eu Hráč _14__IIAPA3UT__09_


WN8
3902
Recent WN8
4000
(1675 Bitev)
Winrate
64.68%
Recent WR
68.24%
(1675 Bitev)
Bitev
45753
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 45753 27 62 714 1675
Průměrný Tier 8.52 0.0 10.0 9.25 9.18
Winrate 64.68% 55.56% 66.13% 65.41% 68.24%
Tanků odhaleno 1.6 0.81 0.98 2.56 2.68
Udělené poškození 2743.68 3674 3844.23 2743.48 2642.85
Obrana základny 0.57 0 0.0 0.57 0.3
Průměrně zkušeností 1122.44 1160 1250.0 1178.0 1195.0
WN8 3902 4695 (+1) 5201 (+2) 4254 (+6) 4000 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1829 792 1 18
Průměrný Tier 10 8 6 9.39
Winrate 59.87% 64.02% 0.0% 44.44%
Tanků odhaleno 1.94 1.01 0.0 0.94
Udělené poškození 2134 1332 558 2403.0
Obrana základny 4.47 0.84 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 941 800 81 831.0
Průměrně střel 7.88 6.09 1.0 7.44
(WG Player ID: 599334903)
Načteno za 1.24s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 0:48:40 - 17.10.2026 0:36:33)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
null027755955.56%3405.0
null042605955.56%5985.0
null039875955.56%4695.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/_14__IIAPA3UT__09_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=_14__IIAPA3UT__09_][img]https://lab-vole.cz/Signature/_14__IIAPA3UT__09_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3902 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3951
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
3885
(44888 Bitev)
WN8 Tier VI
3549
(1139 Bitev)
WN8 Tier VII
3628
(2050 Bitev)
WN8 Tier VIII
3965
(17826 Bitev)
WN8 Tier IX
3930
(14023 Bitev)
WN8 Tier X
3727
(9465 Bitev)

Tanky (268)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)82482112626264.5%3815.5
Vickers Medium Mk. I1139172333.33%609.8
Concept 1B93254111932466.05%3526.1
Charioteer Nomad82930120658372.9%4011.1
Object 2579279511909769.07%3428.7
Bat.-Châtillon 12 t8125875832661.66%2917.3
STA-1817949608857.95%2879.0
T-22 medium1027438902540.0%2443.7
null0321610985068.0%0.0
WZ-111 model 1-492951114324664.23%3545.6
Type 7110411212504463.64%4495.2
MS-115449882100.0%5689.6
BZ-587203613001384.62%4036.2
UDES 15/1610318488851260.55%3291.3
Prototipo 683360147612574.4%4929.9
Cromwell B61704561100.0%272.2
T110E410362011731968.42%3569.6
Gryphon10348010786952.17%3695.2
TNH T Vz. 519263796215351.63%2842.3
AMX M4 mle. 54103994115524965.06%4248.2
IS-38202286911760.68%3059.5
H39308212295068.0%3801.4
AMX 13 F3 AM66243952751.85%841.5
63TP Rycerski9332813925080.0%3801.1
WZ-113G FT10468411835066.0%4436.8
Lorraine 50 t92622106913658.82%3401.2
T1 Cunningham1210329742.86%1406.4
Vickers Medium Mk. III32832873053.33%1294.3
AltProto AMX 3082348129721869.72%4009.3
Progetto C50 mod. 6692481103216659.04%2819.9
Prototipo Standard B93323105582766.87%4429.4
Manticore102055116932668.1%3550.5
Panzer 58 Mutz82305108644866.74%4215.6
Lorraine 40 t82384100611656.9%3637.9
BZ-58-293233125411567.83%3920.8
Renault FT17029861100.0%7567.8
Kpz. 3 GST Turm8228510865064.0%2820.5
SPHT9295912415070.0%2870.3
M-VI-Y (120)9334412625064.0%4215.3
AMX 50 10082335112712066.67%3382.9
null0281213806575.38%0.0
Bat.-Châtillon 25 t103245102674265.9%3433.3
Durendal10324510185064.0%3013.6
T-116392110602100.0%8357.8
VCS 6x6 TS 9092196117112571.2%4279.6
M1279978702777.78%1490.0
SDT-58 Vlkodav9274511355072.0%3147.0
Ashigaru10369510725060.0%3571.6
VK 45.02 (P) Ausf. B92875123311770.09%3691.4
Vercingétorix9249310805060.0%3198.8
Versuchspanzer 579328912774158.54%4110.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286336588475.0%862.5
E 50 Ausf. M103525103829462.24%3760.3
11310356411461361.54%3639.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9244483818560.0%3114.7
Object 26110203510902100.0%1964.4
null0373210183060.0%0.0
Lago M3838551119683.33%3455.0
null0383811307464.86%0.0
STB-1103210104117063.53%3271.9
Jagdpanzer E 909328111078760.92%3588.6
K-91-PT9324612848570.59%4308.6
Buryan93008114910260.78%2837.2
KV-1S68855704153.66%2148.0
K-91 Version II92689113911463.16%3615.9
Churchill I55574381050.0%1210.2
BZ-6892974119528568.42%3829.5
T-54 ltwt.91706114113066.92%3605.7
T-100 LT102256119814570.34%3787.3
AMX 50 Foch (155)10312387131557.46%2694.5
Bat.-Châtillon Bourrasque826421266668066.57%4190.2
Windhund8251210105060.0%3633.7
FV230 Canopener10416013503574.29%3778.0
Emil I820539714852.08%3161.5
Kampfpanzer 671037881194650.0%3752.9
Object 4168293014911100.0%4095.5
GSOR the TANK9275710442462.5%3408.2
LHMTV8116211589170.33%2988.8
T-34-382441119874463.71%3983.3
Headshaker93279109110058.0%3221.3
Object 27710354210398156.79%3834.1
Lion104013108818760.96%4741.7
AHT-710374310485373.58%3271.9
ZŤS Vz.63-1 Ogar9318112585070.0%3634.0
Kame9293011025062.0%3192.0
AMX 13 57 GF7161814346177.05%4805.5
DBV-152104257101617464.94%3506.0
SU-1527205099599667.17%3811.4
CS-53822359962657.69%4407.2
Lansen C8235111891154.55%3831.1
AE Phase I93285123712160.33%4144.5
Emil II92759100321156.87%3299.4
Tetrarch2488531560.0%4287.5
Coccodrillo10424612235072.0%4361.6
Tiger (P) Leoponsan6210414585074.0%3548.4
CS-53/56 Wojtek8247711365066.0%3613.1
Škoda T 25610027534953.06%2487.6
CC-46 Pancernik9303312295070.0%4074.0
null0345513445062.0%0.0
Object 705A10327110301855.56%2801.3
Schwertwal103564111715162.25%3581.9
VK 72.01 (K)104240121712763.78%3471.4
TVP T 50/51103668105517164.91%4015.8
Object 14010371012051861.11%4237.5
Object 7529329812383560.0%3326.7
null0308410685060.0%0.0
ELC EVEN 9081327117815565.16%3656.7
FV217 Badger10344410347150.7%2982.9
Progetto CC55 mod. 548206210589461.7%2773.6
null0322912595062.0%0.0
BZ-166819469185545.45%2891.3
Type 62711251064742.86%3279.2
BZT-7010361599510054.0%2948.4
Rheinmetall Skorpion G828011181117268.77%3859.7
Object 430U10394612353969.23%4305.7
T110E5104014128810467.31%4439.5
Leopard 1104041114330469.41%4488.9
Vickers MBT Mk. 3103881108521363.38%4036.4
SDP wz 66 Grom82656117013262.88%3541.3
Object 780103651108839659.85%3681.5
Ho-Ri 31036079608252.44%2962.4
Concept No. 5103840112623171.0%4055.5
Bretagne Panther6159511945273.08%4023.4
UDES 1692884109652566.67%3880.2
Patton the Tank921289231050.0%2317.8
LT-43281540123124271.07%4258.8
T-1310422512485068.0%3816.6
Konštrukta T-34/100714217724755.32%2983.3
Matilda46014193663.89%2158.9
T-2846437531291.67%2946.2
AMX 30 1er prototype929681082107163.77%3973.4
KV-157225403066.67%1895.8
FV42028187097828357.24%3156.2
IS7137766510561.9%2259.2
null0175911875062.0%0.0
Škoda T 5093006107420266.34%3614.5
SU-122V9313111145054.0%3795.4
SU-100Y6156388228270.92%3420.1
VK 30.02 (D)7200811948673.26%4502.3
Vz. 55103560105741859.81%3494.4
SZDV Vz. 508247011395064.0%3565.5
Renault NC-31168410941100.0%6638.6
Object 705924699784250.0%2562.5
AMX 50 120928008706851.47%3000.0
null0397111432356.52%0.0
Monkey King103666115319769.54%4396.8
ShPTK-TVP 10082534114224667.89%3507.2
Char Futur 493059120713170.23%3854.5
null0247811116558.46%0.0
Char Mle. 7592303124625271.03%4543.3
Centurion Mk. 5/1 RAAC8175510091353.85%2759.6
AMX 50 Foch B10431113264269.05%4399.3
Tiger II8337918241100.0%4463.7
Kanonenjagdpanzer 28226710375070.0%3091.9
Kanonenjagdpanzer 10582669117914866.89%3616.1
E 5093028115163560.79%3811.2
TNH 105/1000816727502445.83%2167.0
Projet Louis92021105710053.0%4061.9
Chrysler K GF818428876352.38%2355.5
Chi-Se8195410755066.0%2602.4
IMT8224010415362.26%2977.8
P.44 Pantera8218795515760.51%4193.2
Cromwell67764921957.89%1845.9
Saryuda9360113155072.0%4587.6
Vz. 44-17169710162650.0%2704.9
null0381711935074.0%0.0
leKpz Borkenkäfer113218121720662.62%5479.8
Leichttraktor172012601100.0%7383.0
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger82074101112054.17%3110.7
Felice92925108313555.56%3697.0
Ziqiang9270611235060.0%2812.7
AMX 50 B103947112712958.14%4079.8
T6982316110916660.24%3762.2
KV-856114855912255.74%2285.8
M4A1 Revalorisé82510107358362.26%4202.1
WZ-120-1G FT8218411597071.43%3017.6
Krazownik8270013115068.0%3000.8
Object 777 Version II923279694953.06%2291.8
E 65 Zwilling8296614925576.36%3922.7
Cobra93604127211164.86%4711.2
Kampfpanzer 07 P(E)10338310927959.49%3709.1
E 7593351128913268.18%4716.3
T-4633223571573.33%1856.4
Object 279 early10317612031369.23%2260.3
T-26266144250.0%154.6
T54E19328712715070.0%3993.6
Stridsyxa8332115455078.0%5352.1
T-1038217493737558.93%2927.9
Pike9323212555066.0%3817.5
AMX 13 757115770715258.55%3274.5
HWK 128143611619170.33%3241.8
Ho-Ri 193151118910368.93%3307.7
Ares MTB9321213255072.0%4057.0
Leox9293111395064.0%3161.5
WZ-13281481105512560.0%3852.7
Char Murat93410125314761.22%4527.1
WZ-111 model 5A103169101511757.26%3234.3
Progetto M40 mod. 6510377195146765.74%4279.1
Lorraine 120 Alby83154142610069.0%4338.5
T 55A93146116824165.15%4226.5
Pz.Kpfw. 558325815622373.91%4802.2
WZ-12093719134012665.87%5637.3
Kunze Panzer93313119626362.74%4249.5
T-34-85M610707961154.55%1988.2
110821771103666.67%2565.3
T-5493359132247169.21%4705.1
Predatore9331812135058.0%3699.1
Kranvagn10308999014863.51%3305.0
Renault Otsu168211321100.0%6791.0
KB-529320212385064.0%3541.4
FV225 Collector9312712706869.12%3414.4
Super Hellcat7162095612060.83%3285.1
Serpente93781130320667.48%3817.1
AMX M4 mle. 5193267121449362.27%4316.8
TS-69310312317665.79%3537.3
T-1092787109711258.93%3338.8
IS-3-II93187128911269.64%3966.6
Type 646790823966.67%2636.6
Carro d'assalto P.887154510164369.77%2716.0
BZ-74-18247211195154.9%3143.7
Churchill III5104316431100.0%2978.2
AMX 50 Foch93353123321267.92%3952.6
AMX 13 909167897678364.37%3565.5
T-34512037883470.59%5163.0
P.43 bis611177672343.48%2496.3
AMX 13 105102304107253764.62%3645.9
Sentinelle9259710535064.0%2995.3
M26 Pershing8209612501100.0%3010.0
PGZ-709290511115062.0%3077.8
Rheinmetall Panzerwagen102534114151869.11%4038.4
CS-52 LIS82603128515370.59%4100.7
Vz. 62 Jasan9292611575062.0%3339.5
AMX M4 mle. 4572323126512367.48%4695.6
Leopard Prototyp A934941116142664.59%4573.9
Black Prince II7207912545062.0%3972.5
leKpz M 41 90 mm0186112109963.64%5008.7
122 TM82660121245564.84%4388.6
Type 5861687106914069.29%4784.8
LTC II9254810955050.0%4092.1
M-VII-Y9293711095050.0%2546.1
XM551 Sheridan102446110011961.34%3874.9
AMX 13 577174313986068.33%5252.6
MBT-B104058115511163.96%3855.0
Wz. 64GC Bzyg104176116010063.0%3817.9
Object 283932031388475.0%4759.0
Object 430 Version II9260110862065.0%3306.1
FV1066 Senlac81649123310770.09%4767.6
WZ-111G FT93630122118563.24%4148.3
WZ-219112877119917963.69%4167.5
Rinoceronte10329799142257.82%3168.5
Yong Bing9319211595052.0%3481.2
AMX 30 B103334101812356.91%3497.1
KV-1227148362313457.46%2229.1
CS-599305811966965.22%4024.4
HWK 30815981128156266.2%4236.5
Crusader66084552850.0%2054.6
AMX 12 t6106272823165.37%4497.2
Type 6193016113713963.31%3718.5
null034989261070.0%0.0
WZ-132-1103002122014469.44%5203.8
Brennos8223911065056.0%3001.6
56TP8231611416662.12%3268.8
UDES 14 Alt 58233995442556.71%4015.0
T57 Heavy10389710654555.56%4172.2
SDP 60 Gonkiewicza93187117112764.57%3594.8
TBT93346126710065.0%3967.4
AMX ELC 9016124411215074.0%5437.7
Terrifiant9271411445168.63%2424.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved