eu Hráč _KOT_S


WN8
1492
Recent WN8
1703
(1687 Bitev)
Winrate
50.09%
Recent WR
49.32%
(1687 Bitev)
Bitev
9270
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9270 0 97 549 1687
Průměrný Tier 8.51 0.0 9.99 9.41 9.3
Winrate 50.09% 0.0% 45.36% 48.82% 49.32%
Tanků odhaleno 1.21 0.0 1.22 1.47 1.44
Udělené poškození 1549.76 0 2347.53 2236.72 2024.46
Obrana základny 0.21 0 0.0 0.0 0.19
Průměrně zkušeností 745.44 0 814.0 888.0 852.0
WN8 1492 0 (+3) 1741 (+3) 1810 (+24) 1703 (+54)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 3 0 0 3
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 66.67% 0.0% 0.0% 66.67%
Tanků odhaleno 1.67 0.0 0.0 1.67
Udělené poškození 744 0 0 744.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 882 0 0 882.0
Průměrně střel 4.67 0.0 0.0 4.67
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 338 1 0 35
Průměrný Tier 10 8 6 9.99
Winrate 61.83% 0.0% 0.0% 68.57%
Tanků odhaleno 0.83 2.0 0.0 0.83
Udělené poškození 1927 1127 0 1988.0
Obrana základny 3.75 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 949 209 0 1080.0
Průměrně střel 6.98 7.0 0.0 7.83
(WG Player ID: 634681536)
Načteno za 0.29s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 17:11:57 - 16.10.2026 1:25:37)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_KOT_S.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_KOT_S][img]https://lab-vole.cz/Signature/_KOT_S.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 9720 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
69% (242 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1597
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1504
(8542 Bitev)
WN8 Tier VI
712
(142 Bitev)
WN8 Tier VII
1077
(206 Bitev)
WN8 Tier VIII
1335
(2898 Bitev)
WN8 Tier IX
1744
(2578 Bitev)
WN8 Tier X
1530
(2642 Bitev)

Tanky (159)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 36263121650.0%104.7
53TP Markowskiego811426856642.42%1100.2
Object 257914118421758.82%1257.9
White Dragon8026920.0%0.0
Charioteer811996345050.0%1225.3
T-22 medium1020858111546.67%1784.2
Type 7110287210907363.01%2479.0
UDES 03814977325750.88%1524.6
UDES 15/16101479637540.0%821.3
Prototipo 6816119225660.71%1745.0
M40/M43810716839851.02%1054.2
AMX M4 mle. 541020627818441.67%1352.2
IS-381154763366.67%1403.3
M53/M559145671510647.17%1337.4
GSOR 1010 FB89206151450.0%1019.7
T1 Cunningham12343431100.0%1432.4
Panhard EBR 75 (FL 10)85496582857.14%837.9
Manticore1080470011446.49%817.7
Bat.-Châtillon 12 t852539740.0%634.3
Toro92107926650.0%1886.8
FV226 Contradictious81616961862.5%1665.4
SPHT9222592818551.89%1815.0
Marder 38T41771668442.86%219.6
Object 703 Version II81403831633.33%1148.8
Bat.-Châtillon 25 t1017707345448.15%1460.5
M54 Renegade810827694548.89%971.3
Strv fm/2115798521100.0%5246.5
M1277195866842.65%713.0
VK 45.02 (P) Ausf. B914177966251.61%1249.2
DZT-1599173681212245.9%1437.0
CS-631010757301154.55%644.8
Strv 103B1019576723336.36%1177.0
Super Conqueror1023169075255.77%1939.8
Versuchspanzer 57921489664854.17%1922.7
25TP KSUST II54434631369.23%1010.5
Bat.-Châtillon 25 t AP911406869048.89%1133.9
TVP T 50/51101222575633.33%636.1
Pz.Kpfw. II230161966.67%232.3
Jagdpanzer E 9092313630616.67%1516.2
Ambassador921431004862.5%1753.8
M48A5 Patton10231310512272.73%2027.7
Leox9195984213645.59%1711.7
VK 45.02 (P) Ausf. A812167696347.62%1352.4
Bat.-Châtillon Bourrasque8123579831253.53%1436.5
Renault NC-3112183981100.0%1545.0
Mars8137779923248.28%1536.9
Pz.Kpfw. VII1021917966645.45%1577.4
Object 26010258594110751.4%1945.5
M4464735243452.94%637.0
Kampfpanzer 6710223678310039.0%1477.9
Kolohousenka1555820.0%10.2
MS-113388491100.0%2677.0
LHMTV83945231533.33%393.2
Vickers Medium Mk. I12243751100.0%1677.1
Object 277101803713450.0%1171.6
Renault FT 75 BS22983757.14%150.4
M4153583681540.0%330.1
Chieftain Mk. 6101856664616.67%1043.9
BZ-72-1101511629933.33%861.7
Strv S1815807559153.85%1777.2
60TP Lewandowskiego1025419358154.32%2114.1
DBV-1521020946674839.58%1265.4
Centurion Action X1017209131675.0%1387.4
Centurion Mk. I813267421030.0%1772.6
AE Phase I9215296429853.69%2242.8
Coccodrillo101351772850.0%810.5
Pz.Sfl. IVc52891834348.84%460.6
Strv 103-0920287789444.68%1782.6
FV4005 Stage II10144160517446.55%989.7
Rhm.-Borsig Waffenträger815557142352.17%1590.7
Forest Spirit8136471052549.9%1322.8
40TP Habicha67546931872.22%1663.1
Grille 151020376998751.72%1455.1
BZT-701024448604146.34%1586.4
Rheinmetall Skorpion G8119963023845.8%1118.1
VK 30.02 (D)74066301100.0%563.8
Marder II31021292634.62%55.3
Leopard 110191871771548.11%1481.1
45TP Habicha76304751338.46%492.7
SDP wz 66 Grom820479941457.14%2445.5
OCP Peacekeeper9226811073772.97%2447.5
BZ-7510187414371100.0%1534.0
Lorraine 39L AM3861184146.34%95.1
Concept 1B9229010117652.63%1972.6
BZ-791123579274847.92%1466.5
T-284911678146.91%70.4
FV4004 Conway913026178744.83%987.0
Bisonte C45814377561631.25%1445.8
KV-1529626912953.49%490.8
Object 274a81250881862.5%1673.3
E 779192690037050.54%1753.0
T 54D9156013191100.0%1573.9
Vz. 5510231290811753.85%1815.4
Projekt ION813948013650.0%1198.5
Renault FT12904461100.0%2400.3
ShPTK-TVP 100812407287848.72%1190.2
Char Futur 4915145962030.0%1125.9
Object 430U1017877862347.83%1209.2
Centurion Mk. 5/1 RAAC812898895156.86%1919.8
Maus1011775771030.0%504.2
Pz.Kpfw. II Luchs41031975944.07%150.3
UDES 03 Alt 3916678902166.67%1619.3
TVP VTU Koncept813027623151.61%1704.8
50TP Tyszkiewicza912917133641.67%1005.1
Projet Louis9119542620.0%1581.7
TS-548255113064459.09%3932.7
Leichttraktor12633431100.0%1431.4
VCS 6x6 TS 9093826541100.0%466.4
AAT6081113697650.0%1061.8
Felice912506762339.13%1040.7
AMX 50 B1025078486848.53%1969.6
XM69 Hacker1123918762850.0%1712.9
Panzerjäger I21041271353.85%259.1
Type 5 Ka-Ri8158645740.0%1105.7
T110E51025688611643.75%1897.9
FV230 Canopener1022879305255.77%1810.1
T-4631131303839.47%219.2
T-26254781127.27%2.9
AMX 38372175757.14%156.1
IS-710284910955961.02%2673.2
T778215610741100.0%2016.5
SMV CC-64 Vipera8502683366.67%490.2
M-V-Y10166073515646.15%1120.3
AMX 50 Foch (155)101286721475.0%815.2
Type T-34526016110.0%392.4
Lansen C811747559053.33%1326.7
KV-264172667835.9%434.6
Turtle Mk. I891342610.0%631.3
Pz.Kpfw. 558218410883053.33%2272.3
Ikv 90 Typ B713857911872.22%2044.1
Kunze Panzer91761881771.43%1586.5
AMX 50 120910876957054.29%873.8
Vz. 60S Dravec10256596616953.25%1730.5
Caernarvon Action X811328054553.33%1389.4
110812959132161.9%1561.1
AMX 105 AM mle. 4742842105761.4%983.0
Renault Otsu11785651100.0%1001.2
T-50-26886631100.0%261.0
FV225 Collector918738512846.43%1339.9
Rambo92660990540.0%3066.3
Kpz. Erich Konzept I9212887330253.64%1932.0
AMX 13 105 AM mle. 5052861895646.43%437.1
XM57813498701968.42%1304.8
TNH T Vz. 519237710524454.55%2675.2
IS-3A Peregrine813539595066.0%1512.4
Tiger (P)79426837044.29%1122.9
CS-52 LIS81068484520.0%991.4
Vz. 62 Jasan9218695816654.22%2171.0
AMX M4 mle. 45710548163669.44%1417.6
Leopard Prototyp A9175375510442.31%1586.0
ELC EVEN 90846272135152.99%827.7
Vz. 68 Squall86376363852.63%1034.8
MBT-B1020877521442.86%1273.1
Pz.Kpfw. II Ausf. G3931662250.0%185.1
Nashorn6794522450.0%1178.8
WZ-111 Qilin1021608942254.55%1697.6
56TP8710503728.57%491.2
M66906724757.14%1522.3
Nergal87118383100.0%678.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved