eu Hráč _Lone_Wolf_13


WN8
2110
Recent WN8
2207
(684 Bitev)
Winrate
54.05%
Recent WR
53.51%
(684 Bitev)
Bitev
36535
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 36535 0 45 161 684
Průměrný Tier 9.04 0.0 9.91 9.51 9.93
Winrate 54.05% 0.0% 62.22% 59.01% 53.51%
Tanků odhaleno 1.49 0.0 1.44 1.56 1.46
Udělené poškození 1991.93 0 2701.51 2403.28 2417.51
Obrana základny 0.27 0 0.0 0.0 0.09
Průměrně zkušeností 872.39 0 1033.0 992.0 931.0
WN8 2110 0 2708 (+1) 2482 (+2) 2207 (+3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 7 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 100.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.71 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2574 0 0 0.0
Obrana základny 6.14 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1526 0 0 0.0
Průměrně střel 9.14 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 595361660)
Načteno za 0.53s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 12:49:19 - 17.10.2026 5:57:22)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_Lone_Wolf_13.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_Lone_Wolf_13][img]https://lab-vole.cz/Signature/_Lone_Wolf_13.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
46% (210 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2158
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2058
(36110 Bitev)
WN8 Tier VI
1944
(431 Bitev)
WN8 Tier VII
1910
(715 Bitev)
WN8 Tier VIII
1921
(13158 Bitev)
WN8 Tier IX
1996
(2783 Bitev)
WN8 Tier X
2161
(18331 Bitev)

Tanky (247)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6863660614340.56%918.7
Excalibur6914526333.33%1242.1
BT-74157448742.86%353.6
53TP Markowskiego813137925248.08%1643.4
P.43 ter710827424245.24%1715.6
AT 7712228622661.54%1718.9
BZ-17682138112682359.54%2668.3
T8031126019927855.13%1814.8
Charioteer816518272955.17%2148.7
BT-535414433100.0%1390.1
EMIL 1951824269952548.0%3039.0
WZ-111 model 1-4921489731656.25%2511.4
Kampfpanzer 07 RH8134481520248.51%1794.1
Jagdtiger921528576955.07%1924.0
Ares 85912367921546.67%937.3
Valentine AT46965131457.14%2810.1
MS-11374225250.0%2484.3
AT 259847722065.0%2724.9
M40/M43895767814454.17%929.5
VK 36.01 (H)611188341844.44%2120.3
SU-1018104365610347.57%1012.3
T110E41025919732770.37%2083.9
TNH T Vz. 5192488106312961.24%2788.5
AMX M4 mle. 5410279792240055.25%2354.5
T-6024732883100.0%2490.8
NC 70 Błyskawica1020227757350.68%1533.8
T32816259725257.69%1972.0
P.43 bis68966663043.33%1662.1
Jagdpanther714438224854.17%2264.6
Ferdinand814057869853.06%1440.8
GSOR 1010 FB8159186116658.43%2218.2
Lorraine 50 t920549052259.09%2046.1
T1 Cunningham113989333.33%583.7
Chi-To SP715249432272.73%2063.7
T 55A920869655360.38%2153.1
KV-581384789540.0%1752.0
VK 75.01 (K)813148177445.95%1545.8
Indien-Panzer8149782211050.91%2028.7
Prototipo Standard B9192487710548.57%2020.7
Manticore10132686951256.84%1700.0
BZ-58-29215610971080.0%2230.6
Ares 75812157935150.98%1362.9
FV226 Contradictious816509121353.85%1537.2
leKpz M 41 90 mm GF879173578254.35%1434.3
Strv m/4256975821250.0%2253.8
Cruiser Mk. II26556404100.0%4367.9
121B10230583316351.53%1958.8
GSOR 3301 AVR FS97467385455.56%1116.8
Bat.-Châtillon 25 t1024398337044.29%2064.7
M54 Renegade81968106211058.18%2510.5
M12771458010350.49%815.4
Jagdpanzer IV613028501952.63%2856.1
AMBT819449372751.85%2526.4
T-4379237292050.0%1437.9
Škoda T 256681624966.67%1244.9
Super Conqueror102963995115156.3%2728.5
SDP 58 Kilana813697944757.45%1562.1
M15/42311968841100.0%4968.8
GSOR 1008817968808051.25%2009.4
50TP prototyp8188898717255.81%2404.0
Object 26110131669714055.0%1176.6
SMV CC-64 Vipera8169887817350.29%2042.3
Leo713858933450.0%3014.0
ISU-152K8174582831451.59%2150.6
LPT-67 Šelma9112778510154.46%1635.1
KV-159817172857.14%2496.1
K-91-PT920958021643.75%1965.0
M48A5 Patton1024968632147.62%1988.0
Cobra918619222766.67%2011.2
T110E310247086726457.2%1954.3
BZ-68922229795461.11%2201.5
T-54 ltwt.99508139857.14%1444.1
T-100 LT101348820125851.83%1703.8
AMX 50 Foch (155)10245279919754.82%1947.3
Bat.-Châtillon Bourrasque8142683855050.91%1765.5
Windhund81130721333.33%894.5
Object 2601024268944652.17%1729.2
Tiger II819269697352.05%2526.0
AT 15814218515955.93%1543.6
Versuchspanzer 579204610441457.14%2014.9
Jagdtiger Prototype8204210953271.88%2651.1
GSOR the TANK91283765560.0%1400.6
SDP 57 Gowika711096802955.17%1453.4
212A912656216942.03%965.9
KV-4 KTTS813748702263.64%1706.9
Object 430920349623951.28%2070.3
Progetto M35 mod. 468163790881854.28%2171.9
Chieftain/T95813207922842.86%1743.9
Strv S18161578416050.63%1879.9
60TP Lewandowskiego103004974100459.36%2726.4
Taschenratte113595116630655.88%2642.4
SU-152713617908457.14%2249.3
Centurion Action X10227084724154.77%1938.1
Centurion Mk. I813318992958.62%1799.4
Strv 7469677422450.0%2041.8
Hotchkiss EBR76817039854.08%1615.0
AE Phase I920828714045.0%1922.1
Emil II9268711215263.46%2977.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2869178371668.75%3026.9
T95922238905848.28%2142.6
WZ-132A911388464052.5%1622.9
Tiger I716419723751.35%2679.4
T-8328191010404562.22%2192.4
FV4005 Stage II10220174862955.17%1934.3
Bofors Tornvagn815838826556.92%1900.0
TVP T 50/5110222978835646.91%1906.8
ELC EVEN 90879875841549.16%1569.4
FV217 Badger10274994853557.57%2377.5
Škoda T 245815587837.5%2503.6
BZ-166813858882661.54%1724.2
VK 30.02 (M)612098712560.0%2669.3
Grille 1510225472710544.76%1628.7
Black Prince715251180875.0%2624.6
Rheinmetall Skorpion G81796854115053.48%2161.8
E 100102901973127958.09%2643.5
VK 30.02 (D)7135910152661.54%2797.5
T110E510281797647258.05%2496.1
Waffenträger auf Pz. IV922789854067.5%2450.3
45TP Habicha710746802540.0%1236.4
SDP wz 66 Grom817128075246.15%1827.2
Strv K9191484911546.09%1946.6
BZ-7510248787414653.42%2028.2
Ho-Ri 310273179020246.53%2018.8
Concept No. 510196372019246.35%1438.6
Škoda T 5682036102383858.83%2237.3
Object 268 Version 410230481238451.04%1733.0
Patton the Tank9324514533100.0%5643.8
LT-4328867774115651.56%1671.4
VK 30.01 (H)59167901681.25%2713.6
Matilda4640496650.0%1799.4
T-284820659887.5%3121.4
FV4004 Conway919859194065.0%2261.5
Object 274a816679815162.75%2428.9
Controcarro 1 Mk. 2917768445448.15%1611.3
AT 868057591258.33%1740.2
Škoda T 50922009357956.96%2274.1
Object 430U10243588736553.7%2147.5
Vz. 5510281791880655.21%2375.2
Panhard EBR 105101119732101950.44%1303.6
H3930711125757.14%2854.5
Type 638177098311354.87%2115.8
MT-2563484181323.08%830.9
Leopard 110234879495250.63%2009.0
122 TM8177294747556.42%2300.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H510167071952.63%3500.5
Char Futur 4921668519044.44%1977.3
T 54D9233653530.0%2445.6
Maus103136107241562.65%3147.7
Conqueror92439104214558.62%2492.0
M53/M55910106229948.48%848.5
Caliban8156087828351.59%1997.8
UDES 03 Alt 3917118223455.88%1651.8
M24 Chaffee No. 594532219710.0%517.2
E 75 TS8166989112750.39%1890.2
Valentine3484367520.0%1853.3
Object 75291859823540.0%1372.1
50TP Tyszkiewicza918749035759.65%1872.0
Vz. 71 Tesák10108873111845.76%1118.2
T-34-8569899212781.48%2588.6
P.44 Pantera813768568254.88%1898.7
T1 Heavy511017782045.0%2537.9
Vz. 44-1715269443262.5%2229.6
Panhard EBR 90980875910657.55%1134.0
ShPTK-TVP 1008163188733853.25%2146.6
FCM 36 Pak 40310917202100.0%3934.9
T-44811467015440.74%1334.4
AMX 50 B10289888846952.67%2546.1
XM69 Hacker11265294314149.65%1991.3
T54E1919348904456.82%2034.0
T69813708127350.68%1750.3
TNH 105/1000811938067853.85%1435.5
GSOR 1006 Scheme 7919498754660.87%1993.7
Object 777 Version II919261072988.89%2180.8
T29715609864858.33%2463.0
SDP 44 Burza610607211478.57%2157.5
M1039226610015961.02%2439.6
Kampfpanzer 07 P(E)10261491645954.9%2347.4
E 75923249735356.6%2315.1
SDP 40 Zadymka56213411723.53%1104.5
K-2818159484250.0%2357.0
AMX ELC bis56316543857.89%2639.8
SU-100M1713088981361.54%2063.3
AltProto AMX 30812178416253.23%1396.5
BT-22358174425.0%2021.3
T-29311408661100.0%6025.5
Somua SM8187995917649.43%2160.7
Emil I819369795150.98%2515.6
Ho-Ri 1922818899350.54%2268.6
Churchill I58036191650.0%1821.5
P26/404361357333.33%863.5
Centurion Mk. 7/19233210204168.29%2591.6
M4467506485459.26%1459.7
Churchill VII68976942951.72%1575.7
LTG79618672070.0%2530.5
KV-1SA5940770333.33%2340.1
WZ-111 model 5A10261288910251.96%2180.7
KV-2610997487960.76%2190.4
Turtle Mk. I8242312433863.16%3481.9
Pz.Kpfw. 55819839874252.38%1886.0
ASTRON Rex 105 mm816028777454.05%1874.6
T-34-85M6131112962100.0%2873.6
Vz. 60S Dravec102396969757.14%1852.5
Caernarvon Action X81667102038756.33%2397.7
Kranvagn10253789935354.11%2163.2
AMX 67 Imbattable11339999816752.1%2575.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J45425152277.27%1642.6
Pz.Kpfw. KW I (r)53417861100.0%539.4
Object 279 early10284899043755.15%2097.1
AMX M4 mle. 51918929411758.82%1726.5
T92853568344547.19%835.1
Fantôme9115710172100.0%1104.7
T-12736847251100.0%4457.2
FV4201 Chieftain Proto916476841435.71%1380.1
Panhard AMD 178B64875603148.39%1385.0
BZ-74-182309933540.0%2459.8
T57 Heavy10291493365853.5%2555.1
LTTB87736927346.58%1264.1
M47 Iron Arnie8158393813658.09%2245.2
T-345678601955.56%2054.1
XM66F815938675955.93%1819.9
P.4356365231844.44%1888.4
Type 5 Heavy103387107918460.33%3107.2
CS-52 LIS812357914351.16%1486.8
AMX 13 (FL 11)563673210.0%1634.9
Leopard Prototyp A9179082911553.04%1720.2
SU-14-2895462210544.76%809.2
Progetto M40 mod. 6510235685042254.5%2075.0
Controcarro 3 Minotauro10279089246352.48%2232.9
M-VII-Y9367616491100.0%2448.4
Cruiser Mk. I12743181100.0%1408.4
SDP 60 Gonkiewicza919988735856.9%1982.7
Tortoise92803109414451.39%2971.9
Char Mle. 75911946984944.9%1588.9
FV1066 Senlac856468525350.99%962.8
Jagdpanzer E 10010268684372956.79%2282.7
Object 263920888937452.7%1986.7
M-IV-Y813137854351.16%1298.8
StuG III Ausf. G58486291770.59%2392.0
Obsidian8167610511369.23%2278.2
null023418158861.36%0.0
T92 HMC10136063350647.23%1122.9
Chimera817849822965.52%2068.9
Caernarvon8182110129256.52%2502.3
SU-2-1225914520.0%3.1
KV-1 shielded5232917721100.0%5138.1
M669556062623.08%1484.4
TBT9234611431100.0%2021.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved