eu Hráč __I__I___I__I__


WN8
2632
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
55.47%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
4060

×Vypadá to, že hráč ještě není v naší databázi, proto se recent WN8/WR nemusí zobrazovat správně, zítra již budou načteny správné hodnoty.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 4060 140 0 0 0
Průměrný Tier 8.91 10.06 0.0 0.0 0.0
Winrate 55.47% 51.43% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.44 0.91 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2230.11 2803 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.55 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 946.05 959 0.0 0.0 0.0
WN8 2632 2297 (-3) 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 6 0 0 6
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.67 0.0 0.0 0.67
Udělené poškození 609 0 0 609.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 146 0 0 146.0
Průměrně střel 4.0 0.0 0.0 4.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 12 0 47
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 41.67% 0.0% 31.91%
Tanků odhaleno 0.0 0.67 0.0 1.74
Udělené poškození 0 1230 0 1141.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.17
Průměrně zkušeností 0 619 0 517.0
Průměrně střel 0.0 5.17 0.0 4.7
(WG Player ID: 565261636)
Načteno za 0.21s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.7.2026 14:43:12 - 16.10.2026 4:47:17)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
T110E4102871101662.5%2448.0
AMX M4 mle. 541027301250.0%2168.0
CS-6310240211100.0%2236.0
Strv 103B1026072450.0%2158.0
Leopard 120 Verbessert1123554757.14%1951.0
Grille 151015801333.33%931.0
BZT-701014791250.0%776.0
BZ-7510253511100.0%1589.0
Concept No. 510240192142.86%1974.0
Vz. 55102923305554.55%2414.0
Char Futur 492355010.0%1545.0
AMX 50 B10345851435.71%2666.0
FV4025 Contriver1139271333.33%2668.0
Kampfpanzer 07 P(E)10517011100.0%5924.0
Panhard EBR 10510244911100.0%2539.0
Progetto M40 mod. 651025194850.0%2267.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/__I__I___I__I__.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=__I__I___I__I__][img]https://lab-vole.cz/Signature/__I__I___I__I__.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
51% (282 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1316
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2597
(4058 Bitev)
WN8 Tier VI
2748
(26 Bitev)
WN8 Tier VII
2675
(7 Bitev)
WN8 Tier VIII
2683
(1921 Bitev)
WN8 Tier IX
2712
(538 Bitev)
WN8 Tier X
2450
(1479 Bitev)

Tanky (95)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
BZ-17682132110811658.62%2575.2
Object 703 Version II81193712333.33%839.3
T110E41029599004254.76%2479.6
AMX M4 mle. 541031359777055.71%2925.3
IS-381389953560.0%1631.0
M53/M55915828358461.9%1700.3
AE Phase I9455518112100.0%6452.3
VK 75.01 (K)8255912301957.89%3787.7
Panhard EBR 75 (FL 10)812778403351.52%2402.3
Prototipo Standard B9236410375466.67%3031.1
Ares 75815559411353.85%1905.4
SU-130PM8225710199057.78%2776.8
M54 Renegade816279042657.69%1755.1
CS-631019927551643.75%1480.5
AMBT8234611151050.0%3641.5
Strv 103B1028689165971.19%2413.4
VK 168.01 (P)8195711503100.0%2798.8
Super Conqueror1026088463450.0%2257.0
Strv 103-0921627594647.83%1864.3
TVP T 50/511025118463754.05%2435.4
ISU-152K816497036838.24%1744.8
Jagdpanzer E 9091960867450.0%1728.6
K-91-PT923578351136.36%2599.6
Bat.-Châtillon Bourrasque82144108237256.45%3240.8
Lorraine 40 t8191592010046.0%2652.3
Object 27710293411131764.71%2954.0
Leopard 120 Verbessert1125698652853.57%2209.9
Object 4309246710731764.71%2692.9
Progetto M35 mod. 468199810235554.55%2891.1
Strv S18214281912449.19%2473.0
60TP Lewandowskiego10313810112766.67%2831.0
Kanonenjagdpanzer 105815036731145.45%1745.5
GSOR 1008816747811650.0%1726.9
Coccodrillo101816617933.33%1015.7
50TP prototyp817779181844.44%2064.8
Object 1401021221059887.5%2198.6
Rhm.-Borsig Waffenträger823919833375.76%2789.5
Vz. 63P11358013091478.57%2821.9
Grille 151023977177951.9%1886.9
BZT-701025809252060.0%1905.2
Rheinmetall Skorpion G8190888720657.28%2271.3
Object 430U10300811402365.22%3370.9
T110E51016529561100.0%1085.8
Leopard 110283288120152.74%2934.1
BZ-7510265710003066.67%2434.9
T-8328232311429150.55%3376.4
Concept No. 51024117965745.61%2068.0
LT-432810248211560.0%2030.0
Matilda432721620.0%670.0
Bisonte C45821711011650.0%2737.7
Object 274a8229511381250.0%3981.7
Tiger 131614219662657.69%2748.2
Škoda T 509296011771560.0%3605.1
Vz. 5510304797718656.99%2761.0
Kampfpanzer 07 RH8191112301376.92%3259.5
Type 638191411461100.0%2415.2
Waffenträger auf Pz. IV91711624650.0%1381.3
122 TM81300801250.0%1565.0
Char Futur 49271911019558.95%3117.8
Conqueror923389043145.16%2276.5
E 75 TS819111115683.33%2595.1
P.44 Pantera8888716666.67%1188.4
Ho-Ri 31033268492653.85%2757.0
AMX 50 B1030199186852.94%2739.2
Type 59 G817289092544.0%2341.6
FV4025 Contriver1131248611145.45%1985.8
Cobra922449261553.33%2213.2
Kampfpanzer 07 P(E)1026848844346.51%2464.1
HWK 30812758364055.0%2778.8
IS-710306811444573.33%3328.2
T77819049773467.65%2382.2
STB-11027789271844.44%2874.0
Lansen C8199110888557.65%3142.2
Kunze Panzer922941090757.14%2621.3
KR-111320615402100.0%2799.1
AMX 67 Imbattable11341810043253.13%2582.2
T92810248785658.93%2351.3
FV4201 Chieftain Proto91470883475.0%1443.7
AMX Canon d'assaut 10581621819850.0%2091.9
M41D811747482437.5%2540.1
T57 Heavy1025169251060.0%2003.6
Panhard EBR 10510152580525045.6%1980.8
M47 Iron Arnie8179811011675.0%2563.0
TNH T Vz. 519273011359761.86%3473.7
CS-52 LIS8180610095162.75%2630.7
Leopard Prototyp A9248310742470.83%2959.2
Progetto M40 mod. 651023888953161.29%2196.7
Tiger-Maus92461987450.0%2024.0
ELC EVEN 9089256993040.0%1624.7
Char Mle. 759021910.0%0.0
Type 619249010562161.9%3345.1
T92 HMC1017247537259.72%1668.6
56TP8223110681957.89%3017.9
T-44-1008165310036060.0%2483.9
IS-2M719051009757.14%2675.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved