eu Hráč _MerciIess


WN8
1938
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
53.62%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
9686
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9686 0 0 0 0
Průměrný Tier 9.15 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 53.62% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.44 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1945.24 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.28 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 873.93 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1938 0 0 (+2) 0 (+5) 0 (+10)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 151 15 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.82
Winrate 51.66% 40.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.68 0.33 0.0 0.0
Udělené poškození 1758 916 0 0.0
Obrana základny 5.48 5.8 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 783 567 0 0.0
Průměrně střel 6.92 5.67 0.0 0.0
(WG Player ID: 694441491)
Načteno za 0.69s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 10:18:41 - 17.10.2026 2:25:00)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_MerciIess.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_MerciIess][img]https://lab-vole.cz/Signature/_MerciIess.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
8% (38 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
969
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1888
(9618 Bitev)
WN8 Tier VI
2166
(233 Bitev)
WN8 Tier VII
2068
(301 Bitev)
WN8 Tier VIII
1832
(2583 Bitev)
WN8 Tier IX
1809
(2101 Bitev)
WN8 Tier X
1821
(3146 Bitev)

Tanky (163)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6864162810150.5%1047.4
T78611851077580.0%2216.6
Object 257919869233351.52%2088.3
T80311295110976261.29%2390.1
Object 168 German81291796450.0%1443.8
Bat.-Châtillon 12 t87247916660.61%1408.0
Charioteer815507714156.1%1820.9
Object 703 Version II81298870862.5%1377.9
EMIL 195181279567520.0%1052.1
ZŤS Vz.63-1 Ogar9834663250.0%540.3
Wz. 64GC Bzyg1015417301942.11%894.9
Prototipo 68190711467100.0%2129.0
T110E410279484614850.0%2188.6
IS-38204111413066.67%2858.1
M5A1 Stuart4322403450.0%1024.8
T328205510163844.74%2469.6
M53/M559141373124551.43%1369.3
Hotchkiss EBR76526325052.0%1458.6
WZ-113G FT1026528176145.9%1958.8
AS-XX 40 t11242188817553.71%2062.0
FV3046619533366.67%1046.5
Indien-Panzer814067455742.11%1730.4
S-5171396943560.0%1912.8
T-1155461433333.33%425.2
Type 5 Heavy103230110515862.03%2524.9
SU-130PM8192585135250.28%1980.0
Pz.Kpfw. 38 (K)5961789757.14%1982.6
Gonsalo871510032100.0%716.5
Bat.-Châtillon 25 t10201977620847.6%1760.1
M-II-Y712289222070.0%1822.3
Pawlack Tank69837081540.0%1462.6
FV229 Contender920399292653.85%1954.6
Ashbringer10181638220.0%798.6
AMBT81447905560.0%1804.3
Panhard EBR 9098437508755.17%1272.9
Carro da Combattimento 45 t10294457510.0%2015.2
SFAC 105815707257846.15%1527.0
Chrysler K813818431747.06%1425.8
Bat.-Châtillon 25 t AP916758394055.0%1818.1
Object 2611016887031844.44%1370.7
Object Kust81134452922.22%1000.4
BZ-79113371104512353.66%2444.8
Jagdpanzer E 90919948385149.02%1768.0
M48A5 Patton1023378282544.0%1935.5
Cobra9233594331253.85%2456.1
M-V-Y10225186113951.08%1745.2
BZ-6891988700616.67%1785.4
M5 Stuart410767833444.12%4356.1
Windhund820431081250.0%2403.0
FV230 Canopener10274510487061.43%2437.8
Type T-3453915691100.0%990.3
Leopard Prototyp A917938089151.65%1785.0
GSOR the TANK915876511936.84%1419.2
212A91339934580.0%1323.6
M415193462366.67%284.4
Chieftain Mk. 61017119241172.73%1212.7
Yong Bing9102729720.0%572.1
DBV-1521022857881861.11%1544.8
Ares 859206710014158.54%2213.9
DZT-1599169984016052.5%1565.2
SU-100I56276822100.0%1139.2
Stridsyxa821251031450.0%2686.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28667838830.0%1848.1
Coccodrillo10249796112060.0%2073.7
SDT-58 Vlkodav9174541930.0%1197.4
O-Ho815227551741.18%1572.5
FV4005 Stage II10190172635753.78%1503.7
Cromwell B69057624553.33%1796.5
Rhm.-Borsig Waffenträger81776747850.0%1807.4
VK 30.02 (M)61327811944.44%3095.4
BZT-7010303096011552.17%2212.1
14TP4010210.0%0.0
VK 30.02 (D)713629542850.0%2638.4
T110E51023328344940.82%1816.2
Leopard 110220276921553.02%1820.6
SDP wz 66 Grom814538319951.52%1694.0
Cromwell Applique560012841100.0%1409.9
OCP Peacekeeper921011037366.67%1959.4
BZ-751025327841040.0%1370.1
Škoda T 568179494517053.53%1957.6
Vz. 58 Medvěd9229210299759.79%2331.6
FV224 Chopper7174110192045.0%2312.9
FV4004 Conway911817711464.29%1133.4
IS71085773862.5%1419.4
E 7792035901650.0%1835.4
T28 Prototype812576885846.55%1346.8
T 54D9116636640.0%757.2
Miel8176995747056.81%2358.8
H3919929575156.86%1900.0
T30919318583053.33%1739.2
FV227 Conceiver8243510881040.0%4040.7
Vz. 60S Dravec10277196823752.74%2075.1
Gorilla1124609141861.11%1753.7
Maus1023318987945.57%1742.1
Pz.Kpfw. II Luchs4577420450.0%2020.5
Taschenratte113178111819354.92%2150.3
Object 752918399932065.0%1635.7
Projet Louis9914511425.0%891.8
CC-46 Pancernik9195992619659.18%1915.9
CS-52 LIS815868883956.41%2127.1
IMT867844710.0%379.9
leKpz Borkenkäfer1114688726949.28%1724.9
M-VI-Y916328117149.3%1581.2
VCS 6x6 TS 909100582621354.46%1610.5
Ares 90 C11251386718347.54%1854.7
AAT60817251054683.33%2270.8
XM69 Hacker1126919064548.89%1910.7
Object 252U814358981963.16%1741.0
T297154610991376.92%2274.1
M103918598824153.66%1874.0
T54E1921189721656.25%2138.5
Ares 9010203584211755.56%1687.4
IS-710274910248360.24%2462.0
AMX 13 7578457871656.25%2240.2
P26/404977767650.0%4392.7
M4466056182100.0%936.7
Kpz. 3 GST Turm889235610.0%659.0
FV226 Contradictious815078604546.67%1524.1
T 55A92525971425.0%2749.6
Kunze Panzer919767792040.0%2031.9
T-34-85M6173588710.0%3036.9
KR-1113173111834459.59%2545.4
Fantôme9134063510.0%1056.1
Mäuschen919979152853.57%1902.7
M-III-Y812557904850.0%1344.9
Serpente91731702742.86%1292.7
Kpz. Erich Konzept I919748528856.82%1754.3
Achilles67906091952.63%1656.8
Jade Coil81885936366.67%1859.1
T-44-100811021050475.0%1536.3
AMX 13 9098577103151.61%1121.2
XM578181889629455.1%1846.0
Ares 7581797864520.0%2311.9
AMX 13 1051014729036558.46%2102.4
IS-3A Peregrine815309915263.46%1687.6
Rheinmetall Panzerwagen10110783911354.87%1296.5
Tiger (P)712738632759.26%1788.7
Panther71672881616.67%3046.1
WZ-111 model 681386913666.67%1507.3
M3A3 Stuart345742910.0%888.0
Black Rock11291510444259.52%2223.3
E 65 Zwilling817359963366.67%1744.8
VK 100.01 (P)814888104047.5%1588.2
ELC EVEN 90867577432952.28%1376.4
AMX 13 57710199275455.56%2259.9
MBT-B10250487242853.97%1958.6
M18 Hellcat61134791560.0%2385.5
T25/2711547782955.17%1879.0
Challenger715458592560.0%2552.5
WZ-111G FT9202510811984.21%1768.1
Panhard AMD 178B67967833571.43%3038.6
TBT9203010161464.29%1887.6
Crusader656537920.0%1290.4
AMX 12 t68237221145.45%2544.7
Type 646714620944.44%1858.3
10TP32695821100.0%1191.1
T92 HMC10120564310148.51%929.5
Panhard EBR 1051093472917350.29%1041.9
T57 Heavy1022881093683.33%1975.8
M6613938952556.0%2896.6
Strv m/42-57 Alt A.269247273852.63%1669.0
AMX ELC 901691346510.0%3053.2
VK 30.01 (P)61375883560.0%2700.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved