eu Hráč boumboum08

[G0LDN] Golden Noob Campers (Historie)


WN8
1022
Recent WN8
2287
(484 Bitev)
Winrate
48.21%
Recent WR
61.16%
(484 Bitev)
Bitev
29662
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 29662 0 61 98 484
Průměrný Tier 7.15 0.0 8.87 9.13 9.16
Winrate 48.21% 0.0% 57.38% 57.14% 61.16%
Tanků odhaleno 1.04 0.0 1.31 1.23 1.39
Udělené poškození 905.69 0 2216.39 2384.88 2254.47
Obrana základny 0.16 0 0.02 0.01 0.11
Průměrně zkušeností 504.25 0 880.0 887.0 907.0
WN8 1022 0 (+3) 2285 (+3) 2394 (+6) 2287 (+25)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 474 116 0 590
Průměrný Tier 10 8 6 9.61
Winrate 36.92% 39.66% 0.0% 37.46%
Tanků odhaleno 0.77 0.74 0.0 0.77
Udělené poškození 1478 1251 0 1433.0
Obrana základny 0.43 1.86 0.0 0.72
Průměrně zkušeností 555 555 0 555.0
Průměrně střel 7.9 7.69 0.0 7.86
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 426 207 847 78
Průměrný Tier 10 8 6 7.43
Winrate 47.65% 34.3% 41.32% 46.15%
Tanků odhaleno 1.11 1.25 1.17 1.12
Udělené poškození 2083 1062 479 1558.0
Obrana základny 3.02 0.77 0.53 0.54
Průměrně zkušeností 798 490 316 698.0
Průměrně střel 7.79 6.66 6.02 7.17
(WG Player ID: 553191706)
Načteno za 1.13s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.6.2024 19:31:07 - 12.6.2024 19:31:08)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/boumboum08.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=boumboum08][img]https://lab-vole.cz/Signature/boumboum08.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 6522 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
34% (122 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1654
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1095
(22350 Bitev)
WN8 Tier VI
720
(3041 Bitev)
WN8 Tier VII
791
(2571 Bitev)
WN8 Tier VIII
984
(7876 Bitev)
WN8 Tier IX
1265
(3605 Bitev)
WN8 Tier X
1510
(5257 Bitev)

Tanky (399)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6849339125041.6%641.8
Sexton I3131235366.67%404.7
GSR 3301 Setter72944565052.0%526.7
Excalibur69346961154.55%1369.9
Object 703 Version II8123278920547.32%1239.3
EMIL 1951813457295345.28%1312.8
BDR G1 B522312110.0%153.5
BZ-58714828446443.75%2154.9
FSV Scheme A7136710431770.59%2354.8
K-9110803470425.0%317.7
T-150631212110.0%213.0
Type 89 I-Go/Chi-Ro2150258425.0%450.6
Jagdpanther7575366633.33%455.8
AMX M4 mle. 4987305265543.64%598.7
FV30463492546140.98%373.0
Matilda LVT41171114220.0%3000.8
Object 907102862105410962.39%2704.6
S-51750036719045.79%449.5
Löwe8106360618646.77%1134.9
CS-631013696027042.86%936.4
T778918503250.0%703.6
Kampfpanzer 50 t9191391640552.84%1711.3
MTLS-1G14314521214949.66%433.5
B143783611471.43%1390.4
AMX M4 mle. 51920629626753.73%1959.3
LHMTV82457562100.0%373.9
T-703671282334.78%0.0
Panhard AMD 178B625837911452.63%596.3
Strv S1877542332245.96%612.1
Strv 7464503254839.58%588.9
Lansen C877048120750.24%771.3
Vickers Medium Mk. III3911691662.5%290.8
T959124358646651.5%940.2
Tiger I742134529240.41%271.2
SU-10069576602958.62%1821.3
40TP Habicha63983321464.29%772.1
BZ-166813547282548.0%1423.2
Rheinmetall Skorpion G881645252345.7%676.1
E 100101534914580.0%1197.9
Valentine II43954761735.29%1355.8
T110E410146360234545.22%908.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. D41772022751.85%441.6
Ho-Ri 31020247562356.52%1303.4
Patton the Tank917368381361.54%1900.0
LT-43284934584936.73%611.4
WZ-12099805881637.5%675.9
A-2051111925550.91%285.8
Strv m/40L31886425.0%0.0
Tiger 1316148810853070.0%3113.8
AT 86288312250.0%291.4
Type 638150810272365.22%1767.2
T-34-85M65454494461.36%838.8
IS-M804501100.0%261.0
Monkey King10228587819153.93%1995.4
Crusader 5.5-in. SP74554861560.0%591.1
AMX 50 Foch B1019287065147.06%1376.0
Panther II86125423148.39%599.7
Tiger II849040624848.79%371.3
Object 252U Defender892356122646.9%807.0
E 75 TS811036543638.89%1047.1
T56 GMC3731081353.85%110.6
Ikv 10351802541435.71%148.5
Type 95 Ji-Ro6459398944.44%515.3
T2162933076342.86%579.7
WZ-13175186123158.06%914.7
Pvlvv fm/4228891145.45%100.1
T6985704531250.0%519.4
A46658309250.0%121.1
M10 RBFM52783115056.0%448.8
Object 777 Version II9165882911250.0%1425.8
E 759529415728.57%151.3
AMX ELC bis515722434544.93%314.8
VK 168.01 Mauerbrecher88664293638.89%777.5
SU-100M176634561225.0%694.3
AMX 383961453138.71%133.4
Sav m/434961464141.46%24.0
AMX 13 75731027540241.29%396.8
Ho-Ri 1919208582661.54%1581.8
KV-1S63263003941.03%411.5
A-4476445485552.73%886.8
LTG707210.0%0.0
T 55A92185102010558.1%2433.3
M-III-Y810538002360.87%1213.6
Ikv 72376932330.43%0.0
M4A1 Sherman517920415341.83%208.8
Pz.Kpfw. 38 (t)3086250.0%77.7
T-34519322911542.61%280.6
Birch Gun41221274643.48%218.6
AMX Canon d'assaut 1058799371825.0%474.2
Chieftain/T9589047433145.16%1014.8
Semovente M43 Bassotto67143741553.33%1073.2
Controcarro 1 Mk. 2918198449845.92%1517.2
T25/2737026328241.13%260.6
Object 430 Version II96664401323.08%320.2
A-43654253027851.08%1039.3
Crusader62172623154.84%511.8
T1 HMC2083560.0%196.5
59-166354414933.33%738.7
IS-2 shielded713358406358.73%1907.0
M4A3E8 Fury67075982045.0%1270.9
VK 30.01 (P)64413514245.24%705.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou5573559955.56%1056.7
Jagdtiger918998397754.55%1640.0
Panzerwagen 393254489250.0%1017.8
Valentine AT4801281650.0%88.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3581411553.33%108.3
M40/M438444507757.14%385.9
AMX M4 mle. 541024658767653.95%1941.2
TS-58121161018348.63%1196.5
T-60265122425.0%68.8
TKS z n.k.m. 20 mm2711445044.0%162.6
SU-54261653100.0%261.0
Sturer Emil74142521136.36%239.3
Manticore10102365511850.0%1100.0
XM66F819959481752.94%2183.9
T67515520110838.89%61.1
P.43 ter7892398250.0%1076.1
Turán III prototípus5396507580.0%1008.1
SDP 58 Kilana814798482766.67%1658.6
SU-18272181771.43%425.8
ST-II1016228233357.58%1206.8
Bat.-Châtillon 25 t AP97784767353.42%677.3
Object 705A1014625783828.95%799.4
K-91-PT917177243237.5%1395.3
T-100 LT10131776010850.93%1604.4
Bat.-Châtillon Bourrasque8115470819148.69%1237.1
Concept 1B9214796729854.7%1810.8
Vickers Medium Mk. I1974151100.0%519.7
Object 27710168467913239.39%1119.9
SU-2-1225013110.0%0.0
Lago42172174645.65%555.7
Hotchkiss EBR739135420444.61%696.3
Marder 38T41571719148.35%223.5
Pz.Sfl. IVc521520617057.65%393.1
T-8328178194910251.96%1951.0
SU-263951424252.38%137.2
Black Prince7404570366.67%490.7
Bishop5138148560.0%205.7
Sturmpanzer II419118313752.55%486.5
Object 452K1026418693748.65%1915.5
Sturmpanzer I Bison362911346.15%51.7
Lorraine 39L AM31521331747.06%337.9
VK 30.01 (H)522723725849.22%290.4
M7523721710.0%514.0
Bisonte C458152990131851.57%1719.1
IS77564365752.63%918.0
LT vz. 38348136580.0%261.0
T309100146851840.73%621.6
Centurion Mk. 5/1 RAAC87165971250.0%780.1
Maus1012886587245.83%803.2
T2 Medium Tank2751782466.67%348.7
Caliban852024910.0%224.6
Durchbruchswagen 2419321426250.38%413.8
AMX 4041082126931.88%215.3
UDES 16917259882268.18%1952.9
Vz. 44-178225542642.31%825.6
Leichttraktor193225560.0%331.0
105 leFH18B259195763447.06%2035.4
Pz.Sfl. IC436724950.0%761.5
WZ-120-1G FT887346918245.6%735.2
ARL 4464633093148.39%591.9
Kampfpanzer 07 P(E)102698100621659.26%2409.9
HWK 3086316051457.14%1039.5
M4A3E2 Sherman Jumbo63783691070.0%719.2
CS-59912246305743.86%909.0
SU-76M4118146862.5%304.0
T-1163212194944.44%767.0
TNH 105/1000811537592755.56%1365.7
M4 Improved513817940.0%59.8
SDP 57 Gowika7748493944.44%659.7
Pz.Kpfw. IV Schmalturm6782698757.14%1518.4
Cruiser Mk. III38812716540.61%195.2
KV-2656640649144.81%812.0
AMX 50 1209825504728.57%456.0
M8A1412016210745.79%95.5
King Tiger (Captured)79275911442.86%974.2
KV-8564343427460.81%690.1
T-34 shielded530829713146.56%611.0
T9283973915745.61%522.7
IS-3-II98775863743.24%567.0
SMV CC-67813107968253.66%1475.3
T-1273711331428.57%2.2
Loyd Gun Carriage29894922.22%424.2
Type 4 Ju-To7120310502100.0%1730.3
D23445830.0%0.0
CS-52 LIS814188789261.96%1823.8
StuG III Ausf. B412017210345.63%90.5
Char Mle. 7598536482650.0%1041.0
Jagdpanzer E 10010328695816864.29%2892.4
Rinoceronte10191474838951.67%1467.2
Nashorn637327614246.48%424.7
Staghound Mk. III612029421471.43%2792.9
WZ-111 Qilin10205179915349.02%1618.6
10TP3124154633.33%213.1
Renault UE 573871142445.83%60.5
STA-28508479742.86%435.7
Bat.-Châtillon 12 t842339914139.01%494.8
BT-531801611100.0%599.1
UDES 15/161022317527540.0%1784.0
AMX 30 1er prototype99635865541.82%687.4
M5A1 Stuart458940810.0%2420.4
T1 Cunningham103050.0%0.0
GSOR 1008813126798542.35%1231.8
VK 75.01 (K)89305509051.11%919.7
Indien-Panzer87405392630.77%641.3
Prototipo Standard B91080562333.33%627.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E310415456144.92%123.9
leKpz M 41 90 mm GF86334711338.46%804.7
AMX 30 B1013476079942.42%923.4
Sexton II366921637.5%15.3
Strv fm/211669520.0%0.4
M1275125262142.86%420.0
VK 45.02 (P) Ausf. B919799901566.67%2177.5
M2 Light Tank22422361643.75%929.3
Object 416867941612341.46%643.7
M15/4231002441154.55%148.5
L6/402104209560.0%290.6
MKA274138757.14%158.1
TVP T 50/5110213080510749.53%1913.5
StuG IV53183194654.35%703.7
Pz.Kpfw. II2631282152.38%106.6
VK 16.02 Leopard51181943259.38%296.3
Pz.Kpfw. VII1020508331154.55%1543.1
Renault FT 75 BS2531561100.0%292.6
Progetto M35 mod. 468103155245849.78%1053.0
60TP Lewandowskiego10215780615851.27%1609.1
CS-5388015825646.43%922.4
AE Phase I9138970515043.33%1116.3
Bofors Tornvagn8113432410.0%796.5
Pz.Sfl. IVb41841656036.67%350.0
Rhm.-Borsig Waffenträger876544317747.46%611.1
IS-2-II86634651330.77%418.6
Type 91 Heavy3671681040.0%17.7
VK 30.02 (M)63513586957.97%563.6
Grille 151013946477557.33%923.3
Strv m/382141178333.33%387.8
Marder II36811229442.86%13.3
Leopard 11014766316448.44%969.9
T3 HMC22959333.33%0.0
BZ-7510254488014952.35%2084.2
Concept No. 51017247022441.67%1211.3
Pz.Kpfw. 35 (t)233931040.0%0.5
AM 39 Gendron-Somua22965122759.26%1443.5
Object 274a86233951020.0%408.6
Pz.Kpfw. 35 R215124430.0%130.1
T28 Prototype873039858946.86%594.1
SU-100Y67536632268.18%1481.8
T-54 first prototype835230320.0%131.5
G.Pz. Mk. VI (e)227714047.5%83.6
M7 Priest3351241560.0%250.1
Waffenträger auf Pz. IV993943611642.24%574.4
Renault FT12173333.33%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52222247545.33%363.4
Char Futur 4910806264643.48%749.8
25TP KSUST II509810.0%0.0
KV-220-2521917420.0%114.7
Škoda T 27883145831745.11%908.5
AMX 105 AM mle. 474771232548.0%87.7
T-34-856016410.0%0.0
P.44 Pantera88756243447.06%894.5
T-34-2813630610.0%0.0
M56 Scorpion753545012850.78%594.4
ShPTK-TVP 100813167253447.06%1334.2
T28 Concept7122481322559.11%2035.1
M4A1 Revalorisé87534941020.0%572.7
Renault Otsu1211911560.0%164.4
Type 95 Heavy41421533842.11%233.3
Covenanter51172353246.88%240.4
Fiat 3000150113560.0%168.1
SMV CC-64 Vipera815168394850.0%1617.3
Churchill I5502472100.0%261.0
Churchill VII69296511040.0%1617.8
T1454675913351.52%990.3
Cromwell63503488447.62%500.2
Convert. Medium Tank T3361571910.0%1902.3
ASTRON Rex 105 mm8650559757.14%585.1
Progetto C50 mod. 66912167676358.73%1139.6
Pz.Kpfw. I263138250.0%107.7
KV-37026110.0%0.0
FV4201 Chieftain Proto9164284217153.22%1468.8
WZ-114913717585543.64%1152.1
T-284901465841.38%19.4
O-I Experimental51242455466.67%255.6
T57 Heavy Tank1023348094452.27%1785.1
Type 3 Ju-Nu61202985988.89%2156.7
TNH T Vz. 51916989115166.67%1655.1
Tiger (P)77744378852.27%910.2
Leopard Prototyp A9157569719443.81%1412.7
VK 100.01 (P)87905771457.14%787.8
M4A1 FL 1062135132100.0%297.5
ELC EVEN 90853151212548.0%884.4
Cruiser Mk. I150991361.54%183.5
M18 Hellcat628725541048.78%306.9
SU-130PM8100244522645.58%853.3
Object 283916008564156.1%1709.3
Cruiser Mk. II239110250.0%89.9
Pz.Kpfw. II Ausf. G3721201323.08%18.1
FV215b (183)1099343213542.22%511.0
Obsidian814868762035.0%1639.2
Super Hellcat7643457933.33%660.2
Type 64636236014543.45%660.0
Cruiser Mk. IV4271122055.0%130.3
Panhard EBR 10510104559968744.4%1102.2
M3 Lee41151795251.92%258.0
FCM 36209510.0%0.0
T7869317891283.33%1348.7
BT-7411719233252.11%436.0
53TP Markowskiego8874760966.67%1014.8
BZ-17681799100617058.82%1840.2
FV601 Saladin88346211442.86%795.4
O-I65933222147.62%807.1
MS-1101021100.0%261.0
VK 36.01 (H)656045128045.0%831.2
T-34-17491475837.5%422.3
M3 Stuart3330392560.0%1835.6
GSOR 1010 FB815228251850.0%1690.5
Wespe360944746.81%94.6
Vickers Medium Mk. II23177742.86%27.5
Panhard EBR 75 (FL 10)884266920446.57%1464.1
T28880857619751.78%767.0
122 TM8135784414156.74%1590.3
Strv m/4253142561338.46%608.4
M14/41249148366.67%216.2
Bat.-Châtillon 25 t107815283647.22%475.5
M16/43 Sahariano353940830.0%1166.9
AMBT8109463510938.53%949.9
Super Conqueror10229687713655.88%1898.1
Object 26110118960425048.4%882.4
T71 DA74983777550.67%919.6
ISU-152K812026751747.06%1032.9
KV-1527026022252.7%421.5
T110E31011125242842.86%575.4
BZ-689190710169171.43%2038.0
M5 Stuart41512501353.85%538.6
Renault NC-31103610.0%0.0
M2 Medium Tank3471332941.38%11.4
Kolohousenka1259402366.67%1544.0
Strv K912336624035.0%924.7
Matilda IV52623951100.0%657.2
E 50 Ausf. M1018377578548.24%1363.8
Valiant55986063542.86%1269.6
Škoda T 2565523234641.3%837.3
50TP prototyp815068679652.08%1653.1
Lion10213374818246.7%1688.5
14TP41111951855.56%320.5
AT-123755540.0%0.0
BT-7 artillery33834697240.28%1461.3
Bretagne Panther6855829785.71%1515.6
Matilda41651822948.28%258.2
Somua SAu 4046595714.29%0.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C312122662647.76%423.1
M24E2 Super Chaffee67457314100.0%2030.6
TOG II*67796522254.55%1225.9
Strv m/42-57 Alt A.264653542653.85%687.9
Vz. 5510279194227356.78%2293.2
AT 15A712809402369.57%2043.3
Pz.Kpfw. II Luchs41611914944.9%380.8
Kanonenjagdpanzer 10587186704266.67%755.8
E 5094897981100.0%383.7
50TP Tyszkiewicza910356001233.33%638.1
Mitsu 1085698585683.33%1046.9
TS-548189810773860.53%2320.3
Panzerjäger I21464450.0%75.2
Lorraine 40 t84826061100.0%476.0
Cobra918668871957.89%1915.8
T-463841811181.82%341.6
T-26240115742.86%19.7
BT-22102187450.0%386.6
T-29312116443649.31%244.7
IS-71018417707846.15%1399.6
1131026349198551.76%2373.7
P26/404142171520.0%102.5
AMR 35210812310.0%194.0
KV-1SA56236431752.94%1120.6
Kunze Panzer91072474714.29%583.9
M48A2 Räumpanzer810007106250.0%1168.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J4108164250.0%154.3
STG818149941100.0%2629.0
CS-4475763671118.18%521.6
Grille546117633.33%0.0
T26E4 SuperPershing814649797062.86%2065.4
Universal Carrier 2-pdr266141666.67%239.2
M41D8776578742.86%1337.6
SMV CC-56710657594450.0%1516.6
Sherman VC Firefly6447384250.0%595.3
Panther75474882842.86%610.8
AMX Chasseur de chars853048111138.74%427.7
SU-14-285444033644.44%353.1
Progetto M40 mod. 651018817458047.5%1415.5
Controcarro 3 Minotauro1024939653363.64%1921.4
Type 5862713661154.55%370.9
AMX 13 57773966010147.52%1291.4
Primo Victoria8688763366.67%949.5
AMX 12 t624225122743.61%401.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer423522249346.86%459.7
Waffenträger auf E 1001019546662548.0%1169.9
56TP8190110013754.05%2274.6
Renault FT AC2982341100.0%385.0
IS-2M7112610921100.0%1407.0

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[G0LDN] Golden Noob Campers11321210Vstoupil25.4.2020

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved