eu Hráč anarchist19_l


WN8
1487
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
50.87%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
29969
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 29969 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.52 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 50.87% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.76 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1397.02 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.28 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 631.47 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1487 0 0 0 (+1) 0 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 4 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 50.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 1222 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 657 0 0.0
Průměrně střel 0.0 11.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 596614432)
Načteno za 0.39s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 23:26:54 - 17.10.2026 0:39:10)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/anarchist19_l.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=anarchist19_l][img]https://lab-vole.cz/Signature/anarchist19_l.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
67% (237 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
743
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1458
(27316 Bitev)
WN8 Tier VI
807
(1126 Bitev)
WN8 Tier VII
1022
(1612 Bitev)
WN8 Tier VIII
1370
(5687 Bitev)
WN8 Tier IX
1679
(5940 Bitev)
WN8 Tier X
1493
(12343 Bitev)

Tanky (201)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6843461411047.27%599.5
Vz. 5510253271959851.34%2013.1
Excalibur61642451100.0%261.0
BT-74114126825.0%125.9
53TP Markowskiego813277662646.15%1352.5
P.43 ter710637242941.38%1490.6
Object 257920129362356.52%2141.4
AS-XX 40 t1119168413050.0%1440.6
GSR 3301 Setter71483387740.26%53.9
Charioteer81303545206549.2%1500.8
FV601 Saladin811557565650.0%1412.5
BDR G1 B55203881428.57%816.9
Caernarvon813208622864.29%1681.5
StuG IV5563423785.71%1755.7
Type 7110276310854872.92%2344.8
UDES 03811605542934.48%943.9
BZ-587937683944.44%927.0
FSV Scheme A78067211758.82%1180.2
SU-100M1710907201643.75%1621.4
TNH T Vz. 519210589410065.0%2123.0
IS-389836126544.62%899.9
Strv 7469166543161.29%1883.9
T-150644734111154.95%647.2
M53/M5598674714940.82%577.9
Hotchkiss EBR73095216747.76%469.8
Type 3 Chi-Nu57585761662.5%2400.6
T1 Cunningham1929210.0%324.2
Chi-To SP710016452347.83%1028.4
SU-541301663050.0%164.6
Prototipo Standard B917318486152.46%1749.7
Manticore101115670401851.72%1312.2
Bat.-Châtillon 12 t810187752445.83%1768.4
T28816078154346.51%1812.8
S-5177304378848.86%841.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3373010.0%0.0
Strv m/4255276027100.0%1532.0
GSOR 3301 AVR FS932843120344.83%256.1
IS-71023349378256.1%1997.0
Bat.-Châtillon 25 t1018627956648.48%1468.2
SU-85B42141737044.29%345.6
Strv fm/21172159728.57%146.5
E 65 Zwilling817629693053.33%1799.2
SU-101811927136752.24%1331.7
Sturer Emil76234092450.0%702.0
T-4374894075843.1%559.4
Panhard EBR 90966367115251.97%886.3
Super Conqueror10264089840153.87%2217.5
SU-1825897560.0%257.2
ST-II10216777146253.03%1788.4
Strv 103-0918388603363.64%1625.6
SU-2631689450.0%109.5
Leo79326333455.88%1557.3
ST-I914367233043.33%1219.4
KV-1541432537450.27%741.5
T110E310206659219250.0%1485.7
4TP1441841947.37%58.4
Type 5 Chi-Ri78427232867.86%1408.4
Lorraine 40 t8146476535850.56%1871.7
Emil I816909075957.63%1997.8
M4467245831952.63%1395.5
IS-410222972415147.02%1688.2
LHMTV834741338949.36%433.6
T-34-381192490650.0%1148.8
Vickers Medium Mk. I148102825.0%0.0
212A98686375050.0%692.4
Matilda IV526527521147.39%474.1
Panhard AMD 178B62844034742.55%570.5
60TP Lewandowskiego10245879012255.74%1947.4
Taschenratte1122398291735.29%1109.6
Ares 85914498053250.0%1362.0
Emil II9213985814254.23%2072.2
AMX AC mle. 48811666199453.19%1224.1
Cromwell652541618350.82%925.5
SU-122A52402744146.34%344.0
Type 68922239822755.56%2092.5
T95920679269660.42%1857.3
Škoda T 2568565271631.25%1519.3
AMR 352883610.0%126.0
IS-2 shielded7105462840353.1%1420.3
FV4005 Stage II101847604118748.02%1328.0
Object 2611013297376852.94%1072.5
Object 14010176961911352.21%1472.9
Rhm.-Borsig Waffenträger813926497851.28%1412.9
FV217 Badger10256390219450.0%1896.5
IS-2-II8102050724344.86%1057.5
Škoda T 245659476683.33%1856.4
BZ-166811037762661.54%1293.8
Grille 1510228365360750.58%1772.4
E 10010199268015350.98%1532.1
Pz.Sfl. IC4664439250.0%2105.8
Waffenträger auf Pz. IV920077778654.65%1879.9
T3 HMC201001100.0%261.0
Type 57815638591947.37%1510.8
AT-12121151366.67%481.9
T-4488756308256.1%1084.7
T 55A915688159159.34%1636.7
Object 268 Version 41018947166454.69%1298.3
Type 4 Chi-To65554352441.67%925.1
KV-4810186192236.36%861.9
A-20501271100.0%261.0
T-2841161454351.16%184.8
FV4004 Conway9124752015251.32%1000.4
IS711875692454.17%1723.9
T28 Prototype815847117154.93%1930.8
T25 AT711957684060.0%1740.6
Kunze Panzer91690618540.0%1740.6
STK-21127298827748.05%1733.6
T30915727055756.14%1385.9
Vickers Medium Mk. II201820.0%0.0
Leopard 11013065692330.43%722.3
Renault FT1551521100.0%309.3
Ho-Ri 2812057053246.88%1207.3
Char Futur 492038750240953.3%2028.0
Maus1019488772556.0%1417.9
AMX 50 Foch B10239182525454.33%1925.6
T2 Medium Tank204210.0%0.0
Tiger II812397532751.85%1280.6
TVP VTU Koncept88925912548.0%1012.8
Valiant54945061100.0%1281.0
SU-8553883331361.54%799.3
T-549128462713046.15%1143.4
T-34-8565483933953.85%1051.4
P.44 Pantera813727273141.94%1621.9
Vz. 44-179487221952.63%1175.2
Conqueror919108954645.65%1836.3
ARL V396594241633.33%825.3
Leichttraktor1472871100.0%261.0
Ares 90 C11223078611038.18%1418.4
T28 Concept7786388633.33%913.9
Ho-Ri 31022127217255.56%1584.4
AMX 50 B1016176804454.55%1249.5
STA-1811096829550.53%1366.3
TNH 105/1000812128273762.16%1630.2
M10 RBFM55823641931.58%997.9
GSOR 1006 Scheme 7910255874235.71%613.6
ARL 4464473333644.44%547.5
Object 777 Version II913326042100.0%1047.2
Somua S353516720.0%0.0
KR-111269997936353.17%1943.6
Cobra9192668717445.4%1743.9
E 75915797629146.15%1342.0
T-4631371727147.89%427.7
T-26216720834853.45%821.4
AMX ELC bis53784052630.77%1198.7
Covenanter524129319852.53%746.2
Ares 901021159147557.33%1804.1
SU-76M41311208344.58%141.5
T-116315117943950.34%515.4
Ho-Ri 1921918877055.71%2131.7
STB-110202368572748.01%1637.0
P26/404354278425.0%681.9
AMX 50 Foch (155)1021095806046.67%1503.7
LTG77268382454.17%1604.0
Cruiser Mk. III31022521100.0%487.0
KV-1SA576152710.0%1588.0
KV-2610515906163.93%2081.0
T2 Light Tank230123650.0%102.7
FV30462661961533.33%172.4
AMX 50 1209158869816650.0%1421.4
T-34-85M61836510.0%0.0
Vz. 60S Dravec1024229384257.14%1697.1
M8A145102442437.5%1179.8
Concept 1B918079251650.0%1384.6
Mäuschen917348752254.55%1489.0
Kranvagn10250567073252.46%2090.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J41545091100.0%408.9
T-804111164333.33%156.8
T-10913918017656.58%1297.4
IS-3-II9160158764351.79%1516.7
KV-3779959211747.01%870.4
M10 Wolverine55772501338.46%1028.0
T-7032386510.0%627.6
Achilles641226138542.86%511.4
Cruiser Mk. IV4291195333.33%862.1
AMX 50 Foch919237769051.11%1647.8
M36 Jackson68995931070.0%1751.5
T-3452101871118.18%282.9
P.43 bis61242832366.67%3348.9
Birch Gun41291681050.0%293.1
FV215b1017085171827.78%1012.1
AMX 13 (FL 11)5378579450.0%1294.7
AMX M4 mle. 4577554776448.44%954.1
AE Phase I9185568130149.17%1741.0
SU-14-2888654718354.64%884.0
Progetto M40 mod. 6510201376728052.14%1639.4
ELC EVEN 908740781110954.55%1529.6
M18 Hellcat66784442334.78%872.9
SU-130PM815207417848.72%1386.9
T25/278975885554.55%1214.5
P.435353316616.67%733.8
Char Mle. 759106077012157.02%1416.7
Challenger769636539048.97%759.3
Object 263913527335749.12%1132.3
AMX M4 1949 Liberte0124372848053.13%1544.8
AT-FV230 Breaker11204210301163.64%1304.6
Crusader61763122450.0%319.0
AMX 50 10087745168053.75%771.9
Type 61916217599552.63%1609.8
SU-866433439140.66%686.5
T92 HMC1012114672860.71%1023.2
Panhard EBR 10510873557143748.57%893.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved