WN8
2226
Recent WN8
3000
(1129 Bitev)
Winrate
55.43%
Recent WR
58.99%
(1129 Bitev)
Bitev
11166
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 11166 65 68 631 1129
Průměrný Tier 7.47 7.28 7.37 8.57 8.72
Winrate 55.43% 60.0% 61.76% 58.8% 58.99%
Tanků odhaleno 1.07 1.91 1.91 1.92 1.62
Udělené poškození 1709.41 2020 2085.04 2092.36 2357.74
Obrana základny 0.48 0 0.85 0.56 0.5
Průměrně zkušeností 811.89 1123 1123.0 1047.0 1068.0
WN8 2226 3848 (+9) 3912 (+9) 2964 (+42) 3000 (+87)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 9 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 22.22% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.56 0.0 0.0
Udělené poškození 0 1133 0 0.0
Obrana základny 0.0 1.44 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 380 0 0.0
Průměrně střel 0.0 5.44 0.0 0.0
(WG Player ID: 595641523)
Načteno za 0.48s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 13:33:20 - 17.10.2026 2:36:30)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
IS-3A8395622100.0%7090.0
T2071918315556.36%3956.0
FV225 Collector922366875.0%2295.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/WoT_SHPRoT.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=WoT_SHPRoT][img]https://lab-vole.cz/Signature/WoT_SHPRoT.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2131 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
72% (326 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2613
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2323
(8995 Bitev)
WN8 Tier VI
1776
(932 Bitev)
WN8 Tier VII
2067
(985 Bitev)
WN8 Tier VIII
2298
(2573 Bitev)
WN8 Tier IX
2359
(2618 Bitev)
WN8 Tier X
2716
(1752 Bitev)

Tanky (256)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 362222317475.0%1285.9
Renault UE 5731671812236.36%294.0
Ikv 65 Alt II617229821752.94%4266.4
AT 77168110872065.0%2786.9
Object 2579258310785056.0%3046.5
IS-3A8270015601291.67%4422.6
T78616049731050.0%3035.9
Object 703 Version II8205210807349.32%2567.8
Sexton II3941421163.64%347.4
WZ-111 model 1-49225910036861.76%2589.3
T-54 first prototype813129793063.33%2064.6
Panzerwagen 393166018031100.0%14371.6
PTZ-7811396412041656.25%2958.0
Valentine AT42382875350.94%584.6
MS-11431821100.0%261.0
IS-710300510357354.79%2673.8
AT 252902873644.44%468.6
T-3453592947150.7%921.4
Type 91 Heavy32912621747.06%976.8
SU-100M1767737818246.15%779.5
LT vz. 3831883252245.45%665.4
T207192911296762.69%4026.1
AMX M4 mle. 54103453111515269.08%3378.7
IS-38148986612657.14%1742.2
T-602163271475.0%813.5
NC 70 Błyskawica1026929271650.0%2326.7
T-1506192313006100.0%4303.6
Type 89 I-Go/Chi-Ro2114142742.86%231.8
M3 Stuart31372091729.41%301.2
WZ-113G FT10353710297660.53%3160.4
Pz.Kpfw. Neu1141191276560.0%3639.5
Wespe32202012548.0%751.7
STK-211358312353568.57%2710.0
G.W. E 100101594904771.43%1351.6
Leox9239297548658.23%2306.2
Prototipo Standard B9235510558956.18%2866.1
M4A3E8 Sherman6158111331266.67%4053.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286119245810.0%2374.4
T-2934764592536.0%1865.7
T67557437113747.45%1366.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5824604757.14%2351.6
AMX 30 B10442115212100.0%5339.6
M15/4232622062231.82%621.4
Pz.Kpfw. 38 (K)510348461656.25%2204.3
P.43 ter712399513100.0%2332.3
SU-85B43922726556.92%1004.1
M54 Renegade8237912057464.86%3344.4
Strv fm/211221101100.0%261.0
SU-101818379316457.81%2457.1
M14/41218422610.0%528.9
SDP 57 Gowika7203012658100.0%4107.3
Hotchkiss H352119124714.29%310.0
Strv 103B10287792012563.2%2444.5
Strv 107-121124921018862.5%1730.9
M2 Light22933687664.47%1670.8
Škoda T 25660845717760.45%1269.3
BDR G1 B512248561361.54%3007.9
Versuchspanzer 579299111604452.27%3222.3
SU-18288121955.56%422.5
ST-II10377168520.0%3403.5
Strv 103-0922838577653.95%2324.7
TVP T 50/5110245783521955.25%2260.0
ST-I9234210664067.5%2467.4
Pz.Kpfw. II2166179333.33%509.7
KV-1548534712451.61%958.3
G.W. Panther79986994452.27%1309.7
Ambassador9277411025158.82%2520.3
S35 CA54102692857.14%827.6
P26/4044704201060.0%1429.3
TNH 105/1000815859074753.19%2179.3
M5 Stuart41282451346.15%169.6
Type 7110316410158354.22%2641.6
AT 158210311464360.47%2911.0
Hummel67035864055.0%1063.6
Kampfpanzer 6710355710435448.15%3263.9
SDP 58 Kilana816457734742.55%1635.8
IS-410363810951643.75%3774.4
UDES 03819038535158.82%2502.0
AMX M4 mle. 519281912642871.43%3042.3
T-34-381196764728.57%1348.0
Vickers Medium Mk. I1247346250.0%1403.8
Object 27710298510198155.56%2937.6
Black Prince II7180111521163.64%2863.0
T-34-2G FT7195910151070.0%3325.9
SU-15277784256847.06%945.0
T-4521732651275.0%907.1
AE Phase I92530103915558.71%2822.3
Type 689276112173966.67%3453.8
Tetrarch2342461540.0%2336.6
LT vz. 35281210621100.0%7287.6
T-50-2605310.0%0.0
Durendal1027229153060.0%2343.7
WZ-132A99918536753.73%1404.0
Tiger I7224211253348.48%3393.7
T-83282306116916462.2%2934.5
IS-2 shielded714118326957.97%2044.4
Cromwell B610529321266.67%2264.9
Pz.Sfl. IVb42311804540.0%554.7
ELC EVEN 90876486237654.79%1838.4
SU-100670635325545.88%1236.2
Vz. 63P11412113381100.0%3557.6
FV217 Badger103077101211754.7%2636.6
IS-2-II8239712153764.86%4130.9
Škoda T 2454204468845.45%1146.4
VK 36.01 (H)618251259966.67%4973.8
Rheinmetall Skorpion G8169878318654.3%1947.4
T1E62578784250.0%3390.3
14TP48286972100.0%3427.8
Strv m/382113175850.0%358.8
T3 HMC21141371540.0%270.1
Type 578199410513256.25%2715.5
AT-122101861145.45%784.5
ST vz. 3941822744639.13%311.7
AM 39 Gendron-Somua2716956250.0%3909.3
Object 268 Version 41028719351855.56%2137.5
Patton the Tank9981617333.33%684.7
VK 30.01 (H)51209911977.78%5158.6
KV-48224311844568.89%3440.1
Konštrukta T-34/10074023507639.47%354.7
Chi-Go7172211581776.47%2871.0
Matilda4137112171100.0%6316.9
T-2843693084156.1%1151.9
ISU-1528164110521100.0%1882.6
Object 705A1024359405664.29%2153.3
Tiger 1316198516621100.0%4191.8
Tortoise9303112055851.72%3403.5
IS710077349349.46%1416.3
Škoda T 509175083211755.56%1841.5
TS-58233411885867.24%3023.1
SU-100Y65116031100.0%837.9
T 54D9234510268252.44%2693.6
Vz. 5510356211199860.2%3312.3
M5A1 Stuart4152510732100.0%7808.5
G.Pz. Mk. VI (e)2691201060.0%344.3
Object 7059147364116747.9%1344.5
IS-M810896343438.24%1086.1
Renault FT1823552100.0%487.1
KR-1112446879837.5%1588.7
Char Futur 4920469177554.67%2139.8
25TP KSUST II5946683742.86%2655.3
Maus10261397210155.45%2094.5
Caernarvon Action X8202612101060.0%3007.5
TVP VTU Koncept810957672762.96%1454.3
Taschenratte1137371448366.67%2593.1
SU-85539326515848.1%823.4
Vz. 44-17210811412352.17%3329.4
Object 752920089132955.17%1637.3
WZ-111G FT9279510465759.65%2849.7
T56 GMC31972092352.17%561.2
Ikv 10351607944875.0%6080.7
TS-548218112508268.29%3058.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C32022943458.82%1144.2
P.44 Pantera815559164959.18%2312.2
T1 Heavy513219431861.11%3534.3
A-4362972432138.1%314.7
Dicker Max6991678955.56%1716.5
Leichttraktor122636710.0%1216.1
WZ-111-1G FT821339163644.44%2782.0
Fauteur11339911275160.78%2617.7
M4-855106448910.0%2618.7
Strv m/40L3242271250.0%762.4
Heavy Tank No. VI611008741070.0%2004.0
G.W. Tiger (P)810947058056.25%1283.1
KV-8565863861850.0%837.0
Type 5 Ka-Ri819168771241.67%1929.8
T26E3 Eagle 7714099524065.0%2250.4
Kolohousenka167212321100.0%5790.0
ARL 446167510781872.22%4262.5
T297189010382857.14%2775.3
Kpz. 3 GST Turm817478893956.41%1966.7
T-8042733163865.79%1149.5
P.43 bis612128326360.32%2883.0
T-4632292252040.0%825.0
CAV mod. 7111133631710.0%653.9
T-262213260666.67%1270.0
IS-27177210263560.0%3337.4
Type 95 Heavy43092631650.0%1063.6
Covenanter51762682661.54%550.1
Fiat 300013635251100.0%2463.2
T-1038187896827856.12%2508.0
BT-2236324710.0%2309.2
AMX 383991641553.33%188.1
SU-76M43172634254.76%912.5
Somua SM817929323148.39%1940.5
Sav m/434695496475.0%2494.6
WZ-1317141510822661.54%4514.3
SMV CC-64 Vipera81537865540.0%1612.5
KV-1S63412704748.94%428.0
WZ-132811179354355.81%2481.4
Type T-3459167351485.71%3037.1
60G FT58004941040.0%1842.5
Cruiser Mk. III3227248742.86%1023.8
KV-1SA513291118966.67%3695.2
WZ-111 model 5A10315397114351.75%3190.4
KV-26323224540.0%263.7
Pz.Kpfw. 558291714042470.83%3459.2
Ikv 90 Typ B713767723154.84%2214.8
Vz. 60S Dravec10330611534266.67%2605.6
M8A143302414348.84%728.4
110819109325242.31%2370.2
Mäuschen923629916752.24%2255.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J41254888450.0%5590.9
4TP1571981100.0%270.2
FV225 Collector9282412342356.52%2904.7
Grille55624222138.1%1086.6
Pz.Kpfw. I2101208650.0%313.1
T9285067254146.34%850.0
T-109186287016552.12%1873.7
IS-3-II9283110597044.29%2887.6
SMV CC-678211310333354.55%2606.1
T1 Cunningham1259399250.0%2199.8
KV-37186311712085.0%3296.2
Loyd Gun Carriage21122373100.0%840.9
Universal Carrier 2-pdr21081661154.55%353.3
Type 4 Ju-To7180510011250.0%2746.3
Somua SAu 40425124010559.05%662.8
T-7031662251656.25%545.3
M4A1 Sherman59967721154.55%3524.4
SMV CC-567241913881080.0%4191.4
7TP215510130.0%325.6
Type 3 Ju-Nu615371062580.0%2452.9
TNH T Vz. 519254011096165.57%3165.2
P.4358347211258.33%2665.5
Tiger (P)7195511054151.22%3051.9
WZ-131G FT613757322050.0%2803.4
Carro da Combattimento 45 t102990846250.0%2083.6
AMX M4 mle. 457214912401872.22%3852.2
Type 63816519662560.0%1885.2
Progetto M40 mod. 65102703100314063.57%2595.3
VK 100.01 (P)818449606253.23%2372.2
Controcarro 3 Minotauro1026799652259.09%1962.4
Type 58612719561656.25%3544.1
M4A1 FL 10614821103580.0%3177.9
M-VII-Y93153127813766.42%3395.8
Semovente M43 Bassotto610587491060.0%2197.2
G.W. Tiger9122568112448.39%1085.1
M18 Hellcat67485034953.06%1379.5
Controcarro 1 Mk. 29247810217353.42%2451.7
SU-130PM8184888213754.01%1992.7
Alecto42212654744.68%439.1
Cobra9209710001464.29%2447.1
WZ-21911323114431100.0%4492.5
AT 8610908631764.71%2506.4
Object 263922019135251.92%2047.8
AMX M4 1949 Liberte0160496424052.92%2284.3
SDP 44 Burza610615761637.5%1767.7
AT-FV230 Breaker1142401255666.67%3477.2
59-16698610771376.92%3737.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41627990944.44%6689.8
Type 6465916463154.84%1507.7
WZ-132-11018869367759.74%2626.1
Cruiser Mk. IV42102351050.0%529.7
Renault FT AC21211471353.85%345.9
SDP 60 Gonkiewicza921519165150.98%2003.4
M66236414421070.0%5233.0
VK 30.01 (P)619571219757.14%4431.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved