WN8
2494
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
54.85%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
48783
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 48783 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.73 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 54.85% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.01 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2001.68 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.83 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 797.93 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2494 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 10 0 0 10
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 80.0% 0.0% 0.0% 80.0%
Tanků odhaleno 0.4 0.0 0.0 0.4
Udělené poškození 1801 0 0 1801.0
Obrana základny 0.2 0.0 0.0 0.2
Průměrně zkušeností 902 0 0 902.0
Průměrně střel 12.9 0.0 0.0 12.9
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 27 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 59.26% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.85 0.0 0.0
Udělené poškození 0 2087 0 0.0
Obrana základny 0.0 2.52 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 641 0 0.0
Průměrně střel 0.0 5.44 0.0 0.0
(WG Player ID: 597079199)
Načteno za 0.44s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 15:46:37 - 17.10.2026 1:30:00)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/cezarenokUA.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=cezarenokUA][img]https://lab-vole.cz/Signature/cezarenokUA.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
26% (144 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1247
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2492
(46779 Bitev)
WN8 Tier VI
1966
(1634 Bitev)
WN8 Tier VII
2149
(3227 Bitev)
WN8 Tier VIII
2423
(12633 Bitev)
WN8 Tier IX
2197
(8799 Bitev)
WN8 Tier X
2758
(20445 Bitev)

Tanky (228)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6813837938850.0%2823.8
T25 AT711837236949.28%1914.3
Excalibur6133410682100.0%2441.7
T3481583754260654.14%2276.0
BZ-1768188711014163.41%2171.4
T-505942435853.45%173.6
Charioteer8181686620456.86%2838.8
Renault UE 57322716710.0%592.2
T-22 medium10236587067355.13%2475.2
FV601 Saladin813216953737.84%1617.0
T54E19199979988651.24%2224.2
FV38059155679026256.49%1666.6
StuG IV55144761464.29%1484.8
UDES 03815377509660.42%1967.4
UDES 15/16102767823850.0%2316.7
FSV Scheme A712448083943.59%2079.8
K-9110240284673352.66%2479.3
SU-122-4471073480425.0%1075.1
TNH T Vz. 519254796310450.0%2875.0
IS-38134168653455.24%1812.6
Strv 7469897591060.0%2469.2
T-150675742817454.6%1528.3
AMX AC mle. 46711907697463.51%2172.7
AMX M4 mle. 498001100.0%261.0
SU-542022261442.86%266.4
VK 75.01 (K)8160111153100.0%2074.0
Progetto C50 mod. 66919238832653.85%2201.8
Prototipo Standard B92609100621955.71%3197.4
T37653359712051.67%1538.9
Renault R352110206850.0%350.9
T28816629739270.65%2204.1
STA-1815688841154.55%2146.4
Pz.Kpfw. 35 (t)265171683.33%329.0
T67558152912447.58%1478.2
Object 703 Version II82031114611262.5%2873.2
P.43 ter713419418568.24%2853.0
SU-85B42782406350.79%646.0
SU-1018183684528056.43%2650.8
Strv 103B10238080417455.75%1941.6
T-437132090922960.26%2999.1
Panhard EBR 909102985515757.32%1929.1
T77820489011741.18%2633.5
Type 2597 Chi-Ha3219230.0%2.5
Spähpanzer SP I C75897052860.71%1258.8
SU-182311501100.0%262.5
M41 Walker Bulldog8106069228154.09%2291.6
Strv 103-09203571911040.91%1803.7
SU-2631812891764.71%537.3
Leo714178724060.0%2587.6
ST-I9176775925552.94%1843.3
KV-1544031323348.5%854.1
T110E41026087785354.72%2304.3
M48A5 Patton1024539045853.45%2509.8
T110E31019778084858.33%1477.7
TNH 105/1000817119196456.25%2312.0
M5 Stuart41573952152.38%305.2
MTLS-1G14326840320.0%1033.0
M2 Medium Tank3641204245.24%44.9
FV230 Canopener1023278514645.65%1686.0
Object 26010243682539053.33%2234.3
Tiger II813137368250.0%1504.9
Object 4168166189122353.36%2521.6
IS-4102303795160353.21%2143.9
MS-114279837.5%0.0
Vickers Medium Mk. I1424210.0%0.0
212A9155054538154.86%1560.0
Object 4309235010457062.86%2533.1
Vickers Medium Mk. III3145240366.67%546.3
Chieftain/T9581223969875.0%1921.8
Strv S18164471915451.3%1896.9
ST-II1020778865955.93%1899.0
Renault G15327360633.33%604.6
Kanonenjagdpanzer 1058730626666.67%794.6
SU-152797448020451.47%1462.7
AMX AC mle. 488176280518248.35%2464.6
Hotchkiss EBR712849829667.71%4228.8
SU-122A54844206552.31%1286.1
Emil II9234097211053.64%2745.1
T95923379638658.14%2387.2
FCM 362338439366.67%2270.8
Škoda T 25610207629556.84%2585.9
Tiger I712398536762.69%1888.1
Sherman Firefly611508376157.38%3169.9
FV4005 Stage II102706752200252.35%2606.2
Bofors Tornvagn81158803450.0%1128.3
Progetto CC55 mod. 54817469567061.43%2543.7
SU-14-1793050524150.62%1462.4
SU-100674458218355.19%1439.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4295265633.33%864.3
Panhard AMD 178B69858965971.19%4385.1
IS-2-II815677335143.14%1914.2
Škoda T 2456294772343.48%1966.1
Panhard EBR 10510120174122155.2%1483.8
E 10010251486014749.66%2315.0
Object 261101962589222150.74%2113.0
SARL 4242873332240.91%753.1
Object 430U1022088124245.24%1891.6
T3 HMC2127179366.67%585.6
AT-121061331442.86%197.8
T-44813818162347.83%1908.5
Concept No. 51021408094454.55%1857.5
BT-7 artillery3116259683.33%415.8
T 55A9223791794954.9%2827.0
UDES 16920339675757.89%2536.7
Object 268 Version 410334598763059.37%3584.7
Patton the Tank9147910231100.0%1831.2
Pz.Kpfw. II Ausf. D209710.0%0.0
KV-48146680533953.1%1984.4
Object 268102828741141056.03%2624.2
Konštrukta T-34/1007123076318752.41%2399.9
T-2842342199057.78%667.6
AMX 50 Foch92756104816761.68%3403.9
ISU-15281966778209155.38%2605.5
M24 Chaffee54565915451.85%1836.0
Object 705A10287710219566.32%2922.6
P.44 Pantera8183696315256.58%3244.4
IS7106754129653.04%1579.6
Škoda T 5092474100328162.99%3165.9
T28 Prototype820049638061.25%2786.7
Vz. 5510281393211755.56%2425.2
T57 Heavy10263181357950.43%2423.7
Object 70592492103218758.29%3158.5
T309234787316553.33%2339.1
IS-M8168792219355.44%2284.7
Renault FT1881572100.0%504.2
Hotchkiss H35214014410.0%437.3
Crusader 5.5-in. SP7105662015061.33%2074.8
AMX 50 Foch B10264883728961.59%2401.0
T2 Medium Tank2551121353.85%135.5
Type 97 Te-Ke24510810.0%0.0
Caliban814038659946.46%1789.3
M8A143313833652.78%893.8
TVP VTU Koncept8167386923356.65%2922.6
Škoda T 27816618471442.86%2288.5
SU-85544436610758.88%1129.3
Object 7049249278677953.92%2423.0
T40456859141058.78%1975.9
T56 GMC31911752540.0%458.1
T-34-856100278114656.85%2747.7
A-43611059713375.76%3044.8
IS-6835930710.0%79.0
ARL V396867592850.0%1756.3
Leichttraktor11421922100.0%717.0
Somua S3532463841752.94%610.5
T28 Concept7118570920250.5%2054.2
TVP T 50/51103098933515858.24%3663.5
KV-85662138727550.55%1031.9
M10 RBFM5632609683.33%1543.8
GSOR 1006 Scheme 7921759854067.5%2435.9
WZ-120-1G FT821501086113861.69%3237.6
T499876717200052.9%1401.4
FV4025 Contriver11324310984160.98%2355.2
T1 Cunningham15494837.5%62.2
E 75919238928557.65%1959.8
T-4631211496546.15%312.0
T-26238882050.0%82.8
AMX ELC bis55265578853.41%2203.2
SU-100M1712296745955.93%2148.4
T-29314319020.0%251.2
SU-76M41732341973.68%509.1
Somua SM814108101747.06%1382.9
AMX 13 75795883212655.56%2489.7
HWK 128112582511246.43%2579.0
SMV CC-64 Vipera81020774450.0%1015.8
STB-110251684013653.68%2361.9
KV-1S6742686850.0%1459.5
AMX 50 Foch (155)1025637216048.33%1979.3
FV201 (A45)710916821435.71%1447.7
KV-261173692333.33%2096.7
Vickers Mk. E Type B231102366.67%224.7
FV304679557111758.97%1738.3
Emil I817378607750.65%2102.5
T-109142249923043.91%1195.8
Panhard EBR 75 (FL 10)812658115655.36%2537.7
Caernarvon Action X81767102710852.78%2775.4
43 M. Toldi III3834710.0%105.6
Kranvagn10284082211136.94%2554.6
Panzerjäger I2881250.0%80.4
Object 279 early1033011100156362.32%2797.3
T-34 shielded56596351040.0%1865.6
A-447131485210952.29%2385.9
Panther mit 8,8 cm L/718147889147752.2%2236.1
Type 61923049867656.58%2622.1
IS-3-II921309879660.42%2484.7
M2 Light2044250.0%89.0
KV-37124566568254.25%2065.5
null00910.0%0.0
Carro d'assalto P.887163811232972.41%2941.0
O-I Experimental5610338616.67%890.3
AMX 13 105 AM mle. 505185308862.5%343.5
M4A1 Sherman52332212650.0%426.0
Rheinmetall Skorpion8203994528858.68%2508.0
M3 Lee41781929251.09%518.3
AMX 13 909137978116248.77%2398.1
FV4004 Conway9226185027953.76%2630.2
Pz.Kpfw. 38 (t)3327344944.44%1200.7
T-3453272994746.81%748.2
P.43 bis610867978557.65%2812.0
AMX 13 1051013186255341.51%1379.8
M47 Iron Arnie81552832333.33%1719.2
Rheinmetall Panzerwagen108896927048.57%922.7
Spähpanzer Ru 2519120187215758.6%2248.3
CS-52 LIS8949693560.0%960.8
Type 638154011601190.91%1825.4
AMX Chasseur de chars8152091799854.01%2515.4
SU-14-28138758526950.56%1620.0
Progetto M40 mod. 6510272886749850.2%2764.8
Tiger-Maus91973752742.86%1862.3
ELC EVEN 9087136777744.16%1252.3
XM551 Sheridan10194979473951.96%2880.0
Sherman III54724835052.0%1542.1
M18 Hellcat64794501136.36%634.4
FV2078135762626053.08%1916.8
Strv m/425250254450.0%542.3
T25/2715768985969.49%2834.3
Škoda T 56820789769748.45%2143.7
Object 430 Version II92309104523564.68%3243.8
Challenger7120678613849.28%2043.3
Object 2639234492718057.78%2469.5
M-IV-Y81778808633.33%1912.3
Obsidian813719342060.0%1824.0
Staghound Mk. III610277052842.86%1945.6
AMX 12 t610008438856.82%4070.6
Conqueror Gun Carriage10185869641552.05%1767.3
SU-8656942112848.44%718.5
Chimera814709451471.43%1552.3
Renault FT AC2188164955.56%651.4
SU-130PM8188382612448.39%1962.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved