WN8
3280
Recent WN8
3808
(393 Bitev)
Winrate
58.03%
Recent WR
59.29%
(393 Bitev)
Bitev
9364
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9364 0 0 42 393
Průměrný Tier 8.83 0.0 0.0 10.0 9.53
Winrate 58.03% 0.0% 0.0% 66.67% 59.29%
Tanků odhaleno 1.23 0.0 0.0 1.02 1.09
Udělené poškození 2757.39 0 0.0 4442.71 3511.6
Obrana základny 0.72 0 0.0 0.0 0.58
Průměrně zkušeností 1068.25 0 0.0 1196.0 1164.0
WN8 3280 0 0 (+1) 5279 (+9) 3808 (+25)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1380 10 0 69
Průměrný Tier 10 8 6 9.99
Winrate 48.7% 60.0% 0.0% 42.03%
Tanků odhaleno 0.93 1.5 0.0 0.39
Udělené poškození 1918 1892 0 1730.0
Obrana základny 4.02 2.9 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 785 928 0 730.0
Průměrně střel 7.04 7.4 0.0 6.55
(WG Player ID: 617242660)
Načteno za 0.51s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 2:37:14 - 16.10.2026 1:27:26)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_Arukaa.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_Arukaa][img]https://lab-vole.cz/Signature/_Arukaa.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3280 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3544
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
3225
(9213 Bitev)
WN8 Tier VI
2563
(288 Bitev)
WN8 Tier VII
2860
(327 Bitev)
WN8 Tier VIII
2991
(3437 Bitev)
WN8 Tier IX
3148
(1631 Bitev)
WN8 Tier X
3510
(3020 Bitev)

Tanky (268)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6815658231735.29%3885.6
Miel8387819166100.0%8684.1
BT-74263282728.57%727.5
P.43 ter7183211121163.64%3694.5
Object 2579256610614951.02%3044.6
T80311425212136950.72%3853.3
AS-XX 40 t11400611456762.69%4086.6
White Dragon8208210636361.9%3420.8
Stinger10402512194372.09%3406.8
T-22 medium1032909961241.67%3215.6
BT-53809605540.0%2344.0
WZ-111 model 1-49257710355455.56%2818.3
M6010392812226070.0%4565.5
Centurion Action X103588107913855.8%3562.5
Fantôme9399416831100.0%5609.1
PTZ-7811462212882665.38%3464.1
Type 7110337911043360.61%3251.2
Jagdtiger Prototype81787884450.0%1809.3
BZ-587215913431872.22%4390.1
UDES 15/1610408412653663.89%4738.1
Prototipo 68317514257869.23%4026.1
Cromwell B611659831258.33%2955.2
VK 36.01 (H)61620997850.0%3805.3
T110E41030568293053.33%2602.5
SU-122-4471212895366.67%2118.2
1211044241241977.78%4048.8
TS-5824371183250.0%2751.5
H3947751654771.43%6158.1
T-34-17216012331172.73%4024.4
T328204610964761.7%2822.5
Executor11452611244854.17%3730.2
Bat.-Châtillon 12 t810658457848.72%2201.1
WZ-113G FT10452512043268.75%3903.8
Lorraine 50 t928521325475.0%3876.7
AMX M4 mle. 49814449441070.0%1836.9
Chi-To SP7229812973360.61%3414.6
Object 168 German81194560333.33%1240.3
SU-5401801100.0%261.0
Prototipo Standard B9274211771471.43%3498.7
Panzer 58 Mutz8170712101782.35%2593.0
T288243110494146.34%3296.0
BZ-58-29262511101764.71%2990.6
Toro926859901546.67%2462.4
FV226 Contradictious8231211294654.35%3172.9
CS-631034789795250.0%3430.3
SU-130PM818678424951.02%2104.3
ShPTK-TVP 1008231211059662.5%3066.9
AMX 30 B1051231287333.33%5741.6
121B10380111326459.38%3726.3
Object 703 Version II82128109716160.25%2887.6
Bat.-Châtillon 25 t10376610785056.0%3755.7
T959288811044553.33%3043.2
M54 Renegade8199511603070.0%2717.6
E 65 Zwilling8302513832568.0%3789.7
Ashigaru1035369611566.67%2707.9
T95/FV4201 Chieftain1040559901540.0%3061.3
AMBT835361430862.5%5799.5
Type 59 First Warrior8214911426457.81%3309.6
T-437218412781450.0%4872.4
Vercingétorix9354286010.0%3506.7
Versuchspanzer 579371114651968.42%4499.8
Carro da Combattimento 45 t10358610274748.94%3281.7
E 50 Ausf. M10417712355461.11%4525.4
Chrysler K8201510893056.67%2833.2
Bat.-Châtillon 25 t AP921978894847.92%2503.3
TVP T 50/5110380110872860.71%3879.2
Leo71453780520.0%2194.8
Object Kust82065676650.0%2405.5
BZ-7911460912507157.75%3751.4
Object 705A1028799937058.57%2843.5
AMX 50 Foch B1028888901258.33%2307.8
K-91-PT9205912044100.0%2159.8
M48A5 Patton10375512253969.23%4239.2
Leox933641319475.0%4041.6
T110E31031611139666.67%2555.2
BZ-689245310522860.71%2680.1
Type 6382374124615467.53%3309.3
TNH 105/1000817638613033.33%2195.5
Bat.-Châtillon Bourrasque82618124825561.96%3946.6
Windhund827211269250.0%3580.9
FV230 Canopener10414611876656.06%3718.2
Super Conqueror10355411376563.08%3376.0
Object 590928761221450.0%4332.6
Leopard Prototyp A930641223475.0%3209.7
Kampfpanzer 671047271294955.56%4763.2
GSOR the TANK924537961040.0%2358.2
Object 277103474108115156.29%3268.3
Leopard 120 Verbessert1127877191127.27%2099.5
Object 430920879087750.65%2217.4
M415300286425.0%202.0
Chieftain Mk. 61034559891643.75%2654.7
Yong Bing937641307666.67%3325.1
Strv S1819188301258.33%2239.1
60TP Lewandowskiego103693110115859.49%3520.7
AMX 13 57 GF7160710651450.0%4087.4
FV4025 Contriver11498213034961.22%4614.9
DBV-1521038439548751.72%3312.3
Ares 859272011942263.64%3279.2
Centurion Mk. I8198811581662.5%3573.7
Cromwell61030791366.67%2010.7
Stridsyxa8312283410.0%2461.7
Type 689282111933161.29%3196.3
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2861310820366.67%4252.2
Coccodrillo10412212546569.23%4192.8
ST-62 Version 210356710945855.17%3502.1
SDT-58 Vlkodav9277811122564.0%3055.2
Škoda T 256948631450.0%1895.0
Tiger I7182610771656.25%2684.3
T-8328240512108457.14%3275.8
WZ-120G FT9374616893100.0%4443.0
Schwertwal10405111281662.5%3581.4
VK 72.01 (K)10382311338267.07%2950.3
SU-14-17681472250.0%732.6
Object 140103681119313664.71%4165.9
DZT-1599268510695248.08%2827.3
VK 75.01 (K)8141556320.0%1531.7
Škoda T 2459987071050.0%3461.4
BZ-166819658521233.33%2594.7
VK 30.02 (M)614511116875.0%3209.6
BZT-7010453811905360.38%3668.4
KV-261515820650.0%3459.7
Object 430U10359011794070.0%3693.1
T110E5104019128610765.42%4057.9
Leopard 1103657101914557.24%3602.8
AMX 13 909207810733557.14%4022.9
SDP wz 66 Grom8250211456563.08%3225.6
Type 578231211222564.0%2846.0
BZ-7510341510037652.63%2951.1
Ho-Ri 31033668235050.0%2518.6
Concept No. 510346910575162.75%3202.4
Wz. 64GC Bzyg10350910991464.29%2973.5
Škoda T 568271212295660.71%3273.4
UDES 1692173661333.33%1660.6
Patton the Tank91327581944.44%1242.8
LT-432812439609555.79%2974.7
VK 30.01 (H)51190855580.0%3241.9
ST vz. 394537617580.0%2396.8
Object 268 Version V103329801742.86%2477.1
Konštrukta T-34/100724291414966.67%5464.9
Matilda4502626366.67%1735.3
T-284212814471190.91%12764.5
Type 95 Ji-Ro69946573669.44%1728.6
M47 Iron Arnie8174484411551.3%2239.3
Jagdpanzer E 90937481201450.0%2943.5
WZ-1209351212282556.0%4424.1
IS7123182211149.55%1866.9
E 779284410923658.33%2843.4
IS-3816387755947.46%1744.1
T25 AT7111934820.0%1289.4
Object 7059253011592075.0%2858.5
T30925818994450.0%2519.0
T26E5813026571030.0%1419.8
IS-M819239874351.16%2781.3
122 TM8208010473366.67%2625.7
KR-11135601203366.67%3068.8
Char Futur 4925079104153.66%2399.5
STG Guard8205910225162.75%3024.5
Škoda T 509308211001353.85%3305.7
Conqueror9307812132766.67%3199.6
Panther II821339762142.86%3252.1
M8A141105683450.0%3614.1
TVP VTU Koncept8230810231450.0%3504.4
Kanonenjagdpanzer 105824931060560.0%3169.1
E 509346313301872.22%4381.4
Valentine3449362333.33%1404.7
Object 7529305212302955.17%3182.9
Projet Louis91052600250.0%1116.7
CC-46 Pancernik9477817733100.0%6156.4
TS-548199311179756.7%2609.0
T-34-85613449122755.56%3443.8
P.44 Pantera8272514041580.0%4388.1
SZDV Vz. 5082134943250.0%2348.4
T-34-28215311512360.87%3329.3
leKpz Borkenkäfer11387112373363.64%6164.9
VCS 6x6 TS 909160610625267.31%3012.9
CS-67 Szakal11415910352740.74%4418.1
Fauteur11411311731546.67%2929.8
AAT608246611193354.55%3327.7
T-448168088313747.45%2485.6
AMX 50 B10420711472259.09%3739.8
XM69 Hacker11419510924546.67%3570.7
M4A1 Revalorisé81457957683.33%1983.0
WZ-120-1G FT8173892012259.84%2141.2
T499290311785662.5%5473.2
CS-52 LIS8213610239157.14%2849.3
T297172510432445.83%2593.1
Cobra935601032825.0%4025.5
Type 3 Ho-Ni III58335551850.0%2091.3
HWK 308136588110252.94%3050.6
STA-2815868791154.55%2165.2
AMX ELC bis551328040.0%1421.6
Ares 901031009801040.0%2455.1
AltProto AMX 308200610592857.14%2799.4
BT-22146711991100.0%14462.2
IS-710331010969857.14%3255.6
AMX 13 757952894771.43%2440.8
11310359910141540.0%3448.2
Ho-Ri 19243810085066.0%2535.7
STB-1103336101812453.23%3269.4
KV-1S69555928647.67%1802.8
Centurion Mk. 7/19288711193860.53%3606.0
Kpz. 3 GST Turm8281113221080.0%3623.9
KV-1512398294555.56%3108.5
M1039285312062766.67%3135.3
Char Murat9250810761369.23%2582.1
WZ-111 model 5A10348410832259.09%3751.6
Progetto M40 mod. 6510331510345358.49%3114.3
Turtle Mk. I823011006425.0%2683.1
Pz.Kpfw. 558332815751764.71%4503.0
ASTRON Rex 105 mm8248211933661.11%3493.3
Kunze Panzer9249210474163.41%3188.1
T-34-85M612199273164.52%2524.0
Ho-Ri 2817799511560.0%2379.5
M48A2 Räumpanzer8180261130.0%1704.1
1108191210723764.86%2601.9
T-54921169433050.0%2414.0
CAV mod. 7111398611481060.0%3340.8
Serpente9323612081855.56%3330.3
AMX M4 mle. 519287713042286.36%3058.3
Type 5 Ka-Ri8227111181580.0%2684.1
T-10922439797356.16%2575.0
Kpz. Erich Konzept I9395012141060.0%4064.4
T26E4 SuperPershing823411237650.0%4068.3
UDES 03 Alt 3926579483636.11%2771.6
M10 Wolverine51020700771.43%3256.1
Caernarvon8286714751181.82%4314.2
Jade Coil81319690366.67%1186.4
T-44-1008273411431233.33%4198.2
M36 Jackson615848691145.45%3156.1
Comet71400761650.0%2666.9
T-34510407141844.44%3898.0
TNH T Vz. 51921818288949.44%2158.5
AMX 13 105103166940650.0%5213.7
Sentinelle934221353757.14%4029.8
IS-3A Peregrine8230811904562.22%2959.2
Rheinmetall Panzerwagen1027429882441.67%3785.2
114 SP21042851255875.0%4333.2
Panther7197012041163.64%4501.3
WZ-111 model 68472023061100.0%8344.7
Black Rock11435012393652.78%3615.3
AE Phase I92950121315068.67%3687.2
T95E610410112201361.54%4240.9
Type 586155311301675.0%4655.3
ELC EVEN 9088448706250.0%1920.2
Vz. 68 Squall813158631747.06%2847.2
XM551 Sheridan10305410523063.33%4623.4
MBT-B10387213696100.0%3359.3
M18 Hellcat612066702437.5%2168.6
Progetto M35 mod. 4682371112526463.64%3339.7
XM57818288291442.86%1744.7
T25/2714808633046.67%2256.4
SFAC 105821489012657.69%2372.4
T-62A1026959303545.71%2480.9
Vz. 551032829946662.12%3031.3
FV215b (183)1027668603557.14%2312.3
Obsidian81865900933.33%2194.1
M46 Patton9399514681471.43%5269.2
WZ-111 Qilin10432713222864.29%4246.9
AMX 12 t610458401361.54%3824.1
T28 Prototype813847481752.94%1369.8
Rheinmetall Skorpion822059409351.61%2620.2
Panhard EBR 10510110532410.0%876.2
AMX M4 mle. 5410368710126651.52%3524.4
UDES 14 Alt 58279913391275.0%5112.9
AMX 50 Foch9348713113961.54%4264.8
TBT9388574220.0%3003.6
Vz. 58 Medvěd932011139366.67%2969.7
Vz. 60S Dravec10395712725872.41%3256.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved