eu Hráč _Quiettt_


WN8
3010
Recent WN8
9056
(75 Bitev)
Winrate
59.75%
Recent WR
72.0%
(75 Bitev)
Bitev
14424

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 14424 0 30 30 75
Průměrný Tier 9.47 0.0 9.4 9.4 9.89
Winrate 59.75% 0.0% 76.67% 76.67% 72.0%
Tanků odhaleno 0.96 0.0 1.5 1.5 1.16
Udělené poškození 3002.57 0 3089.3 3089.3 3736.63
Obrana základny 0.51 0 0.2 0.2 0.08
Průměrně zkušeností 1041.89 0 1248.0 1248.0 1237.0
WN8 3010 0 3716 (+1) 8553 (+5) 9056 (+14)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 471 0 0 57
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 63.06% 0.0% 0.0% 45.61%
Tanků odhaleno 0.85 0.0 0.0 0.23
Udělené poškození 2290 0 0 2037.0
Obrana základny 4.55 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 970 0 0 758.0
Průměrně střel 8.01 0.0 0.0 8.35
(WG Player ID: 672957285)
Načteno za 0.49s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (11.10.2026 8:00:21 - 16.10.2026 0:47:29)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_Quiettt_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_Quiettt_][img]https://lab-vole.cz/Signature/_Quiettt_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3010 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
6033
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2922
(14424 Bitev)
WN8 Tier VI
2903
(15 Bitev)
WN8 Tier VII
2164
(51 Bitev)
WN8 Tier VIII
2550
(3612 Bitev)
WN8 Tier IX
2876
(2887 Bitev)
WN8 Tier X
2849
(5148 Bitev)

Tanky (218)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad820419009655.21%2450.5
53TP Markowskiego8207910732161.9%3012.0
M48A2 Räumpanzer816548761735.29%2064.7
M48A5 Patton1027108839550.53%2537.0
T803114591129114761.22%3766.9
AS-XX 40 t113514102423956.07%3271.0
Bat.-Châtillon 12 t891311026373.02%2270.4
DZT-15992463101215256.58%2575.4
Object 703 Version II8192510577652.63%2334.0
EMIL 19518976788366.67%906.1
PTZ-78115004126319763.96%3983.2
Type 7110394012177358.9%4103.4
Jagdtiger Prototype8256055510.0%1984.9
Comet712818245150.98%2164.6
Prototipo 682644118125364.43%3238.7
M40/M438114472611155.86%1228.5
T110E410349810285761.4%2813.5
TNH T Vz. 519332913151776.47%3606.2
AMX M4 mle. 541035919928045.0%3000.4
IS-38232011851968.42%3275.2
NC 70 Błyskawica1030699664463.64%2696.9
Executor11396711214660.87%3736.1
M53/M559147176825154.98%1392.6
WZ-113G FT10418911807974.68%3383.9
GSOR 1010 FB815267614341.86%1768.1
STK-211442612755468.52%3486.1
Ashigaru102573824666.67%1953.4
Type 689344313733070.0%3934.1
Progetto C50 mod. 669269710213956.41%2896.6
XM66F819359014847.92%2117.5
FV226 Contradictious8212511461163.64%2700.1
Rheinmetall Panzerwagen1014659585752.63%1978.3
CS-6310348911225265.38%3561.8
SU-130PM8222191427153.14%2519.4
ShPTK-TVP 10082112100914057.86%2819.9
SPHT9330913106168.85%3198.4
Bat.-Châtillon 25 t10365611635271.15%3554.4
M54 Renegade8214510675152.94%2794.0
Löwe814888712157.14%1819.6
VK 45.02 (P) Ausf. B924559402748.15%2325.6
T95/FV4201 Chieftain1033169732045.0%2495.9
AMBT819981052366.67%2238.6
Type 59 First Warrior8186612353677.78%2954.7
Vercingétorix9199711224100.0%1828.3
Versuchspanzer 5791740608616.67%1028.4
ST-II10332911314868.75%2891.7
Strv 103-0925988932161.9%2147.9
SMV CC-64 Vipera822031232862.5%2859.0
ISU-152K819829011145.45%2104.7
BZ-79114818131028063.57%3998.4
Jagdpanzer E 909305710529154.95%2953.9
Buryan9341912525660.71%3584.9
Leox9201052110.0%1219.0
BZ-689298911994163.41%3725.5
FV4005 Stage II10243775927356.04%1982.1
M26 Pershing8190910141457.14%2542.9
Bat.-Châtillon Bourrasque82165100232456.79%2807.8
Windhund82510817425.0%3772.2
FV230 Canopener103124102610858.33%2544.2
Super Conqueror10278510971675.0%2218.0
Emil I817028223043.33%1884.9
Leopard Prototyp A9286511143663.89%3496.4
SDP 58 Kilana8228810573666.67%2839.2
IS-41026059002944.83%2139.5
VK 45.02 (P) Ausf. A8280813432171.43%4291.8
GSOR the TANK9267813025100.0%3199.8
Object 2771044211326475.0%5883.3
Leopard 120 Verbessert11352893812650.0%3121.4
Object 4309280511894163.41%3216.3
Progetto M35 mod. 46819449024047.5%2301.0
BZ-72-110287411101788.24%2486.1
Strv S1817287293948.72%1812.0
60TP Lewandowskiego10318396113053.08%2663.8
Kame9313912042560.0%3295.7
DBV-15210330885344956.79%2520.0
Centurion Action X1028779339254.35%2719.2
Centurion Mk. I818018914146.34%2667.0
Cromwell612218811560.0%2903.4
AE Phase I9263311003762.16%2828.9
Emil II9253610195054.0%2486.3
Coccodrillo10365411253863.16%3276.2
SDT-58 Vlkodav9272111141361.54%2785.3
50TP prototyp828701305250.0%4049.7
Object 432U1135249674240.48%2720.3
WZ-120G FT9305012292065.0%2731.4
Progetto CC55 mod. 54819889603948.72%2445.7
Lion10332396328056.79%3291.2
Object 1401032131087475.0%2638.5
Rhm.-Borsig Waffenträger821667858839.77%2225.3
FV217 Badger103361109110066.0%3098.6
IS-2-II8227811103560.0%3167.3
Grille 1510298283234260.53%2354.7
BZT-7010431012434070.0%3382.2
E 10010312262320.0%2160.3
Object 430U10321910975156.86%3326.0
T110E5103277106411960.5%3066.1
Leopard 110323797021160.66%3305.2
SDP wz 66 Grom822289951855.56%2738.4
Type 57821061185475.0%2789.6
OCP Peacekeeper91855734633.33%1458.8
BZ-7510373710377664.47%3410.9
T-448235811162857.14%3773.2
Concept No. 51031789685962.71%3004.1
ST-I9266511193756.76%2863.0
Patton the Tank918341004875.0%2018.9
Object 268 Version V1027459363366.67%2537.6
Bisonte C458201710883762.16%2493.2
E 779300711956864.71%3150.4
TS-58199011291275.0%2403.0
T 54D9249210831361.54%2731.4
Vz. 5510367911493764.86%3108.7
Type 638188410966366.67%2576.3
T309334311375164.71%3405.5
Waffenträger auf Pz. IV93012104715870.25%3054.5
122 TM826131317580.0%3597.5
KR-1114472134814069.29%4000.9
Gorilla114305114732464.51%3458.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC814218492638.46%1874.8
Conqueror9291911403751.35%3071.9
Tiger II8204310871258.33%2910.3
UDES 03 Alt 3928641073366.67%2404.8
Taschenratte11445812988859.09%3382.4
E 509291810992263.64%3431.6
Object 75292467113311270.54%2390.4
50TP Tyszkiewicza9275412181681.25%2706.4
CC-46 Pancernik9245010911668.75%2616.9
TS-54821529731040.0%2277.2
IMT8372119831100.0%6148.2
SZDV Vz. 50812208731100.0%1056.2
Object 78010346810488457.14%3184.8
Pz.Kpfw. VII10462013972100.0%5917.7
leKpz Borkenkäfer11250112013070.0%3367.5
VCS 6x6 TS 9091010513425.0%1265.3
Ares 90 C114033120313458.21%3839.4
Fauteur1132568732536.0%2091.3
AAT608231813291090.0%2904.3
Felice919678123450.0%1891.7
AMX 50 B10381611345766.67%3752.2
XM69 Hacker114491125120864.42%3893.9
Type 5 Ka-Ri8211490112458.06%2154.4
GSOR 1006 Scheme 79304410492560.0%2990.4
Object 252U822491005944.44%2714.4
CS-52 LIS8219110984468.18%3264.5
FV4025 Contriver114346124210464.42%3391.2
SFAC 105824639392454.17%2410.2
Kampfpanzer 07 P(E)1028829272352.17%2436.0
HWK 308777628633.33%1355.9
Škoda T 568224211078265.85%2646.4
K-2814057031030.0%1344.9
Chieftain Mk. 61028219282454.17%2540.7
Ares 9010317810664961.22%2949.1
T-103816628022650.0%1936.0
AltProto AMX 30817349461050.0%2305.3
IS-710384412583974.36%3730.4
T778230311682100.0%2433.5
HWK 1288978932458.33%1824.6
Ho-Ri 19267710743873.68%2753.2
STB-110281894810458.65%2731.2
M-V-Y10308010203461.76%2660.2
Centurion Mk. 7/1923189163948.72%2461.6
Ho-Ri 310336010054568.89%2901.0
Kpz. 3 GST Turm8319015422100.0%4186.3
Hirschkäfer1133259192458.33%2627.3
Char Murat928259931546.67%3025.3
Lorraine 120 Alby8189879410.0%1878.0
Turtle Mk. I818251036850.0%2255.1
Pz.Kpfw. 5582794153411100.0%3392.6
AMX 50 1209318613582085.0%3917.4
Vz. 60S Dravec10389312264663.04%3238.1
M6A2E1821968851030.0%2999.2
Caernarvon Action X81869892650.0%2211.0
T-549395214292075.0%6332.7
Predatore93379126811167.57%3452.7
Kranvagn10300799812958.91%2761.3
AMX 67 Imbattable114557119916261.73%3902.0
AMX M4 mle. 519333310921050.0%3471.4
TS-6926261152875.0%2826.6
Rambo920481152366.67%2127.8
T-109310311543063.33%3596.4
Kpz. Erich Konzept I93034106518057.22%3273.8
IS-3-II9290111464252.38%3531.8
FV4201 Chieftain Proto9225310484866.67%2556.9
GSOR 1008816907952454.17%1725.8
Rheinmetall Skorpion8220695344860.27%2619.8
T57 Heavy10326710177663.16%2890.3
AMX 13 909122211056066.67%2383.6
XM5782582118323170.13%2834.1
Toro9225310733366.67%2607.5
AMX 13 1051014369418855.68%1935.3
Sentinelle9332710642445.83%3325.3
IS-3A Peregrine817601050366.67%1967.7
Lätt Stridsfordon 120926937763438.24%2263.8
Carro da Combattimento 45 t103351101716357.67%3132.7
WZ-111 model 68216712501100.0%1937.3
Black Rock114463127618162.43%3806.8
E 65 Zwilling822181157862.5%2297.8
Controcarro 3 Minotauro103114100414959.06%2584.4
Tiger-Maus921889698058.75%2084.7
ELC EVEN 90865082116953.85%1411.3
Vz. 68 Squall813929553964.1%3350.7
MBT-B103947110449463.56%3413.7
AMX 65 t8293612661963.16%4458.4
Char Mle. 7596998351656.25%894.3
Rinoceronte10321999613559.26%2995.3
CS-67 Szakal113832107710154.46%3492.5
CS-599301311021952.63%3588.1
AT-FV230 Breaker11356411015954.24%2684.1
E 759286210893357.58%3077.5
M46 Patton9193510181478.57%1970.5
WZ-111 Qilin10297295613052.31%2650.9
Type 61923059889159.34%2519.4
T28 Prototype8294412071957.89%4285.6
T92 HMC10156572810456.73%1362.9
T-44-10082105942250.0%2711.5
SDP 60 Gonkiewicza9304610963658.33%3200.5
TBT9354313632673.08%4036.0
Vz. 58 Medvěd93281122922361.88%3787.8
Nergal815941014771.43%1682.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved