eu Hráč _D0NAR_

[3PX] Pixel Shot! (Historie)


WN8
3245
Recent WN8
3497
(203 Bitev)
Winrate
63.1%
Recent WR
54.68%
(203 Bitev)
Bitev
65192
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 65192 0 0 1 203
Průměrný Tier 8.89 0.0 0.0 9.0 9.82
Winrate 63.1% 0.0% 0.0% 100.0% 54.68%
Tanků odhaleno 1.44 0.0 0.0 0.0 0.76
Udělené poškození 2408.41 0 0.0 731.0 2936.69
Obrana základny 1.15 0 0.0 0.0 0.08
Průměrně zkušeností 958.48 0 0.0 891.0 904.0
WN8 3245 0 0 261 (+2) 3497 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 764 145 78 1055
Průměrný Tier 10 8 6 9.33
Winrate 62.96% 64.83% 56.41% 63.03%
Tanků odhaleno 1.12 0.32 0.79 1.07
Udělené poškození 1919 1414 701 1707.0
Obrana základny 0.85 1.03 4.36 1.24
Průměrně zkušeností 921 889 611 890.0
Průměrně střel 9.18 7.27 9.94 8.99
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 329 240 161 171
Průměrný Tier 10 8 6 8.55
Winrate 62.92% 87.92% 85.71% 52.05%
Tanků odhaleno 1.33 1.07 1.07 0.68
Udělené poškození 1846 1506 790 1781.0
Obrana základny 1.88 1.3 0.7 0.25
Průměrně zkušeností 809 834 812 819.0
Průměrně střel 7.55 8.41 10.04 9.73
(WG Player ID: 503373295)
Načteno za 0.69s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (28.5.2024 8:23:55 - 28.5.2024 8:23:55)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_D0NAR_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_D0NAR_][img]https://lab-vole.cz/Signature/_D0NAR_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3245 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3371
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
3227
(62744 Bitev)
WN8 Tier VI
3186
(2635 Bitev)
WN8 Tier VII
2960
(2360 Bitev)
WN8 Tier VIII
3504
(13646 Bitev)
WN8 Tier IX
3100
(13939 Bitev)
WN8 Tier X
3184
(30164 Bitev)

Tanky (305)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad8228996013356.39%2705.5
M6010297794036256.91%3182.5
53TP Markowskiego817019228257.32%2118.8
T3482131102822263.51%3678.7
BZ-17682510120928761.67%3111.8
Object 2611015357096854.41%1278.7
T-22 medium103019103755965.83%3486.7
FCM 50 t81824103137160.65%2957.6
M54 Renegade8220211387062.86%3057.5
WZ-111 model 1-49199287619257.81%2065.4
Kampfpanzer 07 RH815419621080.0%2271.1
Type 711025228701154.55%1870.3
UDES 03819389165964.41%2550.8
M47 Iron Arnie8227712881070.0%3561.6
Cromwell B6125210534280.95%2916.7
K-9110271691942260.19%2800.1
SU-122-44715318642860.71%2628.1
TNH T Vz. 519209010193167.74%2081.4
1211025368818464.29%2287.7
59-Patton815548661952.63%2182.9
IS-3823411052132975.02%4098.4
T3281760769115271.27%2848.8
M53/M55915357896953.62%1497.7
Jagdpanther7146360744462.84%2726.7
AMX AC mle. 46715148572564.0%3025.5
GSOR 1010 FB8208511183265.63%3245.5
Lorraine 50 t9281612281566.67%3348.0
Wespe32632681580.0%1070.7
GSOR 1008819368194742.55%1991.8
AltProto AMX 308244210512740.74%3639.3
VK 75.01 (K)818099983056.67%2354.0
Panhard EBR 75 (FL 10)8149398011764.96%3522.7
Super Hellcat71427991683.33%2604.8
Manticore10152998732763.61%2247.1
Panzer 58 Mutz819639965253.85%3219.9
M4A3E8 Sherman610287546955.07%2745.1
Object 9071029331015132762.02%3042.6
Kanonenjagdpanzer 1058213296313557.78%2927.9
45TP Habicha7968421742.86%1287.2
leKpz M 41 90 mm GF815299495360.38%3476.4
FV215b10289195239459.64%3162.5
112821039871346.15%3304.1
T67580450764167.08%2764.3
M46 Patton KR815628691346.15%2290.4
Object 430B10281195843157.54%2996.9
121B10280993527458.39%2768.0
AMX 50 100823241136245174.26%3933.5
IS-710228583215953.46%2140.5
Char Futur 492705109029658.78%3018.5
Bat.-Châtillon 25 t1030311043384166.99%3765.1
T-34-85 Rudy611808687364.38%2949.9
M-IV-Y8227111892770.37%3091.0
M12710367021050.0%1176.7
Škoda T 40610828035352.83%2605.3
Löwe8183810981770.59%2449.7
VK 45.02 (P) Ausf. B923099938359.04%2616.3
Jagdpanzer IV685638617652.84%1967.6
AMBT8241611302157.14%3417.5
Hotchkiss H352215343250.0%928.7
Strv 103B1025817295046.0%2001.8
M2 Light Tank22123412766.67%1138.4
G.W. Tiger (P)812738301560.0%1721.8
BDR G1 B511156415979.66%3863.5
Object 41682584125415770.06%5074.6
SU-182296180875.0%2304.7
Bat.-Châtillon 25 t AP9201381157756.67%2782.7
SU-2636254222572.0%2571.0
Jagdpanther II82729116771772.38%4740.1
ISU-152K821709154355.81%2541.9
Pz.Kpfw. II22803874967.35%1707.6
KV-15103166535371.39%3576.8
T110E41027828547357.53%2288.2
K-91-PT9239610251060.0%2750.7
M48A5 Patton102999906193663.89%3664.5
T23E37181110451855.56%4246.7
Conqueror92685104135757.42%3185.8
T-54 ltwt.9164989525855.43%3139.6
T-100 LT10147292349359.84%2174.3
WZ-1328129288329956.52%2919.1
Bat.-Châtillon Bourrasque82068104050555.45%2885.6
Lorraine 40 t8223910839461.7%3408.5
M2 Medium Tank32272182040.0%716.6
Pz.Kpfw. VII10271389511455.26%2597.4
B145144312259.09%2254.3
Super Conqueror10299294218555.68%2693.2
Object 26010307098615458.44%2618.4
Emil I8218410317452.7%3177.6
Type T-345157614532100.0%6958.6
Hummel612354587661.84%2145.3
MS-1120143450.0%84.7
AMX M4 mle. 5192752112028765.16%2965.8
T-34-381890102917562.86%2944.2
Object 2771025868394254.76%2489.7
AMX 30 B10241482726151.72%2269.9
Lion10291487713453.73%2568.1
Object 4309255111048662.79%3183.4
E 50 Ausf. M10273791664857.56%2968.3
Progetto M35 mod. 4682082101924959.04%2810.5
BZ-72-110421744010.0%2468.1
Chieftain/T9581824101010259.8%3175.9
Strv S1818887983554.29%2155.2
60TP Lewandowskiego10280291817763.28%2417.0
Type 619264997825953.67%3132.9
SU-152714387046060.0%2322.8
Centurion Action X10292096271161.88%3041.8
Centurion Mk. I816298952356.52%2292.6
AMX AC mle. 48819899803464.71%3051.4
Lansen C82078107819061.05%3050.8
AE Phase I92818111430660.46%3126.9
Emil II9263310299558.95%2695.3
AMX 50 Foch (155)10246581214959.73%2238.6
ShPTK-TVP 100819229418359.04%2318.6
Škoda T 256518381333.33%630.0
Tiger I716831011475.0%2970.6
50TP prototyp81847857540.0%2043.9
Strv 103-0924729134765.96%2445.4
FV4005 Stage II10237371110451.92%1786.6
Bofors Tornvagn817479791145.45%2217.8
VK 72.01 (K)1029108623046.67%1941.5
T37612109234755.32%4475.0
SU-1006125378722871.05%3484.3
Object 140102850986125260.7%3366.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4295351450.0%1062.9
Rhm.-Borsig Waffenträger82620114224967.87%4039.6
FV217 Badger1027748762657.69%2188.6
Type 62710518426450.0%2589.3
Grille 1510302380843856.39%2619.6
Rheinmetall Skorpion G8222698922155.66%3231.0
E 10010255883864756.11%2433.0
AMX 4042532832458.33%1289.9
Object 430U10273692017859.55%2810.5
Marder II34603124454.55%1984.6
Waffenträger auf Pz. IV93049107318059.44%3814.9
T3 HMC28617910.0%113.1
Object 452K1029389561668.75%2065.1
Type 5781865771728.57%1546.8
AT-121391261346.15%384.7
T26E5 Patriot82084124010871.3%3574.1
Ho-Ri 310344689310552.38%2625.5
Concept No. 510297789612757.48%2580.5
Pz.Kpfw. 35 (t)22083052958.62%1362.4
Škoda T 56822319748845.45%2258.4
UDES 1692437102111866.1%2868.0
Object 268 Version 410258981614157.45%2162.6
Object 26310262082532857.01%2315.0
LT-4328146991723161.47%3442.2
KV-48173610111283.33%2375.4
Object 2681044531094111067.3%5553.2
ARL 446103382610772.9%2498.7
TVP T 50/5110311397796759.26%3529.3
Concept 1B93029118851862.55%2961.0
T-2844413845466.67%1951.8
AMX 30 1er prototype92706109640162.59%3646.7
ISU-15282649112614072.86%4451.8
Bisonte C45818929122245.45%2194.3
Object 705A1021977654445.45%1733.6
Object 274a823481150850.0%3306.8
FV4202816709834257.14%2582.6
Progetto C50 mod. 66916277962147.62%1614.9
WZ-12092550102019958.79%3410.2
IS7198511259964.65%4183.0
G.W. Panther7102476012159.5%1302.7
Škoda T 5092799107871661.31%3574.0
SU-100Y615998941060.0%3578.7
TL-792732114142465.57%3119.0
Vz. 551033499818353.01%2740.6
T57 Heavy Tank1034931051122868.89%3816.9
T-54 first prototype8164910723961.54%2851.5
T110E51030071033248969.1%3442.4
Type 638223410829054.44%2670.3
AMX M4 mle. 5410336611923577.14%3182.2
Panhard EBR 10510179894086460.3%2619.7
Leopard 110304892392956.94%3151.6
122 TM8225910307549.33%2949.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54384801973.68%1355.2
Leopard Prototyp A92778103734960.46%3339.5
Char Mle. 75916317391435.71%2245.2
Centurion Mk. 5/1 RAAC819491005650.0%2749.5
T71 DA7130190215154.97%3465.7
AMX 50 Foch B1030459118953.93%2749.7
T2 Medium Tank2189276580.0%1112.1
Caliban816868241650.0%1805.3
Caernarvon Action X8212511434372.09%3652.1
M3 Light32324053100.0%1217.2
AMX 13 57 GF71327109513065.38%3671.7
SU-8558976422568.0%3200.2
E 5093040114734159.53%3883.5
Comet7174310995856.9%3944.3
Object 70493588120631370.93%4597.4
50TP Tyszkiewicza9211792310662.26%2140.8
T56 GMC3341376580.0%1581.0
King Tiger (Captured)714411023475.0%1761.6
Object 268 Version V10285283617258.72%2357.1
UDES 15/1610292896249260.98%2827.2
TVP VTU Koncept8121237720.0%1372.8
IS-682399117931267.31%4067.7
M-VI-Y9396913461100.0%5480.2
Leichttraktor126312020.0%1088.1
FCM 36 Pak 403412480862.5%1304.9
T28 Concept7840650580.0%1360.6
AMX 50 B10261281716151.55%2669.9
Heavy Tank No. VI6932430520.0%1253.0
T6982345122733474.55%4353.3
Panzerjäger I22601901050.0%1004.1
M4A1 Revalorisé817989445154.9%2541.9
SU-85I5557431250.0%1073.7
WZ-120-1G FT819859624555.56%2539.0
Object 252U8215910087853.85%2884.4
Object 777 Version II9305012711471.43%3902.3
T297156769432554.46%2686.0
Kampfpanzer 50 t92815116926963.2%2948.5
IS-27208012147074.29%4633.3
Kampfpanzer 07 P(E)1034698991942.11%2987.3
HWK 30812318511353.85%2598.5
T-4634283181030.0%2555.9
E 75 TS8225210767766.23%3153.0
IS-3A820369913946.15%2429.9
T54E193108118224570.61%4096.7
T54 Heavy Tank91993928666.67%1859.5
M4A3E2 Sherman Jumbo68494936755.22%2203.5
FV215b (183)10223572237950.13%1919.4
AMX 3831371801457.14%499.8
SU-76M4187152250.0%445.4
AMX 13 75777255615766.88%2149.1
11310284494548258.92%3027.8
SMV CC-64 Vipera81625894560.0%1937.4
STB-110290591856357.02%2784.8
M-V-Y10300212241100.0%1889.9
Centurion Mk. 7/192497104821662.5%3155.5
M1039198880036464.56%2548.7
Cromwell610468739757.73%2859.5
Cruiser Mk. III32434411258.33%1407.5
Škoda T 278194810326968.12%3111.7
WZ-111 model 5A1026769254264.29%2381.2
Progetto M40 mod. 6510325699939860.3%3361.9
T 55A92553104724262.81%3092.3
ASTRON Rex 105 mm8225910322751.85%2735.9
T-1092554104412060.0%2905.3
Kunze Panzer92764102834258.19%3097.7
AMX 50 1209254410186770.15%3137.6
Jagdpanzer E 10010241474019252.6%2046.8
M8A145023584759.57%1733.9
110815529311070.0%2214.6
T-549209899224862.1%2902.1
Prototipo Standard B92874113122669.91%3615.4
Kranvagn10296595320059.5%2717.5
KV-856134489456274.91%3561.1
Object 279 early1025949133647.22%1597.7
59-1669258142268.18%3396.2
Grille569942140469.31%1910.7
Object 703 Version II819239562850.0%2419.0
T92871646410.0%923.4
Conqueror Gun Carriage10815459633.33%394.8
IS-3-II92491100813155.73%2744.6
T1 Cunningham11773778969.66%1300.5
FV4201 Chieftain Proto9270712781090.0%2891.9
WZ-1149298512511100.0%3458.3
TL-1 LPC82039109818570.27%3384.7
M4A1 Sherman561943013661.03%2059.1
M3 Lee43413054656.52%1560.5
AMX 13 9091374884237564.67%2910.9
T499153889769256.5%2707.0
Object 7529269012222373.91%2595.1
FV4004 Conway9255795348060.83%2757.5
Type 3 Chi-Nu Kai5629598250.0%1386.3
Pz.Kpfw. 38 (t)34043511656.25%1970.8
T207162010569462.77%3991.1
AMX 13 10510169192337860.32%2517.4
M26 Pershing81996114457871.11%4121.7
Rheinmetall Panzerwagen10170592714657.53%2582.8
114 SP210296582319954.77%2132.6
Spähpanzer Ru 25191659102339962.91%3312.7
CS-52 LIS8228211538263.41%3151.4
AMX M4 mle. 457160198310563.81%3155.3
AMX Chasseur de chars812859231369.23%1904.4
CS-6310282893427859.71%2690.0
T95E610294596418157.46%2684.0
Controcarro 3 Minotauro1024598461258.33%1549.9
VK 45.037174610343557.14%3178.6
ELC EVEN 90810327593551.43%2202.1
XM551 Sheridan10211990340859.56%3072.1
M18 Hellcat6142195867274.26%3929.0
Controcarro 1 Mk. 2921978803056.67%1922.9
Primo Victoria8187211505664.29%3294.8
Object 430 Version II919288398549.41%2006.6
Cobra92851109518164.09%3040.1
IS-27174511143966.67%2946.2
Rinoceronte10283389610758.88%2651.0
T-62A10289495850161.08%3236.0
AMX M4 1949 Liberte819989981353.85%3026.9
StuG III Ausf. G566032913056.15%1849.6
CS-5993039116613464.18%3712.6
M46 Patton92555102433353.45%3619.4
Type 598219012965367.92%3495.4
AMX 12 t641936210253.92%1238.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer44853136556.92%1652.8
Waffenträger auf E 10010229771117652.27%1731.6
T92 HMC1016996621844.44%1396.2
Chimera8197010401861.11%2263.0
T-44-1008183810064663.04%2891.6
SDP 60 Gonkiewicza9279011073767.57%2812.8
E 257158099030166.78%3037.5
M66124362916054.37%2915.6
Strv m/42-57 Alt A.2612609276462.5%2690.6
SU-130PM82288101048960.74%2939.0

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[3PX] Pixel Shot!26713177Vstoupil10.3.2024
[ALL1N] All in or Nothing2559307Odešel10.3.2024
[ALL1N] All in or Nothing2559307Vstoupil18.2.2024
[ALLXN] Creditboost or Nothing25182801Odešel18.2.2024
[IMORT] We are Immortal18291868Vstoupil26.7.2022
[ALL1N] All in or Nothing2559307Odešel26.7.2022
[ALL1N] All in or Nothing2559307Vstoupil22.1.2022
[5K1LL] 5KILL - The Original One14911278Odešel22.1.2022
[VKILL] Veteranen der SKILL Community16861501Vstoupil14.11.2016
[H5N1] Influenza16861735Vstoupil29.9.2016

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved