eu Hráč _1uxury_


WN8
2135
Recent WN8
2403
(99 Bitev)
Winrate
51.27%
Recent WR
56.57%
(99 Bitev)
Bitev
2284

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 2284 4 7 11 99
Průměrný Tier 9.01 10.5 10.0 10.0 9.75
Winrate 51.27% 75.0% 71.43% 63.64% 56.57%
Tanků odhaleno 0.64 0.75 0.43 0.36 0.68
Udělené poškození 2287.04 3733 3743.86 3374.27 2560.98
Obrana základny 0.61 0 0.0 0.0 1.04
Průměrně zkušeností 843.28 1165 1171.0 1031.0 919.0
WN8 2135 3377 (+3) 3385 (+6) 4718 (+9) 2403 (+13)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 105 41 0 13
Průměrný Tier 10 8 6 9.44
Winrate 56.19% 29.27% 0.0% 46.15%
Tanků odhaleno 1.1 0.49 0.0 0.08
Udělené poškození 2049 1469 0 2680.0
Obrana základny 2.64 1.61 0.0 0.92
Průměrně zkušeností 895 574 0 799.0
Průměrně střel 6.59 5.71 0.0 12.54
(WG Player ID: 604233022)
Načteno za 0.4s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 6:30:42 - 17.10.2026 0:38:37)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Executor11406922100.0%3666.0
Ashigaru1033971250.0%3089.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_1uxury_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_1uxury_][img]https://lab-vole.cz/Signature/_1uxury_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 9266 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
52% (235 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2269
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2112
(2235 Bitev)
WN8 Tier VI
2137
(36 Bitev)
WN8 Tier VII
1179
(42 Bitev)
WN8 Tier VIII
2059
(737 Bitev)
WN8 Tier IX
2040
(352 Bitev)
WN8 Tier X
2176
(779 Bitev)

Tanky (51)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Vz. 5510263210161566.67%2358.6
Kunze Panzer921188116445.31%2019.2
Ho-Ri 2816268041353.85%1950.5
Projekt ION82178101912957.36%2242.8
BZ-176815048168055.0%1537.7
Object 703 Version II8190810331060.0%2187.4
ISU-122-2817838901752.94%2035.8
Hummel610595821952.63%1529.0
Rambo919678522356.52%2107.4
Fantôme91511751450.0%1377.1
GSOR the TANK91589479714.29%1107.7
Executor11307494820056.0%2478.9
E 77924269107251.39%2461.6
Leopard 120 Verbessert1117768801369.23%1259.0
Strv S1820488117145.07%2252.8
Rheinmetall Skorpion819948749448.94%2309.2
XM5781230793366.67%1140.7
DZT-159919717822245.45%1675.5
SU-100I51231703922.22%2491.2
FV215b1020536531833.33%1379.4
Chi-To SP710836323256.25%1201.3
Ashigaru10280986724053.75%2267.7
CS-52 LIS81430641922.22%1391.3
GSOR 1006 Scheme 7921928121741.18%2127.5
Toro922789614459.09%2228.4
FV226 Contradictious8205710302259.09%2180.9
Type 5 Heavy1029847561233.33%1789.3
ELC EVEN 9088706942050.0%1613.5
Vz. 68 Squall85994191323.08%740.8
Gonsalo819239634656.52%2150.6
Object 28397877801100.0%687.2
Leopard 11028517948542.35%2310.5
Char Mle. 75912456664540.0%1724.2
Somua SM8209912646100.0%2598.1
Concept No. 510269878919347.67%2197.2
Strv 103B1029058746056.67%2342.6
Strv 107-121129288707655.26%1991.8
T77814757328551.76%1652.2
1131022727462045.0%1832.6
Ho-Ri 1926358893151.61%2423.8
Patton the Tank913886122240.91%1165.7
Ho-Ri 31027167819247.83%2068.6
null028668574055.0%0.0
Type 95 Ji-Ro614458441471.43%2985.6
56TP814349071070.0%1496.6
WZ-111 model 5A1024128154443.18%1845.6
Tiger 13161378680250.0%2292.4
G.W. Panther78787791070.0%1107.7
AMX ELC 901673934210.0%1532.0
ASTRON Rex 105 mm821319652245.45%2686.5
Leichter Kpz. 70 (K)814038208751.72%2436.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved