WN8
749
Recent WN8
790
(18 Bitev)
Winrate
46.76%
Recent WR
50.0%
(18 Bitev)
Bitev
7053

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 7053 0 4 4 18
Průměrný Tier 6.7 0.0 9.5 9.5 9.56
Winrate 46.76% 0.0% 25.0% 25.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.66 0.0 1.75 1.75 0.72
Udělené poškození 652.79 0 1311.75 1311.75 1229.67
Obrana základny 0.3 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 396.94 0 914.0 914.0 771.0
WN8 749 0 789 728 790
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 514771826)
Načteno za 0.73s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 5:00:55 - 16.10.2026 2:03:22)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/evnic.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=evnic][img]https://lab-vole.cz/Signature/evnic.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
49% (149 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
769
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
750
(5286 Bitev)
WN8 Tier VI
750
(762 Bitev)
WN8 Tier VII
769
(1196 Bitev)
WN8 Tier VIII
701
(2463 Bitev)
WN8 Tier IX
860
(768 Bitev)
WN8 Tier X
907
(97 Bitev)

Tanky (78)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. F254184112744.44%857.7
BT-741118830.0%105.9
Object 283991133110.0%623.4
Object 2579114553524044.17%908.6
M5 Stuart4562255100.0%261.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J41111539944.44%65.6
T-50-268812230.0%0.0
B144212491618.75%1108.1
BT-532091763847.37%300.4
Grille51186920.0%0.0
KV-220-25356483366.67%576.7
O-I61108704250.0%1999.1
43 M. Toldi III3239336633.33%1007.3
T1 Cunningham1112148366.67%653.7
Vickers Medium Mk. I1040333.33%0.0
Durchbruchswagen 2417623110.0%245.8
Valentine33692381553.33%1311.0
T7 Combat Car2050333.33%0.0
VK 36.01 (H)67875151729.41%1198.0
Type 1 Chi-He44302742744.44%1189.0
Strv m/3134385131100.0%1308.5
Panzerwagen 3932433541145.45%1003.8
M15/4231543410.0%194.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43332086051.67%753.5
IS-3875242654742.96%626.9
T-60295169666.67%380.1
T1 Heavy55224474953.06%941.2
T3288496813154.84%892.2
M3 Stuart319725511348.67%653.1
Dicker Max6124190250.0%124.8
AE Phase I9114454438947.81%859.6
Somua S3534133367775.32%1323.5
Tiger (P)78046284852.08%973.6
Leichttraktor13713130.0%1.6
Heavy Tank No. VI65143381050.0%677.3
Indien-Panzer8743410188544.77%720.5
Cromwell B64804411030.0%598.7
Black Prince II7751565250.0%741.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E311115111744.44%144.2
Type 5 Heavy1017527855554.55%1063.0
T29789955629149.14%991.9
VK 30.02 (M)64543243138.71%545.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54644681850.0%1262.6
IS-71011337124250.0%703.1
VK 30.02 (D)754040559447.31%658.7
StuG III Ausf. B449228713657.35%1328.3
4TP101001100.0%261.0
T6 Medium43302183450.0%643.0
Cruiser Mk. II2164164875.0%748.8
M16/43 Sahariano348044813665.44%1473.4
M6678947410250.0%1120.5
Pz.Kpfw. III/IV520021619650.0%369.1
BT-223001913447.06%1357.4
VK 30.01 (D)617120628338.52%30.7
StuG III Ausf. G54262526248.39%830.9
Pz.Kpfw. II Ausf. G32722371631.25%848.1
AMX 13 (FL 11)5167346250.0%334.4
Patton the Tank98524525850.0%684.8
M2 Light22722458543.53%1013.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D2467510.0%0.0
Churchill I55273846442.19%942.6
KV-1S673542914557.93%1297.5
Super Hellcat74553171070.0%643.0
Matilda44963033348.48%1343.5
VK 30.01 (P)682753211853.39%1491.3
T-2842882134440.91%633.2
Pz.Kpfw. IV Schmalturm65724882360.87%989.2
M24E2 Super Chaffee63062491435.71%539.9
T-7032038120.0%496.5
Cruiser Mk. III31691371747.06%586.1
KV-1SA55884245543.64%1061.4
VK 30.01 (H)54542951533.33%768.5
IS771638225143.43%739.6
Convert. Medium Tank T33135200333.33%148.5
AMX ELC 9016147362250.0%197.4
Pz.Kpfw. II245993831.58%0.1
KV-153572637839.74%493.8
T-10910546508048.75%846.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved