eu Hráč Zaidu_Ubidgatov


WN8
1240
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
53.57%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
65152
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 65152 0 0 0 0
Průměrný Tier 5.79 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 53.57% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 2.87 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 491.85 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.56 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 442.71 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1240 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 594728360)
Načteno za 1.23s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 14:50:10 - 17.10.2026 0:40:14)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Zaidu_Ubidgatov.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Zaidu_Ubidgatov][img]https://lab-vole.cz/Signature/Zaidu_Ubidgatov.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Avarage
900+ WN8
97% (340 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
620
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1123
(31381 Bitev)
WN8 Tier VI
1097
(12749 Bitev)
WN8 Tier VII
1267
(7261 Bitev)
WN8 Tier VIII
1141
(8197 Bitev)
WN8 Tier IX
858
(2790 Bitev)
WN8 Tier X
816
(384 Bitev)

Tanky (162)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T78636313320.0%210.3
BT-74771514544.44%53.9
T-5052463024959.18%835.8
Bat.-Châtillon 12 t869851650050.6%1318.2
StuG IV513012520.0%22.3
Panzerwagen 393134231333.33%318.3
Type 95 Heavy42072941952.63%591.8
MS-1101101100.0%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31642051050.0%403.3
Type 91 Heavy3192406475.0%693.4
AMX 30 1er prototype9820546944.44%599.2
IS-3877642427846.04%691.4
M5A1 Stuart42092935549.09%611.8
AMX 13 F3 AM668138612148.76%923.6
M3 Stuart3105162333.33%142.7
TKS z n.k.m. 20 mm2774810.0%128.4
T1 Cunningham1052250.0%75.6
FV30465083727953.16%797.0
Super Hellcat7601464366.67%853.4
Manticore108356079055.56%892.5
GSR 3301 Setter731042917254.07%575.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E32773583100.0%1082.9
T-2932913172070.0%1214.7
T67537429443649.54%742.1
Hotchkiss H352931562839.29%201.3
GSOR 3301 AVR FS9177494560.0%203.3
Sexton II31762450.0%101.1
Strv fm/211106236683.33%613.3
FV20788184827557.33%901.0
Gabler’s Destroyer53465161241.67%858.4
Löwe86574541100.0%652.3
T-43756552110659.43%877.1
Type 2597 Chi-Ha335836467161.1%1715.3
Spähpanzer SP I C743939524846.37%665.9
HWK 12867844720646.12%1103.7
Type 97 Chi-Ha324927559255.91%897.5
Bat.-Châtillon 25 t AP96963983046.67%454.3
Škoda T 177208673250.0%241.1
Pz.Kpfw. II21042037150.7%296.2
VK 16.02 Leopard528834525652.34%874.0
T-54 ltwt.962950238947.04%745.8
T-100 LT107935425143.14%773.7
M5 Stuart4962652263.64%216.8
MTLS-1G143386391366.67%1696.4
M2 Medium Tank3541791060.0%177.4
Type T-3452952535345.28%672.1
Hummel66333926147.54%855.8
43 M. Toldi III382174450.0%265.6
GSOR the TANK99555901241.67%765.5
LHMTV83404815244.23%375.3
Vickers Medium Mk. I115011810.0%678.9
Großtraktor - Krupp301431100.0%261.0
Object 4309104854525451.18%823.9
M41543826510046.0%605.4
Panhard AMD 178B63624846657.58%1020.8
Hotchkiss EBR7253348933.33%223.8
FV380595934561752.94%470.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2863904571662.5%986.9
Marder 38T43362803452.94%842.7
KV-13754540528953.98%799.4
Cromwell B6540431254453.85%969.8
T37636336950844.88%818.2
Type 62747450748251.66%915.4
T-34 with L-11440133220.0%1190.4
Bishop554930418549.19%1112.2
AMX 4041161954450.0%275.9
Object 430U1010354844839.58%535.6
Marder II3244211825.0%575.5
T3 HMC21711722951.72%667.2
Sturmpanzer I Bison32701871540.0%873.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D41642085044.0%296.0
T-44878258219957.79%1036.7
BT-7 artillery32795202100.0%1257.4
AM 39 Gendron-Somua26611920.0%0.0
LT-4328686593182851.37%1241.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D205510.0%0.0
A-205941859846.94%114.7
Pz.Kpfw. I Ausf. C312227116146.58%419.9
M24E2 Super Chaffee6360447166451.92%908.2
Tiger 13165633481145.45%713.1
IS772842123949.37%873.5
T28 Prototype85254174452.27%397.8
Sturmpanzer II43032176744.78%868.0
T-54 first prototype874751627650.36%832.4
G.Pz. Mk. VI (e)2102125650.0%493.3
T25/2774240719349.74%956.8
MT-256428422127254.17%1354.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53032866451.56%708.8
Crusader 5.5-in. SP788454930.0%1146.8
Pz.Kpfw. S35 739 (f)329230757256.99%831.1
T71 DA7689500100952.92%1595.7
T2 Medium Tank24295801100.0%3704.7
Pz.Kpfw. II Luchs4241366361855.03%888.1
M3 Light3865032100.0%388.8
SU-855225180540.0%238.1
Pz.Sfl. IVc53732609847.96%729.2
Type 1 Chi-He41401751241.67%171.6
T56 GMC3152102425.0%259.3
Vz. 71 Tesák101248333100.0%261.0
T-34-85640330625447.64%594.3
T1 Heavy53702786942.03%515.6
A-4362573863100.0%492.9
WZ-131755852767450.59%1120.3
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger895168710.0%699.8
Leichttraktor111717719144.5%404.2
105 leFH18B25624378170155.5%1354.4
Panzerjäger I2776660.0%35.1
M10 RBFM57345724454.55%1749.4
T49976347188346.66%978.4
AMX ELC bis54674511867956.64%1898.9
VK 168.01 Mauerbrecher86063815841.38%450.1
Covenanter52992953148.39%992.0
BT-22791452259.09%280.9
T-34 shielded54134273438.24%821.1
AMX 38316826913661.76%570.6
Pz.Kpfw. T 153182299147356.89%788.4
Sav m/434138209757.14%272.1
AMX 13 75752546452051.35%1040.5
M41 Walker Bulldog847841137444.92%689.6
Type 95 Ha-Go2716530.0%48.9
L-60283141425.0%186.8
Cromwell65114322564.0%1008.7
Cruiser Mk. III31261733050.0%434.6
KV-1SA5512436850.0%933.3
M8A142492494351.16%530.2
VK 28.01631235218248.9%766.4
T-50-26440521143453.0%1252.9
59-16641247821350.7%1150.0
Grille5606364195354.74%1366.8
Pz.Kpfw. I222115650.0%110.9
T928586539169350.38%1054.1
T-109105537450.0%139.6
T-12732332711957.89%898.6
M2 Light2422751100.0%264.1
Ikv 7232452221040.0%587.3
Loyd Gun Carriage2232164540.0%1556.1
O-I Experimental52582464544.44%260.6
M3 Lee41942034443.18%532.4
AMX 13 90977446252046.15%1048.2
T-34532626844347.18%760.3
AMX 13 105108905454438.64%798.1
Birch Gun42812092437.5%909.6
Spähpanzer Ru 251958042958146.3%702.3
AMX 13 (FL 11)52933585450.0%802.9
Leopard Prototyp A96774498353.01%478.4
T-452121169333.33%362.8
ELC EVEN 908687542224952.2%1396.7
XM551 Sheridan1097245613545.93%950.7
AMX 13 577697644328454.87%1473.9
M18 Hellcat653133516848.21%786.1
M24 Chaffee5297371100354.24%991.9
Lorraine 155 mle. 5077953842853.57%914.4
Object 2839298306333.33%3.1
T-62A106174741346.15%302.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G31892309850.0%668.4
Crusader644340729953.51%1344.3
AMX 12 t6541495105952.22%1660.7
Type 646429402266151.67%1037.2
Cruiser Mk. IV415513630.0%233.3
LTTB847945536349.04%718.3
Chi-Ni2831261250.0%222.7
AMX ELC 901648450310747.66%1315.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved