eu Hráč beshenyopossum


WN8
1016
Recent WN8
6601
(15 Bitev)
Winrate
48.1%
Recent WR
60.0%
(15 Bitev)
Bitev
35916

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 35916 0 0 0 15
Průměrný Tier 7.24 0.0 0.0 0.0 9.0
Winrate 48.1% 0.0% 0.0% 0.0% 60.0%
Tanků odhaleno 0.87 0.0 0.0 0.0 1.13
Udělené poškození 868.72 0 0.0 0.0 1046.73
Obrana základny 0.31 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 451.94 0 0.0 0.0 754.0
WN8 1016 0 0 0 (+1) 6601 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 596101958)
Načteno za 0.83s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 8:58:31 - 17.10.2026 2:27:28)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/beshenyopossum.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=beshenyopossum][img]https://lab-vole.cz/Signature/beshenyopossum.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1571 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
33% (116 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3808
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1025
(28505 Bitev)
WN8 Tier VI
784
(4816 Bitev)
WN8 Tier VII
1015
(5199 Bitev)
WN8 Tier VIII
1060
(8169 Bitev)
WN8 Tier IX
1099
(7151 Bitev)
WN8 Tier X
1126
(2856 Bitev)

Tanky (261)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x685076173951.28%735.6
Vz. 5510130144610930.28%630.6
Caernarvon8105061519344.56%993.4
T26E5 Patriot874254417646.59%699.4
STA-289916775846.55%1169.2
Bat.-Châtillon 12 t8352265742.86%363.9
Charioteer899448819645.92%885.0
Object 26110124054540149.38%960.4
Jagdpanzer E 1001013994658340.96%773.5
T54E19128066114944.3%1023.3
BDR G1 B531623516144.1%428.8
T-54 first prototype8972367119.09%979.7
Jagdtiger9111051211641.38%734.1
O-I65093307951.9%727.6
Cruiser Mk. III3981522356.52%344.3
Valentine AT41801621533.33%276.2
MS-112179450.0%78.3
Comet769342621148.34%1091.1
AT 2536032411457.89%850.6
Excelsior53052978655.81%529.6
VK 36.01 (H)643232131852.2%604.7
SU-100M179465953948.72%1242.0
T110E410178960732351.08%1224.4
SU-122-44780146635052.0%970.3
TNH T Vz. 519149473818745.99%1170.7
AMX M4 mle. 541018265275429.63%1099.3
IS-3899841743643.58%990.6
M5A1 Stuart41523045255.77%394.6
T32885444629949.83%887.4
Type 89 I-Go/Chi-Ro298145450.0%220.1
M3 Stuart3491493554.29%134.8
Jagdpanther767335420651.46%784.3
Ferdinand8599587771.43%544.7
AMX AC mle. 46710476433655.56%1460.9
Type 3 Chi-Nu53453208646.51%853.1
T-505562021747.06%73.8
Chi-To SP712286697956.96%1516.6
SU-5446422315248.68%1195.7
Challenger710456395255.77%1337.7
T37642034712945.74%1077.0
Type 5 Ke-Ho43303864257.14%1326.3
T28813577377953.16%1416.9
S-51779346930350.17%899.3
STA-1885259914244.37%935.2
Type 5 Heavy102646956650.0%2163.8
T67546231911653.45%1046.7
Hotchkiss H352175235366.67%854.4
T7 Combat Car227113560.0%205.3
AMX 50 100889839936346.01%821.1
IS-710170961835843.3%1187.7
SU-85B42292318045.0%382.7
Type 5 Chi-Ri77615847744.16%1029.6
Pawlack Tank67074102347.83%937.4
SU-1018103459713253.03%1092.6
Pz.Sfl. IVc528320616242.59%425.9
Löwe89204795253.85%977.8
Sturer Emil749031228247.87%493.5
Matilda43863463542.86%925.7
Jagdpanzer IV649028334143.99%753.0
G.Pz. Mk. VI (e)21702271100.0%1125.6
D1260220580.0%269.5
T-43770143728551.23%1129.9
Type 2597 Chi-Ha31221931546.67%260.5
T71 CMCD75744735448.15%1291.6
SU-1821401035036.0%684.4
M2 Light2221072556.0%142.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9105841520543.41%921.4
SU-2632351516646.97%597.8
M24 Chaffee52573386752.24%807.9
StuG IV52932631421.43%492.5
ST-I9128649747746.96%1186.7
Churchill I537328514753.06%695.7
KV-15505359235651.74%1050.7
T110E31013724282035.0%657.9
TNH 105/10008100166915451.95%1125.7
M5 Stuart41072149460.64%226.6
Mars815677948043.75%1683.4
B1414117111145.05%182.7
Super Conqueror1012445052850.0%775.9
T110E510180173011643.97%1206.7
Type T-3453243067254.17%823.8
AMX M4 mle. 51916707367345.21%1411.4
Vickers Medium Mk. I150891346.15%48.4
212A9134849529551.53%1169.1
Object 430915848108750.57%1376.1
Ares 758142586610352.43%1695.4
Type 61911065966152.46%932.2
SU-152745931520047.5%455.9
Ares 85917238588245.12%1677.5
Centurion Mk. I888042818452.17%1116.2
AMX AC mle. 48899754711341.59%898.3
Hotchkiss EBR74707104372.09%1029.2
SU-122A5126237366.67%262.3
Marder 38T42682287656.58%626.1
T95919197609554.74%1617.2
A-43646235012347.97%844.6
Škoda T 25671251515050.0%1364.0
Tiger I74763229741.24%363.3
Object 432U1116947401540.0%1140.2
FV4005 Stage II10146745616642.17%935.1
SU-100652733721146.45%757.5
Object 14010143551428444.01%1053.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4821869650.0%95.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8108842531945.77%1004.2
FV217 Badger1018426337550.67%1218.5
Škoda T 2455155291978.95%1509.9
Grille 1510148550811447.37%893.9
VK 30.02 (M)610836833138.71%2037.4
Black Prince76914399650.0%805.2
T1E6201291100.0%261.0
AMX 404931386435.94%74.8
VK 30.02 (D)7153710051266.67%2997.6
Marder II31811692250.0%407.5
Waffenträger auf Pz. IV9145855333243.98%1085.4
T3 HMC215418128648.25%580.7
SDP wz 66 Grom81263744366.67%1177.5
T2163773208646.51%903.8
BZ-75101190886366.67%870.4
T-44891854438654.92%1305.8
BT-7 artillery31021741844.44%176.0
AM 39 Gendron-Somua25516210.0%0.0
KV-4889242944348.76%901.8
Object 2681011903927037.14%566.1
M7512818916949.11%272.5
T-2841381679548.42%235.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C31202112646.15%393.4
ISU-152888537355440.79%726.0
M24E2 Super Chaffee6441328250.0%1075.0
Tortoise9198466630650.0%1662.6
IS769738827645.65%768.3
T28 Prototype879938415943.4%667.7
Object 430U1017407897858.97%1606.4
T25 AT79946186347.62%1309.5
T57 Heavy1023318795050.0%1966.0
T-6021132423164.52%493.1
T82 HMC4113148850.0%196.4
Object 28391180724333.33%991.2
T309122546125144.22%882.0
Renault FT1751493565.71%419.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H531028342445.75%673.3
Gorilla1122348572152.38%1311.2
Maus10162371611342.48%960.3
T-150651932736048.33%727.9
Conqueror9130761326146.36%1031.9
Panther II815628432762.96%1955.1
Tiger II816128415848.28%1873.1
Taschenratte11238489210044.0%1304.0
SU-85532022816651.2%643.0
E 50916438456454.69%1552.8
Object 7049126642158940.75%831.0
T40426424010750.47%603.4
Type 1 Chi-He4111120250.0%158.2
STG Guard8115662965349.0%1328.0
TS-54812667108350.6%1223.2
T-34-85646738919153.93%845.7
T-50-263903737250.0%972.7
T1 Heavy541128414545.52%667.9
Vz. 44-179986906651.52%1297.7
ARL V3967064802842.86%1158.3
Leichttraktor13486757.14%145.2
Pvlvv fm/4221971250.0%141.5
Ares 90 C11212077517841.01%1401.7
T28 Concept76174121471.43%889.1
Strv m/40L3199168250.0%515.5
AMX 50 B1021277473250.0%1547.9
T69885144018745.99%932.2
KV-85651130630146.84%746.8
T26E3 Eagle 7795847410.0%1137.1
T71 DA769744398250.1%1539.6
Pz.Kpfw. 35 (t)2421013231.25%0.0
T29783144833946.9%921.0
Cobra916097097352.05%1391.2
E 75921329105848.28%1914.5
T-4631221853745.95%307.0
T-262581071546.67%83.9
AMX ELC bis517027115644.23%343.8
Type 95 Heavy41452352142.86%238.3
Covenanter51602115246.15%343.9
Ares 9010208585120755.56%1750.4
T-1038116162413848.55%1175.6
AMX 383841282050.0%104.7
SU-76M41251171729.41%88.7
LTP31812584652.17%764.2
Sav m/4341572241947.37%244.7
AMX 13 75747741026053.08%917.6
M41 Walker Bulldog861142822045.45%1058.9
STB-11018375998241.46%1312.9
Leox918048016944.93%1422.1
Centurion Mk. 7/1917508316646.97%1687.8
AT 158102261910442.31%883.4
T-34-85M66695343348.48%951.9
Churchill VII647532618246.15%642.3
Nashorn649027016442.68%651.6
Cromwell641532015537.42%604.6
T25/2756138327149.08%654.1
KV-2670142548855.74%1212.0
Vickers Mk. E Type B226101771.43%261.0
T 55A911355791735.29%868.4
AMX 50 1209113943559145.01%945.4
M8A141592131060.0%334.2
T-549108547046448.49%1042.9
Predatore9190585716251.85%1701.7
Char de transition676231930.0%944.6
Panzerjäger I27672616.67%25.4
Super Hellcat77374818153.09%1005.6
Pz.Kpfw. I260128944.44%58.9
T9283955172236.36%432.9
T-109102140754346.22%804.6
SMV CC-67813466479650.0%1469.7
T1 Cunningham126733040.0%0.0
KV-3780442213043.08%862.9
Universal Carrier 2-pdr2911291850.0%219.0
Ikv 723186150728.57%335.1
M10 Wolverine52542198639.53%311.6
IS-6 B8116462638344.39%1168.7
Somua SAu 4044733931100.0%1507.1
O-I Experimental56143835862.07%1255.0
Type 598101961754349.17%1202.5
Indien-Panzer811286283935.9%1339.9
AMX 50 Foch913777417557.33%1175.6
AMX 13 90972146544549.66%1010.4
ARL 44652231727255.15%837.5
FV4004 Conway9108145421139.81%700.3
Pz.Kpfw. 38 (t)3532181346.15%48.7
T-34532726425351.78%800.6
T20710166572347.83%1455.1
D23822012157.14%184.9
FV226 Contradictious812927094639.13%1069.9
StuG III Ausf. B43822552740.74%906.9
Panther78826592050.0%1220.1
AMX 13 (FL 11)5474430475.0%1728.6
AMX M4 mle. 45764635119646.94%686.2
Tiger (P)742220050.0%234.0
SU-14-28128853335053.14%1530.3
Lago41601681030.0%229.0
Controcarro 3 Minotauro1022478522657.69%1513.1
Tiger-Maus9175786116052.5%1542.9
ELC EVEN 90845960346349.46%740.8
Semovente M43 Bassotto67145363066.67%1244.7
M18 Hellcat640128527346.52%509.8
AMX 65 t810925836943.48%1165.9
Controcarro 1 Mk. 29182163619747.72%1638.8
Type 4 Chi-To68015573046.67%1455.1
Alecto42362143545.71%492.8
M1039106755727046.3%834.8
AT 861712123145.16%60.9
Object 263913567334456.82%1119.6
StuG III Ausf. G534821114547.59%664.1
FV215b (183)1012775334544.44%807.2
Light Mk. VIC2172810.0%0.0
Crusader63223275558.18%1021.7
AMX 12 t619432114945.64%302.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer434126919951.26%900.6
SU-8650626213048.46%592.3
Cruiser Mk. IV4641692045.0%46.2
Type 91 Heavy3502003100.0%264.0
AE Phase I912635177342.47%868.6
SMV CC-56710856935050.0%1412.4
AMX 50 Foch (155)1015915311346.15%1138.0
M6647431214247.89%575.8
VK 30.01 (P)636527623444.44%410.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved