eu Hráč Yarohin18


WN8
1934
Recent WN8
2429
(280 Bitev)
Winrate
53.8%
Recent WR
57.14%
(280 Bitev)
Bitev
40175
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 40175 0 10 64 280
Průměrný Tier 7.45 0.0 9.1 9.5 9.18
Winrate 53.8% 0.0% 80.0% 62.5% 57.14%
Tanků odhaleno 1.15 0.0 1.9 1.13 1.1
Udělené poškození 1393.06 0 2778.9 2228.89 2315.64
Obrana základny 0.67 0 0.0 0.58 0.43
Průměrně zkušeností 581.48 0 809.0 860.0 861.0
WN8 1934 0 (+1) 5923 (+1) 2622 (+1) 2429 (+4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 4 2 0 11
Průměrný Tier 10 8 6 8.82
Winrate 25.0% 50.0% 0.0% 36.36%
Tanků odhaleno 0.75 0.0 0.0 0.91
Udělené poškození 1250 0 0 512.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 378 123 0 222.0
Průměrně střel 5.0 1.0 0.0 2.73
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 9 0 6 3
Průměrný Tier 10 8 6 8.4
Winrate 66.67% 0.0% 33.33% 100.0%
Tanků odhaleno 1.44 0.0 0.33 0.33
Udělené poškození 1710 0 541 1682.0
Obrana základny 3.0 0.0 10.0 0.0
Průměrně zkušeností 600 0 226 1300.0
Průměrně střel 7.44 0.0 7.0 5.0
(WG Player ID: 595853593)
Načteno za 1.82s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 0:47:03 - 16.10.2026 1:40:06)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Yarohin18.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Yarohin18][img]https://lab-vole.cz/Signature/Yarohin18.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
7% (34 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2181
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2022
(33100 Bitev)
WN8 Tier VI
2171
(7654 Bitev)
WN8 Tier VII
1673
(3050 Bitev)
WN8 Tier VIII
2069
(7505 Bitev)
WN8 Tier IX
2071
(6604 Bitev)
WN8 Tier X
1926
(7741 Bitev)

Tanky (323)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT45703742548.0%1465.5
T25 AT765535545448.68%764.9
Excalibur613346192268.18%2907.7
Sexton I32033831100.0%683.5
Concept 1B9252589543954.67%2409.5
Ikv 65 Alt II696647710259.8%2105.7
AT 779089018100.0%1273.5
Object 2579214762020458.33%2614.6
T80311298086415050.67%2313.1
M4A1 Revalorisé818207318547.06%2669.1
SU-85B44674492060.0%1485.2
Charioteer813737263953.85%1636.5
T786143285817869.1%2889.3
BT-532863212100.0%677.5
Vz. 64 Blesk88626964047.5%1496.8
EMIL 1951819038333938.46%1965.4
Kampfpanzer 50 t9239284277060.13%2543.9
BT-74116103922.22%131.3
Manticore10144962431849.69%1752.0
O-I612585543551.43%2631.4
Valentine AT41621512638.46%208.0
MS-111091784355.81%502.6
BZ-58716067831752.94%2525.9
UDES 15/1610260070619358.03%2358.3
AltProto AMX 30817908977748.05%2469.5
FSV Scheme A7166911012864.29%3470.5
AT 253262829956.57%758.9
VK 36.01 (H)684243211253.57%1574.4
FCM 2C332223110.0%657.8
TNH T Vz. 51924449697751.95%2755.2
AMX M4 mle. 541026887183548.57%2266.7
IS-38124550958151.98%1581.4
M7 Priest3242148333.33%400.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C332741919862.63%2228.4
Bat.-Châtillon 12 t8437476560.0%709.9
Jagdpanther7119047813250.0%1927.6
M4-855924694250.0%2526.9
TKS z n.k.m. 20 mm29093333.33%196.9
AMX M4 mle. 49812835598948.31%1633.0
S-5178614712441.67%934.2
AE Phase I922587788055.0%2740.0
Löwe813106558458.33%1611.5
AS-XX 40 t11211877310853.7%1638.7
KV-5817988523951.28%2249.9
FV30465363274146.34%795.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. F251163967366.67%3777.8
Kirovets-1815097372576.0%1964.9
Pz.Kpfw. KW I (r)514091115450.0%3272.9
Aufklärungspanzer Panther711066501866.67%2642.6
M4A3E8 Sherman611518831172.73%2787.0
T28894740733847.93%880.4
BZ-58-2920857165552.73%1995.5
Ares 758196010711662.5%2731.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E33553341752.94%1353.4
Type 5 Heavy1025377525549.09%2037.8
T-29302461100.0%261.0
SU-130PM8198784626358.94%2509.0
Cruiser Mk. II239038012259.02%2544.3
IS-710132344111246.43%929.2
KV-1SA5803680540.0%1428.8
Bat.-Châtillon 25 t10230877517261.05%2134.6
T959215967214658.22%2046.3
Jagdtiger9174751038549.87%1600.5
Strv fm/211199378250.0%996.5
SU-1018107452221555.35%1362.6
Gabler’s Destroyer57836981060.0%3191.8
LTP3208223955.56%976.2
Sturer Emil789643024454.1%1368.8
FV601 Saladin814717428957.3%2132.7
Jagdpanzer IV67553889453.19%1648.5
Strv 103B1022246206756.72%1818.0
Challenger711286175345.28%1636.1
T-43793354715156.95%1796.4
AEC Armoured Car58914701376.92%2383.8
M3741521414560.0%450.4
Super Conqueror1023608179052.22%1874.4
SDP 58 Kilana81642688862.5%1816.5
E 50 Ausf. M1023697325164.71%2278.8
M2 Light26404982661.54%3576.0
Strv 103-092011735650.0%1720.9
SU-263611372100.0%261.0
Lago M3831362168910.0%6720.5
StuG IV53192411450.0%632.4
ISU-152K8193580310660.38%2623.0
LPT-67 Šelma913098706459.38%2277.6
Pz.Kpfw. II286107728.57%102.2
KV-15604418133155.07%1466.5
G.W. Panther775336710548.57%912.2
K-91-PT922668222544.0%1982.0
T110E31021824626346.03%1623.8
Fantôme927338231154.55%3002.6
T-100 LT10127167412447.58%1680.5
Jagdpanther II8139554134052.06%1695.2
M5 Stuart4882074156.1%148.1
Pz.Sfl. IC4352249333.33%1006.3
Cromwell B6206510081100.0%5953.8
Pz.Kpfw. II Luchs44593902343.48%2381.0
Type T-3453482785347.17%855.3
Hummel652332715354.25%747.9
Kampfpanzer 671022817412540.0%1931.7
Versuchspanzer 579215810464266.67%2030.6
43 M. Toldi III3951781050.0%328.6
T-109151051970852.12%1563.4
GSOR the TANK922467815457.41%3024.9
T-34-38198372213056.92%2850.8
60G FT54882936349.21%1069.7
Object 27710235759037053.78%2155.8
Leopard 120 Verbessert11253178428851.39%1987.0
Object 4309201460837155.8%2199.2
Progetto M35 mod. 46821497082965.52%3261.8
Progetto M40 mod. 6510265865834553.91%2437.3
60TP Lewandowskiego10261479814455.56%2359.6
E 75 TS814418472867.86%1710.2
SU-15279773967648.68%1480.8
Centurion Action X1021616219846.94%1973.7
Durchbruchswagen 243932943455.88%1175.9
T-4521968333.33%0.0
Grille 1510224359045253.76%1774.3
FV3805912396357248.61%1228.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28697863569957.22%3175.7
Marder 38T452840238558.7%1767.5
Durendal10276573820754.11%2196.9
Pz.Sfl. IVc551031117448.85%1184.5
Škoda T 256101462535557.46%2443.5
Tiger I712326428464.29%1994.6
O-Ho813656221553.33%1605.3
FV4005 Stage II10181855820350.74%1392.2
Schwertwal1025368004355.81%1973.5
SU-1006936484106156.74%2019.3
KV-220-257234971650.0%1190.5
ARMT5559251333.33%1157.3
Rhm.-Borsig Waffenträger8165253970052.29%1977.8
FV217 Badger1024067456656.06%2068.0
Škoda T 2454093169843.88%1089.2
BZ-166811514051717.65%1094.9
Type 62710485717646.05%2587.3
Object 268 Version 410224257145452.64%1818.5
T1E62491321275.0%261.0
AMX 4041582173658.33%549.4
Semovente M43 Bassotto69064621346.15%1373.0
Marder II32662142544.0%683.8
Waffenträger auf Pz. IV9169149744348.98%1507.9
T3 HMC21161223141.94%300.8
TVP T 50/5110249465723852.52%2407.0
Sturmpanzer I Bison31311421566.67%457.7
T-448115953849150.31%1704.5
Concept No. 510214764917852.25%1897.4
BT-7 artillery320423826246.56%679.4
AM 39 Gendron-Somua2285350933.33%1213.6
Ikv 10353592593636.11%669.5
Type 711025918685756.14%2159.2
Patton the Tank9153057910.0%1110.7
Pz.Kpfw. II Ausf. D229154250.0%88.5
Konštrukta T-34/1007100550832156.39%1808.3
Bishop5143152850.0%124.3
M751462251560.0%447.4
A-2051891913240.63%424.9
T-2842052319742.27%426.4
T-34-85679947121352.11%1796.8
M24E2 Super Chaffee69746763751.35%3791.1
Progetto C50 mod. 66914627521050.0%1279.3
L-602642521100.0%332.5
IS794843622748.9%1319.5
T28 Prototype817297883958.97%2040.9
Sturmpanzer II41192261241.67%138.0
Vz. 5510263176129750.17%2144.3
VK 16.02 Leopard54584627665.79%2072.6
T110E51023899347255.56%2069.6
T309225269621354.46%2290.7
Leopard 110241861042050.48%2095.5
FV227 Conceiver814948173056.67%1954.6
Kpz. 3 GST Turm816736482751.85%1622.9
Char Futur 49253572911958.82%2872.3
Crusader 5.5-in. SP77855781471.43%1147.6
Object 430U10214054342150.59%1939.1
STG Guard8175672910053.0%2439.1
Conqueror915317553046.67%1249.4
Tiger II8106148126847.01%1164.2
TVP VTU Koncept894052414050.71%1281.0
VK 168.01 (P)815267272552.0%1887.3
SU-8554523048251.22%1116.1
E 50917948823557.14%2016.1
Valentine34883831060.0%2421.0
TNH 105/1000811835733951.28%1435.6
T40431522713357.14%796.4
Jagdpanzer E 10010197446626448.48%1464.7
T56 GMC31101345248.08%180.7
King Tiger (Captured)7175610631471.43%3169.4
Vz. 71 Tesák10140774716845.24%1782.6
Dicker Max6101649411860.17%2182.1
E 1001022276478851.14%1794.8
P.44 Pantera815567898154.32%2274.1
M56 Scorpion713295468050.0%2152.6
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger811827072846.43%1390.3
Pz.Kpfw. B2 740 (f)49367081560.0%2986.7
Leichttraktor1972191040.0%233.9
Bat.-Châtillon Bourrasque810485361172.73%1345.5
WZ-111-1G FT811015791040.0%1016.4
T69816037877356.16%2418.6
KV-85672439856753.44%1292.6
Lorraine 40 t816485523557.14%2161.9
GSOR 1006 Scheme 7919788586955.07%2171.1
WZ-120-1G FT8179484113255.3%2335.9
T71 DA7100069032055.94%2617.6
T49910522130.0%0.0
Object 777 Version II91279417250.0%956.6
T1 Cunningham11242239345.16%588.3
P.43 bis67635743243.75%1464.9
T-50-2667243711551.3%1974.2
E 759171561717648.3%1722.4
T-4631141383850.0%322.4
M3 Stuart31191931637.5%217.6
Renault FT11035333.33%0.0
T-262651552951.72%167.2
AMX ELC bis538937364150.86%1385.0
SU-100M17115763512757.48%1985.6
Ares 9010242871011850.85%2259.2
T28 Concept712045373655.56%2155.4
T-103815446614450.0%1775.8
T-34 with L-1148822810.0%4.1
AMX 383941611833.33%55.6
SU-76M480124250.0%96.7
T-11633243342060.0%1736.0
Somua SM8194874717556.0%2526.7
Sav m/4343472901369.23%1029.5
AMX 13 75755841820249.01%1116.5
M22 Locust36667533764.86%3759.7
P26/4046364781478.57%2706.3
Centurion Mk. 7/19177011131580.0%2048.2
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)21285158110.0%6668.7
Churchill VII614131001475.0%3458.4
Pz.Kpfw. IV Schmalturm613126061136.36%2974.9
Lansen C81914929110857.94%2920.0
ERAC 105 Proto99186421145.45%1204.0
Škoda T 278171863715351.63%2414.1
VK 30.01 (H)552534910159.41%1311.8
KV-2671339016848.81%1228.8
T2 Light Tank24286563458.82%2593.8
T 55A920306093450.0%2164.4
Pz.Kpfw. 558212510125459.26%2200.5
SU-122-540137145716944.97%1228.2
Ikv 90 Typ B79755645060.0%1456.0
Kunze Panzer922188032948.28%2746.6
T-34-85M61179656200559.6%2531.9
Vz. 60S Dravec10264875812151.24%2001.8
M8A145003494158.54%1657.5
Kolohousenka127322710.0%1707.3
T-549133763239151.41%1453.6
Prototipo Standard B919588738457.14%2226.7
UDES 03815075989858.16%1934.1
Renault Otsu110411310.0%234.5
Panzerjäger I2188229450.0%601.0
Super Hellcat710636307857.69%1856.4
Grille53262819644.79%570.8
O-Ni71181587933.33%1506.5
M10 RBFM56173521533.33%1271.3
Windhund825239421250.0%4003.4
Conqueror Gun Carriage1014125047147.89%1268.9
M4464873151338.46%544.9
T26E4 SuperPershing81972104415056.67%3380.4
SMV CC-67815848254757.45%1873.7
Type 64695267252058.85%3258.8
Universal Carrier 2-pdr2671141346.15%64.5
M10 Wolverine538322818251.65%785.8
IS-6 B8179567814551.72%2305.6
T7 Combat Car2152275666.67%860.0
TL-1 LPC815745673240.63%2119.6
Vickers Medium Mk. I1821213357.58%342.9
Achilles69225683333.33%1695.2
Caernarvon80404250.0%123.5
IS-2 shielded71572651875.0%2498.8
Indien-Panzer813007685455.56%1824.7
SMV CC-56710415921952.63%1478.6
M36 Jackson652629537349.6%800.1
Object 252U818116832552.0%2112.0
Archer55594042373.91%1359.6
T-34548836410856.48%1507.2
T20717169732850.0%3016.2
AMX 13 10510162565043453.92%2098.9
P.4356314852661.54%2055.1
Škoda T 15A489862710.0%1632.2
leKpz M 41 90 mm GF81407449425.0%2481.7
Chaffee Camouflaged5887783666.67%3038.3
T67571642862154.91%2058.8
AMX 13 (FL 11)5717677333.33%2730.8
Leopard Prototyp A9214470013452.24%2513.0
Black Prince II7900575250.0%921.3
122 TM819707522748.15%2496.3
Type 586241154520.0%155.5
M4A1 FL 106121676913858.7%2509.0
ELC EVEN 90869467326457.95%1547.2
XM551 Sheridan10150362036248.62%1746.2
AMX 13 57711378424369.77%3251.7
M18 Hellcat66293659646.88%967.7
Chieftain Mk. 61024499392152.38%2129.8
Primo Victoria8158543820.0%1595.8
Char Mle. 75912546764562.22%1980.9
AT 861332382860.71%192.1
Alecto42032245843.1%356.0
Cobra9243188660359.54%2772.8
Rinoceronte1025698045750.88%2101.9
T-62A10176249952147.22%1518.8
Object 2639218258915451.95%2226.2
D127377425.0%67.3
StuG III Ausf. G56293866845.59%1622.7
FV215b (183)1019887428158.02%1599.0
Obsidian8190510892055.0%3075.0
Light Mk. VIC21862482100.0%1100.7
Nashorn676054811850.85%1427.2
Staghound Mk. III610747412564.0%2636.7
T1 HMC21321132744.44%565.7
AMX 12 t629935715749.68%661.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer461042537958.31%2035.3
null0199657917550.86%0.0
Matilda Black Prince58167131353.85%2636.7
Chimera820149076857.35%2402.2
STA-2816826818757.47%2948.0
IS-2M72005585250.0%2698.1
T57 Heavy1023706406549.23%1999.2
KV-1 shielded5127712771894.44%3918.5
AMX ELC 9016271217031100.0%15742.5
AMX 13 90993447549447.37%1435.6
Nergal81732849850.0%1881.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved