eu Hráč aka_Karma


WN8
1705
Recent WN8
2175
(616 Bitev)
Winrate
52.02%
Recent WR
57.47%
(616 Bitev)
Bitev
2747
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 2747 71 0 445 616
Průměrný Tier 7.44 8.25 0.0 7.98 8.24
Winrate 52.02% 52.11% 0.0% 56.85% 57.47%
Tanků odhaleno 1.21 1.27 0.0 1.2 1.22
Udělené poškození 1308.45 1486 0.0 1711.94 1811.24
Obrana základny 0.4 0 0.0 0.25 0.2
Průměrně zkušeností 760.35 842 0.0 883.0 883.0
WN8 1705 1557 (+10) 0 2164 (+94) 2175 (+153)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 31 0 32 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.97
Winrate 51.61% 0.0% 56.25% 0.0%
Tanků odhaleno 0.55 0.0 0.5 0.0
Udělené poškození 1414 0 1017 0.0
Obrana základny 3.9 0.0 1.09 0.0
Průměrně zkušeností 843 0 704 0.0
Průměrně střel 6.45 0.0 7.22 0.0
(WG Player ID: 596095571)
Načteno za 0.25s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.10.2026 12:08:21 - 13.10.2026 9:18:30)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
ST-I924623742.86%2408.0
Lorraine 40 t8178722100.0%2437.0
Ares 8591399101855.56%1256.0
BZT-70101141030.0%405.0
14TP458633100.0%2561.0
Black Prince716934580.0%2349.0
Ambassador924721250.0%2051.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC8203822100.0%2303.0
Maus1016731250.0%1097.0
AMX 50 Foch (155)1017671250.0%1112.0
T-10918353650.0%1916.0
Churchill III5803040.0%1511.0
G.W. Tiger (P)8104971546.67%995.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/aka_Karma.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=aka_Karma][img]https://lab-vole.cz/Signature/aka_Karma.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1948 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
35% (105 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1940
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1686
(2390 Bitev)
WN8 Tier VI
1853
(556 Bitev)
WN8 Tier VII
1756
(210 Bitev)
WN8 Tier VIII
1517
(895 Bitev)
WN8 Tier IX
1610
(442 Bitev)
WN8 Tier X
1979
(280 Bitev)

Tanky (157)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 3622104281100.0%952.6
BT-74610516650.0%3237.9
53TP Markowskiego812297464944.9%1271.2
Object 257912806992441.67%934.2
Jagdpanzer E 1001018596201741.18%979.2
BT-5367431810.0%1646.5
ZŤS Vz.63-1 Ogar91453674633.33%1001.1
Jagdtiger9198429410.0%1197.1
O-I68085714731.91%1285.5
MS-111442551100.0%781.0
Wz. 64GC Bzyg10376460910.0%1993.6
Prototipo 6822811102475.0%2717.6
VK 36.01 (H)612898531560.0%2308.6
T110E41030699001752.94%2409.3
P.43 bis6832648742.86%1582.4
IS-3815099445770.18%1964.1
T32814257554833.33%1515.9
M3 Stuart35435011100.0%2154.7
Jagdpanther71340735666.67%1711.5
Ferdinand815778761770.59%2002.3
VK 75.01 (K)820238611241.67%2319.5
T3769018002548.0%3274.4
M4A3E8 Sherman65557411100.0%1134.0
45TP Habicha78546904257.14%1087.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E3432334333.33%1322.6
Type 5 Heavy102142978666.67%1359.0
Strv m/4252743222646.15%510.2
AMX 50 1008199810592161.9%2786.4
Object 703 Version II812567191838.89%1114.0
M54 Renegade818008781546.67%1879.5
Strv fm/211415264250.0%2236.0
VK 45.02 (P) Ausf. B9204610283056.67%2357.9
Jagdpanzer IV69375672347.83%1665.8
BDR G1 B57275231546.67%1312.2
M15/423224231728.57%409.3
Leo7373439250.0%367.7
ST-I923989201844.44%2161.8
Jagdpanzer E 90917256081533.33%1065.6
G.W. Panther79326732560.0%1195.8
VK 16.02 Leopard5549777475.0%2434.5
KV-1S612191014771.43%2389.5
KV-2 (R)68186465156.86%1322.9
M5 Stuart4472489475.0%1343.8
Lorraine 40 t820211021955.56%2975.9
B144914111250.0%1345.6
Emil I8178110212965.52%2405.8
Hummel66784892437.5%732.7
VK 45.02 (P) Ausf. A8143954920.0%1459.7
M4153863391442.86%452.0
Chieftain Mk. 6102331955650.0%1829.2
Yong Bing919859401050.0%1646.8
60TP Lewandowskiego1019607591540.0%1149.4
AMX 13 57 GF71026865757.14%2053.3
DBV-152103129577333.33%1644.2
Ares 85915659214365.12%1542.0
Strv 7464644293542.86%656.6
Stridsyxa8163335410.0%1155.6
Emil II9181910063873.68%1779.8
Durendal101141705250.0%639.9
Tiger I713619724100.0%2058.2
O-Ho810066255540.0%913.8
Cromwell B61874481346.15%108.7
40TP Habicha65325053946.15%816.6
IS-2-II815928683652.78%1913.8
Type 4 Heavy917477977241.67%1491.1
VK 30.02 (M)612378471952.63%2747.7
BZT-701022395701421.43%1059.4
14TP4439588475.0%1787.7
Strv m/3823103043100.0%1530.1
T110E51026021160977.78%2444.1
7TP2249111333.33%673.4
SDP wz 66 Grom8264313182100.0%3141.0
Black Prince7211312741070.0%3915.0
VK 30.01 (H)57305371850.0%1825.2
KV-4818109423452.94%2392.6
Matilda4923750580.0%3737.6
A-20517621120.0%298.0
Strv m/40L3232174650.0%674.4
M24E2 Super Chaffee671184710563.81%2751.5
KV-158557121752.94%1888.7
Tiger 1316154913203100.0%3984.8
IS713798203444.12%1911.1
Ambassador921861097366.67%1917.8
Object 70592262907850.0%1867.0
IS-M8208210222259.09%2966.6
Renault FT19819361100.0%8024.2
Char Futur 49339016054100.0%4644.1
Centurion Mk. 5/1 RAAC817831249988.89%2914.7
Maus1018188252445.83%1250.0
T-150614821029977.78%2898.7
Leox919379551457.14%1767.8
Taschenratte112223943757.14%1168.5
Valentine3837595425.0%3846.5
50TP Tyszkiewicza918498914753.19%1589.4
Projet Louis98907162646.15%1069.6
TS-548690823580.0%686.0
T1 Heavy57736261050.0%1620.9
Dicker Max69826922065.0%1944.0
Somua S353239244633.33%447.5
Bat.-Châtillon Bourrasque811396491833.33%1126.2
Heavy Tank No. VI642132120.0%410.6
T69815988621457.14%2038.2
Object 252U815629082560.0%1727.3
T29714349572161.9%1942.2
SFAC 105815696933540.0%1350.6
T34 B812048604461.36%1492.1
HWK 30855863311644.83%801.6
SDP 40 Zadymka5729545966.67%1689.5
T54E1915397741258.33%1253.4
Ares 90101782764450.0%1450.9
IS-710175411121984.21%1605.8
SMV CC-64 Vipera812977462552.0%1341.0
Churchill I51479890742.86%4297.6
P26/404677617785.71%2101.7
AMX 50 Foch (155)102251615728.57%1294.6
Churchill VII6157411561952.63%4323.6
Crusader64837321855.56%1589.0
Lansen C89855962030.0%863.7
Lorraine 120 Alby81179642333.33%721.9
M8A146565725100.0%1821.5
King Tiger (Captured)714101015875.0%1944.2
Pz.Kpfw. III Ausf. J4761668475.0%2432.8
Grille55674221855.56%1231.2
O-Ni76846411442.86%612.3
T-1091797932757.14%1893.4
Kpz. Erich Konzept I91988833450.0%1727.6
IS-3-II917278673154.84%1499.0
KV-3726161197250.0%3593.9
M10 Wolverine58035701163.64%2051.4
BZ-74-18148845120.0%1066.3
Churchill III5102911133441.18%2449.6
M4A1 Sherman56936031163.64%1996.7
Rheinmetall Skorpion811006017441.89%946.7
T57 Heavy1033331090250.0%3347.4
ARL 4469817611675.0%1915.0
T-3458035821735.29%2287.8
Ares 75813688383345.45%1669.4
P.435687665450.0%2238.5
FV226 Contradictious81717908862.5%1653.3
Tiger (P)713601163771.43%2295.0
T71 CMCD78788872669.23%2391.4
Vz. 62 Jasan910669482100.0%826.2
AMX M4 mle. 4571570827250.0%2600.8
Lago446320110.0%1384.1
M24 Chaffee57287451163.64%3789.9
StuG III Ausf. B43943391850.0%861.3
M103918519132356.52%1718.5
T-62A1014997262540.0%972.4
StuG III Ausf. G54423542352.17%860.5
FV215b (183)10334890210158.42%2927.5
Nashorn61405574333.33%2295.5
WZ-111 Qilin102192929862.5%1652.0
G.W. Tiger (P)811256353348.48%1143.7
Type 6466097173745.95%1445.8
10TP313315410.0%240.3
M6610346441838.89%1353.0
TBT924081001450.0%2368.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved