WN8
2235
Recent WN8
2152
(645 Bitev)
Winrate
53.9%
Recent WR
54.57%
(645 Bitev)
Bitev
15888
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 15888 0 41 484 645
Průměrný Tier 9.1 0.0 10.0 10.0 10.0
Winrate 53.9% 0.0% 63.41% 52.89% 54.57%
Tanků odhaleno 1.34 0.0 1.02 1.48 1.51
Udělené poškození 2222.25 0 3564.39 2710.74 2546.62
Obrana základny 0.35 0 0.02 0.18 0.25
Průměrně zkušeností 870.06 0 1183.0 978.0 969.0
WN8 2235 0 3326 (+3) 2196 (-1) 2152 (-4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 1 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 2.0 0.0
Udělené poškození 0 0 389 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 347 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 25.0 0.0
(WG Player ID: 604895037)
Načteno za 0.35s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 18:35:19 - 17.10.2026 0:38:06)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_Euph0ria.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_Euph0ria][img]https://lab-vole.cz/Signature/_Euph0ria.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
74% (335 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2193
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2194
(15667 Bitev)
WN8 Tier VI
1578
(548 Bitev)
WN8 Tier VII
1368
(399 Bitev)
WN8 Tier VIII
1844
(3064 Bitev)
WN8 Tier IX
2341
(3992 Bitev)
WN8 Tier X
2329
(7127 Bitev)

Tanky (205)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x686837174656.52%1220.6
T7867375351442.86%872.2
Caernarvon8180796235854.75%2267.7
53TP Markowskiego817019735961.02%2243.2
Object 2579242811232161.9%2936.6
T803113904114911153.15%3052.4
GSR 3301 Setter7330367633.33%399.1
Object 703 Version II81002582714.29%661.0
EMIL 195182432999742.86%2767.5
WZ-111 model 1-49220892312062.5%2481.3
Type 711028459997655.26%2478.5
UDES 15/1610308510076462.5%2587.4
M40/M43885358111246.43%768.9
SU-100M1712628103151.61%1808.6
T110E41028789402250.0%2184.9
SU-122-4475924502045.0%596.6
TNH T Vz. 519238195612149.59%2362.7
AMX M4 mle. 5410287884517247.67%2438.1
IS-38176086110059.0%2339.5
M5A1 Stuart45466351040.0%2443.8
M3 Stuart3411243757.14%1786.2
Pz.Kpfw. Neu11383912506660.61%3109.3
STK-211303310124146.34%1829.4
Black Prince710377233638.89%1213.3
Indien-Panzer814258076953.62%2050.0
Prototipo Standard B9219688710652.83%2354.6
Manticore1012098297550.67%1392.8
45TP Habicha712808502759.26%1874.3
Rheinmetall Panzerwagen1010456845736.84%924.3
T675498320.0%3.1
121B1024247775455.56%2114.0
AMX 50 1008176094810760.75%2094.3
M54 Renegade82032101414755.1%2373.1
SU-101817409166063.33%2197.6
Löwe814969251764.71%1885.0
CS-631022807233336.36%1539.7
Super Conqueror10274491879656.28%2376.3
Versuchspanzer 579252911963568.57%2341.4
E 50 Ausf. M1026118607154.93%2363.5
11310265190117054.71%2454.5
25TP KSUST II502141100.0%261.0
TVP T 50/511018438383464.71%1542.3
ST-I9229810486357.14%2459.3
BZ-7911351310428346.99%2262.3
Object 705A1027108676350.79%2139.1
VK 16.02 Leopard5548562250.0%2187.9
M48A5 Patton10269079628147.69%2263.0
BZ-68925729875950.85%2481.7
T-54 ltwt.999477710357.28%1488.7
T-100 LT10127880745653.73%1660.9
Centurion Mk. 7/1919178629151.65%2114.6
Bat.-Châtillon Bourrasque815348402254.55%1556.2
FV230 Canopener10268210522161.9%2339.7
Object 2601025918476149.18%1955.6
Emil I815759276756.72%1846.3
Type T-3453784004148.78%930.5
Kampfpanzer 671024289606663.64%1936.6
IS-41030149296358.73%2629.1
AMX M4 mle. 519275511488466.67%3190.0
Object 2771029959034351.16%2384.9
Chrysler K GF814399582356.52%1875.7
Object 430917787995950.85%1650.5
Strv S181481793785.71%1427.2
60TP Lewandowskiego10301886129555.93%2458.5
E 75 TS817169157748.05%1971.8
Centurion Action X10234272535352.41%1962.9
Centurion Mk. I811026576956.52%1428.3
Lansen C8153983110645.28%1881.9
AE Phase I9245392114950.34%2528.6
Emil II93029113719160.21%3348.0
Coccodrillo1025727371030.0%1622.1
WZ-132A96956485450.0%825.4
CC-46 Pancernik923481160366.67%1991.7
Cromwell B65906421163.64%1121.8
SU-14-176805876650.0%788.0
SU-10067484992138.1%1082.6
Object 14010297098021454.21%2860.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8134062611645.69%1225.7
40TP Habicha67465502240.91%1320.7
Grille 1510259678130455.26%2055.4
VK 30.02 (M)67154914548.89%1280.9
BZT-701033909643641.67%2518.0
Rheinmetall Skorpion G813816856949.28%1478.3
E 1001024658523652.78%1954.8
VK 30.02 (D)79477343756.76%1696.4
Projekt ION8212710207143.66%2025.8
Waffenträger auf Pz. IV921917679855.1%1899.9
SDP wz 66 Grom81981862650.0%1934.9
BZ-7510291190410448.08%2104.6
T-448109665415443.51%1410.5
BT-7 artillery32864331662.5%1259.1
Škoda T 56818641042366.67%1947.4
UDES 16922319167166.2%2504.3
Object 268 Version 41027678347060.0%2226.9
Patton the Tank9245111501172.73%3122.8
VK 30.01 (H)56186151172.73%1849.5
WZ-120920458732544.0%2088.4
Concept 1B92818104414956.38%2597.3
A-205335600666.67%1340.7
Jagdpanzer E 9092757785333.33%2132.0
FV4202810516712360.87%1300.5
Škoda T 50920109714163.41%2102.5
Object 430U1027969999261.96%2627.2
Vz. 5510323395634859.2%3057.1
T26E5 Patriot8151994920553.66%2048.3
T110E5103394109514459.72%2967.8
Object 7059226410425855.17%2394.9
T309280710084854.17%2936.5
Panhard EBR 105107986871030.0%629.0
Leopard 110267180759956.43%2367.5
Vz. 60S Dravec10305210667154.93%2184.2
Char Futur 4921188414856.25%2015.5
Centurion Mk. 5/1 RAAC8225216381100.0%4021.4
Maus10253910331464.29%1934.6
Conqueror9208795221464.02%2156.2
Panther II812047695949.15%1647.8
Pz.Kpfw. II Luchs4512579862.5%2121.9
Valiant503571100.0%261.0
E 509229891233256.33%2548.6
50TP Tyszkiewicza9190091710452.88%1875.4
Projet Louis91327884757.14%1839.1
King Tiger (Captured)746623910.0%276.4
T-34-8566235241457.14%1202.4
P.44 Pantera814927774647.83%1908.9
T-50-266607903056.67%2047.4
Dicker Max63322911050.0%372.4
Panhard EBR 9094616011338.46%381.8
Fauteur1126929735749.12%1724.1
AAT60819691024560.0%2483.2
AMX 50 B10286490628254.96%2347.0
Heavy Tank No. VI64783621060.0%663.5
XM69 Hacker11348110937455.41%2589.5
Object 252U819099281361.54%2265.9
TNH 105/1000814828696549.23%1871.1
Pz.Kpfw. II Ausf. J3015310.0%0.0
M1039210410721369.23%2315.5
E 759255499316755.69%2732.9
IS-3A8208512342100.0%2123.2
T54E19213994212754.33%2185.2
Covenanter5447653966.67%1823.4
VK 45.03710877492050.0%1482.4
IS-7103018104013654.41%2702.3
Somua SM8236114183100.0%3041.6
WZ-13177296875662.5%1678.1
STB-110305488620150.75%2833.0
M-V-Y10310610443551.43%2700.4
WZ-13285685828847.73%829.7
Churchill VII66706162556.0%1207.3
Crusader63953672050.0%1058.4
AMX 50 1209233994512753.54%2383.2
WZ-111 model 5A10290289720253.96%2488.5
T 55A9281612156975.36%3554.0
Kunze Panzer92189959955.56%2374.9
T-34-85M6643546650.0%855.1
KR-111340111928061.25%2903.6
M6A2E18623520250.0%492.4
Caernarvon Action X817659841546.67%2644.3
110812827653839.47%1387.8
T-549183489417657.39%2023.0
Kranvagn10321490619851.52%2965.2
AMX 67 Imbattable1125919972560.0%1864.2
Pz.Kpfw. III Ausf. J44623751723.53%1118.6
IS-279757183655.56%1216.8
Super Hellcat71160786560.0%1826.2
T9282372991020.0%122.8
T-10923118677347.95%2457.1
Kpz. Erich Konzept I922269001361.54%1900.8
T-12733836201464.29%1547.8
Type 64671668121553.95%2012.2
IS-6 B8193895118953.97%2501.9
Kampfpanzer 50 t92442102312856.25%2303.2
GSOR 1008815767141942.11%1552.4
M4A1 Sherman5263265933.33%392.1
Rheinmetall Skorpion8170172220744.93%1799.3
T-44-10081242869955.56%1487.7
T6 Medium4539357966.67%1350.3
XM57819119791464.29%1936.9
T-3453154142250.0%715.5
T207423407540.0%364.3
FV215b10299198720349.75%2808.5
114 SP21024886856149.18%1757.4
Panther710646203145.16%1677.6
DZT-159 Dragon's Soul925119571747.06%2185.4
Type 638216811092958.62%3123.0
Leopard Prototyp A9210581732149.53%2044.3
Progetto M40 mod. 6510227173610044.0%1759.0
Type 5864934361546.67%745.3
ELC EVEN 9086748116550.77%1210.7
StuG III Ausf. B45723261258.33%1661.4
Char Mle. 7591904845333.33%3113.4
T-62A1022086963534.29%1538.4
Object 263924909607864.1%2444.9
StuG III Ausf. G5668487966.67%1687.7
KV-122711676612142.86%1669.8
FV215b (183)1023307897055.71%1827.6
Nashorn610566552171.43%1983.5
M46 Patton9177287210357.28%1755.1
Cromwell66685212050.0%1232.5
59-1665606062948.28%1783.7
Type 61922268958749.43%2323.6
null023747761457.14%0.0
IS-2 shielded777123210.0%807.2
LTTB86315317843.59%991.8
T57 Heavy10272586022653.1%2076.6
Strv m/42-57 Alt A.266316212065.0%1199.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved