eu Hráč __chipsik


WN8
2558
Recent WN8
2409
(137 Bitev)
Winrate
58.74%
Recent WR
53.28%
(137 Bitev)
Bitev
2099
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 2099 3 3 137 137
Průměrný Tier 7.71 9.0 9.0 8.28 8.28
Winrate 58.74% 100.0% 100.0% 53.28% 53.28%
Tanků odhaleno 1.28 1.0 1.0 0.79 0.79
Udělené poškození 1840.47 2231 2231.33 2164.0 2164.0
Obrana základny 0.39 0 0.0 0.36 0.36
Průměrně zkušeností 974.99 1205 1205.0 959.0 959.0
WN8 2558 2375 2510 2404 (-11) 2409 (-10)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 208 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 66.35% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.66 0.0 0.0
Udělené poškození 0 1282 0 0.0
Obrana základny 0.0 3.43 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 906 0 0.0
Průměrně střel 0.0 5.66 0.0 0.0
(WG Player ID: 595526959)
Načteno za 0.25s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (11.10.2026 16:19:46 - 16.10.2026 2:09:11)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
SDP 60 Gonkiewicza9223133100.0%2375.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/__chipsik.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=__chipsik][img]https://lab-vole.cz/Signature/__chipsik.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
37% (208 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2483
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2528
(1987 Bitev)
WN8 Tier VI
2373
(215 Bitev)
WN8 Tier VII
2509
(283 Bitev)
WN8 Tier VIII
2412
(1019 Bitev)
WN8 Tier IX
2855
(469 Bitev)
WN8 Tier X
5552
(1 Bitev)

Tanky (85)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x687606417248.61%1265.4
Caernarvon8229312001861.11%3488.6
Object 2579227510283562.86%2275.6
Object 703 Version II81951112217065.29%2498.1
AMX ELC bis58736101050.0%3755.4
O-I610607061752.94%1973.6
Valentine AT4659418333.33%2215.2
VK 45.02 (P) Ausf. A8271013322263.64%4204.7
BZ-587152110781376.92%2425.0
TS-58180610438665.12%2126.6
M5A1 Stuart4768588560.0%3064.3
T328266914002277.27%3912.7
Type 3 Chi-Nu51019663650.0%3481.4
VK 45.02 (P) Ausf. B9315212322958.62%3632.7
M4A3E8 Sherman615501160862.5%3723.2
SU-130PM82202878650.0%2344.1
Sturer Emil79976293354.55%1352.7
SDP 58 Kilana822989693650.0%2977.6
ST-I9369913161258.33%4887.0
KV-1511477801369.23%2770.3
Mitsu 108515781147475.0%4684.8
FV230 Canopener10543218331100.0%5552.7
Type T-3458305091030.0%2224.5
Churchill VII615149871250.0%3157.9
Panhard AMD 178B68608292369.57%3218.3
SU-152714138541566.67%2334.8
Centurion Mk. I816439163246.88%2162.4
Hotchkiss EBR77917044751.06%1865.6
Stridsyxa819259455644.64%2043.4
Type 586140610361172.73%3709.5
O-Ho8233911282564.0%3008.1
Rhm.-Borsig Waffenträger818428326450.0%1892.6
IS-2-II8203310532454.17%2782.4
BZ-1668223410503655.56%3093.8
Black Prince7182811652055.0%3079.8
Bishop5379437475.0%853.7
14TP410289713100.0%5974.1
Waffenträger auf Pz. IV9274310143568.57%2740.5
KV-48219611532070.0%3158.7
Tiger 13168506932347.83%1353.1
IS713669183259.38%2103.3
IS-3817709316854.41%2127.2
Object 7059248710874261.9%2628.6
T309313911234553.33%3292.0
IS-M817639872962.07%2365.0
T-150614409111353.85%3350.9
Type 1 Chi-He4946632837.5%4522.2
Projet Louis968534320.0%541.1
BZ-689274510424452.27%3059.3
TS-548195411347060.0%2457.6
Panhard EBR 90913919075858.62%2390.7
T698204811242661.54%3067.8
Object 252U836721764250.0%5907.8
T29715579942065.0%2062.8
SDP 40 Zadymka5884587944.44%2269.5
T54E1922889285451.85%2115.0
Churchill I5974726560.0%2265.4
KV-1S610948561560.0%2429.6
Centurion Mk. 7/19274911263759.46%3130.2
SDP 57 Gowika7236513657100.0%4066.0
Cromwell61207917955.56%2742.8
KV-2612898971266.67%2945.1
M8A148137812100.0%3184.9
T-50-26918872250.0%2117.2
O-Ni728191630988.89%5202.8
T-109236411033964.1%2687.1
IS-3-II9334013502470.83%4065.1
KV-372089132511100.0%3550.5
M10 Wolverine5909624771.43%2419.9
M4A1 Sherman5986705757.14%2906.0
T6 Medium41134824666.67%3829.5
Comet7147511041471.43%2641.0
T207153410071861.11%2812.5
Tiger (P)7197612472572.0%3640.1
CS-52 LIS815278269551.58%1831.2
VK 100.01 (P)8236113651384.62%3471.1
Cavalier5684522850.0%1516.8
M18 Hellcat67465331850.0%1172.6
T25/2716219231963.16%2536.4
SDP 44 Burza611757391560.0%2234.6
A7E3319522620.0%480.5
Nashorn66904762944.83%983.5
T28 Prototype8221911032762.96%2964.4
SDP 60 Gonkiewicza9267910551361.54%2649.0
VK 30.01 (P)620361275850.0%4475.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved