WN8
1704
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
51.6%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
8250
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 8250 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.35 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 51.6% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.41 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1456.8 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.31 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 779.47 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1704 0 0 0 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 14 32 0 2
Průměrný Tier 10 8 6 8.61
Winrate 78.57% 40.63% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.36 0.56 0.0 0.5
Udělené poškození 1479 1310 0 395.0
Obrana základny 0.07 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 982 674 0 92.0
Průměrně střel 10.86 5.41 0.0 3.5
(WG Player ID: 548136918)
Načteno za 0.29s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 23:52:00 - 17.10.2026 2:24:27)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/bashho.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=bashho][img]https://lab-vole.cz/Signature/bashho.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
34% (104 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
852
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1675
(7986 Bitev)
WN8 Tier VI
1315
(525 Bitev)
WN8 Tier VII
1762
(525 Bitev)
WN8 Tier VIII
1564
(3568 Bitev)
WN8 Tier IX
1823
(1343 Bitev)
WN8 Tier X
1844
(2025 Bitev)

Tanky (133)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x684195667755.84%637.7
BT-74102283944.44%126.1
Object 257920019729455.32%2170.5
Object 168 German810527571662.5%1209.0
GSR 3301 Setter78869942369.57%3051.2
DZT-159921101009683.33%1908.9
BT-53285286250.0%577.1
BDR G1 B510507413060.0%2583.7
Caernarvon8191810354358.14%2799.3
MS-1166102250.0%169.1
VK 36.01 (H)654332350.0%610.8
TNH T Vz. 51923809387448.65%2480.7
AMX M4 mle. 541022929813571.43%1917.2
IS-3816348083948.72%1940.9
M5A1 Stuart4274255728.57%688.1
T328207810972564.0%2689.1
M3 Stuart33584011450.0%1633.3
Hotchkiss EBR75176557552.0%1176.1
Chi-To SP715189551080.0%2025.3
Indien-Panzer811507766456.25%1591.0
Manticore10116682427551.64%1463.2
M4A3E8 Sherman68786841850.0%1763.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E3283206425.0%652.8
GSOR 3301 AVR FS911218423455.88%1715.7
M1275614421540.0%479.5
M16/43 Sahariano3601702333.33%1655.7
Sturer Emil71465848250.0%2593.1
Jagdpanzer IV6172319450.0%126.6
T-4375366057949.37%732.1
Type 2597 Chi-Ha3194207728.57%498.6
Spähpanzer SP I C79128533455.88%2374.7
Spähpanzer Ru 251910848634254.76%1834.5
TVP T 50/5110239384812152.07%2210.5
KV-154574073644.44%733.1
VK 16.02 Leopard55574821145.45%1881.0
M48A5 Patton10181666810838.89%1315.0
T110E3102773922333.33%2131.9
TNH 105/1000815578175945.76%2000.8
M5 Stuart44420530.0%0.0
Super Conqueror1021828442259.09%1625.6
AMX M4 mle. 51920508818345.78%1910.9
LHMTV89009691968.42%2078.8
T-34-38116777264148.52%1422.4
Progetto M35 mod. 46817429704755.32%2174.6
Centurion Action X10228286912656.35%2104.6
Centurion Mk. I810297284946.94%1240.1
Cromwell616461287887.5%4481.7
AE Phase I916327571752.94%1455.6
Tiger I71761981850.0%2377.2
T-832817079775058.0%1892.2
Object 14010168974010656.6%1429.1
Rhm.-Borsig Waffenträger818628372161.9%2331.1
VK 30.02 (M)66845885650.0%1265.3
Black Prince712859352157.14%1998.5
Rheinmetall Skorpion G8154977652450.0%1689.3
E 1001022237676442.19%1658.0
VK 30.02 (D)79878424365.12%1852.8
Leopard 1102317801104853.72%2017.7
SDP wz 66 Grom811239644100.0%1253.2
T-44880166912548.8%1000.4
Škoda T 56814507691136.36%1145.0
LT-432871871119647.45%1316.4
VK 30.01 (H)55625211450.0%1266.9
Konštrukta T-34/100712477773946.15%2285.6
Type 95 Ji-Ro6938428922.22%1372.3
IS712267925952.54%1786.0
Škoda T 50921559327850.0%2193.0
TS-581158837666.67%1138.8
T 54D916899172065.0%1799.1
Vz. 551022158346055.0%1758.3
T26E5811748448745.98%1483.7
Waffenträger auf Pz. IV919077801346.15%1705.5
Char Futur 49276310112356.52%2718.7
Conqueror923059786556.92%2339.5
Panther II818229171250.0%2659.7
Tiger II817029732161.9%2024.6
TVP VTU Koncept812767593852.63%1755.8
Object 7529188110302369.57%1710.8
AMX 404240373666.67%935.3
TS-548170710045451.85%2055.5
T-34-85656154111850.85%999.4
Vz. 44-17203012471369.23%3718.5
VCS 6x6 TS 909405746683.33%538.0
Bat.-Châtillon Bourrasque8141983830352.81%1865.0
Object 252U8158792835357.51%1934.8
T297174411342968.97%2871.6
M103919417571533.33%1644.8
Type 3 Ho-Ni III5783442837.5%1601.4
E 75921189007146.48%1952.1
K-281194689250.0%1008.0
IS-71022817963941.03%1642.1
LTP31583703100.0%715.7
AMX 13 7572795232100.0%510.9
HWK 1288997114736.17%1446.8
Ho-Ri 1923629412166.67%2076.4
STB-1101375686366.67%993.0
KV-1S65074875440.74%678.7
Centurion Mk. 7/1917728305947.46%1730.0
Churchill VII69687631650.0%2190.8
Crusader66858291172.73%2826.9
Char Murat919368284247.62%1941.2
Vickers Mk. E Type B221711410.0%699.1
Turtle Mk. I81740968742.86%1790.1
T-34-85M65856081957.89%933.3
Ho-Ri 2815267533056.67%1811.3
VK 28.0167037652259.09%2854.9
T-549152278923251.29%1592.2
Super Hellcat79498883100.0%1663.7
T26E4 SuperPershing8104879416753.29%1347.3
M4A1 Sherman57606721369.23%2540.9
ARL 44610676853040.0%1744.4
T6 Medium4203267862.5%420.5
Comet79198933268.75%1928.4
T-3451303432755.56%213.3
T2076127531100.0%810.8
M26 Pershing891566115641.67%1003.8
Lätt Stridsfordon 120915637892365.22%1540.1
Panther79537093745.95%1637.8
Leopard Prototyp A9145475318549.19%1333.2
Cavalier5530577366.67%1323.1
ELC EVEN 9086546374746.81%1148.2
Cruiser Mk. I135523910.0%1568.3
AMX 65 t812867677147.89%1388.0
StuG III Ausf. B43693501464.29%1039.1
Char Mle. 75910958344055.0%1724.5
StuG III Ausf. G52823203850.0%475.9
FV215b (183)109224761533.33%336.4
HWK 30865665215747.77%1143.1
Nashorn65994071136.36%746.8
M46 Patton916028857758.44%1731.0
AMX 12 t64775488251.22%1336.8
Type 6464204805135.29%881.0
M6612296911136.36%1795.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved