eu Hráč alex_leha_stalnoj


WN8
2604
Recent WN8
2336
(181 Bitev)
Winrate
55.29%
Recent WR
56.91%
(181 Bitev)
Bitev
1606
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 1606 3 3 97 181
Průměrný Tier 9.3 10.0 10.0 10.0 9.52
Winrate 55.29% 33.33% 33.33% 57.73% 56.91%
Tanků odhaleno 1.05 0.67 0.67 1.52 1.2
Udělené poškození 2803.14 2768 2768.33 2810.74 2640.49
Obrana základny 0.46 0 0.0 1.61 0.86
Průměrně zkušeností 977.01 819 819.0 958.0 928.0
WN8 2604 1829 (-4) 2345 (-4) 2383 (-4) 2336 (-32)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 52 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 71.15% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.5 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2171 0 0 0.0
Obrana základny 2.25 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1058 0 0 0.0
Průměrně střel 8.31 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 699902103)
Načteno za 0.18s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 2:44:36 - 16.10.2026 1:58:49)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Vz. 60S Dravec103540020.0%2388.0
MBT-B10122511100.0%712.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/alex_leha_stalnoj.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=alex_leha_stalnoj][img]https://lab-vole.cz/Signature/alex_leha_stalnoj.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
46% (254 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2470
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2555
(1598 Bitev)
WN8 Tier VI
2316
(21 Bitev)
WN8 Tier VII
3448
(71 Bitev)
WN8 Tier VIII
2622
(310 Bitev)
WN8 Tier IX
1915
(323 Bitev)
WN8 Tier X
2629
(718 Bitev)

Tanky (56)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Kpz. 3 GST Turm81413735850.0%1338.3
UDES 03 Alt 392545774250.0%2126.7
T110E310331810534470.45%2676.7
Fantôme9272910721163.64%2954.0
IS-M8250910701040.0%3499.0
Vz. 60S Dravec1025019853958.97%1964.8
FV230 Canopener1032199842759.26%2723.5
Object 703 Version II81725939757.14%1879.1
Kpz. Erich Konzept I92045749955.56%1427.2
Type 71103302106410355.34%2698.1
UDES 0381769716475.0%1928.1
Prototipo 68231710553452.94%2810.6
Object 7529272111042944.83%2237.6
Chieftain Mk. 610360311321566.67%3002.8
Projet Louis911087212572.0%1544.7
CC-46 Pancernik9256810414261.9%2562.8
AMX M4 mle. 5410369210673053.33%3381.3
TS-58207910542853.57%2640.9
DBV-15210295780016552.12%2120.9
XM5782662116311856.78%2826.8
M56 Scorpion717349343056.67%2527.7
VCS 6x6 TS 9091469931366.67%2038.6
Ares 90 C11396710265949.15%3178.3
Coccodrillo10362010707754.55%3083.2
STK-211433311407554.67%3100.8
Indien-Panzer8190110811464.29%3000.6
FV4025 Contriver1133659581546.67%2048.3
Lätt Stridsfordon 120925288318543.53%2562.9
Jagdpanzer E 90923998581450.0%1914.2
VK 30.02 (M)610807602045.0%2127.1
MBT-B10366011214072.5%3132.5
AMBT822759883256.25%2735.9
K-281826813933.33%1673.0
VK 30.02 (D)7176511521668.75%3934.7
Char Mle. 7596204844330.23%556.6
BZ-72-110358913622100.0%3397.1
SDP wz 66 Grom81997731333.33%2367.0
OCP Peacekeeper9238311762100.0%2100.9
T-103817158894055.0%2174.4
BZT-701038409803348.48%2632.1
IS-710287611932090.0%2543.2
AM 39 Gendron-Somua21094701100.0%403.5
Strv 103B1034139724955.1%3023.6
Strv 107-121138851166666.67%3287.8
T7781665739366.67%1554.4
VK 30.01 (H)51237826757.14%4133.3
FV224 Chopper7232015149100.0%4307.6
Churchill VII6252694110.0%6110.0
Char Murat96989171100.0%540.0
Strv 103-09922331560.0%714.1
IS7231513121668.75%4205.3
TBT918877343540.0%1275.2
E 77917597751154.55%1450.0
Vz. 58 Medvěd926151153475.0%2561.7
Object 705A10311610057458.11%2573.1
T 54D92028821250.0%2095.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved