eu Hráč bzh45000

[G0LDN] Golden Noob Campers (Historie)


WN8
1513
Recent WN8
216
(233 Bitev)
Winrate
52.88%
Recent WR
45.92%
(233 Bitev)
Bitev
78459
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 78459 0 0 15 233
Průměrný Tier 6.69 0.0 0.0 6.93 7.95
Winrate 52.88% 0.0% 0.0% 46.67% 45.92%
Tanků odhaleno 0.77 0.0 0.0 1.67 1.18
Udělené poškození 977.42 0 0.0 169.8 344.02
Obrana základny 0.74 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 588.54 0 0.0 206.0 451.0
WN8 1513 0 (-1) 0 244 (-1) 216 (-5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 27 5 231 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.44
Winrate 14.81% 0.0% 41.99% 0.0%
Tanků odhaleno 0.74 0.4 0.76 0.0
Udělené poškození 517 1059 592 0.0
Obrana základny 1.81 0.0 2.36 0.0
Průměrně zkušeností 233 177 445 0.0
Průměrně střel 2.63 7.2 9.83 0.0
(WG Player ID: 503968725)
Načteno za 1.46s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.6.2024 19:09:55 - 12.6.2024 19:09:56)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/bzh45000.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=bzh45000][img]https://lab-vole.cz/Signature/bzh45000.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
75% (263 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
864
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1485
(57974 Bitev)
WN8 Tier VI
1593
(15203 Bitev)
WN8 Tier VII
1490
(10681 Bitev)
WN8 Tier VIII
1459
(17470 Bitev)
WN8 Tier IX
1408
(10238 Bitev)
WN8 Tier X
1379
(4382 Bitev)

Tanky (402)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6893066221951.6%1871.8
Caernarvon812677989651.04%1365.6
SARL 4244114474551.11%1553.8
GSR 3301 Setter73074889147.25%506.7
Charioteer8148375631651.58%1739.6
Excalibur693064041757.31%1576.4
BDR G1 B567955816757.49%1663.6
VK 45.02 (P) Ausf. A8122675216454.27%1493.4
BZ-58745046411541.74%285.9
SU-122-4473253991250.0%241.1
T-150687656313764.23%1735.4
Type 89 I-Go/Chi-Ro21711391118.18%549.0
Jagdpanther7115062724051.25%1652.3
FV304682850499057.47%1605.7
T37666969453453.56%2102.9
S-517101864329449.66%1250.7
Löwe81122592107649.91%1263.6
AEC Armoured Car52453531957.89%428.9
O-Ho8118477422751.1%1307.4
Leo710526939760.82%1919.3
M221963612100.0%1007.6
T-54 ltwt.983270610249.02%1199.4
Type 5 Chi-Ri789361711551.3%1389.7
MTLS-1G1433424896553.85%1688.3
L-602263471250.0%1672.6
Hummel6116846265751.45%2000.6
AMX M4 mle. 519137761410356.31%1127.6
LHMTV8883391625.0%0.0
T-70330642416757.49%1392.9
Panther/M1078635221752.94%1501.1
Panhard AMD 178B657463519060.0%1959.2
Strv 74684850919260.94%1901.7
SU-122A55163815538.18%1085.1
T959161877717352.02%1261.6
KV-85689354731956.74%1756.3
Tiger I7108466117644.89%1418.4
FV4005 Stage II10191664517153.8%1479.1
SU-1006100343317149.71%1951.2
Type 4 Heavy9159581534155.72%1541.3
Rheinmetall Skorpion G8153776473251.64%1763.5
E 10010169170044450.45%1299.3
Waffenträger auf Pz. IV9175466832847.87%1426.8
KV-48125974641554.7%1591.8
Strv m/40L3220315850.0%696.4
AT 86103867815558.06%2311.0
Sturmpanzer II447143869459.37%1787.7
IS-M8109464312439.52%1064.1
Crusader 5.5-in. SP773744020747.34%970.5
Panther II8106867515849.37%1281.2
Tiger II8129071719549.23%1543.2
M3 Light314516914442.36%479.2
Object 7049183072124150.21%1553.8
T56 GMC33884862250.0%1681.2
Type 95 Ji-Ro63373412544.0%318.6
T21650754720554.15%1603.3
WZ-131770068123152.38%1499.7
Pvlvv fm/422141311333.33%347.0
Alecto456151816155.9%2158.8
T698112574314253.52%1402.1
M10 RBFM56634115050.0%1520.3
T49979359314843.24%1004.9
Type 3 Ho-Ni III52472443850.0%357.0
M3 Lee428323214551.72%1121.5
AMX ELC bis5457539125952.9%1822.6
VK 168.01 Mauerbrecher810176881050.0%999.4
SU-100M17108463331057.42%1640.3
T-34 with L-11457510101100.0%1725.8
AMX 38385200333.33%80.3
LTP32353153751.35%1196.9
Sav m/4342813991758.82%792.3
AMX 13 75763566220157.71%1286.9
KV-1S667263320358.62%1576.1
AMX 50 Foch (155)103583972433.33%0.7
Semovente M4153263311070.0%727.8
T2 Light Tank220639823253.88%1106.9
T 55A912516249440.43%973.7
Ikv 90 Typ B7104872713857.25%1678.6
Indien-Panzer8102867226952.42%1319.2
Caernarvon Action X89077334854.17%1004.2
110877850411845.76%692.4
IS-27103773113351.88%1336.4
Ikv 7235278012100.0%2168.8
M4A1 Sherman551239553154.05%1500.2
StuG IV550642910146.53%1273.5
Comet784948418142.54%1274.7
T-34559653312055.0%1853.1
P.43 bis68896927858.97%1779.0
M26 Pershing894767516053.13%1316.5
Birch Gun434828613155.73%1343.5
AMX M4 mle. 457100544910549.52%1297.6
Semovente M43 Bassotto63763155246.15%385.4
Sherman III55596362766.67%1879.4
AMX 65 t892563122745.81%908.5
Type 4 Chi-To672642234650.0%1434.2
A-4368186956662.12%1954.3
AMX M4 1949 Liberte8104968617053.53%1164.0
Crusader64725124362.79%1592.1
T1 HMC285195560.0%408.3
T-28460362051060.59%2560.1
M4A3E8 Fury679869010650.94%1705.3
VK 30.01 (P)674760412156.2%1656.7
AT 7712697608357.83%1877.1
SU-85B46476048458.33%2050.2
Jagdtiger9171157961147.95%1485.6
Valentine AT44385092272.73%2019.8
UDES 038142970420150.75%1606.1
M40/M438134465073752.65%1544.2
M127108141324045.42%1387.0
Object 7059138369012649.21%1174.8
TS-58127580911156.76%1265.6
T32813348219458.51%1617.3
Ferdinand8149849666850.75%1680.6
Type 3 Chi-Nu55413676741.79%1453.5
Chi-To SP75365169847.96%386.4
SU-543953733644.44%933.5
Sturer Emil7107044017445.4%1535.5
T-28E with F-30456052549063.47%1754.9
T675742640140858.31%2075.3
P.43 ter79526509356.99%1516.8
Pawlack Tank64473321553.33%520.5
Spähpanzer SP I C793073014848.65%2012.1
Strv 103-09154862931249.36%1316.3
Archer56204945947.46%1537.8
G.W. Panther7131958366151.13%1802.4
Vickers Medium Mk. I11001693040.0%316.2
T-34-2G FT7101265014748.3%1452.8
VK 100.01 (P)8134380414947.65%1555.3
SU-1527112866347254.87%1763.3
Centurion Mk. I8106669034852.87%1345.7
Hotchkiss EBR784877524158.09%2345.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28614938871100.0%6110.8
Marder 38T461755571958.83%2150.7
Pz.Sfl. IVc563644419453.09%1698.1
Sherman Firefly688172224259.5%1862.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.44896023966.67%2328.5
FV217 Badger10189666210339.81%1193.3
Progetto CC55 mod. 5483304041100.0%298.2
Škoda T 2456925954351.16%2469.5
Black Prince7100776011250.0%1392.1
Bishop568035214251.41%1785.8
Type 1 Chi-He43993094751.06%1343.0
Object 430U10909581560.0%632.2
Sturmpanzer I Bison322018417850.56%765.6
Lorraine 39L AM32823062360.87%985.0
VK 30.01 (H)58577311566.67%2064.7
M7549242910864.81%2281.7
G.W. Tiger9134057964549.77%1309.2
IS7116553917651.7%1733.6
T25 AT790935422150.23%1145.7
T25/2712457379951.52%1944.4
LT vz. 3832613945558.18%1147.9
T309162166546248.05%1323.5
Hotchkiss H352174374475.0%947.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC89733861030.0%1035.8
Maus1015686887742.86%1073.7
T2 Medium Tank210314610042.0%302.6
Caliban84645355752.63%341.0
Durchbruchswagen 246626671266.67%2398.5
Valentine32923814847.92%977.9
T40459655810559.05%1890.0
Dicker Max685257351450.39%1571.5
Leichttraktor117691040.0%0.0
WZ-111-1G FT8133566958950.76%1480.7
Pz.Sfl. IC42693521154.55%731.1
ARL 44682644612053.33%1475.1
T297101670521051.43%1207.0
HWK 308738613540.0%942.0
M4A3E2 Sherman Jumbo673668071856.55%1554.7
SU-76M43814662259.09%1441.4
T-116314421010.0%278.8
Centurion Mk. 7/19159374525245.24%1525.7
60G FT55273407051.43%1148.5
Pz.Kpfw. IV Schmalturm676159721954.79%1564.6
Cruiser Mk. III31642522744.44%739.0
KV-2684963382358.08%1542.0
ST vz. 3943855201656.25%1483.5
M8A1458254414363.64%1964.2
AMX 105 AM mle. 4744094024755.32%1685.7
T-8042943863650.0%1236.1
T-34 shielded54183701435.71%809.8
O-Ni7118281264558.6%1756.4
T-109159977624149.79%1535.6
SMV CC-6784314579142.86%205.6
T-1273660615333.33%2762.9
Type 4 Ju-To7343348616.67%100.4
Carro d'assalto P.8874004327045.71%289.6
Churchill III537336118043.33%638.9
Grant46095051346.15%2533.3
Spähpanzer Ru 25198766204542.22%1310.2
Jagdpanzer E 10010178862776746.94%1296.5
M-IV-Y891239010.0%758.5
StuG III Ausf. G5682487126554.55%1866.3
Nashorn67854629154.95%1441.2
Staghound Mk. III6270378250.0%294.7
10TP33224783073.33%1533.1
Type 91 Heavy3241244850.0%808.5
E 257112772125658.2%1900.8
SU-76G FT44503223151.61%1034.3
Renault UE 5733924743458.82%1631.6
Ikv 65 Alt II67856138253.66%1503.3
T-50545756338758.4%2096.8
Conqueror Gun Carriage101701617161850.25%1535.3
Object 26810185062328444.72%1209.6
AMX 13 F3 AM681865583654.55%1309.2
HWK 12872266717946.37%1217.8
T1 Cunningham120544113857.25%1501.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. F255110320.0%0.0
M4A3E8 Sherman649333240950.61%875.4
45TP Habicha74494127837.18%281.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E313917710443.27%249.8
Object 430B102336655333.33%1726.6
M-II-Y74174654045.0%279.4
Sexton II32252646547.69%1046.0
Strv fm/211265465250.0%1783.5
SU-10183173866737.31%50.9
T-26G FT2200178366.67%731.8
VK 45.02 (P) Ausf. B9129866624548.57%1119.8
M2 Light Tank22414782864.29%1239.8
Object 4168135577428756.1%1786.0
M15/4232623911145.45%675.8
Type 97 Chi-Ha32892945964.41%1249.1
L6/4022004156755.22%727.7
MKA22684279153.85%1161.2
SU-26348433916152.8%1570.0
Jagdpanther II811904984546.67%1059.3
ST-I9144464625143.82%1204.3
Pz.Kpfw. II2671666552.31%125.9
VK 16.02 Leopard526639926951.67%852.0
M48A5 Patton10188670812347.15%1535.2
WZ-132879066256647.53%1315.2
43 M. Toldi III321832823050.43%1102.7
M3G FT33943301662.5%1310.3
212A91619661213353.68%1535.2
Renault FT 75 BS21941682560.0%1169.6
M41 HMC58174849553.68%1432.6
Progetto M35 mod. 468118772712456.45%1327.8
Centurion Action X1016465175750.88%1275.5
LT vz. 35299164250.0%307.8
WZ-132A97445213231.25%775.2
IS-2-II896160216049.38%1011.5
SU-14-1791959119259.38%1396.2
Rhm.-Borsig Waffenträger8155468320952.15%1669.8
Pz.Sfl. IVb44272997354.79%1594.2
Grille 1510186557337151.48%1354.4
VK 30.02 (M)68917234459.09%1849.3
T1E621052444153.66%438.6
Strv m/382127256366.67%577.3
Marder II328225335053.14%927.0
T3 HMC23115127100.0%1870.3
Pz.Kpfw. 35 (t)242107560.0%170.2
Konštrukta T-34/10079876899950.51%1644.0
FV4004 Conway9151668320950.72%1301.1
T28 Prototype8132956418755.61%1527.8
T82 HMC4429400862.5%1550.7
G.Pz. Mk. VI (e)2122190955.56%753.4
M7 Priest37444359950.51%2709.4
Valentine II445860833461.68%2033.8
Renault FT1234620.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55124974660.87%1546.5
Pz.Kpfw. S35 739 (f)34124392653.85%1280.6
T71 DA755048520948.8%1006.0
Škoda T 278344439837.5%110.9
SU-8557194922941.38%1681.3
M53/M5591506638109448.9%1597.5
7TP22083624067.5%906.1
P.44 Pantera812487077045.71%1559.5
T1 Heavy Tank553434516952.07%1109.7
M56 Scorpion7123174982253.53%1944.9
ARL V39669241417650.0%1322.4
T28 Concept797763816854.17%1420.9
Heavy Tank No. VI681147818053.89%1443.3
M4A1 Revalorisé81228664110148.96%1478.1
TKS z n.k.m. 20 mm21802911963.16%1066.8
Object 252U8136679920457.35%1446.6
M1039158377020950.72%1548.2
DS PZInż583168425.0%2.9
T54E19197583518652.69%1961.9
Type 95 Heavy43664162055.0%1280.4
Covenanter53324404060.0%1427.1
Lorraine 155 mle. 518107859431747.0%1138.6
Fiat 30001100204333.33%263.8
Churchill I54954653050.0%951.9
Churchill VII67807175058.0%1571.4
Cromwell679965041752.76%1687.8
T-34-85M685657235653.65%1381.7
VK 28.01637248356550.27%940.1
T-50-261602601216.67%132.2
E 759146772919949.75%1347.6
A-44796768613351.88%1554.2
KV-3710644731250.0%1178.6
T7 Combat Car262232742.86%68.9
O-I Experimental55925404540.0%1028.4
T57 Heavy Tank1016486072951.72%1153.4
M36 Jackson680143855951.52%1478.7
Type 3 Ju-Nu63342653633.33%196.6
Tiger (P)7116670042253.08%1745.8
WZ-131G FT67844538248.78%1429.4
AMX 13 (FL 11)5319625366.67%881.3
Leopard Prototyp A96635158742.53%357.0
Lago43514621752.94%1340.7
ELC EVEN 908466506944.44%725.3
Cruiser Mk. I1181296366.67%962.5
M18 Hellcat6103668049958.52%2113.1
M24 Chaffee53346372180.95%1177.5
SU-130PM8146870134253.51%1559.3
Challenger7102665429054.83%1405.9
Cruiser Mk. II232644427457.66%1834.4
Pz.Kpfw. II Ausf. G323331510552.38%1017.2
FV215b (183)10190360217943.02%1334.0
D121843041457.14%884.1
Super Hellcat76825233444.12%828.0
Cruiser Mk. IV431140737458.02%1321.0
LTTB888176522451.79%1737.6
Chi-Ni21001961361.54%429.2
SMV CC-5673314589843.88%193.6
B.U.G.I.6393339425.0%398.3
M6692564460355.56%1790.5
FCM 362116235683.33%563.9
BT-742363782568.0%1319.5
53TP Markowskiego838449210645.28%193.5
ISU-122S79744041050.0%1206.5
O-I685367222850.0%1391.7
VK 36.01 (H)683659711442.98%1541.0
IS-38134274054854.93%1599.1
T-34-1795966124652.44%1563.8
M3 Stuart32684182968.97%1374.7
AMX AC mle. 46785951824645.93%1045.7
Wespe324817215953.46%926.9
Panhard EBR 75 (FL 10)879566120352.22%1333.9
Renault R3528814850.0%143.6
T288150274215754.78%1746.0
Strv m/42550334710957.8%1451.5
M14/412248420250.0%837.2
AMX 50 10081382942528.0%0.0
Jagdpanzer IV662732038752.2%1143.9
KV-1560744621448.13%1311.0
S35 CA58226535164.71%2343.6
T110E31016106385050.0%1042.2
Mitsu 10852992063135.48%126.7
M5 Stuart41663226149.18%533.6
Renault NC-3112163021421.43%1321.4
M2 Medium Tank326928820755.56%1165.9
M44671147522148.87%1254.9
Kolohousenka13270333.33%0.0
Strv K96805665356.6%494.7
TVP VTU Koncept889162516947.34%1109.9
Renault G1549653012657.14%1481.1
AMX AC mle. 488134372443851.83%1503.4
FV38059139861330950.49%1473.6
Škoda T 25681167415154.3%1826.4
50TP prototyp8109170720050.0%1075.5
Pz.Kpfw. T 2556306426956.52%1987.2
T18 HMC3276334966.67%1447.8
14TP43164726165.57%1573.3
VK 30.02 (D)787365410650.0%1363.4
Bretagne Panther67555322147.62%1201.4
Matilda4513475110158.4%1779.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C322339972753.09%1163.0
ISU-1528147059821649.07%1640.0
M24E2 Super Chaffee610342610.0%0.0
T26E5 Patriot8107878417059.41%1351.2
MT-2564896677660.53%1607.9
Pz.Kpfw. II Luchs419926213557.04%708.6
E 5098954284040.0%561.4
50TP Tyszkiewicza93804866546.15%110.0
Somua S3534145321850.0%1477.1
Panzerjäger I2931255149.02%174.3
Lorraine 40 t84844696347.62%335.9
T-463148275560.0%571.1
BT-222163738068.75%1396.1
T-2932773818359.04%1094.2
IS-71017507177738.96%1198.4
M41 Walker Bulldog870362814141.84%1139.7
P26/40450556728952.94%1712.4
AT 158142372719952.26%1645.8
AMR 352333458666.67%1637.2
KV-1SA5537577850.0%1052.7
Renault Otsu1162394771.43%1052.8
4TP167169366.67%238.7
CS-4472823916036.67%90.6
Grille568546149759.36%1622.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4495459109958.96%1592.3
T26E4 SuperPershing810305849944.44%1201.7
FV2078103554631049.35%1244.1
Achilles694069084654.49%1996.1
T-44-1008110669913054.62%1343.7
AMX 13 909100670132651.84%1583.1
T20775338718545.41%1004.8
P.4355376305259.62%1751.7
Panther798670428952.94%1671.4
SU-14-28142871126456.44%1711.5
T-45223139026761.05%1373.7
Type 58671854716446.95%1424.5
Stuart I-IV35698052100.0%3630.6
Tortoise9152365222647.79%1171.1
Lorraine 155 mle. 50785953112750.39%1007.2
Light Mk. VIC21973134148.78%1053.8
M46 Patton9136971535050.29%1254.5
AMX 12 t656059925058.4%1784.6
G.W. Tiger (P)81434785198955.86%1799.5
SU-867104618246.34%877.6
Renault FT AC297236742.86%153.9

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved