eu Hráč cielava

[L-G-N] _Legion_ (Historie)


WN8
1725
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
52.42%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
47919
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 47919 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.97 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 52.42% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.1 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1323.3 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.77 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 626.34 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1725 0 0 0 (+1) 0 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1773 471 144 2468
Průměrný Tier 10 8 6 9.35
Winrate 58.32% 49.47% 60.42% 56.24%
Tanků odhaleno 0.22 0.52 0.89 0.33
Udělené poškození 2552 1274 550 2153.0
Obrana základny 1.92 1.0 0.06 1.6
Průměrně zkušeností 759 656 515 716.0
Průměrně střel 7.05 6.32 8.25 6.92
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 111 789 1155 616
Průměrný Tier 10 8 6 7.02
Winrate 39.64% 52.6% 66.15% 50.81%
Tanků odhaleno 1.17 0.68 1.27 0.45
Udělené poškození 1382 1205 648 2013.0
Obrana základny 1.06 1.2 1.65 1.78
Průměrně zkušeností 590 624 554 618.0
Průměrně střel 5.92 7.01 8.28 6.29
(WG Player ID: 502022239)
Načteno za 1.15s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.12.2021 21:12:14 - 1.12.2021 21:12:14)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/cielava.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=cielava][img]https://lab-vole.cz/Signature/cielava.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
41% (125 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
862
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1752
(43276 Bitev)
WN8 Tier VI
1576
(7105 Bitev)
WN8 Tier VII
1120
(3000 Bitev)
WN8 Tier VIII
1798
(12758 Bitev)
WN8 Tier IX
1701
(6386 Bitev)
WN8 Tier X
1957
(14027 Bitev)

Tanky (271)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6856560418547.57%843.7
Renault UE 573185398250.0%517.6
BT-74721064443.18%104.4
Durchbruchswagen 2427527520.0%541.4
Ikv 65 Alt II69206223351.52%1785.3
T3481340743221552.33%1730.8
Bat.-Châtillon 12 t8102086831160.77%2495.4
Charioteer814437705858.62%1918.4
Object 2611015907335858.62%1545.7
T54E19247896722156.11%2986.9
BDR G1 B538630412238.52%621.1
FV38059156646859350.08%1886.5
Manticore1096166514052.86%1014.0
O-I6105179039458.38%2161.9
Cruiser Mk. III31411744748.94%625.5
AMX 13 75772767912247.54%1471.9
MS-11331291668.75%243.9
Sexton I32903193452.94%1091.1
M40/M438151872450558.61%1983.2
VK 36.01 (H)68577156050.0%1723.2
T110E410238278154252.21%1992.5
Object 2681019936577554.67%1504.3
IS-38142074095355.3%1833.3
M5A1 Stuart4862338146.91%115.9
T328101553636345.45%1095.4
M53/M559159662742250.71%1900.8
D23851502356.52%210.3
T1 Cunningham112828920556.59%822.3
AE Phase I9202011551586.67%2065.5
Löwe813218088464.29%1741.4
SU-541831746048.33%301.1
T3768556292352.17%2939.4
Object 9071016035901040.0%931.3
45TP Habicha79056132339.13%995.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3781262850.0%84.5
Type 5 Heavy1017697796448.44%1191.4
WZ-13175556901668.75%1248.0
T67544334225151.0%970.1
Hotchkiss H352179203650.0%914.4
Archer55524905461.11%1323.1
AMX 50 1008103947036249.72%1088.7
IS-710188977149250.0%1733.6
Bat.-Châtillon 25 t102106803206852.61%2215.7
SU-85B42481959545.26%445.1
M54 Renegade836817310.0%42.8
M1279595575459.26%1382.9
T-15066575759351.61%1046.9
Škoda T 406532614580.0%980.6
LTP3123161540.0%302.1
Jagdpanzer IV67215704553.33%1409.0
T-43760446425850.78%888.7
G.W. Tiger (P)8113341754445.96%1335.1
M3742712351040.0%738.5
Type 2597 Chi-Ha32011926045.0%622.2
SU-1821101381154.55%604.0
ST-II1016705863125.81%1011.8
Type 97 Chi-Ha3157224977.78%594.2
MKA23134692240.91%1448.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9142071814648.63%1427.9
TVP T 50/511016057195660.71%1234.2
StuG IV56496611275.0%1968.9
Cruiser Mk. II2105216933.33%186.0
ST-I9156485017660.8%1611.5
Pz.Kpfw. II21011868641.86%272.2
KV-154705448760.92%1071.8
G.W. Panther776935225641.02%816.9
VK 16.02 Leopard597298742.86%78.5
S35 CA57186371668.75%1926.1
T110E310233279526955.76%1971.5
T-100 LT108336786349.21%875.4
M5 Stuart41984823158.06%849.3
Lorraine 40 t81254553616.67%1233.3
M2 Medium Tank3821515261.54%235.8
B141381939453.19%305.5
Super Conqueror101517639633.33%811.8
Emil I81007604633.33%745.3
Type T-3452662616651.52%605.1
Hummel663328325847.29%908.6
Type 91 Heavy3236210850.0%780.2
IS-410199674012748.03%1754.6
T3 HMC2190248366.67%893.1
Vickers Medium Mk. I189131475.0%531.3
T28 Prototype8165380340557.78%2174.8
M41 HMC55905085367.92%1093.2
Progetto M35 mod. 46814108415560.0%1583.3
Chieftain/T95812749344864.58%1850.7
Strv S18819571560.0%731.6
60TP Lewandowskiego1017866272532.0%1046.7
AT 7711257844465.91%1779.6
Kanonenjagdpanzer 105874327510.0%401.4
Lago418212710.0%309.6
SU-152770540229242.81%865.1
Centurion Action X10187367225445.67%1584.0
SU-85533922514447.92%655.5
CS-53810907411952.63%1543.3
Centurion Mk. I865844030142.86%657.3
Strv 74633422320.0%291.1
SU-122A55082889945.45%1149.3
Tetrarch2601901450.0%122.9
Marder 38T4144170837.5%94.8
T959197978922352.47%1710.3
Tiger I7113269410158.42%1794.7
O-Ho8160891319057.37%2078.9
Mäuschen916037798350.6%1362.9
FV4005 Stage II10249070559552.44%2133.9
SU-14-1780549218550.27%1205.8
SU-100664040820052.0%1138.6
Object 1401019358769062.22%2000.6
VK 168.01 (P)8650592250.0%500.6
Pz.Kpfw. 35 (t)2401501100.0%261.0
Type 4 Heavy9158578221050.95%1555.4
Rheinmetall Skorpion G81798873195256.25%2318.6
T1E624079850.0%80.4
AMX 4042033264346.51%854.6
Object 430U101482844250.0%1102.9
Marder II31802432356.52%475.6
AMX 13 909106579061252.12%1792.5
AT-1266723132.26%8.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42522501747.06%635.3
T-4489916689947.47%1363.3
BT-7 artillery3822591100.0%287.0
Škoda T 5688956011145.45%555.3
AM 39 Gendron-Somua287230714.29%135.3
LT-43286536485248.08%1039.8
Pz.Kpfw. II Ausf. D2101410366.67%484.6
KV-48115875824352.26%1463.5
Bishop54513158754.02%996.8
A-2057215711145.95%61.9
T-2842462105044.0%618.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C328126410.0%1574.4
ISU-1528142056526643.61%1513.7
TOG II*6324264540.0%250.8
Object 705A1014496151533.33%812.3
FV420281464878114656.72%2321.8
G.W. Tiger9150549353346.9%1570.4
IS783848611643.97%1030.4
SU-2631791942263.64%517.5
Strv m/42-57 Alt A.26106879324855.24%2441.1
Vz. 5510023310.0%0.0
Panhard EBR 1051074361315846.84%649.7
T-54 first prototype872947110.0%532.5
T110E510188477450051.8%1649.9
T309208371026652.63%1982.3
MT-25647869129652.36%1525.8
AT 15A7168078210.0%2720.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54345434362.79%1321.4
Char Futur 4916548388051.25%1383.1
T25/27102475524059.58%1687.3
Crusader 5.5-in. SP777033112241.8%983.5
Maus1015217532343.48%1042.1
AMX 50 Foch B1014986542548.0%949.5
T2 Medium Tank21091552020.0%347.5
Type 97 Te-Ke218323820.0%875.7
Pz.Kpfw. II Luchs41282929445.74%251.7
M8A142183136650.0%446.0
E 75 TS811987833060.0%1318.9
Somua SAu 4042683741656.25%670.6
Valentine31792716541.54%483.8
Object 7049189358637249.19%1563.2
Type 1 Chi-He41732123036.67%329.0
T56 GMC3125252475.0%436.8
Ikv 1035615438540.0%1558.4
L-6027512310.0%140.3
T-34-85650339220055.5%976.4
T1 Heavy Tank536832713554.81%714.0
IS-68150282016057.5%1954.6
T25 Pilot Number 1822833810.0%0.0
Dicker Max66494392142.86%921.0
Leichttraktor16189757.14%204.1
T28 Concept7589452333.33%491.9
AMX 50 B10190767618247.25%1495.4
Heavy Tank No. VI610077473158.06%1891.7
KV-85683147980950.68%1530.1
Renault NC-3111071641560.0%546.2
T499112979945454.85%1951.9
T29785161323852.1%1048.8
M1039161279823652.97%1631.3
T-46302051100.0%261.0
Renault FT1201444100.0%261.0
AMX ELC bis520640010951.38%553.4
Type 95 Heavy4370322540.0%1404.2
Covenanter513518810751.4%383.0
Lorraine 155 mle. 518139959827951.61%1835.3
G.W. E 100101806533263950.36%1791.1
BT-2277145862.5%338.9
VK 30.01 (D)63623339946.46%526.7
AMX 383611981838.89%0.6
SU-76M41261435549.09%231.7
T-11631983281050.0%745.6
Somua SM817019751770.59%1857.5
T77812946431346.15%1203.5
M41 Walker Bulldog89157639447.87%1828.0
Centurion Mk. 7/19135256845151.66%1330.3
AT 15815497792951.72%1729.0
D1270881926.32%77.1
Cromwell677161370057.14%1825.9
AMR 352169315475.0%879.6
Type 64617910420.0%118.5
Vickers Mk. E Type B252107944.44%31.7
T2 Light Tank22513010.0%0.0
FV304677247045554.51%1665.1
T-109139669830847.08%1281.4
Kunze Panzer9148040220.0%1004.9
AMX 50 1209127854132548.0%1117.5
Pz.Kpfw. III Ausf. K53534511361.54%814.6
M48A2 Räumpanzer810719723100.0%1323.7
43 M. Toldi III33405371872.22%2337.5
AMX 105 AM mle. 4742872474847.92%917.1
Kranvagn1020918561464.29%1548.9
Rinoceronte102268962366.67%2168.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J4641447651.32%94.1
Panzerjäger I21472301741.18%416.2
Super Hellcat710077612965.52%1729.2
Grille542323714147.52%859.1
O-Ni712238126965.22%1895.2
T9286136371145.45%1081.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer45395896872.06%1780.0
M446108066440558.52%2364.0
T26E4 SuperPershing812118063243.75%1622.2
T-1273425685580.0%2038.1
KV-3712728026752.24%1947.9
59-16652564137750.4%1525.2
T28818848988369.88%2632.0
T7 Combat Car2130149333.33%462.1
FV2078119254823648.73%1656.5
Achilles67035625145.1%1237.7
T92 HMC10183762929350.85%1774.1
M3 Lee41411508243.9%295.6
Pz.Kpfw. III/IV52592667956.96%686.3
ARL 44656442234949.57%933.3
FV4004 Conway9191275512050.83%1868.3
Type 3 Chi-Nu Kai54345052462.5%1211.6
Comet746242828347.35%541.9
T-3452242717564.0%588.0
AMX 13 105107005484141.46%529.3
Tiger (P)79746785851.72%1358.6
AMX M4 mle. 45777044420146.77%944.1
Pudel6818709650.0%1504.6
CS-631015756972951.72%1092.9
Progetto M40 mod. 65103457789425.0%2717.6
VK 100.01 (P)8148186410954.13%2048.2
ELC EVEN 90874972193251.72%1453.1
XM551 Sheridan10130669019552.82%1568.3
AMX 13 5778088756445.31%1579.5
Cruiser Mk. I11682373831.58%681.0
M18 Hellcat6860625129857.86%1764.7
M24 Chaffee51794582665.38%578.2
Lorraine 155 mle. 50782951912250.0%1011.7
StuG III Ausf. B43294292556.0%889.9
Challenger77895953650.0%960.2
Bat.-Châtillon 155 559152362846352.7%1796.3
AT 867256683366.67%1383.4
Panhard AMD 178B63276031172.73%970.1
StuG III Ausf. G54714482860.71%1164.3
T 55A913817757560.0%1360.0
Light Mk. VIC217128425.0%1.2
Crusader62172369455.32%536.0
Wespe32331647655.26%898.6
T1 HMC2991253557.14%509.3
AMX 12 t643644623055.65%1135.6
Conqueror Gun Carriage102146656319655.16%2294.1
SU-866525267855.13%968.2
Cruiser Mk. IV422825152051.35%898.1
LTTB86877593661.11%1347.3
Bat.-Châtillon Bourrasque8117776825147.41%1296.7
Chi-Ni2962423100.0%512.8
T57 Heavy Tank10231082919858.59%2095.8
M6649129814144.68%693.9
SU-130PM811486675354.72%1090.5
VK 30.01 (P)66696535362.26%1405.8
Bat.-Châtillon 155 58101834625154451.3%1988.0

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved