WN8
2313
Recent WN8
2768
(514 Bitev)
Winrate
54.98%
Recent WR
50.58%
(514 Bitev)
Bitev
5198
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 5198 4 4 12 514
Průměrný Tier 9.31 10.75 10.0 10.0 10.0
Winrate 54.98% 50.0% 50.0% 50.0% 50.58%
Tanků odhaleno 1.37 1.25 1.25 1.42 1.17
Udělené poškození 2336.96 3634 3634.75 2605.17 2703.94
Obrana základny 0.47 0 0.25 0.08 0.8
Průměrně zkušeností 946.77 995 995.0 944.0 1009.0
WN8 2313 3100 (+1) 3672 (+1) 8391 (+5) 2768 (+47)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 695455369)
Načteno za 0.28s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 6:46:33 - 17.10.2026 2:35:17)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Pz.Kpfw. Neu11257711100.0%1407.0
AMX 67 Imbattable115031010.0%4943.0
Black Rock11571111100.0%5604.0
MBT-B101220010.0%448.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_Seque.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_Seque][img]https://lab-vole.cz/Signature/_Seque.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 461 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
91% (413 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2540
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2197
(5136 Bitev)
WN8 Tier VI
2055
(90 Bitev)
WN8 Tier VII
1604
(202 Bitev)
WN8 Tier VIII
1839
(1240 Bitev)
WN8 Tier IX
1848
(740 Bitev)
WN8 Tier X
2386
(1949 Bitev)

Tanky (174)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Object 257922279652157.14%2098.4
Object 703 Version II815199439455.32%1783.6
ZŤS Vz.63-1 Ogar9102323310.0%633.2
Wz. 64GC Bzyg1028029511553.33%2194.8
M40/M4385415821050.0%423.0
VK 36.01 (H)614411145683.33%2965.1
IS-3814869216254.84%1979.1
H39247610017558.67%2490.7
T-1506122110131291.67%2535.7
M53/M55987964510046.0%693.2
GSOR 1010 FB8193159610.0%2915.7
Lorraine 50 t9249110112254.55%2747.7
VK 75.01 (K)812588921546.67%1538.0
Kirovets-182090867425.0%2469.2
Manticore1090083112555.2%1035.5
XM66F8172259710.0%1602.7
Stitch81048545425.0%747.1
1128133667810.0%1390.0
SU-130PM816738451457.14%1966.6
SPHT9426579110.0%3409.0
T-22 medium1053533130.0%114.0
M54 Renegade822851145250.0%2882.8
M1276849091100.0%806.8
Škoda T 406124611331100.0%2959.0
Ashigaru1030207581741.18%2349.5
CS-631021887713145.16%1611.2
AMBT8878479333.33%600.2
Strv 103B10301294414759.18%2676.2
Strv 107-12113358101324259.92%2515.5
Vercingétorix9133713111100.0%1374.0
Versuchspanzer 579288711514153.66%3262.3
Chrysler K81832813933.33%2175.6
50TP prototyp8171365010.0%2013.4
STG Guard8371417451100.0%4984.9
ISU-152K81864990785.71%1962.2
BZ-79113680115317856.18%2977.3
Jagdpanzer E 90921588173548.57%1784.3
Buryan923058201435.71%1631.4
Leox9227211941100.0%2564.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8173895211557.39%2332.0
Windhund8232456610.0%2740.6
Schwertwal10314497912348.78%2545.9
Object 590926921167683.33%3216.3
M4464256002100.0%689.0
Kampfpanzer 671020748961346.15%1702.9
122 TM8107140810.0%760.8
KV-4 KTTS8233913052100.0%3322.1
M415273296475.0%417.8
Chieftain Mk. 6101969739250.0%1156.8
Yong Bing926271093450.0%1856.0
Strv S1818528659756.7%2156.4
Kame9228410095957.63%2337.4
Kanonenjagdpanzer 105815247981747.06%1626.3
UDES 03 Alt 392056875250.0%2137.6
BT-42 Jatkosota HS51469886333.33%4547.8
CS-52 C81432753944.44%1612.3
Pz.Kpfw. II Ausf. J329645320.0%488.9
Stridsyxa8254912642100.0%3143.8
Coccodrillo102862101435859.22%2569.4
SDT-58 Vlkodav9194658320.0%1464.7
CS-53/56 Wojtek818569791154.55%2134.1
Tiger I7176910152454.17%2753.9
T-832864727120.0%312.5
WZ-120G FT987637210.0%382.9
Chrysler MTC 2TC81771883333.33%1691.3
SU-14-177106198149.38%819.3
ELC EVEN 90854667915644.87%943.7
IS-2-II814608522657.69%1691.7
113 Beijing Opera103039106317659.66%3016.2
BZ-1668146553910.0%1862.2
BZT-70103200104918360.11%2385.1
Strv m/382251240250.0%931.3
SDP wz 66 Grom8272415051100.0%3480.1
BZ-7510250495912457.26%2077.4
Object Kust819527552040.0%2019.3
FV201 (A45)71122709650.0%1579.8
T-2841064830988.89%5076.2
M24E2 Super Chaffee6299579475.0%790.5
KV-1510038653767.57%2735.3
FV4202888525710.0%749.1
Tiger 131612859801050.0%2722.9
Alembic819581083560.0%2528.9
E 7792131821333.33%1522.7
KV-4 Turchaninov8180211893100.0%2218.6
TL-79217310251353.85%2431.5
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)81664618425.0%1763.2
Kampfpanzer 07 RH816151078887.5%2285.2
Type 638194810666253.23%2560.0
IS-M815229347164.79%1975.9
AT 15A7215213742100.0%4279.3
Vz. 60S Dravec103392114518159.67%2772.2
Maus1029541177366.67%2716.9
Caliban8176770210.0%1859.2
M8A14514448450.0%1332.3
Kanonenjagdpanzer 2819407041127.27%1676.4
E 75 TS8936598250.0%773.6
Projet Louis970466810543.81%736.9
CC-46 Pancernik9248010656358.73%2508.2
TS-5481332857742.86%1394.0
SZDV Vz. 508142351310.0%1184.6
Saryuda9666543333.33%246.8
Dicker Max6107044310.0%1909.4
VCS 6x6 TS 909310531540.0%158.7
AAT60813426711533.33%1114.3
AMX 50 B1027508691850.0%2302.9
Heavy Tank No. VI6214012451100.0%3244.0
Type 5 Ka-Ri821421015250.0%2512.1
WZ-120-1G FT880552210.0%564.7
Object 252U84437032100.0%398.1
E 65 Zwilling8244713063066.67%3361.8
Churchill Crocodile6207717791100.0%6256.4
Cobra92084780425.0%1942.9
HWK 3084279612100.0%650.8
K-2812467983951.28%1322.8
Terrifiant9100130810.0%378.2
ISU-122-28133410134100.0%1607.4
VK 168.01 Mauerbrecher818221033366.67%2149.8
Pz.Kpfw. Neu112181901250.0%1084.6
VK 45.037233415192100.0%4291.0
IS-71026907631421.43%1953.9
T77825481331683.33%3550.2
KV-1S68296772850.0%1515.3
AMX 50 Foch (155)1024098346550.77%1920.4
KJPZ TIII Jäger919238023250.0%1683.0
Type 59 First Warrior8019210.0%0.0
Lansen C810029331100.0%1030.2
Škoda T 27814787841442.86%1955.5
Lorraine 120 Alby81703804333.33%1231.7
Turtle Mk. I8203666930.0%2188.2
Pz.Kpfw. 558279713352458.33%2990.1
Leichter Kpz. 70 (K)86597473100.0%1023.6
KR-111335311749463.83%2949.2
Caernarvon Action X820361066250.0%3328.3
Udarniy81714828728.57%1344.8
Predatore922849812751.85%2330.8
AMX 67 Imbattable113351103810953.21%2593.3
Serpente922878841050.0%1864.7
T9284657085950.85%735.9
Kpz. Erich Konzept I9265811012166.67%2985.8
KV-3713817843036.67%1890.1
FV4201 Chieftain Proto926041161977.78%2622.5
WZ-1149165851740.0%1301.1
BZ-74-1821581018250.0%2247.2
T92 HMC1013716784742.55%1012.6
Rheinmetall Skorpion819709099456.38%2331.9
T-44-100818091024875.0%2882.2
Sentinelle9354914991100.0%4645.8
Lätt Stridsfordon 12092437756650.0%2415.9
DZT-159 Dragon's Soul919329302556.0%1918.2
Vz. 62 Jasan961649710.0%167.4
AMX M4 mle. 45715837431020.0%2020.9
Black Rock113526111417650.57%2970.6
Taschenratte11331112316864.71%2436.1
VK 100.01 (P)86435282231.82%402.6
Type 586752588250.0%1610.3
Tiger-Maus917248341050.0%1565.7
M-VII-Y9334588110.0%3125.1
Vz. 68 Squall8662458633.33%989.8
MBT-B10306697316355.21%2508.8
FV1066 Senlac8550974580.0%1030.4
SFAC 105823671022650.0%3044.0
IS712438024553.33%1927.2
CS-67 Szakal1123919834660.87%1917.7
TBT92002796250.0%1437.6
FV215b (183)1015777303056.67%1077.3
Obsidian8956862366.67%1024.2
Crusader66346542245.45%2043.5
WZ-111 Qilin10333711078461.9%3144.8
SU-122V9204842740.0%1356.7
ST-66826611171450.0%4554.7
KV-1 shielded5192417431100.0%4590.4
Triumphant10288010712770.37%2494.1
Vz. 58 Medvěd91944969475.0%1396.8
IS-2M777326310.0%580.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved