eu Hráč _X_Black_X_Shot_X_


WN8
1901
Recent WN8
2055
(555 Bitev)
Winrate
53.68%
Recent WR
52.61%
(555 Bitev)
Bitev
67479
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 67479 97 196 555 555
Průměrný Tier 8.55 9.76 9.63 9.35 9.35
Winrate 53.68% 52.58% 53.06% 52.61% 52.61%
Tanků odhaleno 1.43 1.82 1.63 1.81 1.81
Udělené poškození 1628.36 1745 2030.33 1824.46 1824.46
Obrana základny 0.32 0 0.23 0.38 0.38
Průměrně zkušeností 769.21 837 884.0 872.0 872.0
WN8 1901 1547 2010 1988 (+1) 2055 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 72 0 0 72
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 41.67% 0.0% 0.0% 41.67%
Tanků odhaleno 0.51 0.0 0.0 0.51
Udělené poškození 1763 0 0 1763.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 728 0 0 728.0
Průměrně střel 9.86 0.0 0.0 9.86
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 23 9 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.44
Winrate 43.48% 55.56% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.26 0.44 0.0 0.0
Udělené poškození 1993 1074 0 0.0
Obrana základny 0.22 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 743 750 0 0.0
Průměrně střel 9.09 7.11 0.0 0.0
(WG Player ID: 598280982)
Načteno za 0.52s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 8:39:58 - 17.10.2026 2:46:20)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
CS-63102611010.0%2219.0
Strv 103B101686010.0%773.0
BZ-79115199010.0%3373.0
FV4005 Stage II101536111668.75%1182.0
Manticore1082471258.33%936.0
Type 5 Heavy10299911100.0%1795.0
T-100 LT1011914850.0%1465.0
Object 260104080010.0%4494.0
Versuchspanzer 57927565955.56%2765.0
Taschenratte112248020.0%887.0
Object 279 early102509010.0%1389.0
ELC EVEN 9084831425.0%620.0
SU-130PM8439040.0%126.0
FV215b (183)10110733100.0%751.0
DBV-152102582121866.67%1767.0
Vz. 71 Tesák1015631333.33%1951.0
Lorraine 40 t81534010.0%1696.0
Hirschkäfer11266111100.0%2251.0
IS-4100010.0%0.0
AMX 13 1051016215955.56%2298.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_X_Black_X_Shot_X_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_X_Black_X_Shot_X_][img]https://lab-vole.cz/Signature/_X_Black_X_Shot_X_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
0% (1 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1978
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1855
(64747 Bitev)
WN8 Tier VI
1612
(3175 Bitev)
WN8 Tier VII
1737
(3946 Bitev)
WN8 Tier VIII
1873
(21888 Bitev)
WN8 Tier IX
1847
(14661 Bitev)
WN8 Tier X
1883
(20147 Bitev)

Tanky (403)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6860957713543.7%897.0
Object 2579168566026753.93%1784.0
SARL 4244825263070.0%1931.2
Charioteer89905013429.41%835.6
Object 703 Version II81851103919554.36%2243.5
Vz. 64 Blesk868772811852.54%1122.8
EMIL 19518162791238459.38%2049.4
Kampfpanzer 50 t92183101918759.36%2128.0
BZ-58710057764862.5%1443.0
FSV Scheme A711198627154.93%2141.9
T110E410261381442151.78%2051.4
T-150612228584057.5%2408.3
AMX M4 mle. 498128983611651.72%1581.9
FV304673748015449.35%1473.9
T3764444919742.27%1076.7
Type 5 Ke-Ho43665364070.0%1460.6
GSOR 3301 AVR FS967164212039.17%744.6
Ashigaru1022406822147.62%1634.7
CS-631024949046555.38%2315.4
Strv 103B10223269911343.36%1502.0
T-437111083810056.0%2346.3
Leo79356579250.0%1510.7
BZ-79113470104312153.72%2460.1
Jagdpanzer E 90919957663644.44%1546.2
KV-1S69368443256.25%2339.5
T-54 ltwt.99606258440.48%1216.3
Type 5 Chi-Ri711127027244.44%1803.4
Pz.Sfl. IC46814610.0%0.0
FV230 Canopener1024488507444.59%1914.2
Type T-34551537913658.82%1845.4
AMX M4 mle. 5192339109010863.89%2572.6
LHMTV862675410852.78%1084.9
Strv 7467054709552.63%1471.0
Lansen C813928753956.41%1792.4
SU-122A55382996555.38%1325.9
T95923519505752.63%2055.9
Tiger I7127369911953.78%1964.6
FV4005 Stage II102062703206552.74%1621.8
SU-1006104066713152.67%2388.2
40TP Habicha69106872556.0%2164.6
Type 4 Heavy9158674032846.65%1442.5
E 100102096739101650.39%1733.0
Waffenträger auf Pz. IV9189968920145.27%1752.9
Ho-Ri 310258781814254.93%1994.7
Pz.Kpfw. II Ausf. D2012310.0%0.0
T-2845575882254.55%2364.2
Alembic8202010202060.0%2655.4
Škoda T 509195287234255.26%2202.0
T26E5813988781353.85%1650.3
IS-M8117564614048.57%1376.5
Gorilla1125408381145.45%1786.2
AMX 50 Foch B10255786711953.78%2093.7
Panther II8118159125051.6%1629.3
Tiger II8141581820360.1%1975.1
TVP VTU Koncept89335904042.5%1167.1
Object 7049198673267850.59%1711.2
T56 GMC3440308955.56%1828.8
Ikv 10354103951764.71%1073.3
Predatore918879323452.94%1674.6
11310173267450948.53%1417.8
leKpz Borkenkäfer11180498113460.45%2187.3
Pvlvv fm/42295129580.0%380.4
AMX 50 B10242878438248.95%1958.6
XM69 Hacker11272195010052.0%2050.6
M10 RBFM5314548366.67%633.5
T499880642121352.1%1280.4
Object 777 Version II919269227061.43%2034.2
E 759171774043254.63%1734.2
AMX ELC bis53533298650.0%1259.0
SU-100M17113752514451.39%1647.4
AMX 3831462252560.0%442.6
Sav m/4343242184240.48%705.2
AMX 13 75757445530250.99%1175.6
Ho-Ri 1924568504647.83%2192.4
M-V-Y10244591610952.29%2083.0
AMX 50 Foch (155)1021527269547.37%1611.6
Char Murat919758356251.61%1821.7
T 55A9169585912658.73%1914.5
Pz.Kpfw. 55818079411250.0%1638.0
Ikv 90 Typ B710887185362.26%1755.0
Kpz. 3 GST Turm8173911256100.0%2044.0
Caernarvon Action X8146892021254.25%1901.7
1108132069526952.79%1689.7
Mäuschen918507775044.0%1758.4
M-III-Y816109612857.14%2107.2
IS-27117176217850.56%1824.8
Ikv 7233142161844.44%832.9
XM578220696417052.35%2231.3
T-34550833912352.85%1573.6
P.43 bis67545726454.69%1509.4
M26 Pershing813748186650.0%1847.4
Birch Gun43403842965.52%1351.7
Rheinmetall Panzerwagen10163388418753.48%2130.9
Chaffee Camouflaged519518930.0%200.3
AMX M4 mle. 45711868056259.68%2036.2
Black Rock1126848207433.78%1677.7
leKpz M 41 90 mm06926581752.94%1128.5
Tiger-Maus9223510474461.36%2519.9
AMX 65 t813538723467.65%1728.9
T25/279665966139.34%1355.4
WZ-111G FT9212592110366.02%1980.8
Crusader63933166762.69%1393.6
59-16639034916046.88%1014.2
IS-2 shielded71222542911.11%1288.8
TBT9259812681478.57%2966.8
VK 30.01 (P)68816733158.06%1590.3
Nergal815999165754.39%1878.0
STA-18132678510448.08%2001.7
StuG IV5530398450.0%1083.7
Type 711028939807751.95%2251.9
UDES 038151369011045.45%1754.9
Comet7101670412450.81%1962.1
M40/M438133952836853.26%1588.3
SU-1018126069017659.09%1562.2
Object 7059176089413462.69%1903.7
AMX M4 mle. 5410270293426855.97%2277.5
TS-58176495973858.81%2123.0
T328146178518152.49%1855.9
WZ-113G FT10292792612958.14%2419.8
Type 3 Chi-Nu55746254261.9%2022.5
STK-21130979194946.94%2124.1
SU-542831914641.3%493.1
VK 45.02 (P) Ausf. B918998738351.81%1870.3
Manticore10135082667751.99%1739.1
Type 5 Heavy10328911346563.08%3019.7
T67558334710542.86%1451.7
121B10230983245952.72%2103.2
P.43 ter79307399860.2%1738.6
FV229 Contender92229100613761.31%2305.4
Spähpanzer SP I C710958472055.0%2650.0
SU-182128139850.0%717.2
Bat.-Châtillon 25 t AP9151364631149.84%1698.6
Archer55004881866.67%1236.4
Conqueror9209289912556.0%2124.2
T-100 LT10114877931151.45%1412.3
Bat.-Châtillon Bourrasque81691951284556.2%2330.1
Object 2601018357536947.83%1198.6
Concept 1B9228010183554.29%1937.2
Vickers Medium Mk. I1154198475.0%970.0
Object 27710224182522853.95%1950.1
Leopard 120 Verbessert11295490614850.68%2810.5
Object 4309197492022755.95%2089.2
T-34-2G FT711076801450.0%1332.6
SU-1527114751620349.75%1682.9
Centurion Mk. I8106266619345.08%1309.1
Hotchkiss EBR75525187045.71%1008.5
Marder 38T46136341968.42%2065.2
Pz.Sfl. IVc57095024845.83%1665.3
SU-2631661442646.15%299.6
Object 14010207377610951.38%1829.4
DZT-15992323106122264.41%2715.4
FV217 Badger1024418279244.57%1716.8
Progetto CC55 mod. 548171879313264.39%2391.2
Škoda T 2455155285250.0%1581.9
Bishop56595044065.0%1704.5
Object 430U10217888529256.51%1989.9
SDP wz 66 Grom8199796270154.49%2350.3
Object 268 Version 410235383642157.72%1938.3
VK 30.01 (H)554740212754.33%1459.0
IS7110760814660.96%1889.2
Type 4 Chi-To685467915555.48%1998.2
Gryphon10284710003762.16%2258.4
T3091505666540.0%1177.1
FV227 Conceiver816869178451.19%2015.8
Hotchkiss H352167270560.0%828.4
Maus10256491122555.56%2215.2
T2 Medium Tank2195330250.0%1126.4
Durchbruchswagen 242752584557.78%778.4
Valentine32493791172.73%1033.0
AMX 4041832145345.28%542.7
Vz. 44-1712017793158.06%1663.1
M-VI-Y917338316648.48%1631.4
Leichttraktor1172203616.67%744.0
WZ-111-1G FT812527693464.71%1417.9
Felice919128536750.75%1943.6
ARL 4468085888159.26%1695.9
T297131572415655.13%1957.9
CS-599205290718855.32%2122.6
T-1163181252250.0%569.2
Centurion Mk. 7/1919599066155.74%2221.9
SDP 57 Gowika713367666248.39%2019.1
Cruiser Mk. III31701782231.82%670.1
FV226 Contradictious8184793510550.48%1969.1
KV-269744978362.65%1993.2
AMX 50 1209216091111955.46%2401.6
ST vz. 3943854222045.0%1191.5
M8A143602804562.22%1002.3
O-Ni7116058016656.02%1661.6
IS-3-II9215093815757.96%2349.2
T26E3 Eagle 771793856333.33%3074.3
IS-6 B8155077513452.99%1851.4
Lätt Stridsfordon 120921238336055.0%2000.7
CS-52 LIS8164690272754.75%2288.7
StuG III Ausf. B44693632661.54%1382.7
Jagdpanzer E 10010256980543856.62%1963.4
StuG III Ausf. G53962864250.0%786.0
Nashorn68835828659.3%1719.2
Staghound Mk. III67987373852.63%1661.8
10TP31721811127.27%488.7
Ikv 65 Alt II68115204156.1%1448.7
T-5052863075248.08%992.1
Bat.-Châtillon 12 t869466329851.01%1252.6
WZ-111 model 1-49164877437855.29%1888.5
Ares 859223410217149.3%2509.6
PTZ-7811364410588063.75%2513.3
AMX 30 1er prototype9157466929449.66%1546.0
M5A1 Stuart42362887753.25%834.1
Executor11298010113961.54%2595.0
HWK 12810988932751.85%2027.6
T1 Cunningham1210334862.5%1790.7
Stridsyxa816221001875.0%1803.9
Indien-Panzer814907833545.71%1964.9
Prototipo Standard B9216689618257.69%2409.6
45TP Habicha711876936050.0%1728.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E31802292762.96%606.1
Gonsalo816889292955.17%1748.5
M-II-Y714849353852.63%2321.5
Sexton II3194247450.0%647.5
M127110261418955.03%1612.0
Sturer Emil7120362212858.59%1965.5
Type 2597 Chi-Ha33712872937.93%1421.4
Versuchspanzer 579236110615759.65%2331.1
M15/4234033301656.25%1527.6
TVP T 50/5110227283361052.13%2054.0
Škoda T 1777798284560.0%2024.5
Pz.Kpfw. II21882704544.44%780.9
VK 16.02 Leopard54244961450.0%1479.3
M48A5 Patton1025699818159.26%2276.7
TNH 105/1000815198659455.32%1912.9
GSOR the TANK920559439161.54%2368.6
212A9151260565451.07%1413.1
M4156584464847.92%1127.6
M4A3(76)W Sherman6582545366.67%1059.9
60TP Lewandowskiego10254089860956.98%2149.2
Ares 758172910097354.79%2485.2
Centurion Action X10233385511453.51%2067.1
CS-53811957627750.65%1708.9
AE Phase I9200496227558.55%2073.1
Cromwell B6100910521100.0%2217.1
SU-14-17107248033152.57%1665.8
Rhm.-Borsig Waffenträger8172067541752.52%1915.5
IS-2-II815859058656.98%2301.4
Grille 15102199643165150.39%1730.7
VK 30.02 (M)68667088760.92%2068.6
BZ-166812677999955.56%1537.2
Marder II3310384862.5%1165.0
Leopard 110253382160251.99%2250.2
T3 HMC22642461457.14%1335.3
BZ-751027498997447.3%2192.1
Concept No. 510294889017255.81%2562.8
UDES 169218594213054.62%2607.6
Konštrukta T-34/100789850614644.52%1448.1
FV4004 Conway918527426051.67%1750.4
Object 274a8159090910555.24%2057.0
FV42028116981111152.25%1643.8
T28 Prototype811557653762.16%1326.8
Renault FT1221337250.0%1392.4
Ho-Ri 2820289485657.14%2637.5
Char Futur 49216797046058.91%2316.7
25TP KSUST II55344762176.19%1456.7
Taschenratte11312311028354.22%2093.9
SU-8555223068555.29%1315.9
T-34-85684463410850.93%1879.2
P.44 Pantera812567749755.67%1754.8
T1 Heavy57334867956.96%1669.3
T-34-2813728662466.67%2087.1
Panhard EBR 90967267310551.43%868.3
ShPTK-TVP 1008172488120551.71%2057.4
T28 Concept710486466761.19%1730.4
T-448119675631957.68%1878.2
Object 252U81828101024760.73%2445.2
M1039156673530650.65%1598.4
T54E19159162529749.49%1564.8
Type 95 Heavy43143862050.0%1061.6
Covenanter53003095754.39%1072.5
Lorraine 155 mle. 518115276711554.78%1489.6
Fiat 3000125926210.0%1570.1
STB-110213882230251.99%1892.2
Cromwell66705149354.84%1473.5
Convert. Medium Tank T332424591100.0%732.1
VK 28.0164946452161.9%1595.6
T-50-26218342425.0%266.6
Object 279 early10268798123058.7%1991.5
Rambo920849195752.63%2169.2
Fantôme9224969610.0%2339.9
KV-37125575214151.77%1884.1
WZ-114921168676848.53%2126.6
O-I Experimental56595823357.58%1400.2
T57 Heavy10236584253855.02%1975.0
TNH T Vz. 519232498218552.97%2424.1
Tiger (P)712938768861.36%2254.3
Carro da Combattimento 45 t10246390510361.17%2066.6
Leopard Prototyp A9205383154558.53%2288.5
VK 100.01 (P)816378896355.56%2018.2
ELC EVEN 908764821347454.86%1654.4
XM551 Sheridan10102264028548.77%1053.6
M18 Hellcat662248910451.92%1088.3
M24 Chaffee54596447558.67%1761.0
SU-130PM8216198169655.46%2674.3
FV215b (183)10265384138559.74%2269.6
Super Hellcat77625453246.88%1024.7
Cruiser Mk. IV43113611776.47%1182.3
Panhard EBR 10510108772941349.15%1240.4
AMX 50 Foch924019858959.55%2353.1
M6610337467154.93%2024.0
Bat.-Châtillon 155 581012638881668.75%1085.5
FCM 3621454383100.0%687.5
53TP Markowskiego813868198756.32%1791.3
T3481270645136251.91%1565.7
FV601 Saladin811197219850.0%1419.1
O-I689467227559.64%1824.8
MS-11137130616.67%589.5
VK 36.01 (H)69017497356.16%1975.5
IS-38138577422357.85%1733.0
M53/M559155266756248.58%1521.1
GSOR 1010 FB8175389919354.4%2374.6
Progetto C50 mod. 669202991314457.64%2222.6
Renault R3521546432100.0%754.7
Toro919558912951.72%1784.0
122 TM8162488013352.63%1973.7
Strv m/4251682111258.33%337.1
M14/4121773461100.0%752.8
AMX 50 1008159683410154.46%2076.8
Bat.-Châtillon 25 t102007775129052.25%1803.3
Super Conqueror10244188426154.79%2080.9
WZ-111 model 68193410094759.57%2261.6
Object 26110160170749850.2%1380.4
KV-157065286457.81%1661.1
T110E310246586112752.76%1931.2
BZ-689198392913855.07%1927.7
M5 Stuart41964543348.48%443.9
Renault NC-3111773511100.0%1105.2
Mars8171096812057.5%2150.9
M4468134339347.31%1475.8
Kolohousenka1736610.0%114.9
E 50 Ausf. M1023008355846.55%1965.2
Renault G155415805563.64%1822.7
DBV-15210277980122256.31%1977.2
AMX AC mle. 488148378212751.18%1703.4
Emil II9239296512148.76%2441.1
Škoda T 25669659138154.86%1502.1
O-Ho8123576121354.93%1513.1
Strv 103-09184771316248.77%1724.3
14TP42843662548.0%1063.8
T110E510216682434753.89%1883.2
Projet Louis912268632254.55%1800.0
OCP Peacekeeper91819818450.0%1313.2
BT-7 artillery3441731100.0%261.0
ISU-1528159266331152.73%1730.4
Vz. 5510270787632250.31%2174.4
SMV CC-56710477433663.89%1604.8
Kanonenjagdpanzer 105819869394555.56%2381.3
E 509181779457354.28%1951.7
Object 7529237810143458.82%2169.7
Vz. 71 Tesák1013698827553.33%1761.6
TS-548225512651764.71%3022.2
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger81267674650.0%1587.4
Somua S3532153631668.75%637.8
KV-8569986025653.57%2035.5
Lorraine 40 t817869538256.1%2611.5
GSOR 1006 Scheme 79188082420750.72%1814.4
M2 Medium Tank32772442045.0%985.5
Cobra92287100026358.56%2543.1
T-4631822313855.26%793.6
T-262127135837.5%409.2
Ares 9010236190813552.59%2046.1
AltProto AMX 30815478867451.35%1990.0
T-2933584181100.0%1202.8
IS-710742596837.5%299.8
M41 Walker Bulldog8672632148652.42%1233.3
P26/4044253172759.26%1324.2
Hirschkäfer1126237969150.55%1962.4
Vickers Mk. E Type B2225332475.0%1248.7
Turtle Mk. I8180797729655.74%1995.5
Kunze Panzer919668939854.08%2095.1
Vz. 60S Dravec10306510487156.34%2641.5
IS-41024909487150.7%2221.3
T-549134474422754.19%1463.3
Kranvagn10267694540558.02%2411.8
Renault Otsu1601061100.0%268.5
4TP1108165333.33%282.9
CS-44712608668252.44%2234.3
null023715036349.21%0.0
Achilles67876213354.55%1566.6
M3 Lee42922404753.19%1044.8
AMX 13 90986675763755.26%1384.3
AMX 13 10510158688737756.76%2023.0
IS-3A Peregrine816759539048.89%1842.7
P.4354263416544.62%1017.0
Panther795357415956.6%1694.2
SU-14-28145663243453.0%1767.4
Progetto M40 mod. 6510239285048054.37%2257.5
T-4522095901100.0%1205.9
Type 58660340715451.95%1216.4
Vz. 68 Squall88637868961.8%1695.2
Tortoise9281811587767.53%2874.1
Object 2639194182225853.1%2013.6
M46 Patton9178183712948.06%1805.2
AMX 12 t651144013948.92%1374.4
Type 61915346587241.67%1476.9
SU-867424989951.52%1090.2
Chimera816758856952.17%1807.3
UDES 14 Alt 58114969011244.64%1351.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved