eu Hráč diss_91


WN8
1759
Recent WN8
1914
(510 Bitev)
Winrate
54.33%
Recent WR
52.75%
(510 Bitev)
Bitev
54248
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 54248 0 0 52 510
Průměrný Tier 8.46 0.0 0.0 9.73 9.81
Winrate 54.33% 0.0% 0.0% 51.92% 52.75%
Tanků odhaleno 1.29 0.0 0.0 0.94 1.26
Udělené poškození 1550.26 0 0.0 1751.06 2132.38
Obrana základny 0.36 0 0.0 0.0 0.03
Průměrně zkušeností 681.88 0 0.0 804.0 866.0
WN8 1759 0 0 (+1) 2694 (+1) 1914 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 2057 0 0 2074
Průměrný Tier 10 8 6 9.99
Winrate 54.25% 0.0% 0.0% 54.19%
Tanků odhaleno 0.85 0.0 0.0 0.85
Udělené poškození 1632 0 0 1623.0
Obrana základny 0.4 0.0 0.0 0.4
Průměrně zkušeností 669 0 0 665.0
Průměrně střel 8.08 0.0 0.0 8.04
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 2875 2892 48 1788
Průměrný Tier 10 8 6 8.97
Winrate 49.77% 50.41% 56.25% 48.1%
Tanků odhaleno 1.0 1.27 1.5 0.9
Udělené poškození 1655 1165 420 1599.0
Obrana základny 0.97 0.96 2.88 0.6
Průměrně zkušeností 665 527 348 546.0
Průměrně střel 7.43 7.1 6.04 8.01
(WG Player ID: 595072958)
Načteno za 0.71s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 21:33:40 - 16.10.2026 4:35:57)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/diss_91.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=diss_91][img]https://lab-vole.cz/Signature/diss_91.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
53% (159 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1836
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1750
(51213 Bitev)
WN8 Tier VI
1193
(3453 Bitev)
WN8 Tier VII
1379
(3556 Bitev)
WN8 Tier VIII
1848
(17408 Bitev)
WN8 Tier IX
1744
(8147 Bitev)
WN8 Tier X
1831
(17896 Bitev)

Tanky (328)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6864753614854.73%1196.5
Excalibur628511610.0%127.2
Vickers Medium Mk. III32582281952.63%999.3
53TP Markowskiego813006959750.52%1534.1
P.43 ter710796916855.88%2034.1
Ikv 65 Alt II654630721247.64%892.7
Object 25791181449742.86%889.7
T8031122749726055.0%1488.2
Bat.-Châtillon 12 t891856641356.9%1967.5
Charioteer814437803554.29%1603.6
Object 703 Version II81721101641357.87%2110.8
AMX ELC bis53303055945.76%1052.5
WZ-111 model 1-49166865927351.65%1593.7
T-54 first prototype813478517357.53%1974.6
StuG IV5420223540.0%956.2
Panhard EBR 1051013007149451.06%1714.8
Chieftain/T9589115192839.29%983.7
Type 7110243389125753.7%1914.3
MS-11284492560.0%1883.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C3146337666.67%775.5
T71 CMCD764456510854.63%1602.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31762011752.94%528.6
M40/M438116970014749.66%1202.6
Strv m/4252623639747.42%553.6
M1279225138151.85%1149.8
K-9110208686415756.69%1902.2
TNH T Vz. 519193992611457.89%1997.1
1211019277885050.0%1710.1
Ares 9010213290022758.59%1797.1
IS-38117553943456.22%1340.6
M5A1 Stuart41452484845.83%304.8
AMX 13 F3 AM66074837763.64%997.6
T32811757207169.01%1549.7
Executor11261790014454.17%2027.6
M3 Stuart31212141752.94%338.3
Jagdpanther77454176058.33%974.3
AMX 13 10510150168881456.88%1898.9
WZ-113G FT10260186619355.44%1978.4
Type 3 Chi-Nu55345443063.33%1675.4
Wespe3114831315.38%140.0
AE Phase I917507098161.73%1707.3
G.W. E 100101055644650.0%765.9
Šotek813708113154.84%1451.0
WZ-111814466427244.44%1637.7
Indien-Panzer813375566750.75%1741.5
Prototipo Standard B9202084922951.97%2237.1
T37639130316440.24%890.6
Lorraine 40 t8161082730355.12%2094.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2865195621553.33%1146.9
XM66F817238774456.82%2041.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E31182052040.0%131.3
Type 5 Heavy10279210588966.29%2210.8
Jagdpanzer IV65903579745.36%941.8
T67546935650851.38%1042.7
GSOR 3301 AVR FS98629009965.66%1390.0
Bat.-Châtillon 25 t10208573190454.87%1919.5
M54 Renegade8165778886357.13%1964.5
Strv fm/21195340475.0%564.8
FV229 Contender918418463650.0%1558.9
Pz.Sfl. IVc544829012455.65%973.2
Löwe813467759061.11%1665.3
Sturer Emil767033423551.91%850.1
CS-6310206478725453.94%1809.3
Strv 103B10223659518449.46%1837.1
T-43766443816346.63%946.6
G.W. Tiger (P)8105845720647.57%1163.6
Type 2597 Chi-Ha33214111100.0%1514.0
SDP 58 Kilana812176782045.0%1274.1
Carro da Combattimento 45 t10233582730858.12%1969.5
E 50 Ausf. M10212875316158.39%1852.8
M2 Light2219274425.0%824.8
T-7031833782157.14%706.2
Bat.-Châtillon 25 t AP9150860226755.06%1645.5
Object 26110133964510944.95%971.0
M10 RBFM57114521838.89%1353.6
Leo780845446551.61%1301.6
ISU-152K8151670515554.84%1886.7
LPT-67 Šelma978071211756.41%1043.3
Pz.Kpfw. II2131290540.0%298.2
Jagdpanzer E 90920828528048.75%1797.9
T110E410242969224452.46%1875.5
VK 16.02 Leopard54663934163.41%1767.4
M48A5 Patton10201086222555.56%1762.0
T110E31017727611586.67%1293.2
Fantôme9231614031100.0%2359.1
T-54 ltwt.985851023547.23%1199.1
T-100 LT10129170532755.66%1775.1
Type 5 Chi-Ri710837962360.87%2189.8
M5 Stuart4811751330.77%0.6
MTLS-1G1432813981060.0%1315.2
FV230 Canopener10244494920754.59%1989.0
Super Conqueror10239475240554.07%2015.5
Object 26010234489333652.98%1947.4
Tiger II8131178610552.38%1557.7
Type T-3453372809750.52%834.4
Hummel66974589961.62%1068.5
IS-410204010092882.14%1752.9
UDES 038129248735350.71%1565.8
GSOR the TANK919239131952.63%1875.1
LHMTV86186607159.15%1133.6
Vickers Medium Mk. I12094362100.0%1337.9
Object 27710212465547051.06%1832.3
Object 4309194068833158.01%2201.8
Chieftain Mk. 61022769005056.0%1917.1
116-F310274810311770.59%2537.0
Projet Louis992080217550.29%1233.2
60TP Lewandowskiego10245691940757.99%2110.0
T25/27106256912365.04%1821.6
AMX 13 57 GF7145516843100.0%4368.9
Lago42093435850.0%522.2
AMX 50 Foch B1022709572466.67%1793.7
Centurion Action X10208874824458.2%1870.6
Durchbruchswagen 242863072466.67%942.7
CS-538106561713452.24%1477.9
Centurion Mk. I812536063663.89%1838.4
Strv 74648436316553.94%868.8
Hotchkiss EBR75386039251.09%1090.3
Stridsyxa814797672040.0%1300.0
Emil II9158758935652.81%1499.7
Tetrarch2280394560.0%1605.5
LT vz. 352136247425.0%427.0
Marder 38T43372906651.52%807.0
KV-1374243249441.49%442.8
Škoda T 25648635213548.89%848.0
Strv 103-09182359035749.02%1728.7
Object 705A10223281413357.89%1896.7
FV4005 Stage II101887585111652.06%1533.3
Cromwell B6118110914100.0%2356.7
VK 72.01 (K)10245282210751.4%1697.0
SU-10067474107254.17%1349.6
Bat.-Châtillon Bourrasque8148091192758.14%1952.7
Rhm.-Borsig Waffenträger8130846230747.23%1274.6
FV227 Conceiver811378873167.74%1368.3
FV217 Badger1020188748861.36%1641.3
40TP Habicha66013974042.5%970.1
Škoda T 24533327911443.86%833.1
Grille 1510222467959555.8%1756.0
Object 14010176562557650.17%1578.1
Rheinmetall Skorpion G81620698270255.14%2006.5
E 10010234682728858.33%2012.1
Object 430U10216276988356.29%2040.1
Marder II32572342250.0%795.9
Leopard 110215875560054.33%1849.4
45TP Habicha714057532860.71%2269.6
T3 HMC275176450.0%147.2
Churchill I54053503857.89%827.2
BZ-7510228792813458.96%1926.3
Ho-Ri 310220382317058.24%1587.0
T-34-85662943095055.05%1331.1
IS-3A812748091250.0%1378.1
Škoda T 5682010938133159.2%2276.3
Ikv 103528625911342.48%516.0
Object 268 Version 410218464918853.19%1675.8
LT-432883880153654.48%1691.1
VK 30.01 (H)53853292544.0%777.2
Object 268102133946875.0%1533.0
Konštrukta T-34/100781244331549.84%1279.5
TVP T 50/5110214572441454.83%1909.8
FV224 Chopper711458412951.72%1391.0
T-2842143264942.86%470.7
AMX M4 mle. 5410232990820256.93%1893.7
FV4004 Conway9186779812651.59%1881.4
KV-15120206540.0%9.9
Tiger 131670043217351.45%1117.9
IS796548478953.99%1423.3
G.W. Panther794352014455.56%1235.6
Škoda T 509182358040946.7%1761.6
T28 Prototype8149254526454.55%1820.7
Strv m/382214321450.0%785.4
Vz. 5510264086740353.85%2169.1
T-602249559366.67%1303.7
G.Pz. Mk. VI (e)2070560.0%207.1
StuG III Ausf. B42792272142.86%516.3
LT vz. 3831262301643.75%278.3
T309194961221950.23%1903.4
MT-25629135225949.81%745.5
Vickers Medium Mk. II27563250.0%189.1
Waffenträger auf Pz. IV9172450430447.7%1587.4
Renault FT12585772100.0%1835.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54233243435.29%1074.8
Char Futur 49178673219355.96%1700.0
Ferdinand811455922045.0%985.0
Maus1023849727156.34%2056.7
T-15067645941050.0%1331.4
Conqueror9176074212651.59%1884.2
Panther II812696845749.12%1678.9
Pz.Kpfw. II Luchs43363534259.52%1484.8
Caernarvon Action X8139369928752.61%1908.9
Covenanter52843291266.67%1093.7
TVP VTU Koncept887247610347.57%1155.0
Taschenratte11247610147251.39%1447.4
SU-8553982706651.52%875.2
E 50919198249763.92%2168.7
TNH 105/1000814108756761.19%1944.5
50TP Tyszkiewicza916788753658.33%1688.6
T56 GMC31402562650.0%294.8
T-549143959161350.57%1556.1
Vz. 71 Tesák1011497629645.83%1216.0
ST vz. 3941582242748.15%329.0
P.44 Pantera8134255713944.6%1749.2
T-50-266896984866.67%2185.1
Saryuda91476943580.0%1163.8
T110E510233296718959.26%2043.1
Dicker Max61183938771.43%2291.6
leKpz Borkenkäfer11163698318661.29%2039.6
Panhard EBR 90980265916953.85%1216.0
Leichttraktor11073643100.0%575.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43563033158.06%1184.4
Kampfpanzer 07 RH813638453056.67%1926.3
Fauteur11273697414551.72%1892.7
T-44886946140146.13%1017.2
AMX 50 B10240578638054.47%2018.2
STA-1810045264247.62%1231.4
Pvlvv fm/422148392580.0%665.8
Concept No. 510198981135656.74%1604.7
Panzerjäger I21281501457.14%392.8
Type 5 Ka-Ri819459171361.54%1998.3
GSOR 1006 Scheme 7919018659857.14%1918.9
WZ-120-1G FT8160784221550.7%1901.9
Object 252U819019961957.89%2416.6
Renault Otsu11096021100.0%546.1
T29714696852965.52%2428.3
WZ-132882752517254.07%1513.8
Cobra9206491548861.07%2164.8
T-4632063891758.82%967.3
AMX 50 1008019110.0%0.0
T-262206387475.0%1140.1
IS-2795154614859.46%1422.5
Pz.Sfl. IVb43102126150.82%1059.0
SU-100M1711567782560.0%1966.0
Lorraine 155 mle. 518773373837.5%681.3
FV215b (183)10227980411957.14%1948.6
T-2937376931100.0%3971.8
IS-710213269271850.0%1815.6
SU-1018148184010061.0%1934.7
Sav m/4341833255453.7%372.7
AMX 13 75794257310656.6%2658.4
1131016046728951.69%1263.9
STB-110207579737158.49%1903.3
M-V-Y1022629491662.5%2009.0
Centurion Mk. 7/1920907725949.15%2178.0
L-6021563443145.16%776.0
Churchill VII68465302470.83%1733.4
Lansen C81583848102857.88%2192.4
Cruiser Mk. III3187276580.0%965.9
Škoda T 27810225561637.5%1118.3
WZ-111 model 5A10215678215357.52%1804.1
Vickers Mk. E Type B258182250.0%81.1
T 55A9176177430956.96%1859.0
Emil I8137555250751.08%1623.8
T-109165158656051.61%1755.7
Kunze Panzer917897762759.26%1758.7
KR-1112852111210059.0%2312.5
M8A141172773253.13%150.1
1108119553419857.07%1475.5
King Tiger (Captured)7170111301478.57%2758.3
Predatore9203996535660.11%1916.6
Kranvagn10218375013855.8%1820.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J41902234445.45%332.1
T-8041623106442.19%401.6
Kolohousenka1136154425.0%431.3
Super Hellcat710617002955.17%1515.9
Grille54724775168.63%1196.0
Pz.Kpfw. I262206977.78%261.0
M4A1 Revalorisé812465431637.5%1403.1
Matilda43692952759.26%1096.4
Kpz. Erich Konzept I9201810433076.67%1923.0
T95E61017837638450.0%1292.5
T1 Cunningham1386610.0%0.0
Ikv 7231693031560.0%448.9
59-16641438010948.62%1121.5
T26E58122071020355.17%1628.6
Object 90710216674322352.02%1755.4
AMX Canon d'assaut 1058162775915960.38%2101.6
Strv m/40L3872282454.17%163.8
FV20789675654841.67%918.3
T57 Heavy10221175810844.44%1684.8
Pz.Kpfw. III/IV54503808362.65%1479.1
CS-44710136714047.5%1362.0
Chimera812136911546.67%990.9
AMX 13 909107660427061.48%1869.0
T-34533734924151.87%907.8
P.43 bis68094737058.57%1805.6
Ikv 90 Typ B765635015549.03%812.6
M26 Pershing811167539552.63%1370.8
P.4354543298052.5%1282.2
Rheinmetall Panzerwagen10116477932953.8%1339.5
114 SP21021355808651.16%1420.3
Panther711878402552.0%2170.4
CS-52 LIS81563832126255.23%2078.3
Black Rock11233410334660.87%1727.9
Leopard Prototyp A9199693513560.0%2165.4
SU-14-28136663510451.92%1495.4
T95/FV4201 Chieftain10414314732100.0%3677.7
Progetto M40 mod. 6510226777193655.56%2033.1
VK 100.01 (P)8125964811659.48%1513.3
Controcarro 3 Minotauro1021077357352.05%1527.3
Type 58662646617655.68%1305.9
XM551 Sheridan1013237429150.55%1437.8
AMX 13 577123411316965.22%3111.9
G.W. Tiger9142959216650.0%1342.7
M18 Hellcat65983579757.73%1019.5
M24 Chaffee529828610553.33%1032.0
Lorraine 155 mle. 5078464649647.92%1066.1
Type 4 Chi-To67486122152.38%1416.1
M103910216331844.44%718.6
T-62A101610744742.86%1298.0
Panhard AMD 178B64405635349.06%1306.7
M-IV-Y8163391116361.35%1974.1
StuG III Ausf. G55333554571.11%1415.8
Type 619174890113162.6%2003.1
CS-59917728987856.41%1897.8
Nashorn658634814050.0%896.9
M46 Patton9151664420552.68%1492.1
Manticore10145478531054.19%1956.0
AMX 12 t663752918049.44%2118.4
Conqueror Gun Carriage10121567610562.86%1014.6
SU-86408206728.57%269.5
Cruiser Mk. IV4137188933.33%166.2
LTTB857042720343.35%864.2
STA-2812576449450.0%1747.2
Caernarvon815977197156.34%2100.2
IS-5 (Object 730)811867012665.38%1420.3
Renault NC-3111994441100.0%1241.7
TBT9192894414358.04%1788.4
SU-130PM8175873687154.65%2059.8
VK 30.01 (P)67825594860.42%1618.3
Vz. 60S Dravec10264293913553.33%1943.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved