eu Hráč derpati


WN8
1739
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
52.07%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
15017
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 15017 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.76 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 52.07% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.04 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1420.81 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.46 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 754.02 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1739 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 500205367)
Načteno za 0.42s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 21:11:52 - 17.10.2026 2:20:34)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/derpati.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=derpati][img]https://lab-vole.cz/Signature/derpati.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
46% (139 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
869
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1763
(13364 Bitev)
WN8 Tier VI
1385
(1511 Bitev)
WN8 Tier VII
1595
(1746 Bitev)
WN8 Tier VIII
1839
(4820 Bitev)
WN8 Tier IX
1828
(3516 Bitev)
WN8 Tier X
1901
(1706 Bitev)

Tanky (208)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T25 AT78175552642.31%888.3
BT-741591763040.0%326.1
53TP Markowskiego815928655145.1%1825.2
P.43 ter711498301957.89%2241.8
FCM 362488010.0%0.0
Object 257914397345942.37%1222.3
Bat.-Châtillon 12 t889378019254.17%1861.9
EMIL 195185657612100.0%553.8
Caernarvon812248088455.95%1359.7
Jagdtiger911666463450.0%837.7
MS-112533462100.0%1694.2
BZ-58714899452661.54%2299.1
XM57820349778957.3%2124.0
G.Pz. Mk. VI (e)252112540.0%50.8
VK 36.01 (H)677253825054.4%1457.0
SU-100M1711677363644.44%1723.3
TNH T Vz. 519214492710650.0%2508.1
IS-38104869418652.15%1081.9
AMX 13 F3 AM66586542466.67%1030.4
T32811637298153.09%1305.4
Jagdpanther7116668134554.78%1831.2
Type 3 Chi-Nu55965621353.85%1741.4
Wespe31782302040.0%435.4
Indien-Panzer88896293745.95%904.3
Prototipo Standard B915927767852.56%1503.0
FV229 Contender9228510085257.69%2191.0
M4A3E8 Sherman67236521855.56%1543.8
T28815388422846.43%1589.9
45TP Habicha714498403638.89%2150.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E32542932669.23%974.2
P.43 bis67115713743.24%1229.0
Strv m/4254234492050.0%1011.5
Bat.-Châtillon 25 t10223283913850.72%2059.1
Pawlack Tank610517141136.36%1825.7
M1277485765944.07%816.3
M16/43 Sahariano3616811580.0%1886.8
Sturer Emil78355481650.0%1067.9
Jagdpanzer IV672054811448.25%1311.0
AMBT814897672240.91%1467.3
T-4377407234753.19%1246.4
Pz.Kpfw. T 25558466217559.43%1723.9
Type 2597 Chi-Ha35676901100.0%3207.7
E 50 Ausf. M1016786932035.0%1164.0
M15/423444276966.67%1362.9
MKA24498592100.0%2118.9
Bat.-Châtillon 25 t AP918858289251.09%1931.5
TVP T 50/5110239287812658.73%2257.0
Leo77666984454.55%1190.4
Super Hellcat78256351656.25%1225.5
Pz.Kpfw. II21603931560.0%696.8
KV-156384163063.33%1508.0
VK 16.02 Leopard54284844358.14%1559.5
T110E31023118231250.0%1900.6
Jagdpanther II811116252748.15%1103.4
Bat.-Châtillon Bourrasque8168398114358.04%2313.5
M2 Medium Tank31301771346.15%276.5
FV230 Canopener10255093911549.57%2060.2
Super Conqueror1022908617648.68%1833.0
Tiger II8140773857853.98%1795.4
Type T-3455745192653.85%1718.0
Hummel664343611157.66%978.1
Vickers Medium Mk. I165122475.0%355.5
Object 2771024579926660.61%2403.3
Object 430917158728353.01%1613.7
Renault FT 75 BS22411681844.44%1393.7
M415213531100.0%261.0
Progetto M35 mod. 468168092966754.42%2217.3
M4A3(76)W Sherman610627694341.86%1776.0
60TP Lewandowskiego1024138725056.0%1966.8
Centurion Action X10217984513953.24%1869.3
Durchbruchswagen 24273387560.0%756.5
Centurion Mk. I812848353850.0%1678.2
Strv 7466605692740.74%1157.7
AE Phase I9206696627557.09%2192.5
Emil II918857122729.63%1689.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28639228410.0%595.3
Type 58610278721861.11%2425.6
Marder 38T43543591764.71%928.7
T959228610477361.64%2290.8
Pz.Sfl. IVc54893383154.84%1127.7
Škoda T 2567686286645.45%1432.5
Tiger I7124076946957.78%1846.5
T-832817707431926.32%1796.3
Bofors Tornvagn81530850742.86%1524.1
Pz.Sfl. IVb44354142250.0%1644.0
SU-10068115653953.85%1354.2
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41573574254.76%435.2
Rhm.-Borsig Waffenträger818048086055.0%1988.6
40TP Habicha67507141957.89%1668.3
Škoda T 2456446542171.43%2394.1
BZ-166813688107152.11%1671.7
VK 30.02 (M)66414128450.0%1097.2
Black Prince77066325650.0%772.3
T1E6287120333.33%157.0
VK 30.02 (D)75655813237.5%626.4
Marder II32762353545.71%869.9
Waffenträger auf Pz. IV919497405350.94%1731.2
ST vz. 39409810.0%0.0
T-448120474113040.0%1566.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2151288250.0%761.2
Lorraine 39L AM3236272977.78%901.7
Škoda T 568200699266654.65%2273.2
VK 30.01 (H)54924261353.85%1088.6
Konštrukta T-34/10079456792157.14%1507.3
E 10010188269631546.35%1524.4
Matilda4756569450.0%2432.4
A-2051232803348.48%228.3
T-2843753731361.54%1408.6
M24E2 Super Chaffee6303358728.57%589.6
IS799453312749.61%1434.4
Škoda T 509199688714450.69%2142.8
Vz. 551027918974847.92%2319.3
T26E5 Patriot8108979926850.0%1265.5
T110E510261410284259.52%2245.2
Type 63816058563141.94%1677.9
Leopard 110220579436150.42%1950.2
FV227 Conceiver818019853658.33%2535.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55105015244.23%1389.7
Char Futur 4920278708150.62%2011.2
25TP KSUST II54044371947.37%838.3
T2 Medium Tank2143232650.0%676.1
Panther II87415516443.75%740.0
Pz.Kpfw. II Luchs41192952437.5%162.0
TVP VTU Koncept812506611338.46%1512.0
SU-8555193164252.38%1083.7
E 509160678631249.04%1536.4
Object 7529219395513751.09%2000.3
50TP Tyszkiewicza917918365250.0%1585.4
Projet Louis9755526333.33%710.7
King Tiger (Captured)7742580250.0%712.6
T-34-8566105408349.4%1140.9
P.44 Pantera811887403141.94%1455.0
T-50-264394441741.18%954.4
T1 Heavy55084704252.38%913.0
Vz. 44-1715169272343.48%2269.3
Conqueror9176181914844.59%1598.6
Leichttraktor15849425.0%14.5
T54E1922208761450.0%1995.8
T69811977872250.0%1475.6
Panzerjäger I21821731637.5%566.0
ARL 4469137253554.29%1825.5
Object 777 Version II9227113801100.0%2194.4
T29710207127352.05%1221.9
Cobra913606811833.33%1082.4
E 759170977089050.45%1684.0
T-4634677301100.0%3141.9
Renault FT1131198333.33%569.5
AMX ELC bis54263182842.86%1615.0
Covenanter52563692356.52%886.4
BT-2211122410.0%269.4
AMX 38307910.0%0.0
IS-71022638646747.76%1759.2
Somua SM81874103247553.26%2304.5
BZ-1768163698817358.96%1760.4
AMX 13 7575395769044.44%974.2
STB-110223984310148.51%1855.6
P26/4044593033554.29%1242.2
Centurion Mk. 7/1917248628450.0%1787.2
M4465775284845.83%808.8
Leopard Prototyp A9189684135154.13%1890.8
Cromwell68236572853.57%1574.0
Cruiser Mk. III31101781154.55%384.2
Pz.Kpfw. II Ausf. D21262441136.36%373.4
Emil I814668466250.0%1734.7
T-10917969006456.25%1834.9
KR-111310010716552.31%2383.0
Caernarvon Action X811096933537.14%1115.3
T-54921849616154.1%2336.7
Kranvagn1018568253050.0%1363.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J42122235554.55%494.5
KV-85674058214556.55%1366.1
59-166269345728.57%421.7
Grille55424773857.89%1272.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43322423647.22%759.0
SMV CC-67813337762040.0%1315.0
TNH 105/1000815708705050.0%2194.5
M10 Wolverine55764791656.25%1350.5
M4A1 Sherman53763873145.16%793.6
M3 Lee4186314955.56%590.9
Pz.Kpfw. III/IV534336613548.15%901.7
Pz.Kpfw. 38 (t)32222961957.89%829.1
T-34532436110852.78%806.9
T20711228024551.11%1848.5
M47 Iron Arnie814718712454.17%1746.1
P.4354814753345.45%1258.9
FV226 Contradictious8181210172263.64%2041.2
Panther76155174151.22%749.0
AMX 13 (FL 11)5300487250.0%873.7
AMX M4 mle. 45713408865158.82%2026.4
AMX Chasseur de chars882556818550.27%992.0
Lago45884541070.0%1884.5
Cavalier57377812100.0%2374.5
ELC EVEN 9086437409148.35%1252.3
AMX 65 t817801006560.0%2411.1
Controcarro 1 Mk. 29212391610249.02%2019.5
Type 4 Chi-To67566362458.33%1453.7
Char Mle. 759758719933.33%826.5
M103920769744257.14%2087.7
FV224 Chopper7174211182065.0%2802.6
StuG III Ausf. G55694907058.57%1564.7
Pz.Kpfw. II Ausf. G32212874544.44%784.6
AMX 12 t63764576863.24%1052.1
Type 61918658877153.52%2001.3
Cruiser Mk. IV41401301520.0%196.1
UDES 14 Alt 5812496493531.43%1364.0
SMV CC-56711268622661.54%1762.6
M6612679019162.64%2463.3
VK 30.01 (P)67595989648.96%1416.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved