WN8
1427
Recent WN8
1668
(77 Bitev)
Winrate
51.31%
Recent WR
48.05%
(77 Bitev)
Bitev
38814

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 38814 46 0 77 77
Průměrný Tier 7.78 9.35 0.0 9.47 9.47
Winrate 51.31% 52.17% 0.0% 48.05% 48.05%
Tanků odhaleno 1.41 1.45 0.0 1.45 1.45
Udělené poškození 1150.44 1849 0.0 1831.35 1831.35
Obrana základny 0.35 0 0.0 0.01 0.01
Průměrně zkušeností 574.65 564 0.0 564.0 564.0
WN8 1427 1608 0 1668 (+1) 1668 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 21 0 1 30
Průměrný Tier 10 8 6 9.6
Winrate 52.38% 0.0% 0.0% 40.0%
Tanků odhaleno 2.71 0.0 1.0 2.4
Udělené poškození 1616 0 1015 1482.0
Obrana základny 3.33 0.0 0.0 2.37
Průměrně zkušeností 492 0 221 419.0
Průměrně střel 8.48 0.0 5.0 8.63
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 25 156 143 5
Průměrný Tier 10 8 6 7.36
Winrate 44.0% 39.74% 43.36% 0.0%
Tanků odhaleno 1.04 1.31 0.81 0.4
Udělené poškození 1923 1454 598 1423.0
Obrana základny 6.16 4.03 0.9 0.0
Průměrně zkušeností 792 676 363 189.0
Průměrně střel 8.4 6.24 7.17 8.0
(WG Player ID: 596504609)
Načteno za 0.53s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 0:16:01 - 14.10.2026 11:37:04)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Object 703 Version II816062540.0%1664.0
AMX M4 mle. 54101149010.0%461.0
Manticore1016481250.0%1895.0
Strv 103B1021141250.0%1685.0
Ashigaru1017662728.57%996.0
Super Conqueror102724010.0%1506.0
T-100 LT1015102366.67%1928.0
Panhard EBR 105104002366.67%401.0
E 10010457211100.0%5600.0
T110E5101503010.0%725.0
Leopard 110242911100.0%2303.0
Object 279 early105111010.0%4214.0
Vz. 60S Dravec1020891250.0%1440.0
Kpz. Erich Konzept I9212081266.67%1944.0
Chimera8536010.0%197.0
Škoda T 568125733100.0%1105.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/alix34680.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=alix34680][img]https://lab-vole.cz/Signature/alix34680.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 98748 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
50% (177 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1547
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1431
(33735 Bitev)
WN8 Tier VI
1218
(4739 Bitev)
WN8 Tier VII
1246
(3872 Bitev)
WN8 Tier VIII
1650
(10072 Bitev)
WN8 Tier IX
1447
(7213 Bitev)
WN8 Tier X
1353
(7839 Bitev)

Tanky (305)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68658485944.44%1091.2
Excalibur6661511475.0%1001.3
M601019676312634.62%1324.5
53TP Markowskiego814317089347.31%1651.2
P.43 ter710565972065.0%2069.7
Ikv 65 Alt II67024038053.75%1331.4
BZ-1768167491926154.79%1796.9
T-262821293050.0%242.7
Charioteer815277192560.0%1935.6
Object 703 Version II82047107511653.45%2551.6
T54E19111050213546.67%858.6
WZ-111 model 1-49137053928350.18%1244.7
T-54 first prototype89827223161.29%1303.3
StuG IV53342434843.75%693.7
O-I654642212557.6%915.2
Valentine AT41221625250.0%174.9
MS-11841571457.14%363.8
Pz.Kpfw. 38 (t)3771472552.0%109.4
AT 2536233110351.46%828.3
G.Pz. Mk. VI (e)21867837.5%0.3
M40/M438133665010955.05%1514.2
SU-101813757395757.89%1719.4
TNH T Vz. 519201298310159.41%2013.5
AMX M4 mle. 541019977383447.06%1339.1
IS-38117651996251.14%1411.9
M5A1 Stuart4511788050.0%94.7
AMX 13 F3 AM662833837952.77%979.1
Object 7049169651142248.34%1357.2
T-15066284394555.56%1112.7
M3 Stuart3621482951.72%112.5
60TP Lewandowskiego10230670219848.48%1696.9
SMV CC-67818969353652.78%2599.3
AMX 13 10510102453972748.56%1127.7
GSOR 1010 FB812096033026.67%1136.4
Type 3 Chi-Nu54683724961.22%1557.3
AMX M4 mle. 49811317514944.9%1192.3
AE Phase I918138307452.7%1734.1
Löwe811995361963.16%1354.6
Progetto C50 mod. 669217897942162.0%2415.8
Prototipo Standard B9184383514457.64%1803.3
Manticore1078270311044.55%711.7
Bat.-Châtillon 12 t81817510.0%16.9
Matilda LVT473652510.0%2076.1
S-5176463809840.82%557.9
Pz.Kpfw. 35 (t)2731471855.56%246.1
Strv 103B1020018212860.71%1612.2
T-2931311471353.85%312.9
SU-130PM8157067961751.86%1694.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54433116750.75%1215.3
IS-7101700558115748.06%1400.5
Bat.-Châtillon 25 t10168454184846.23%1386.3
SU-85B42121864850.0%385.5
Strv fm/2111293961100.0%821.7
M1277563783141.94%841.9
Ashigaru1020187104450.0%1433.6
Sturer Emil75172913132.26%387.8
AMBT816598709655.21%2079.8
Hotchkiss H352881211127.27%157.2
45TP Habicha79656881957.89%1245.2
M2 Light21362362944.83%428.0
Škoda T 25660539218951.32%1244.5
Super Conqueror10219586023854.2%1743.3
Carro da Combattimento 45 t101262466333.33%609.0
SU-182991443100.0%603.7
11310173763510748.6%1406.5
Type 97 Chi-Ha379111837.5%0.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9120854230148.5%1222.0
TVP T 50/5110177465744149.89%1392.2
AMX 4041021895427.78%107.8
Cruiser Mk. II2188377666.67%875.7
Pz.Kpfw. II263141825.0%3.1
KV-1532827320348.28%549.1
T2 Medium Tank2771541163.64%353.1
T-54 ltwt.96735448742.53%761.8
T-100 LT1090672141250.73%995.8
Type 5 Chi-Ri713457091850.0%2022.8
M5 Stuart4611556040.0%2.7
Lorraine 40 t813238761100.0%1328.6
M2 Medium Tank31061552646.15%204.4
Type 2597 Chi-Ha31692221471.43%629.2
Object 2601019597714165.85%1668.5
Emil I813848526355.56%1551.8
Type T-3452232489355.91%487.6
43 M. Toldi III367132250.0%182.7
VK 45.02 (P) Ausf. A820441083560.0%2738.1
AMX M4 mle. 51921449943154.84%2356.7
LHMTV86457304944.9%1046.8
Vickers Medium Mk. I1521553100.0%277.4
STB-110209374927852.16%1771.8
E 50 Ausf. M10213875933551.34%1854.6
M4154843301338.46%613.6
Progetto M35 mod. 468143877947156.69%1775.5
M4A3(76)W Sherman61005819580.0%1647.4
T-34-2G FT711527891968.42%1809.1
SU-2-1225739447250.0%1391.6
DBV-1521024697781154.55%1515.9
SU-152794641824554.69%1502.5
Centurion Action X1018887603046.67%1500.7
Centurion Mk. I8133488510556.19%1972.1
T-34-2881449829443.88%950.0
GSOR 10088179990620560.0%2077.2
Emil II915668588862.5%1460.7
Marder 38T43613194259.52%970.8
Pz.Sfl. IVc55083205554.55%1173.4
KV-85661838355248.37%1006.9
50TP prototyp81958106551262.7%2727.1
Strv 103-09174061214556.55%1573.9
FV4005 Stage II10175062011247.32%1246.5
40TP Habicha65884125054.0%1133.9
T37642537810344.66%1031.5
SU-100676642733853.85%1447.5
Object 1401021599036962.32%2040.6
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41092062642.31%121.2
Rhm.-Borsig Waffenträger8164471219750.76%1627.3
FV4004 Conway919317565952.54%1957.3
IS-2-II815577739351.61%2023.3
Škoda T 2452783903756.76%698.0
Type 4 Heavy91119578955.56%885.0
VK 30.02 (M)66494005949.15%1213.0
Ares 85918069336061.67%1852.6
Black Prince783856814456.25%1213.0
Panhard EBR 1051071765670749.22%683.9
E 10010246683415450.0%1951.8
50TP Tyszkiewicza921429089859.18%2360.6
XM551 Sheridan106255273046.67%504.9
T110E51020358525352.83%1602.4
Leopard 110234183111856.78%1955.1
T3 HMC21231541764.71%525.2
AT-12641062254.55%113.4
Ikv 10354172654141.46%937.9
Caernarvon812956778351.81%1592.2
BT-7 artillery318125124649.19%600.9
IS-3A812839201100.0%1395.6
Convert. Medium Tank T333735341100.0%1137.0
AM 39 Gendron-Somua2928020.0%76.9
Object 268 Version 41024348275855.17%1967.9
VK 30.01 (H)54002761330.77%712.5
WZ-1209135663620850.96%1317.9
Object 26810193450551347.56%1380.5
Konštrukta T-34/100781450215550.97%1292.2
M751331913743.24%239.3
T-2841101907042.86%92.2
ISU-1528122747737051.62%1322.1
AMX 65 t812208011258.33%1377.5
FV42028128770043953.3%1864.7
Tiger 13165464308550.59%814.8
IS781346086348.9%1059.8
Škoda T 5099746241145.45%686.4
T28 Prototype88794767347.95%830.6
Vz. 551025569612860.71%2141.1
T57 Heavy10211181610249.02%1573.9
T-602058250.0%71.4
Type 4 Chi-To68356932166.67%2043.1
Type 63814898672853.57%1710.1
XM66F8157611971100.0%1432.6
MT-25631230113043.85%713.6
Ho-Ri 2816459611668.75%2234.4
Char Futur 49205180617859.55%2099.7
T-34-1788751123857.14%1470.0
SMV CC-56711006674250.0%1611.3
STG Guard81142553862.5%1283.9
Conqueror917126686540.0%1507.8
Panther II811245965442.59%1335.8
Tiger II814676799252.17%1671.6
TVP VTU Koncept87544395042.0%793.4
Valiant511131810.0%0.0
SU-85526721716851.19%481.5
E 509179572810750.47%1822.1
T110E31022327315855.17%1623.4
Valentine31211884057.5%359.1
M53/M559102062110849.07%834.8
T4042092675354.72%416.1
Type 1 Chi-He42782712638.46%725.4
T56 GMC31301291533.33%222.3
T-5499906671361.54%1001.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C31412923850.0%582.8
P.44 Pantera810425492142.86%1072.6
T1 Heavy53593046950.72%581.2
IS-6812445363154.84%1420.4
T25 Pilot Number 1885562129549.83%1098.4
Panhard EBR 9092796191163.64%342.4
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger89756731546.67%1150.6
Pvlvv fm/42212611510.0%239.9
Leichttraktor1106145728.57%305.5
Bat.-Châtillon Bourrasque8167185926549.43%2010.4
WZ-111-1G FT8171110711100.0%1624.1
Panzerjäger I252114366.67%221.5
Renault NC-311575520.0%44.7
WZ-120-1G FT814978585253.85%1880.3
T49965744975346.88%784.2
TNH 105/1000815029015962.71%1953.5
T1 Cunningham150811435.71%38.8
Churchill Crocodile61211864333.33%2142.1
IS-27100649019554.36%1424.1
E 75917437603748.65%1569.4
T-463971295242.31%174.5
K-28150291912562.4%1855.1
DS PZInż5478489666.67%1178.3
T28 Concept79854685648.21%1510.7
AMX ELC bis526834166549.92%806.0
Lorraine 155 mle. 518104140638251.31%1248.7
BT-223955520.0%0.0
AMX 383751422356.52%150.6
SU-76M4651223450.0%94.8
Obsidian85949031100.0%630.1
Sav m/4341912842147.62%352.5
AMX 13 75745342821047.14%825.3
M41 Walker Bulldog858746624852.82%1042.1
Churchill I531924716238.89%437.2
TKS z n.k.m. 20 mm23635921100.0%3057.3
Centurion Mk. 7/19209599510961.47%2399.2
L-6021462872254.55%827.4
Churchill VII644335511153.15%671.6
D124881837.5%0.0
KV-1SA59178052259.09%2430.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D21013091741.18%256.3
KV-26782477117654.34%1424.3
Vickers Mk. E Type B270142650.0%120.6
T 55A9137961846047.39%1332.0
T675606433121452.97%1567.6
Object 279 early1025618585450.0%1816.7
Ikv 90 Typ B776050411850.85%1062.8
Kunze Panzer91819588922.22%1489.8
TT-130M9137850540.0%936.7
Vz. 60S Dravec1022707282642.31%1455.4
UDES 038112248420955.5%1363.7
1108109352622950.22%1297.4
Mäuschen9978635728.57%557.3
Kranvagn1022668041947.37%1528.6
Renault Otsu1143020.0%0.0
T-50-264614378446.43%1201.1
Kolohousenka1861731100.0%427.0
Super Hellcat711276437652.63%1757.0
VK 30.01 (D)672045623151.52%1597.7
O-Ni795754110146.53%1208.5
Pz.Kpfw. I297111250.0%277.7
T92840552715046.0%558.8
T-109144149738648.96%1397.1
Kpz. Erich Konzept I920546741662.5%1926.2
T26E4 SuperPershing810567351442.86%1116.4
A25 Harry Hopkins I42562771241.67%478.5
KV-378754584047.5%1086.6
FV201 (A45)785757549954.51%1287.0
Universal Carrier 2-pdr21021242055.0%317.6
Ikv 72301011100.0%261.0
M10 Wolverine54072934656.52%909.7
IS-6 B8184999638857.73%2451.1
WZ-11499286051662.5%749.7
T7 Combat Car2401741100.0%261.0
Kampfpanzer 50 t9204393610754.21%1869.5
O-I Experimental54985272552.0%851.1
Churchill III55905622548.0%1182.8
VK 20.01 (D)41652035653.57%391.7
IS-2 shielded7122337020.0%1416.5
M3 Lee41951818441.67%490.6
Pz.Kpfw. III/IV52262297853.85%480.8
Bat.-Châtillon 155 55993344531146.95%790.9
Chimera8169793325756.81%1931.2
Comet711889814259.52%2413.6
P.43 bis68785833339.39%1619.9
D23601391764.71%200.4
Tiger (P)712888205269.23%2025.2
VK 30.01 (P)63123211947.37%312.1
Panther791359812250.82%1523.6
CS-52 LIS81830900666.67%2469.2
O-Ho8117156814051.43%1333.0
AMX M4 mle. 45716911097977.78%3288.3
SU-14-288144361520.0%582.3
Progetto M40 mod. 6510211561015937.74%1580.2
VK 100.01 (P)813881087887.5%1984.7
T-45227820020.0%1560.8
Type 58670447418451.63%1554.5
ELC EVEN 9086267319353.76%1295.1
Vz. 68 Squall88587426162.3%1667.0
Semovente M43 Bassotto69013951353.85%1442.7
Cruiser Mk. I132631330.77%0.0
M18 Hellcat673847829151.89%1354.5
M24 Chaffee541141314054.29%1679.5
Controcarro 1 Mk. 29244710731770.59%2670.6
Lorraine 155 mle. 50770235925854.26%888.7
T25/2799148916952.66%1575.2
Škoda T 568182593676655.61%1966.0
Char Mle. 759124068719749.24%1673.3
AT 863383184955.1%480.2
Alecto41921945844.83%320.8
Cobra9205879611148.65%1961.9
Object 26392622103029458.5%2881.3
M-IV-Y8195111471090.0%2360.1
Pz.Kpfw. II Ausf. G3991575242.31%153.5
FV215b (183)10184160036052.5%1384.4
Progetto CC55 mod. 54813597846852.94%1564.9
Light Mk. VIC299156250.0%381.2
Nashorn67593879447.87%1369.5
T1 HMC21601641100.0%990.8
AMX 12 t636334524045.83%809.9
Type 619163972712253.28%1704.3
null01795852250.0%0.0
T92 HMC1014157211361.54%1212.2
LTTB864950934446.8%1106.7
Chi-Ni21141381100.0%584.1
IS-5 (Object 730)811767008651.16%1329.2
AMX 50 Foch (155)1017627161250.0%1170.2
M668606024654.35%1497.2
AMX 13 909756490109849.45%1080.9
Bat.-Châtillon 155 581096660812647.62%662.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved