WN8
671
Recent WN8
1021
(169 Bitev)
Winrate
45.94%
Recent WR
41.42%
(169 Bitev)
Bitev
22849
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 22849 0 14 89 169
Průměrný Tier 6.68 0.0 8.14 8.43 8.36
Winrate 45.94% 0.0% 42.86% 48.31% 41.42%
Tanků odhaleno 0.73 0.0 0.86 0.85 0.7
Udělené poškození 613.6 0 1399.5 1333.24 1246.52
Obrana základny 0.15 0 0.14 0.02 0.01
Průměrně zkušeností 371.95 0 455.0 637.0 533.0
WN8 671 0 (+1) 1235 (+1) 1205 (+3) 1021 (+4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 83 0 83
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 19.28% 0.0% 19.28%
Tanků odhaleno 0.0 0.55 0.0 0.55
Udělené poškození 0 521 0 521.0
Obrana základny 0.0 0.29 0.0 0.29
Průměrně zkušeností 0 193 0 193.0
Průměrně střel 0.0 4.13 0.0 4.13
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1677 4279 8418 208
Průměrný Tier 10 8 6 7.06
Winrate 50.69% 51.65% 52.3% 43.75%
Tanků odhaleno 0.84 0.97 1.08 0.74
Udělené poškození 1702 1055 625 1640.0
Obrana základny 4.04 2.12 1.32 0.07
Průměrně zkušeností 624 559 395 585.0
Průměrně střel 6.16 6.1 7.13 7.04
(WG Player ID: 511945027)
Načteno za 0.61s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (30.10.2026 22:55:43 - 31.10.2026 7:17:56)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/berhom.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=berhom][img]https://lab-vole.cz/Signature/berhom.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 43244 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
23% (71 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
846
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
730
(16417 Bitev)
WN8 Tier VI
623
(4182 Bitev)
WN8 Tier VII
634
(2391 Bitev)
WN8 Tier VIII
746
(5415 Bitev)
WN8 Tier IX
862
(3368 Bitev)
WN8 Tier X
873
(1061 Bitev)

Tanky (319)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT42262313141.94%283.4
FCM 36270166650.0%140.5
Renault UE 573991362642.31%74.5
BT-74173165728.57%351.0
Vickers Medium Mk. I151631625.0%8.9
Ikv 65 Alt II60156250.0%118.7
Object 257981943123443.16%516.1
STA-289945719341.94%1116.8
M4A1 Revalorisé820110520.0%0.0
Bat.-Châtillon 12 t83443768344.58%384.6
T7861122586475.0%1897.2
BT-533052811675.0%821.9
BDR G1 B518419014241.55%98.1
T-54 first prototype85675031040.0%497.2
StuG IV5253303862.5%542.1
O-I679347745154.77%1359.6
Fantôme912146061450.0%1167.4
Valentine AT41061472948.28%103.2
MS-11821312157.14%326.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C31661821216.67%599.3
Pz.Kpfw. 38 (t)3231073441.18%4.8
AT 251731893339.39%131.0
VK 36.01 (H)629325911838.14%207.3
FCM 2C3143244425.0%163.9
P.43 bis67684771346.15%1347.0
IS-3869139053140.87%515.4
M5A1 Stuart42342402157.14%757.7
T328400269714.29%133.0
Type 89 I-Go/Chi-Ro227114520.0%0.2
M3 Stuart3561121936.84%0.0
Jagdpanther73353494143.9%203.5
Type 3 Chi-Nu5678342333.33%1807.5
AMX M4 mle. 498784401250.0%670.8
Vickers Medium Mk. III3197912141.32%5.9
Ashigaru1015294706137.7%827.2
Vickers Medium Mk. II28693056.67%149.6
FV30462462021353.85%276.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25262542333.33%326.1
T-34 with L-114199340450.0%508.9
T3763462875937.29%626.6
GSR 3301 Setter74744021540.0%832.2
T2889824932339.13%762.4
S-5174302562729.63%222.6
Renault FT19110666.67%230.4
Lätt Stridsfordon 120914595063246.88%1077.3
T-2934033527250.0%1358.0
Strv m/425144265475.0%349.1
M14/412174232366.67%614.0
T7 Combat Car238136475.0%261.0
IS-71016208601968.42%1317.6
SU-85B41151253234.38%16.8
Sexton II37311418351.37%147.3
Strv fm/2111552341100.0%1004.1
Pawlack Tank63893391637.5%351.4
M16/43 Sahariano3580418450.0%1787.1
Škoda T 40654637714144.68%870.1
T-26G FT221110475.0%261.0
Jagdpanzer IV635824316342.33%390.0
D1216601631.25%0.0
Challenger75813862339.13%537.4
T-4374363934643.48%444.6
Škoda T 256123259650.0%120.9
AEC Armoured Car5442473850.0%890.1
M3741861721957.89%535.5
Super Conqueror10176969812352.03%1295.5
T309156862839945.36%1220.2
M2 Light28984540.0%100.6
Type 97 Chi-Ha3144196955.56%392.4
MKA22422824151.22%848.5
T71 DA7213355366.67%390.5
105 leFH18B253242702536.0%313.8
Pz.Kpfw. II227174683.33%261.0
KV-15239232104445.88%283.3
G.W. Panther763843854849.82%634.7
VK 16.02 Leopard52191991040.0%432.6
M2278232366.67%333.2
T2 Medium Tank227712326.09%0.0
BZ-6891046417837.5%715.9
AMX 50 Foch (155)1011764566940.58%629.1
M5 Stuart4912126854.41%133.6
MTLS-1G1431221702245.45%264.2
M2 Medium Tank332873534.29%0.0
FV230 Canopener1013176493158.06%889.2
B143811812946.51%66.7
Type 2597 Chi-Ha379108825.0%16.5
Pz.Kpfw. II Luchs43472649946.46%1196.8
Type T-34518110720.0%190.4
Hummel640928014444.44%415.2
43 M. Toldi III3891462839.29%188.4
Straussler V–4/40310348471100.0%6592.2
GSOR the TANK99725332948.28%756.3
60G FT51731772330.43%77.9
M3G FT32231681546.67%492.9
Object 27710103344847839.96%536.9
Object 4309114751761349.27%886.5
Renault FT 75 BS21076680.0%388.1
M41540163366.67%261.0
Progetto M35 mod. 46889051750143.51%834.8
Panhard AMD 178B63453629552.63%901.5
Strv S1840511820.0%93.6
M15/4231872141258.33%469.5
Lago42182243145.16%539.4
Durchbruchswagen 241422162259.09%296.3
Centurion Mk. I87525095853.45%845.6
Strv 7465303572755.56%850.7
Hotchkiss EBR72283401450.0%303.1
AE Phase I911005961145.45%758.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286453434862.5%1090.7
LT vz. 35220713040.0%735.2
Marder 38T41221312339.13%35.0
Pz.Sfl. IVc52832253748.65%463.7
KV-85622421654438.24%83.0
Tiger I757834920541.95%495.0
O-Ho81504721333.33%1321.1
AMR 3522784002100.0%1637.8
Sherman Firefly62712541553.33%346.0
ARL 4463942783148.39%485.2
Cromwell B675197250.0%102.6
40TP Habicha63143701154.55%472.5
SU-1006289349450.0%315.1
KV-220-255794841136.36%855.5
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4891785945.76%82.3
Pz.Kpfw. T 2553904624160.98%1080.7
IS-2-II83963362740.74%173.9
Škoda T 2453122512147.62%670.7
Type 6275134331428.57%933.6
Rheinmetall Skorpion G84593991457.14%370.1
Bishop52472007152.11%372.6
AMX 4041261942653.85%345.3
14TP42022575234.62%479.3
Sturmpanzer II41691638547.06%394.1
Marder II3801373956.41%131.7
Valentine II4152272425.0%274.8
T3 HMC201271100.0%261.0
Sherman III52763045851.72%630.7
Sturmpanzer I Bison31601611758.82%504.0
Churchill I52652518940.45%311.6
BZ-751014906893852.63%930.7
T-44866843725341.9%647.9
Caernarvon84353292733.33%169.3
BT-7 artillery33893832152.38%1526.2
Lorraine 39L AM354842941.38%44.6
AM 39 Gendron-Somua21141951250.0%290.8
Ikv 10353092863764.86%736.0
Patton the Tank91428510825.0%1460.8
T145548486728.57%932.4
FV201 (A45)75034531154.55%561.7
Löwe8888507114948.65%874.5
E 10010194065116546.06%1392.0
M7515322010152.48%400.1
A-20577185560.0%201.4
T-2841913310646.23%62.2
T-34-85629125334441.28%301.8
ISU-15287313953246.88%537.3
M24E2 Super Chaffee64303291154.55%1098.0
FV42028644435116845.38%642.8
Tiger 13161157707650.0%2228.3
IS753634538646.89%542.1
E 77915096901855.56%1358.2
T28 Prototype86204266556.92%562.3
SU-100Y6478329650.0%631.4
Strv m/382105184650.0%311.0
Miel811375561546.67%1129.1
T-60225831650.0%71.4
Renault NC-311117144825.0%389.5
Škoda T 15A449932910.0%599.3
LT vz. 3831071971258.33%365.3
M7 Priest31181232050.0%197.6
T26E589145775954.24%993.8
IS-M84642961735.29%205.4
Stitch81362689366.67%1432.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H517621118339.89%201.0
Char Futur 4911685374654.35%870.3
T-34-85 Rudy610346501060.0%2090.9
25TP KSUST II532151560.0%193.9
Maus1019287657247.22%1326.6
T-150619721325341.11%56.0
Conqueror9136455215746.5%1094.0
Type 97 Te-Ke2921921100.0%438.1
Tiger II882842132441.36%686.3
Caernarvon Action X892957114851.35%1012.2
SU-8553592242729.63%582.9
Type 1 Chi-He42982532343.48%734.1
T56 GMC3751313951.28%88.5
Chrysler K GF87894882846.43%709.3
L-60246226650.0%105.2
7TP2197212333.33%514.1
M4A3E8 Thunderbolt VII670252712548.0%1294.5
T2163292908845.45%732.4
T-50-2635836313350.38%858.1
T1 Heavy529726316344.17%407.9
M56 Scorpion768442211846.61%781.4
Stuart I-IV31501711533.33%343.5
Leichttraktor11641312334.78%561.7
Strv m/40L3183195933.33%441.3
Heavy Tank No. VI68345611668.75%1543.5
AMX 105 AM mle. 4742239670.0%485.2
T698469484966.67%526.2
Panzerjäger I2411111040.0%0.0
Pz.Sfl. IC4619571250.0%2394.5
TKS z n.k.m. 20 mm2981732240.91%294.0
Pz.Kpfw. 35 (t)2381031258.33%155.9
T29761239916946.75%556.7
Bretagne Panther66524442445.83%999.3
4TP1531501100.0%261.0
T34 B88534186440.63%735.9
E 75910255329848.98%729.6
T-463451154445.45%54.7
DS PZInż5271376475.0%547.6
T-262331221369.23%249.7
AMX ELC bis518123711558.26%539.8
Type 95 Heavy41621702441.67%281.8
Covenanter5821946346.03%63.2
M4A3E2 Sherman Jumbo63582885841.38%440.6
Fiat 30001121129250.0%420.6
BT-223903223467.65%2208.5
T-34 shielded54623873560.0%1217.0
AMX 383661981656.25%146.9
SU-76M451873633.33%1.0
T-11632142212045.0%838.9
LTP320951850.0%92.9
Sav m/4341832134348.84%328.8
AMX 13 7574643524643.48%755.4
Panther/M10776652618251.65%1151.9
P26/4042423001241.67%469.1
Jagdpanther II87643897243.06%548.5
M4 Improved54994622100.0%1568.3
KJPZ TIII Jäger914526614946.94%1001.5
Churchill VII63613502751.85%495.4
Nashorn64823103043.33%577.0
Cromwell647337721648.61%796.2
Cruiser Mk. III330107650.0%75.2
KV-1SA5471593560.0%930.3
VK 30.01 (H)54132742441.67%759.3
KV-2652434616149.69%725.6
Vickers Mk. E Type B24681425.0%0.0
Convert. Medium Tank T333585712100.0%1259.6
Pz.Kpfw. 55810335033540.0%652.1
T-1091015471155246.13%781.9
Kunze Panzer912575545347.17%1006.8
T-34-85M687353116950.3%1503.0
ST vz. 3942371863542.86%550.2
M8A142242436246.77%412.6
Kolohousenka101161100.0%261.0
King Tiger (Captured)7706481728.57%734.3
UDES 0383213192740.74%82.6
A4664004113100.0%1088.3
T-8041041837549.33%209.9
Super Hellcat76674026550.77%836.7
Grille526522111842.37%349.5
O-Ni76203753839.47%486.5
Pz.Kpfw. I2137259250.0%511.7
M10 RBFM56354801361.54%1507.2
Panther mit 8,8 cm L/7189424602638.46%877.8
Matilda412716311639.66%73.6
M4464753005034.0%532.7
T1 Cunningham189154966.67%513.6
KV-374523394751.06%390.2
Loyd Gun Carriage238801546.67%60.8
Universal Carrier 2-pdr222771070.0%251.4
Ikv 7231091032128.57%50.5
M10 Wolverine56053122147.62%1301.2
Somua SAu 404274246771.43%771.5
O-I Experimental53012656254.84%440.4
AMX 13 105 AM mle. 505262175540.0%284.3
M4A1 Sherman52232249550.53%401.6
M3 Lee417119411650.86%463.1
Object 252U89905633652.78%896.4
Comet72412584330.23%76.8
T-3452122209947.47%369.6
T20712115910.0%0.0
D23221066149.18%66.7
M26 Pershing87883951315.38%707.8
Birch Gun4711128935.96%2.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E31341881855.56%335.4
Tiger (P)7171277540.0%15.1
Sherman VC Firefly66403482839.29%808.1
Carro da Combattimento 45 t101624413540.0%850.7
Chaffee Camouflaged5908726250.0%2186.6
E 65 Zwilling814527367352.05%1261.8
Mäuschen910485644738.3%662.5
VK 100.01 (P)898553620148.76%992.4
T-452458532333.33%2981.7
Type 586800488944.44%1476.3
Renault FT AC2143110333.33%327.5
AMX 13 57755147913350.38%939.1
Cruiser Mk. I17093825.0%93.9
M18 Hellcat629324120439.71%236.7
M24 Chaffee52603065246.15%750.3
T67526023513948.92%427.3
T25/2752533418947.09%574.9
P.435127195944.44%95.4
G.W. Tiger (P)84443064139.02%222.9
Alecto41942114854.17%428.6
IS-276714401553.33%716.8
AMX M4 1949 Liberte07815156144.26%711.7
StuG III Ausf. G51902169555.79%312.7
Pz.Kpfw. II Ausf. G398126812.5%110.7
Obsidian8101065512846.09%1067.4
Light Mk. VIC2943825.0%0.0
Crusader61462026940.58%157.8
Staghound Mk. III6349228250.0%457.4
T-703391053745.95%53.4
T1 HMC235801741.18%24.6
AMX 12 t62842838141.98%518.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer410914411144.14%49.9
Type 6463543363658.33%794.9
10TP3671321546.67%76.3
Cruiser Mk. IV42712351827.78%635.4
Stridsyxa811375492334.78%833.9
Type 91 Heavy31861861546.67%502.8
Chi-Ni2171206450.0%828.3
Grant42051921656.25%551.7
B.U.G.I.6838606875.0%1580.4
M664213504546.67%440.3
Strv m/42-57 Alt A.26864483633.33%1317.0
AMX ELC 90164945321250.0%1363.3
VK 30.01 (P)64762988544.71%615.5
Nergal815417562352.17%1579.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved