eu Hráč Yarko777_97879483


WN8
1025
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
48.65%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
12479
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 12479 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.48 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 48.65% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.82 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1114.92 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.2 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 574.53 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1025 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 6 0 0 6
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 33.33% 0.0% 0.0% 33.33%
Tanků odhaleno 0.67 0.0 0.0 0.67
Udělené poškození 1350 0 0 1350.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 473 0 0 473.0
Průměrně střel 6.0 0.0 0.0 6.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 4 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 50.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.5 0.0 0.0
Udělené poškození 0 862 0 0.0
Obrana základny 0.0 14.25 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 306 0 0.0
Průměrně střel 0.0 5.75 0.0 0.0
(WG Player ID: 595986861)
Načteno za 0.25s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 12:44:00 - 17.10.2026 2:43:05)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Yarko777_97879483.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Yarko777_97879483][img]https://lab-vole.cz/Signature/Yarko777_97879483.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Avarage
900+ WN8
35% (125 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
512
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1017
(11493 Bitev)
WN8 Tier VI
696
(1140 Bitev)
WN8 Tier VII
604
(985 Bitev)
WN8 Tier VIII
868
(1798 Bitev)
WN8 Tier IX
1147
(2295 Bitev)
WN8 Tier X
1157
(5275 Bitev)

Tanky (143)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6854958518750.27%906.5
FCM 36264122580.0%280.7
53TP Markowskiego810837235250.0%1115.5
AT 775405525947.46%486.0
Charioteer88095483050.0%711.2
Kampfpanzer 50 t9146269019753.3%1182.9
Panzerwagen 393416400250.0%2082.7
Valentine AT4106202475.0%284.1
MS-11273010.0%0.0
UDES 15/16101856699117950.21%1502.9
AT 252292953737.84%267.2
M40/M438024910.0%0.0
SU-10188666375350.94%826.0
IS-3875643549448.38%685.5
T-602361021030.0%0.1
Type 3 Chi-Nu597355210.0%3332.3
T1 Cunningham1657710.0%125.8
FV3046311248425.0%245.0
M4A3E8 Sherman614214920.0%0.0
S-51765450414739.46%567.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E3361151442.86%35.6
T-293131226333.33%169.4
Strv m/425462343450.0%1021.8
M1275753452638.46%444.2
M16/43 Sahariano331519610.0%590.6
T-4376516603366.67%1163.9
25TP KSUST II52123372147.62%331.1
MKA202810.0%0.0
Object 261101040486119748.37%731.5
Lago M38374312981100.0%2555.7
Leo77535944346.51%1113.7
Panzerjäger I288224366.67%307.8
Pz.Kpfw. II2972241968.42%410.6
KV-154374423938.46%698.9
G.W. Panther72644322867.86%291.3
Lorraine 40 t87828002100.0%880.5
M2 Medium Tank380179250.0%114.4
Emil I814008056147.54%1620.0
AT 1587596008551.76%657.5
Hummel6349405650.0%356.9
Kolohousenka116320410.0%634.0
GSOR the TANK9799652250.0%634.1
Vickers Medium Mk. I103810.0%0.0
Object 27710163470279748.43%1189.0
Panhard AMD 178B62023876854.41%450.7
Strv S181505671100.0%261.0
60TP Lewandowskiego10212777453548.97%1636.3
Strv 7465685802871.43%1066.8
Hotchkiss EBR744347813847.83%834.5
AE Phase I9129452912541.6%938.5
Emil II916227348348.19%1478.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286527261633.33%1053.8
LT vz. 35202410.0%0.0
Marder 38T41741912227.27%172.8
Pz.Sfl. IVc51441792832.14%32.1
Škoda T 25644046619348.19%676.8
FV4005 Stage II1014585159043.33%944.7
SU-10064333602733.33%470.3
Object 14010150870744651.35%1189.0
Pz.Kpfw. T 25511414010.0%0.0
FV217 Badger105803711216.67%89.6
40TP Habicha62643891361.54%416.6
Škoda T 2452433357550.67%497.7
Bishop536106450.0%99.8
AMX 404911571540.0%76.5
14TP4163278850.0%426.5
Marder II361198366.67%220.3
45TP Habicha75025461154.55%524.6
T-4488657346065.0%1236.3
UDES 169129671012847.66%1152.2
Object 268 Version 41016166005648.21%1071.0
Patton the Tank915179571100.0%1359.9
Konštrukta T-34/100752750214946.98%641.2
T-284461783844.74%48.6
FV4004 Conway911036075145.1%787.5
M24E2 Super Chaffee6227364366.67%585.2
FV4202862950110952.29%667.3
G.W. Tiger96613851353.85%530.8
AT 864034785050.0%554.5
Škoda T 509124061720136.82%864.8
T26E5 Patriot8109975633746.88%1228.2
G.Pz. Mk. VI (e)21454742.86%46.5
LT vz. 3831321811127.27%266.7
Renault FT1311981100.0%261.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC89879621100.0%1300.6
T2 Medium Tank21172562100.0%603.7
TVP VTU Koncept859351012742.52%540.6
SU-85552324320.0%1020.2
50TP Tyszkiewicza915427439045.56%1324.2
7TP20921100.0%261.0
Ikv 103532216830.0%468.9
TS-54877723510.0%459.9
T-34-8561853164841.67%86.9
T-50-26379309450.0%779.0
Panhard EBR 90955154411039.09%578.8
Leichttraktor140134742.86%20.2
Pvlvv fm/422522292100.0%261.0
TVP T 50/5110159663166046.82%1185.6
KV-85631626430848.38%332.5
M10 RBFM53723885158.82%681.3
WZ-120-1G FT867628120.0%368.5
4TP12899450.0%79.7
T-463841864334.88%86.6
T-26252145333.33%0.0
AMX ELC bis51842962944.83%408.7
G.W. E 100109195091233.33%570.9
AMX 383681341546.67%62.2
LTP31923771070.0%982.2
Sav m/4341442101838.89%115.5
AMX 50 Foch (155)1012734724245.24%758.8
KV-2673761033057.27%1299.1
T-34-85M62442644544.44%157.0
ST vz. 3941852892850.0%434.4
T-54911527209451.06%1079.6
Kranvagn1012935735850.0%824.8
A466104199540.0%38.6
T-8041081911361.54%330.0
Grille53533082040.0%506.6
T-10998358936845.92%762.6
Ikv 72387170650.0%104.1
T-7031051352646.15%181.5
M4A1 Sherman5283252540.0%434.6
Rheinmetall Skorpion8591565862.5%522.0
M3 Lee4392556475.0%1784.2
212A9135258123448.72%1140.8
T-34522225928450.35%427.1
T2071483421353.85%149.1
SU-14-287095734045.0%555.4
Lago4246263944.44%582.4
ELC EVEN 908435401333.33%476.3
Vz. 68 Squall88018552100.0%1401.9
Tortoise9180586457956.13%1612.9
Primo Victoria8465554933.33%318.4
Object 28391319682580.0%1378.4
Alecto42643711250.0%588.2
IS747231529043.79%397.0
Object 263914418801471.43%1192.6
Super Hellcat77583844845.83%916.2
G.W. Tiger (P)85464847247.22%445.1
10TP384200425.0%55.9
Panhard EBR 1051056956119148.69%477.6
UDES 14 Alt 5810267126058.33%1258.6
SU-130PM805601100.0%261.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved