eu Hráč ___Corleone___


WN8
2440
Recent WN8
1863
(74 Bitev)
Winrate
55.47%
Recent WR
59.46%
(74 Bitev)
Bitev
9982

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9982 0 20 70 74
Průměrný Tier 8.67 0.0 9.45 9.41 9.39
Winrate 55.47% 0.0% 45.0% 58.57% 59.46%
Tanků odhaleno 1.38 0.0 1.75 1.49 1.43
Udělené poškození 2008.0 0 1951.7 2004.23 1947.73
Obrana základny 0.51 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 922.74 0 866.0 853.0 847.0
WN8 2440 0 1795 (-1) 1856 (-5) 1863 (-5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 188 42 0 230
Průměrný Tier 10 8 6 9.63
Winrate 48.4% 38.1% 0.0% 46.52%
Tanků odhaleno 1.18 1.19 0.0 1.18
Udělené poškození 1768 1052 0 1637.0
Obrana základny 2.03 0.55 0.0 1.76
Průměrně zkušeností 820 601 0 780.0
Průměrně střel 5.01 8.17 0.0 5.58
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 76 775 14 684
Průměrný Tier 10 8 6 8.14
Winrate 42.11% 54.32% 64.29% 40.2%
Tanků odhaleno 1.11 1.07 0.29 2.01
Udělené poškození 1859 1199 777 1367.0
Obrana základny 4.29 0.95 0.21 0.63
Průměrně zkušeností 563 728 652 657.0
Průměrně střel 7.32 6.91 5.71 6.12
(WG Player ID: 570076367)
Načteno za 0.35s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (23.10.2026 22:17:33 - 25.10.2026 17:07:38)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/___Corleone___.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=___Corleone___][img]https://lab-vole.cz/Signature/___Corleone___.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
16% (90 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2151
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2437
(9906 Bitev)
WN8 Tier VI
2621
(220 Bitev)
WN8 Tier VII
2201
(329 Bitev)
WN8 Tier VIII
2504
(4402 Bitev)
WN8 Tier IX
2654
(2249 Bitev)
WN8 Tier X
2161
(2706 Bitev)

Tanky (106)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x689037938757.47%1942.8
Vz. 5510268283132746.79%2229.8
T786146710493268.75%2839.4
Caernarvon814279401070.0%1813.4
BZ-1768186097436658.74%2043.7
STA-1816158211154.55%2199.6
M40/M438123168711147.75%1204.1
P.43 bis6158710071776.47%4343.6
AMX M4 mle. 5410267910681776.47%2240.1
IS-3815168895761.4%1947.4
AE Phase I919358486248.39%1860.4
Indien-Panzer816039783363.64%2582.6
Prototipo Standard B92382101458357.8%2885.4
T28815398562352.17%1829.6
Type 5 Heavy1026038861662.5%1877.7
CS-631023438218051.25%2161.2
AMX 50 100817849521963.16%2245.7
P.43 ter713258184759.57%2345.9
M54 Renegade817598823650.0%2107.0
M12710438283259.38%1335.1
Ashbringer101349769250.0%763.4
AMBT817348801560.0%2099.8
T-43712098024450.0%2283.1
Super Conqueror10243388214750.34%2085.8
M15/4235327362100.0%2426.6
L6/4022554051100.0%913.6
50TP prototyp814417541154.55%1712.4
TVP T 50/5110262685166854.19%2456.7
KV-157455701040.0%1532.3
KV-1S612428692045.0%2857.6
T110E31023378206659.09%1855.9
Bat.-Châtillon Bourrasque81929102551556.31%2690.3
M4468516813151.61%1426.1
AMX M4 mle. 51922419921963.16%2188.7
Object 2771022458247650.0%1990.4
M4155354191650.0%757.2
Progetto M35 mod. 46820461057157057.2%3015.1
Panhard AMD 178B69018052245.45%3191.0
Hotchkiss EBR78218312564.0%2259.2
GSOR 1008817997966446.88%1915.8
T95922989963256.25%2193.3
Škoda T 2569178072277.27%2124.4
T-83281773722837.5%1753.4
Bofors Tornvagn821548991631.25%2409.0
Object 14010223584933151.36%1981.9
VK 30.02 (M)611557752045.0%2273.6
VK 30.02 (D)716298961942.11%2867.2
Leopard 110257282345857.42%2322.1
Object 452K1014085891457.14%890.4
T-44816888515547.27%2694.3
Škoda T 5682183102222960.26%2418.5
LT-4328105485455154.81%2288.8
VK 30.01 (H)59317221050.0%2796.5
Konštrukta T-34/100715649032055.0%2933.7
M24E2 Super Chaffee608110.0%0.0
FV4202812728807157.75%1892.2
IS712838324452.27%1873.1
Škoda T 509234297269454.47%2699.7
T25 AT714338812462.5%2246.3
122 TM81735747742.86%1883.4
Char Futur 49222298310160.4%2559.9
Maus1020968901957.89%1542.6
Conqueror9256611005964.41%2680.6
Caliban816649036544.62%2029.5
TVP VTU Koncept812407842065.0%1734.0
Kanonenjagdpanzer 1058169590910557.14%2250.3
Mäuschen91546516825.0%1190.3
T-34-85693595913100.0%2509.3
P.44 Pantera814608116155.74%2263.6
Vz. 44-1714178552948.28%2243.8
Panhard EBR 90910939197561.33%2143.3
T28 Concept7137156310.0%1801.9
AMX 50 B1025477524445.45%1983.7
ARL 446146310671090.0%3552.4
AMX ELC bis56245511040.0%2372.1
IS-7102389830955.56%1819.4
Somua SM818529427157.75%2308.5
T77815408292454.17%1925.9
SMV CC-64 Vipera814897822751.85%1699.6
P26/404690599966.67%2514.8
TNH 105/1000815368966055.0%2130.0
KV-1SA59049691100.0%2022.0
Kunze Panzer9238210044252.38%2859.9
T-34-85M617514120.0%0.0
T-549178691010955.05%2163.4
T-50-2607930.0%0.0
CS-44711917712755.56%1745.1
T-109201390412552.8%2308.0
M10 Wolverine517921122366.67%6525.5
M36 Jackson613097791353.85%2632.5
M47 Iron Arnie815788762055.0%2055.6
TNH T Vz. 519233110717269.44%2634.2
P.4358967011435.71%3202.5
114 SP21019266641361.54%1198.9
AMX M4 mle. 457185810871070.0%3734.3
Leopard Prototyp A92556102722759.47%3047.5
Progetto M40 mod. 6510249881520249.5%2230.3
VK 100.01 (P)814959435763.16%1926.7
AMX 13 577801745650.0%1898.6
Char Mle. 7598286571866.67%999.8
M-IV-Y815578512751.85%1707.4
CS-59922559262147.62%2430.6
Super Hellcat7130011221100.0%2233.1
Type 619229459220.0%2202.7
Panhard EBR 10510114276621752.07%1491.7
B.U.G.I.6144610191457.14%3282.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved