eu Hráč caribou_007


WN8
1078
Recent WN8
2018
(2 Bitev)
Winrate
48.8%
Recent WR
50.0%
(2 Bitev)
Bitev
16368

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 16368 0 0 0 2
Průměrný Tier 7.35 0.0 0.0 0.0 10.0
Winrate 48.8% 0.0% 0.0% 0.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.97 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 890.81 0 0.0 0.0 1613.5
Obrana základny 0.38 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 440.04 0 0.0 0.0 458.0
WN8 1078 0 0 0 2018
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 3 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 66.67% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.67 0.0
Udělené poškození 0 0 85 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 194 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 1.33 0.0
(WG Player ID: 533210721)
Načteno za 0.39s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 15:55:23 - 17.10.2026 4:59:44)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/caribou_007.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=caribou_007][img]https://lab-vole.cz/Signature/caribou_007.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 3666 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
50% (178 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1548
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1090
(13689 Bitev)
WN8 Tier VI
814
(3062 Bitev)
WN8 Tier VII
936
(2164 Bitev)
WN8 Tier VIII
990
(2923 Bitev)
WN8 Tier IX
1247
(2980 Bitev)
WN8 Tier X
1484
(2560 Bitev)

Tanky (198)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 362914410.0%0.0
Vickers Medium Mk. I130831546.67%49.1
T3487164831540.0%563.8
Object 2579117058016842.86%922.8
Vz. 64 Blesk85304541233.33%577.8
Bat.-Châtillon 12 t870259637555.73%1470.2
Charioteer8128853118751.34%1395.0
Jagdtiger9176956413453.73%1420.6
O-I664237012854.69%1100.9
Valentine AT4240217862.5%705.5
MS-11751191136.36%145.3
AT 254133711346.15%781.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31071851258.33%253.6
VK 36.01 (H)648631310436.54%604.0
T110E410188353112047.5%1312.9
IS-3896247436450.82%980.2
T-6022140475.0%261.0
T-150627926413644.12%229.5
Type 89 I-Go/Chi-Ro2762151100.0%307.6
M3 Stuart3632291668.75%261.0
Jagdpanther780540913447.01%924.9
Ferdinand8113853512752.76%1070.8
TKS z n.k.m. 20 mm21361901154.55%707.9
Wespe3521253351.52%139.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25937810.0%0.0
Super Hellcat7139246110.0%2180.3
T37640836068348.02%1063.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286716427250.0%1729.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E3921672133.33%24.6
T-2933013447653.95%1222.7
T67521921710942.2%253.4
IS-71015395637748.05%1185.2
Strv fm/211431861100.0%264.1
Gabler’s Destroyer5378454250.0%988.8
Jagdpanzer IV651234014153.9%827.0
Strv 103B1020287553151.61%1428.2
T-43760337614450.0%864.8
G.W. Tiger (P)884041133350.15%849.1
Type 2597 Chi-Ha3401393151.61%97.7
SU-182942271100.0%567.3
M2 Light21182031040.0%238.5
T-703411492171.43%261.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9163969927349.45%1782.6
SU-263971571369.23%266.1
StuG IV5948830.0%0.0
Škoda T 1775837934100.0%1243.9
Pz.Kpfw. II216217683.33%261.0
KV-1516920917445.98%128.0
G.W. Panther781140125345.06%1013.9
Mitsu 1085529312333.33%745.3
AMX 50 Foch (155)1015474959947.47%1019.6
M5 Stuart41192215648.21%146.9
Pz.Sfl. IC4374386560.0%1287.8
M2 Medium Tank3981223237.5%105.0
AMX 13 90984956623348.07%1298.0
L-60226161540.0%12.8
Hummel644027214349.65%542.0
Kolohousenka11183561100.0%629.7
Churchill VII62162313339.39%93.5
Object 27710158350916140.99%1078.1
Object 4309182664323055.22%1898.1
Renault FT 75 BS2154166250.0%813.6
Panhard AMD 178B61742491747.06%264.2
Lago43613264355.81%1299.7
SU-15278464225147.06%1020.2
Centurion Action X101942567107348.93%1616.0
Centurion Mk. I873545727052.96%847.2
Hotchkiss EBR71482731428.57%15.1
Vickers Medium Mk. III3351321540.0%0.0
Tetrarch2862115100.0%441.4
LT vz. 3522425491100.0%1354.5
T-50-263924575552.73%1088.8
Škoda T 2567115625349.06%1253.0
Tiger I79556833658.33%1393.3
O-Ho87556481060.0%722.8
AMR 352121159250.0%395.0
FV4005 Stage II1014914086546.15%940.2
IS-2-II811415698844.32%1203.7
Pz.Kpfw. 35 (t)28611840.0%181.9
Škoda T 245476387540.0%1195.4
Grille 1510202172310852.78%1424.5
Type 4 Heavy9135763523447.01%1119.6
Rheinmetall Skorpion G89163617538.67%736.5
Strv m/382138229650.0%467.5
Marder II3951852751.85%121.8
T3 HMC254117666.67%228.0
AT-1248971250.0%74.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42733003268.75%939.9
T-44883956221147.87%974.5
BT-7 artillery33603641050.0%1455.8
KV-4877942229146.74%700.8
Matilda41652395648.21%275.1
T-284441508745.98%59.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C31572472050.0%691.6
ISU-1528142657116256.17%1538.2
M24E2 Super Chaffee6013810.0%0.0
AT 869466555354.72%1869.2
T28 Prototype87163835738.6%460.5
SU-100Y689557718448.91%1430.3
M5A1 Stuart4161172540.0%4.7
Renault NC-3112449425.0%0.0
G.Pz. Mk. VI (e)250962147.62%115.1
LT vz. 38341138616.67%1.5
T309156254622852.63%1329.7
Vickers Medium Mk. II2117137560.0%515.7
Renault FT144135977.78%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H532127613951.08%764.6
Centurion Mk. 5/1 RAAC86964681060.0%774.0
T71 DA759641018655.91%1313.6
T2 Medium Tank258176560.0%202.2
Pz.Kpfw. II Luchs41191893342.42%197.0
SU-855220264540.0%226.6
AMX 404159237922.22%364.3
T56 GMC31081322142.86%130.5
King Tiger (Captured)7303720311100.0%8095.5
T-34-85641131420346.31%609.5
T1 Heavy52452469647.92%318.7
Leichttraktor1852101050.0%268.1
Pz.Sfl. IVb42221866944.93%595.9
T28 Concept7616451333.33%643.9
T6989316399250.0%1020.1
KV-85632826820147.26%350.8
M4A1 Revalorisé808510.0%0.0
T49979857551552.04%1162.2
Renault Otsu1551242100.0%261.0
T29792454012055.83%1155.8
T-804661849240.22%10.1
E 759109941110.0%615.2
T-46359993630.56%0.0
T-26257921233.33%18.7
T54E19135955719247.92%1168.5
Type 95 Heavy42282862653.85%707.5
Covenanter51151749347.31%174.3
Fiat 300011079810.0%300.1
T-34 with L-11423623310.0%467.2
VK 30.01 (D)619914260.0%91.4
AMX 38338111933.33%1.2
SU-76M41071312740.74%39.2
T-11633604001764.71%1614.2
AMX 13 7579878633046.67%2558.7
M41 Walker Bulldog838143424243.39%442.2
Churchill I52292207041.43%226.1
KV-1S62402379950.51%241.0
Centurion Mk. 7/19101848729743.1%775.1
60G FT505910.0%0.0
D121451992100.0%689.9
Cromwell626727422445.98%328.3
Cruiser Mk. III3601101637.5%9.7
KV-1SA5678483540.0%1362.6
KV-267535696955.07%1362.6
Vickers Mk. E Type B266121450.0%104.9
Convert. Medium Tank T33433478650.0%1354.5
Kunze Panzer919017576950.72%1880.2
M8A141271722740.74%66.6
T-549763381616.67%514.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J41602253652.78%303.1
Panzerjäger I297150933.33%112.7
Strv 103-091885772250.0%1551.7
Grille529921110045.0%446.5
O-Ni7102456915554.19%1371.4
Pz.Kpfw. I240101933.33%0.0
T-109118946138243.72%1007.1
T1 Cunningham1631282839.29%125.9
KV-3747133217349.71%434.3
Strv m/40L3811582045.0%61.0
O-I Experimental56414104858.33%1304.0
Achilles68065092839.29%1473.4
Panzerwagen 393272297366.67%1153.3
M3 Lee41112085841.38%140.9
Pz.Kpfw. III/IV52822637552.0%684.3
FV4004 Conway98383901637.5%440.0
Comet749237123745.57%614.5
T-3451842138440.48%233.1
D2346115250.0%74.1
Tiger (P)78586395052.0%1136.2
T71 CMCD740137124548.16%759.5
AMX 13 (FL 11)5659661366.67%2878.0
Black Prince II7147261810.0%1509.8
VK 100.01 (P)89557381100.0%952.9
A46641923810.0%1091.0
M18 Hellcat639529115049.33%518.2
M24 Chaffee52022646848.53%521.2
Strv m/4252702323145.16%483.2
T25/276954328448.81%809.9
Challenger78915316541.54%1101.5
Jagdpanzer E 10010210259555855.56%1608.6
IS762536117746.33%703.5
T-62A1011725073444.12%760.9
StuG III Ausf. G53912879951.52%825.5
FV215b (183)10204470012951.94%1568.4
Crusader615218611544.35%225.0
AMX 12 t67915415664.29%2941.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41681794953.06%294.8
Cruiser Mk. IV4541261752.94%115.7
Type 91 Heavy370108728.57%0.7
T57 Heavy10208556110540.95%1493.1
M665773779651.04%790.5
VK 30.01 (P)65433788149.38%809.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved