WN8
1657
Recent WN8
1659
(460 Bitev)
Winrate
51.28%
Recent WR
48.26%
(460 Bitev)
Bitev
9529
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9529 0 0 29 460
Průměrný Tier 8.97 0.0 0.0 9.93 9.76
Winrate 51.28% 0.0% 0.0% 44.83% 48.26%
Tanků odhaleno 1.01 0.0 0.0 0.9 1.56
Udělené poškození 1687.73 0 0.0 2324.38 1662.97
Obrana základny 0.24 0 0.0 0.03 0.47
Průměrně zkušeností 773.49 0 0.0 791.0 775.0
WN8 1657 0 0 2057 (+1) 1659
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 347 5 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.97
Winrate 52.16% 60.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.86 0.6 0.0 0.0
Udělené poškození 2348 1145 0 0.0
Obrana základny 3.53 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 901 771 0 0.0
Průměrně střel 6.06 3.4 0.0 0.0
(WG Player ID: 674715958)
Načteno za 0.42s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 15:57:22 - 16.10.2026 2:44:56)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_KOKA_21.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_KOKA_21][img]https://lab-vole.cz/Signature/_KOKA_21.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
19% (57 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1658
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1625
(9277 Bitev)
WN8 Tier VI
1120
(398 Bitev)
WN8 Tier VII
1402
(503 Bitev)
WN8 Tier VIII
1428
(1729 Bitev)
WN8 Tier IX
1636
(1930 Bitev)
WN8 Tier X
1754
(4617 Bitev)

Tanky (147)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6885070510147.52%1723.9
T786807679366.67%1340.6
Caernarvon813658614151.22%1635.6
53TP Markowskiego814877866845.59%1657.8
Object 257917468325345.28%1693.3
Bat.-Châtillon 12 t869177411254.46%1370.9
Object 703 Version II804461100.0%261.0
Jagdtiger9112057114844.59%699.3
Panzerwagen 39306010.0%0.0
MS-11612101100.0%321.9
UDES 15/1610206980233347.45%1786.9
SU-122-4472876151100.0%345.6
TNH T Vz. 51921619585358.49%2336.4
IS-3815059198654.65%2060.0
T-60214519710.0%448.9
T-1506709638450.0%1161.2
M3 Stuart3452486540.0%1991.6
Jagdpanther74464537349.32%425.4
Ferdinand871353812452.42%579.4
GSOR 1010 FB8149975215646.15%1856.0
AMX M4 mle. 4988105801030.0%667.3
Stridsyxa82137766616.67%2546.2
Sturer Emil79816003850.0%1291.8
45TP Habicha711748682466.67%1748.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E3371404633.33%1092.3
Ashbringer10436515363100.0%4274.7
Stinger1031009913363.64%2349.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55385271060.0%1598.4
AMX 30 B1015996494438.64%1194.5
Bat.-Châtillon 25 t10186979018449.46%1616.3
Ashigaru1022847821154.55%1787.2
VK 45.02 (P) Ausf. B9131281414857.43%1201.9
Jagdpanzer IV63143267237.5%285.5
Super Conqueror10274810107263.89%2353.4
Carro da Combattimento 45 t10199278512047.5%1599.1
E 50 Ausf. M1031831163666.67%2786.5
Chrysler K8189763210.0%1639.9
Bat.-Châtillon 25 t AP914907824050.0%1571.2
Object 26110136969125049.6%1121.8
Leo768563111854.24%1023.0
Object 705A10299611581163.64%2787.5
T110E31030989514252.38%2311.2
TNH 105/1000813898213450.0%1613.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8281646250.0%141.7
Lorraine 40 t814348036852.94%1776.4
Pz.Kpfw. VII102803100513960.43%2592.1
Object 2601028459934553.33%2254.7
Emil I8108268011643.97%1059.9
Hummel66345614948.98%896.0
VK 45.02 (P) Ausf. A870663410551.43%636.8
GSOR the TANK916448491050.0%1491.1
T-34-3814468443250.0%1697.1
Object 27710236890816352.15%2139.5
Panhard AMD 178B63854874346.51%1017.9
Strv S182420959771.43%2610.3
60TP Lewandowskiego10309710278863.64%2857.6
Kanonenjagdpanzer 105811925881136.36%1105.1
212A911997257847.44%1098.1
DBV-15210264573722647.79%1764.8
Strv 7464053665731.58%458.7
Hotchkiss EBR77577083956.41%1940.1
AE Phase I9212997112652.38%2123.3
Emil II9152974215447.4%1389.7
Coccodrillo1020087871145.45%1403.4
Durendal1023037931553.33%1532.5
Škoda T 2567946502748.15%1612.8
KV-157325433743.24%1440.5
TVP T 50/511023679764468.18%2520.1
Rhm.-Borsig Waffenträger814826976050.0%1412.1
40TP Habicha612898482245.45%3062.2
Škoda T 2454193603638.89%939.1
BZ-1668129110962100.0%1792.3
VK 30.02 (M)618221475580.0%5477.3
Grille 1510233573049451.21%1688.6
BZT-7010344311444673.91%2617.3
AMX 4041372041020.0%233.7
14TP4428561366.67%1852.8
Leopard 110229086722552.0%2065.4
ST vz. 3942693231060.0%822.1
Black Prince7169511242759.26%2831.6
UDES 169138763516747.31%1221.2
Patton the Tank914788064858.33%1559.7
Konštrukta T-34/100711017673554.29%1808.9
FV224 Chopper717241062850.0%2563.7
Jagdpanzer E 90923629639864.29%2165.9
Tiger 13165215101050.0%694.6
IS715269624660.87%2382.3
Škoda T 50921229365653.57%2180.6
TS-588129451100.0%727.6
Vz. 5510248994114557.24%2126.2
Object 7059255410042948.28%2532.6
IS-M813848654259.52%1831.2
Waffenträger auf Pz. IV920497489046.67%1725.1
KR-111283910135651.79%2040.3
Char Futur 49182286813751.09%1675.3
25TP KSUST II515416410.0%75.2
Maus10297210087755.84%2514.8
Conqueror9216410372462.5%2376.7
Panther II8163310042254.55%2906.7
TVP VTU Koncept813987783748.65%1981.4
Taschenratte11326311692166.67%2139.0
E 50925249831643.75%2828.1
50TP Tyszkiewicza9225410982466.67%2461.6
Projet Louis9359505520.0%165.1
Panhard EBR 90989176910351.46%1484.4
T28 Concept71424644250.0%1822.6
Windhund833816710.0%37.8
Object 777 Version II913808011040.0%1189.1
ISU-122-2819029338755.17%2279.3
IS-710263596413754.74%2413.6
Churchill I59447431369.23%2847.9
KV-1S6164912661080.0%3935.7
AMX 50 Foch (155)1021476868845.45%1502.0
Churchill VII612007512441.67%2305.5
Hirschkäfer1126776812236.36%1745.4
Turtle Mk. I829041622475.0%4096.7
Kunze Panzer915518017556.0%1523.7
Vz. 60S Dravec1028979801353.85%1781.4
Mäuschen9246011162462.5%2916.3
Kranvagn10204680710947.71%1625.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J41452322650.0%208.0
Grille55314101361.54%1089.3
T-10921259728953.93%2397.2
AMX 13 9099027685339.62%1339.5
XM57818428454040.0%1591.9
Toro916759562661.54%1633.3
AMX 13 1051011526816341.27%1226.8
IS-3A Peregrine814789951163.64%1836.4
Tiger (P)77206317844.87%749.0
Panther7175811461464.29%3894.6
Black Rock11169960910.0%693.7
SU-14-2897772114358.74%1026.0
VK 100.01 (P)815789933164.52%2143.5
ELC EVEN 908203577666.67%342.4
Vz. 68 Squall87486812360.87%1263.3
StuG III Ausf. B417971303977.78%8275.3
Jagdpanzer E 10010213072148749.49%1475.2
StuG III Ausf. G54604196155.74%1094.3
FV215b (183)10225675021551.16%1712.3
Nashorn69546012152.38%1660.4
null02389877580.0%0.0
10TP3518450450.0%2593.1
Panhard EBR 10510107175467851.03%1327.6
UDES 14 Alt 5873859013851.45%747.2
TBT923759304641.3%2353.3
AMX ELC 9016386301100.0%264.1
VK 30.01 (P)64714745040.0%557.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved