.75%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
19508
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19508 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.01 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 51.75% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.61 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1078.73 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.73 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 544.07 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1491 0 0 0 (+1) 0 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 54 35 0 89
Průměrný Tier 10 8 6 9.21
Winrate 44.44% 45.71% 0.0% 44.94%
Tanků odhaleno 1.98 1.63 0.0 1.84
Udělené poškození 1552 1228 0 1425.0
Obrana základny 2.41 6.09 0.0 3.85
Průměrně zkušeností 697 772 0 726.0
Průměrně střel 9.61 9.23 0.0 9.46
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 116 394 140 104
Průměrný Tier 10 8 6 7.93
Winrate 37.07% 40.61% 50.71% 40.38%
Tanků odhaleno 0.68 0.93 0.84 1.03
Udělené poškození 1849 1448 707 1766.0
Obrana základny 0.75 2.31 2.14 2.46
Průměrně zkušeností 598 618 508 618.0
Průměrně střel 9.47 9.08 7.79 8.77
(WG Player ID: 510485478)
Načteno za 0.81s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.12.2021 22:40:05 - 1.12.2021 22:40:05)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/flor0902.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=flor0902][img]https://lab-vole.cz/Signature/flor0902.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
68% (241 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
745
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1628
(15610 Bitev)
WN8 Tier VI
1377
(3784 Bitev)
WN8 Tier VII
1271
(2627 Bitev)
WN8 Tier VIII
1928
(5327 Bitev)
WN8 Tier IX
1455
(1943 Bitev)
WN8 Tier X
1950
(1929 Bitev)

Tanky (211)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x687386163641.67%1162.3
Renault UE 5731221451752.94%250.6
BT-74401153860.53%185.8
Pz.Kpfw. III Ausf. K5521439333.33%1187.2
Ikv 65 Alt II6149270130.0%3719.2
Object 2579127856423451.71%1057.2
STA-281580982966.67%2454.5
IS-3A819099967853.85%2325.6
Sexton II31041273542.86%229.1
BDR G1 B527822318242.86%321.2
Sexton I3477355250.0%1795.3
StuG IV53862872339.13%703.4
Type 95 Heavy40114250.0%107.3
Valentine AT4651044544.44%32.0
MS-114184450.0%80.6
Comet778242620848.56%1188.9
AT 252332156642.42%311.8
M40/M43814287502657.69%1830.3
SU-100M179864796353.97%1338.6
Object 26810229362134750.14%1622.5
AMX 30 1er prototype9147031330.0%925.8
IS-38125053354752.1%1436.1
T-6020952100.0%261.0
AMX 13 F3 AM657029725448.82%758.8
T-150639428917753.11%513.6
Type 3 Chi-Nu52502765532.73%426.2
T1 Cunningham1861283426.47%292.0
FV30465684113745.95%851.6
Panhard EBR 75 (FL 10)8118179423053.91%2448.6
Prototipo Standard B924689055350.94%2737.7
T28810726801553.33%1020.9
S-51779437628753.31%946.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E31011523056.67%229.1
T-2933553172857.14%1551.3
Strv m/4255673645844.83%1601.1
UDES 15/1610229377614548.97%1925.5
AMX 50 1008137572510950.46%1503.9
IS-710192872015152.32%1578.3
SU-85B42061937848.72%355.1
M54 Renegade81874100111359.29%2234.2
Strv fm/21102110.0%0.0
SU-1018184783649258.54%2532.8
LTP3671341154.55%168.8
T-43772449714952.35%1122.6
Type 2597 Chi-Ha349942740.74%0.0
ST-II1020416691844.44%1343.3
Type 97 Chi-Ha31281831464.29%411.8
Object 2611016317207057.14%1421.7
ISU-122S715596911030.0%2200.0
Leo7124563517552.0%2171.2
Pz.Kpfw. II222961838.89%0.0
KV-1551634633251.81%1144.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C33595746564.62%2532.9
T-54 ltwt.911807866154.1%1936.3
T-100 LT1015638268557.65%2149.5
Renault NC-311281611100.0%264.1
M2 Medium Tank31641932250.0%479.7
B148312913238.64%0.7
Emil I8160188611461.4%1908.1
L-602232467250.0%1578.8
43 M. Toldi III3309413850.0%1781.2
Vickers Medium Mk. I1791581369.23%439.6
Object 2771020018332661.54%1578.5
Object 430915637446250.0%1246.3
Renault FT 75 BS21311022040.0%535.7
Progetto M35 mod. 46821379989448.94%3206.0
Panhard AMD 178B65356133762.16%1636.9
Strv S18196784717558.29%2355.8
Lago44833471942.11%1718.8
SU-152790940326853.36%1261.2
Centurion Mk. I810736716657.58%1499.8
Strv 7467044694751.06%1257.8
Hotchkiss EBR77666208440.48%1593.9
Vickers Medium Mk. III31221362240.91%241.7
Emil II916388445863.79%1508.9
LT vz. 35221113250.0%90.8
AMR 352279469250.0%1526.1
SU-100666538823853.78%1097.3
Object 1401020406998052.5%1833.2
IS-2-II814678367951.9%1874.2
Black Prince7197311333.33%0.0
Rheinmetall Skorpion G82211805540.0%2458.3
Bishop55273433852.63%1298.8
Object 430U1025068664654.35%2017.4
Leopard 110261782015554.19%2411.2
T3 HMC2861352755.56%251.9
AT-12133144540.0%334.3
UDES 169180883013453.73%1791.5
T-44885547754549.72%1083.9
Pz.Kpfw. 35 (t)21473450.0%81.6
Bretagne Panther658928620.0%692.5
AM 39 Gendron-Somua2139219425.0%401.5
Ikv 1035332297366.67%805.8
Object 268 Version 41022877017347.95%1538.8
T145827866475.0%2061.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D2115379450.0%452.3
KV-4880643318943.92%736.6
Matilda43333026254.84%928.4
A-205431426749.25%90.2
T-2849814910044.0%73.8
Grant42062331866.67%712.3
ISU-1528177278273857.45%2067.6
T-54 first prototype8103943730.0%876.5
IS794449718450.54%1309.8
TS-58172982529953.18%1952.1
VK 30.02 (D)711467697054.29%2055.6
T25 AT787438528649.3%1108.6
M5A1 Stuart4731842250.0%96.3
G.Pz. Mk. VI (e)2845837.5%0.0
M7 Priest31001491850.0%151.8
MT-25628633811148.65%670.5
Vickers Medium Mk. II28601258.33%160.5
Renault FT11301961100.0%858.8
Hotchkiss H3521512921060.0%816.9
Centurion Mk. 5/1 RAAC810126711040.0%1000.7
Maus1019517512454.17%1558.2
T2 Medium Tank21362571968.42%819.0
Type 97 Te-Ke2165218366.67%904.5
SU-85535123916850.0%741.7
Object 7049189761525049.6%1412.4
T4041981917349.32%332.8
Type 1 Chi-He42632215841.38%723.0
T56 GMC346913844.74%30.6
T-549139971721752.07%1453.5
T-34-85671648946053.48%1523.1
P.44 Pantera815739134557.78%2305.5
Cromwell657839913755.47%1136.5
T1 Heavy Tank53242517244.44%481.5
M56 Scorpion713408971258.33%2272.7
Panhard EBR 9099707812751.85%1491.9
Leichttraktor10902100.0%261.0
T28 Concept711106902263.64%1583.3
AMX 50 B1025539622665.38%2381.4
KV-85680443641047.8%1356.1
M10 RBFM57324921729.41%1372.4
ARL 44663837922250.9%1136.7
Lorraine 39L AM31701474247.62%443.3
T34 B8131868412547.2%1653.7
HWK 308107773614353.15%1973.6
T-4631171543855.26%411.4
T-26291135850.0%301.3
AMX ELC bis53165212360.87%1202.0
King Tiger (Captured)7695650333.33%685.1
Covenanter51161808252.44%300.9
Lorraine 155 mle. 518102553017350.29%1098.7
BT-2229891741.18%7.8
VK 30.01 (D)648336113450.0%800.9
AMX 383351411450.0%81.1
SU-76M41441513743.24%232.4
Somua SM815007641050.0%1502.4
Churchill I53013607544.0%461.8
Churchill VII63773247138.03%394.7
D1218841952.63%104.4
LTG78557459556.84%1935.2
Cruiser Mk. III339773043.33%24.6
Type 6469558211457.14%2953.4
KV-261008593107753.95%1991.0
Vickers Mk. E Type B233691637.5%0.0
T 55A922198185543.64%2549.0
Ikv 90 Typ B71296677250.0%2001.1
AMX 50 1209147763114052.86%1269.1
Mäuschen917168702958.62%1697.9
Kranvagn1023398355752.63%1782.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J4991728454.76%181.9
T-50-2660960611054.55%1910.7
Super Hellcat711707911764.71%1884.3
212A913285705749.12%1163.1
T-10915417005745.61%1443.4
IS-3-II914877884050.0%1363.1
M2 Light Tank2338433250.0%1933.2
KV-3772744618252.2%819.0
Loyd Gun Carriage259911353.85%232.1
Universal Carrier 2-pdr211733751.35%86.6
M10 Wolverine525622116248.15%406.3
AMX 13 105 AM mle. 5052882178845.45%443.8
IS-2 shielded71506916666.67%2302.8
Indien-Panzer816029054060.0%2529.6
M3 Lee42212177855.13%731.9
M36 Jackson660536513553.33%1002.8
Panhard EBR 10510181086214253.52%2582.3
Pz.Kpfw. 38 (t)373260.0%0.0
T-34518520715248.68%305.7
D23321033250.0%75.2
Birch Gun42031811163.64%711.9
Tiger (P)71111680425.0%1308.3
Sherman VC Firefly6723581450.0%1256.0
AMX M4 mle. 45778738315744.59%943.5
Leopard Prototyp A926169956860.29%2862.1
SU-14-2811636886163.93%1325.2
Progetto M40 mod. 6510276286834953.87%2562.1
VK 100.01 (P)815699174160.98%2055.2
Stuart I-IV3235284560.0%970.7
AMX 13 577105810166662.12%2442.1
Cruiser Mk. I10710.0%0.0
Lorraine 155 mle. 50773036926646.24%851.6
AMX 105 AM mle. 47419615112148.76%538.8
Alecto424424413753.28%606.5
IS-27879590837.5%907.4
IS-68500310425.0%236.4
Object 2639159966713246.97%1316.8
Crusader62462479544.21%486.5
T1 HMC230792250.0%107.3
Bat.-Châtillon 155 559113857726642.86%984.5
VK 30.01 (P)617261145977.78%5031.5
Cruiser Mk. IV4561102365.22%217.5
LTTB884472417655.11%1758.3
Chi-Ni2207184333.33%993.0
UDES 14 Alt 58187195653760.71%2864.1
Renault FT AC21071161764.71%378.8
Pz.Kpfw. III/IV531627323348.93%789.9
Bat.-Châtillon 155 5810132065513548.89%1094.1

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[FRGIF] FRENCH GIFTED14591601Vstoupil14.11.2019

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved