eu Hráč d_u_s_n

[QUENS] Queens (Historie)


WN8
1626
Recent WN8
2240
(1458 Bitev)
Winrate
53.0%
Recent WR
56.04%
(1458 Bitev)
Bitev
43830
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 43830 40 152 652 1458
Průměrný Tier 7.6 8.35 8.25 7.98 7.69
Winrate 53.0% 52.5% 53.29% 55.37% 56.04%
Tanků odhaleno 1.74 1.38 1.44 1.51 1.9
Udělené poškození 1205.43 1563 1390.78 1568.09 1434.34
Obrana základny 0.34 0 0.03 0.46 0.44
Průměrně zkušeností 753.01 925 844.0 910.0 885.0
WN8 1626 2133 1889 (+1) 2284 (+10) 2240 (+19)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 911 86 0 997
Průměrný Tier 10 8 6 9.83
Winrate 50.38% 47.67% 0.0% 50.15%
Tanků odhaleno 1.29 1.06 0.0 1.27
Udělené poškození 1545 1205 0 1516.0
Obrana základny 0.75 2.69 0.0 0.92
Průměrně zkušeností 760 677 0 753.0
Průměrně střel 7.05 8.07 0.0 7.14
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 993 1945 271 1920
Průměrný Tier 10 8 6 8.45
Winrate 44.71% 55.89% 61.62% 57.24%
Tanků odhaleno 1.12 1.22 0.97 1.35
Udělené poškození 1692 1113 659 1668.0
Obrana základny 1.44 1.09 0.31 0.52
Průměrně zkušeností 680 734 587 841.0
Průměrně střel 8.49 7.68 6.49 7.81
(WG Player ID: 548121510)
Načteno za 2.3s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.2.2023 11:21:28 - 6.2.2023 3:35:48)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Panhard EBR 105100010.0%0.0
T95/FV4201 Chieftain1017643475.0%1218.0
CS-538172271546.67%2881.0
Object 279 early101467020.0%486.0
T-44-10081483111861.11%2015.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/d_u_s_n.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=d_u_s_n][img]https://lab-vole.cz/Signature/d_u_s_n.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 35322 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
8% (26 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1933
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1646
(37722 Bitev)
WN8 Tier VI
1894
(5738 Bitev)
WN8 Tier VII
1521
(4901 Bitev)
WN8 Tier VIII
1722
(13940 Bitev)
WN8 Tier IX
1554
(3937 Bitev)
WN8 Tier X
1480
(9206 Bitev)

Tanky (285)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T25 AT73603826939.13%189.0
Excalibur611118625462.96%2172.5
Caernarvon8168798718558.92%2465.4
P.43 ter7127294020258.91%2588.4
T348106367810349.51%1124.8
BZ-176814108372250.0%1249.6
STA-28131783531251.92%1915.9
Bat.-Châtillon 12 t866267017153.22%1246.3
Object 703 Version II813088124645.65%1274.5
EMIL 1951812887063138.71%1218.2
T-54 first prototype8127686380853.59%1829.6
StuG IV55974902540.0%1364.6
Panhard EBR 10510105472495250.84%1161.4
MS-11621291100.0%337.1
UDES 15/161021628291060.0%2056.2
Excelsior577675843859.82%2074.0
M40/M438110466324947.79%1191.7
T110E41021317442846.43%1418.1
AMX 30 1er prototype918848437050.0%1943.5
IS-3810177052955.17%1146.3
T30917207722846.43%1536.8
T32869059222046.82%590.4
M53/M559147072240050.5%1550.9
T26E5879468823849.58%841.7
FV3805917338561241.67%1975.1
Panhard EBR 75 (FL 10)887777532057.5%1621.2
Prototipo Standard B9188286421852.29%2023.0
Manticore10102971321647.69%1168.7
T92 HMC10161267264350.23%1523.3
M4A3E8 Sherman686772111152.25%1902.9
Object 90710238490122653.1%1931.0
Renault FT12604981100.0%1567.0
112812208734948.98%1377.9
SU-130PM8167787325358.1%1902.4
M46 Patton KR873768336855.16%881.0
121B1023828049745.36%2039.0
AMX 50 10081242815666.67%1412.1
IS-2 shielded714647591442.86%2086.5
Bat.-Châtillon 25 t10173167710540.95%1366.1
M54 Renegade816218835158.82%1877.6
M12776261912651.59%1004.8
Škoda T 40664656440549.88%1301.7
Löwe88316662356.52%844.4
T95/FV4201 Chieftain10220884931148.55%1450.5
AMBT816178916654.55%1806.8
Strv 103B1020847336553.85%1692.3
M2 Light Tank21333116245.16%436.6
M3741452204134.15%221.0
Super Conqueror1017837269244.57%1329.6
Spähpanzer SP I C771178728250.71%1463.3
Panther7122391814057.86%2363.2
E 50 Ausf. M1021556942842.86%1673.5
ST-II101626706837.5%968.5
Chrysler K813818911968.42%1754.9
T71 DA748052812346.34%901.4
Bat.-Châtillon 25 t AP914017827655.26%1480.4
Object 2611017178105257.69%1487.8
Maus1019197214639.13%1338.2
Pz.Kpfw. II22115450.0%81.6
Object 705A101245732757.14%917.2
VK 16.02 Leopard565975724655.69%3089.8
M48A5 Patton10174573535248.86%1423.0
LTP3294281812.5%1357.2
T110E310165171822653.1%1141.7
T-54 ltwt.97136103141.94%825.5
T-100 LT1091666817949.72%991.3
Type 5 Chi-Ri710076762142.86%1573.3
M5 Stuart414332310545.71%442.5
Lorraine 40 t8119170221546.05%1332.9
M2 Medium Tank378161955.56%162.9
Bofors Tornvagn84338251100.0%388.0
Object 26010215282321550.23%1728.0
Emil I813417684845.83%1403.9
M44671658116043.75%1128.3
Type 598156099167057.46%2344.9
IS-41020428334050.0%1621.5
AMX M4 mle. 5191071673560.0%754.0
LHMTV87146731833.33%1193.9
Comet772964125455.91%1168.9
T-703213197812.5%643.4
Object 27710191573414843.92%1522.8
M6659453365951.59%946.1
M41 HMC51982434238.1%44.3
Progetto M35 mod. 4681620899167153.32%2107.6
Strv S1815237952748.15%1660.8
60TP Lewandowskiego101225479425.0%545.0
Škoda T 278140080816449.39%1838.9
Centurion Action X10147463815643.59%1127.5
CS-538140683016248.77%2262.2
Centurion Mk. I891868730950.16%1135.9
LTG76456794250.0%1264.0
GSOR 1008821319623953.85%2606.0
Emil II918538015149.02%1786.4
LT vz. 3521161941100.0%569.2
T-50-261294867250.0%4367.6
T959120865715849.37%890.3
Škoda T 25697584519365.8%2359.0
50TP prototyp8164089122955.46%2143.6
FV4005 Stage II101392623450.0%891.3
Cromwell B690777325252.78%1893.2
VK 72.01 (K)1020138411656.25%1518.4
T3763004216434.38%543.7
TVP T 50/5110189576646753.53%1569.6
Object 140101632756119051.6%1377.7
M41 Walker Bulldog845058520343.84%603.1
IS-2-II811006121428.57%986.2
Škoda T 2457287109863.27%2906.4
Type 627813848757.14%2177.8
VK 30.02 (M)6119388012653.97%2942.6
Grille 1510203968916155.28%1593.8
T-34-85M6105384396260.29%2094.3
Rheinmetall Skorpion G8130470910555.24%1386.3
E 10010908615475.0%616.5
VK 30.02 (D)71514106612164.46%3272.2
T110E51019437406746.27%1496.6
Valentine II443158616454.27%1849.6
T3 HMC2591812450.0%85.0
T2163054379446.81%704.5
T-448168097721158.29%2931.8
Bretagne Panther6116594432256.21%2621.0
T 55A9193888518454.35%2062.6
AM 39 Gendron-Somua21092691100.0%439.4
Object 268 Version 41021548094250.0%1614.3
LT-432881172951751.64%1530.5
Pz.Kpfw. S35 739 (f)331729320.0%841.0
Konštrukta T-34/100791770818752.94%1514.4
M751562893447.06%334.8
Bisonte C4581128572825.0%830.3
TOG II*610257121650.0%2213.3
Object 274a81656100610063.0%2332.3
FV4202887169522451.34%1070.9
Ram II522720110.0%279.7
P.44 Pantera8144184615351.63%2061.6
Škoda T 509150173160248.84%1336.4
T28 Prototype81131562520.0%940.3
Object 430U10178375925150.6%1544.3
Vz. 5510239686419455.67%1923.9
T57 Heavy Tank10175771820946.89%1287.5
Kampfpanzer 07 RH810687654948.98%1315.4
T82 HMC4134173933.33%176.2
LT vz. 3834214122254.55%1899.2
M7 Priest3471542236.36%11.9
MT-2563594871442.86%960.5
Leopard 110213477722451.79%1866.4
122 TM81350895757.14%1607.4
Char Futur 49227195911954.62%2237.9
Centurion Mk. 5/1 RAAC898274111148.65%1186.3
KV-220-2577281612362.6%1771.6
T-15068656861855.56%1602.2
T2 Medium Tank2751611968.42%365.4
T1 Cunningham1479450.0%76.5
Pz.Kpfw. II Luchs46326443357.58%2977.7
Object 252U Defender812867529351.61%1389.9
TVP VTU Koncept8103768834644.8%1376.4
E 75 TS812678376662.12%1562.0
Object 777 Version II915678501060.0%1466.9
AMX M4 mle. 49810019201275.0%1203.9
M3 Stuart31853439652.08%766.3
T40425532922451.79%558.4
AMX 4042804221346.15%1377.5
T56 GMC314223314248.59%309.7
Dicker Max697266913256.82%1929.3
T-34-85613589949359.14%3791.8
Strv K91256793862.5%1238.6
Lansen C8156196811762.39%2272.2
T1 Heavy Tank532739946349.46%536.0
Object 244610127729358.06%1694.9
M56 Scorpion775761132149.22%949.0
Panhard EBR 9096256061827.78%717.7
Leichttraktor11094421770.59%625.7
Somua S3534726393764.86%2027.7
T28 Concept78135946446.88%1024.8
105 leFH18B256305111457.14%1306.8
Bat.-Châtillon Bourrasque8169691548252.49%2162.4
Heavy Tank No. VI6979645425.0%1932.9
T54E19143674316152.8%1301.2
T6986455587842.31%555.6
M4A1 Revalorisé811567893857.89%1557.6
T26E3 Eagle 77136591418058.89%2295.1
Kolohousenka1290336475.0%1733.5
T49969058319546.15%859.6
Spähpanzer Ru 25196137992560.0%895.4
T29796369995952.14%1169.7
M1039105960121440.65%763.2
T34 B81501807333.33%1931.2
E 75921248892352.17%2121.9
Škoda T 56817988845644.64%1707.2
MTLS-1G1432313082934.48%757.1
DS PZInż510808398569.41%3513.8
IS-3A8146289123753.59%1742.3
AMX ELC bis568577125256.35%3794.3
Covenanter516731112451.61%513.9
Lorraine 155 mle. 5181049670560.0%1196.3
G.W. E 10010147867427548.36%1137.8
T-34 shielded55696249253.26%1617.9
T-293205227540.0%496.9
IS-710189379420850.48%1589.3
T-11632303961100.0%1084.5
Somua SM811137861656.25%1144.7
AMX 13 75758261411251.79%1176.2
HWK 128708711250.0%942.5
STB-110178171922645.58%1418.9
KV-1S612568888457.14%3174.8
Centurion Mk. 7/1912585621631.25%882.2
M4 Improved547253911052.73%1269.2
Churchill VII66175674153.66%1064.9
Pz.Kpfw. II Ausf. J361991849965.93%2211.1
Cruiser Mk. III315328014155.32%736.6
WZ-111 model 5A1018427384047.5%1476.5
KV-269127432070.0%1820.3
T2 Light Tank2382636837.5%2142.5
Turtle Mk. I817929111546.67%2077.9
T-10915667899949.49%1589.5
Kunze Panzer9187993668955.73%1961.0
Indien-Panzer813647513740.54%1824.2
M6A2E189386353743.24%849.3
Caernarvon Action X888371218953.44%954.3
VK 28.01676486810264.71%3043.3
Mäuschen915708313250.0%1517.3
Kranvagn1022148671957.89%1605.8
Renault Otsu11072502100.0%716.0
T-804411566475.0%1918.0
AC 4 Experimental67496653850.0%1448.6
CS-447145995730859.42%2578.7
VK 30.01 (D)61308103413763.5%3756.8
M22 Locust329146120555.61%1391.7
M10 RBFM579374231260.58%2036.3
T92861475826754.31%1259.3
Matilda44894581850.0%1452.1
T26E4 SuperPershing813208819460.64%1814.3
T-127370486265364.17%3633.3
M10 Wolverine571957214550.34%1940.8
T28884661518051.11%760.1
T-6022042701030.0%1069.6
Churchill III568383632054.37%1733.9
M4A1 Sherman550650716944.97%1291.1
Skorpion815167316045.0%1550.8
M3 Lee415128111350.44%387.8
M36 Jackson669655128750.87%1168.3
Chimera817159779062.22%2010.5
212A917548771163.64%1713.9
T-3454894966258.06%1525.0
P.43 bis6123191912360.98%3176.5
AMX 13 1051012366628551.76%1318.4
P.4359508267964.56%3686.5
Rheinmetall Panzerwagen105667733100.0%607.5
Sherman VC Firefly68866713148.39%1683.3
T71 CMCD74715949055.56%936.4
CS-52 LIS8164893054958.29%2185.2
Leopard Prototyp A9184381618353.01%1819.6
CS-6310221587818155.25%2021.5
Progetto M40 mod. 6510229187765355.59%2020.3
VK 100.01 (P)813677753743.24%1519.9
ELC EVEN 90874476823056.09%1529.5
XM551 Sheridan108665476238.71%730.7
AMX 13 57764769591350.05%1219.4
Object 279 early10243792826353.23%1512.9
M18 Hellcat6132683723158.44%2928.0
Panther/M107126691217458.05%2547.4
Tortoise917549761850.0%1459.4
Primo Victoria811798614055.0%1856.9
B.U.G.I.6131892111755.56%3202.1
Char Mle. 759126685613955.4%1863.6
Bat.-Châtillon 155 5591210890580.0%1155.7
IS-68115775229453.74%1247.1
M-IV-Y81417817560.0%1597.3
FV215b (183)1021836919148.35%1612.4
HWK 3084896735349.06%723.9
Crusader637242728146.62%929.0
M46 Patton915367688650.0%1444.2
T1 HMC202242100.0%261.0
AMX 12 t64375075851.72%1165.6
Conqueror Gun Carriage1019359111675.0%1835.5
Type 6467837244850.0%2204.7
Cruiser Mk. IV422533110746.73%775.2
LTTB86546529750.52%1219.1
Cromwell672065726651.88%1492.7
Caliban806021100.0%261.0
T18 HMC348167450.0%110.2
T-44-10081474888128554.32%2147.0
E 257116779319257.81%1890.0
M4A3E8 Fury68076794452.27%1762.1
Strv m/42-57 Alt A.2610498145658.93%2263.1
AMX 13 9098205595137.25%903.1
Bat.-Châtillon 155 581013546774948.98%1008.5

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved