WN8
3053
Recent WN8
2684
(322 Bitev)
Winrate
59.49%
Recent WR
57.45%
(322 Bitev)
Bitev
3162
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 3162 1 1 41 322
Průměrný Tier 9.07 3.0 3.0 7.9 8.55
Winrate 59.49% 0.0% 0.0% 53.66% 57.45%
Tanků odhaleno 1.28 2.0 2.0 1.49 0.95
Udělené poškození 2816.76 460 460.0 1625.9 2298.2
Obrana základny 0.36 0 0.0 0.0 0.07
Průměrně zkušeností 1106.73 211 211.0 761.0 969.0
WN8 3053 0 0 3081 (-2) 2684 (-43)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 674385011)
Načteno za 0.35s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 3:47:00 - 17.10.2026 2:37:55)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
T3E2 Medium Tank3460010.0%1578.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_Meyhana_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_Meyhana_][img]https://lab-vole.cz/Signature/_Meyhana_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3053 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2868
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
3010
(3119 Bitev)
WN8 Tier VI
2657
(70 Bitev)
WN8 Tier VII
2042
(95 Bitev)
WN8 Tier VIII
2933
(1155 Bitev)
WN8 Tier IX
2737
(506 Bitev)
WN8 Tier X
2989
(620 Bitev)

Tanky (45)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
KR-1113744116723954.39%2968.5
H39249310662762.96%2688.1
Cobra922721005580.0%1851.7
Object 25792470109912160.33%2792.1
Lorraine 40 t82463806742.86%3562.0
Stitch8217110081553.33%2915.2
Vz. 60S Dravec103655111810658.49%2782.8
Char Futur 49248610238555.29%2433.4
BT-537096453100.0%2020.7
GSR 3301 Setter7626738650.0%1401.4
ZŤS Vz.63-1 Ogar924529371643.75%2181.6
Maus10316611138359.04%3228.4
Fantôme9227410012070.0%2474.7
Tiger II8276313327669.74%4219.2
LHMTV8124110387965.82%2966.5
Taschenratte114689139443464.52%3852.7
Tiger 131614839321136.36%2520.8
M40/M43813977582948.28%1509.6
T57 Heavy103571111811563.48%3458.3
IS-38196810155446.3%2545.0
Object 252U8202910328259.76%2578.4
M56 Scorpion7147855130.0%1975.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2869296732065.0%2710.0
CS-52 LIS8207710651172.73%2652.5
Manticore1016028829154.95%2156.6
Windhund818427542152.38%2165.7
VK 100.01 (P)8249513471877.78%4362.3
SU-130PM82273104126359.7%2835.6
SFAC 10582403102529457.82%2776.0
E 7592747109112755.91%2992.6
E 1001026751267366.67%2145.7
Škoda T 5682665121912358.54%3141.8
Object 703 Version II8231912528363.86%3251.3
M12710997785650.0%1294.7
T3E2 Medium Tank3468328250.0%1704.6
Ashbringer103239776922.22%2012.3
IS-7103303115915660.26%3328.9
FV215b (183)1032609284759.57%2828.8
KV-1S612268321968.42%2923.6
AMX 50 Foch (155)1026018181060.0%1994.7
GSOR 3301 AVR FS91436103110560.0%2803.3
T-2841249787862.5%6017.1
KV-2612016862070.0%2428.2
IS7193510943060.0%3574.2
KV-1512958703060.0%3587.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved