eu Hráč _alllex_


WN8
1810
Recent WN8
3580
(78 Bitev)
Winrate
54.04%
Recent WR
46.15%
(78 Bitev)
Bitev
59753

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 59753 0 0 0 78
Průměrný Tier 8.59 0.0 0.0 0.0 10.0
Winrate 54.04% 0.0% 0.0% 0.0% 46.15%
Tanků odhaleno 1.87 0.0 0.0 0.0 1.4
Udělené poškození 1588.39 0 0.0 0.0 2186.24
Obrana základny 0.26 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 765.03 0 0.0 0.0 796.0
WN8 1810 0 0 0 (+1) 3580 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 30 0 0 30
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 56.67% 0.0% 0.0% 56.67%
Tanků odhaleno 1.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 1962 0 0 1962.0
Obrana základny 3.17 0.0 0.0 3.17
Průměrně zkušeností 812 0 0 812.0
Průměrně střel 11.87 0.0 0.0 11.87
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 33 88 0 58
Průměrný Tier 10 8 6 8.55
Winrate 54.55% 57.95% 0.0% 46.55%
Tanků odhaleno 1.58 0.74 0.0 2.79
Udělené poškození 1835 1342 0 1312.0
Obrana základny 0.0 0.25 0.0 1.14
Průměrně zkušeností 841 805 0 648.0
Průměrně střel 10.21 9.26 0.0 7.47
(WG Player ID: 595132955)
Načteno za 0.46s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 4:57:05 - 17.10.2026 3:51:47)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_alllex_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_alllex_][img]https://lab-vole.cz/Signature/_alllex_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 3202 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
70% (210 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2695
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1790
(57787 Bitev)
WN8 Tier VI
933
(1961 Bitev)
WN8 Tier VII
1248
(5643 Bitev)
WN8 Tier VIII
1945
(19809 Bitev)
WN8 Tier IX
1741
(9120 Bitev)
WN8 Tier X
1888
(20379 Bitev)

Tanky (227)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x684696026456.25%749.7
Charioteer Nomad8198292810757.01%2519.1
T3481242552193149.46%1529.0
BZ-176821961165274563.1%2747.2
T803112826104616453.05%2057.9
AS-XX 40 t11204185616254.32%1562.0
Bat.-Châtillon 12 t867157236352.89%1216.8
STA-1811258288759.77%1750.3
Object 703 Version II81864105613156.49%2234.9
T54E19146653126946.84%1330.8
StuG IV54202562552.0%922.8
MS-110553100.0%261.0
UDES 15/1610231988928354.77%2067.1
M40/M43813437655853.45%1453.8
T110E410231076919749.75%1728.7
Type 638158499614656.85%1953.2
AMX M4 mle. 5410245290413655.15%2005.7
IS-38114158759051.86%1314.6
M5A1 Stuart42253782060.0%831.8
T32885956225752.14%891.7
M3 Stuart3721583243.75%54.9
AMX 13 1051013367507357.53%1568.8
T1 Cunningham1611352356.52%242.7
FV304655431115444.16%880.1
Progetto C50 mod. 669174883812347.15%1715.4
Prototipo Standard B919268303551.43%1991.5
Manticore101329832143954.48%1712.5
M53/M55915458047757.14%1638.8
S-51774133439648.74%880.8
FV226 Contradictious8179210464864.58%2206.5
SU-130PM8179685790754.47%2070.7
M46 Patton KR88406531435.71%704.9
Bat.-Châtillon 25 t10195577923950.63%1649.4
M54 Renegade8333466250.0%158.9
M1279326503345.45%1175.0
Pz.Sfl. IVc53543236741.79%617.3
Ashigaru1021198986465.63%1720.5
Sturer Emil779944015348.37%1077.9
AMBT81843958120155.7%2454.1
T-43765546119656.63%1033.9
T778115849950.0%930.1
Super Conqueror10224493122759.91%1983.5
M15/423270418580.0%903.1
Type 97 Chi-Ha394205650.0%151.2
Bat.-Châtillon 25 t AP9112862910344.66%981.7
Object 26110151768925747.86%1361.9
KV-220-254336081060.0%727.5
Cruiser Mk. II21461612123.81%458.2
Churchill I53343314542.22%483.7
Jagdpanzer E 90921238996553.85%2033.5
AMX 50 Foch B1020657589748.45%1550.7
M48A5 Patton10234590511859.32%2212.2
T110E31019757093542.86%1203.4
BZ-689219010423259.38%2496.2
M5 Stuart4751886552.31%114.0
Lorraine 40 t8151681955452.71%1961.3
M2 Medium Tank31021533455.88%259.6
FV230 Canopener102574100223161.9%2248.8
B14011110.0%0.0
Object 2601025269434658.7%2028.3
Emil I8175610115756.14%2425.3
Type T-34532028210041.0%684.8
GSOR the TANK912139481100.0%1030.2
Vickers Medium Mk. I1841603756.76%344.3
Object 27710227685915754.14%2003.6
Lion10205674811046.36%1674.1
Object 4309181084216553.94%1893.1
M4155405302766.67%947.8
Progetto M35 mod. 4681626908331755.08%2114.1
Panhard AMD 178B63874536640.91%985.4
60TP Lewandowskiego10242590017057.65%1974.4
DBV-15210239478715957.23%1746.2
Centurion Action X10217084532155.76%1956.1
DZT-1599210098562860.35%2171.4
Hotchkiss EBR75185874654.35%1025.6
AE Phase I9203796520455.39%2008.7
Emil II919359037751.95%1898.8
Marder 38T42272082832.14%325.3
Durendal1021048074050.0%1486.3
KV-1373202961838.89%216.1
Škoda T 2569747946254.84%2108.7
T-832817229636552.31%1884.7
Object 432U112417102313262.88%2033.8
FV4005 Stage II10200773655558.2%1747.2
T3762762561233.33%417.7
TVP T 50/5110204879026851.87%1813.1
Object 14010180576124345.68%1437.7
Rhm.-Borsig Waffenträger8137854065250.46%1475.3
Progetto CC55 mod. 54814508348350.6%1709.8
BZ-166813848586154.1%1788.5
Grille 1510168148521948.86%1242.2
Rheinmetall Skorpion G8150974382551.39%1716.1
Bishop53242617150.7%626.5
AMX 4042523791471.43%1123.7
Object 430U102240886184756.96%2092.3
Marder II31121612231.82%88.6
Waffenträger auf Pz. IV9167550438647.15%1471.6
T3 HMC259108475.0%261.0
SDP wz 66 Grom815288569460.64%1674.1
T21614233125543.14%140.8
T-448111858344854.24%1661.5
Škoda T 5682094103571657.68%2433.2
UDES 16921799636358.73%2390.9
Object 268 Version 410183674814146.81%1283.7
Object 265T92258961944.44%2038.7
LT-432887979029252.05%1714.4
Pz.Kpfw. II Ausf. D204051100.0%261.0
E 10010226581713546.67%1746.9
M7521721412743.31%559.1
T-284981839650.0%119.4
M24E2 Super Chaffee617924230.0%172.0
KV-1549641224551.43%1096.5
IS788558315656.41%1299.3
Škoda T 50916597877153.52%1566.6
TL-7915868294151.22%1471.4
Vz. 5510251890344453.15%2062.8
T110E510196477332750.46%1575.9
Gryphon10259994925454.72%2158.9
Vickers Medium Mk. II296122366.67%450.7
Leopard 1102504845221953.0%2278.8
Renault FT12062366.67%230.5
ST vz. 3942252371631.25%495.0
Char Futur 49209296083258.05%2154.5
Crusader 5.5-in. SP76785434153.66%927.4
Centurion Mk. 5/1 RAAC813168643447.06%1714.1
Maus1018129173857.89%1466.8
T-150652641810351.46%760.0
T2 Medium Tank21011311747.06%340.7
Type 97 Te-Ke239107333.33%0.0
AMX 13 57 GF785190660756.34%1925.2
Valentine31722486962.32%616.7
Object 75292304109623165.8%2304.7
Type 1 Chi-He41165710.0%69.2
Vickers MBT Mk. 310221778916549.7%1897.5
King Tiger (Captured)7834796862.5%1079.8
Vz. 71 Tesák10112275210656.6%1271.0
P.44 Pantera810456342748.15%1173.7
T1 Heavy541229212745.67%720.5
WZ-131768762714750.34%1505.2
Panhard EBR 90979675313951.8%1177.9
Ares 90 C11251796321354.46%1978.2
T28 Concept77654474355.81%1056.8
Felice912698174461.36%1301.8
AMX 50 B10243583120850.48%2045.8
T69899550622446.88%1205.2
KV-85664744943349.88%1069.3
Renault NC-3114684650.0%84.8
T71 DA7548495240452.7%1095.2
T4991089727197353.98%1659.8
FV4025 Contriver112745105010058.0%2059.4
Cobra9219092137255.91%2366.0
T-4631481901258.33%599.4
K-2815739276855.88%2065.5
T-2621643781100.0%926.8
AMX ELC bis52884064654.35%950.7
Covenanter51211754452.27%241.0
Ares 9010207888216254.32%1677.6
Fiat 3000167215366.67%302.9
T-293422461100.0%261.0
IS-710164268015547.1%1253.7
LTP3133251977.78%626.9
AMX 13 75759648611948.74%1235.1
M41 Walker Bulldog854948930453.29%910.9
SMV CC-64 Vipera813448243158.06%1546.8
STB-1102282889192256.35%2100.2
KV-1S6440325633.33%613.5
WZ-132881066416750.9%1390.7
M4466925603450.0%1168.5
D120610.0%0.0
Char Murat919059219263.04%1958.2
Cruiser Mk. III3801691668.75%360.5
KV-1SA598912643100.0%2983.7
KV-2658340314846.62%862.9
Vickers Mk. E Type B201001100.0%261.0
T 55A916599213161.29%1790.6
T-109160459893454.71%1682.6
Kunze Panzer914796751136.36%1180.1
Vz. 60S Dravec1024349277852.56%1567.2
T-549126360053352.91%1280.6
Predatore9193689123454.27%1682.1
Kranvagn10249591059353.12%2176.4
AMX 67 Imbattable111992718837.5%962.6
Renault Otsu189225633.33%162.4
T-50-267397797353.42%2527.7
59-1662753537853.85%623.8
212A9160272517754.8%1663.2
Rambo92073102511461.4%2134.4
Type 619165184812356.1%1759.9
T26E4 SuperPershing812507886741.79%1515.2
M2 Light2711081546.67%89.1
Loyd Gun Carriage2102103944.44%477.4
Universal Carrier 2-pdr22738175.88%0.0
T7 Combat Car2655430.0%48.4
T92 HMC1015906359745.36%1336.8
M3 Lee413915913343.61%275.6
AMX 13 9099297409654.17%1399.7
XM578178292114656.16%1828.4
TNH T Vz. 5192204101012360.16%2290.8
D23821561060.0%205.8
M47 Iron Arnie815129522254.55%2035.7
114 SP21024448115558.18%1745.9
Carro da Combattimento 45 t10230690331258.97%1963.3
Black Rock11253010349660.42%1786.9
T2971026588123452.59%1371.6
SU-14-28124447874851.6%1402.7
Progetto M40 mod. 65102279867353457.56%2040.1
Carro d'assalto P.88712079434266.67%1956.4
ELC EVEN 908798841138855.91%1741.1
Vz. 68 Squall891773724550.61%1763.4
XM551 Sheridan10114663867847.2%1228.7
Cruiser Mk. I11181592744.44%435.3
M24 Chaffee529034310052.0%970.0
Char Mle. 7598607643455.88%1206.4
M1039128456855745.6%1131.3
Rinoceronte1024718849353.76%2219.6
StuG III Ausf. G54472924944.9%896.6
Light Mk. VIC201210.0%0.0
Nashorn652235511951.26%835.7
AMX 12 t649243714149.65%1279.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43152821650.0%723.4
null014843833033.33%0.0
Cruiser Mk. IV41001853964.1%265.4
Panhard EBR 1051090668889247.98%930.1
Bat.-Châtillon Bourrasque8153986751856.37%1962.0
Toro9190494312157.85%1868.3
T57 Heavy10202079924055.42%1600.5
M6659234127450.0%849.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved