eu Hráč WhiteAngello


WN8
1394
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
49.76%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
7638
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 7638 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.29 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 49.76% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.88 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 952.77 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.63 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 564.27 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1394 0 0 0 (+1) 0 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 32 27 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.91
Winrate 0.0% 53.13% 18.52% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.91 0.59 0.0
Udělené poškození 0 1097 459 0.0
Obrana základny 0.0 0.38 0.52 0.0
Průměrně zkušeností 0 682 203 0.0
Průměrně střel 0.0 8.88 4.33 0.0
(WG Player ID: 522341751)
Načteno za 0.37s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 19:29:36 - 16.10.2026 2:44:22)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/WhiteAngello.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=WhiteAngello][img]https://lab-vole.cz/Signature/WhiteAngello.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
41% (144 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
697
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1462
(5115 Bitev)
WN8 Tier VI
1334
(1850 Bitev)
WN8 Tier VII
1307
(751 Bitev)
WN8 Tier VIII
1522
(1078 Bitev)
WN8 Tier IX
1523
(586 Bitev)
WN8 Tier X
1616
(578 Bitev)

Tanky (209)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
BT-74811273342.42%35.7
53TP Markowskiego812677743652.78%1325.4
P.43 ter79227512365.22%1555.4
Object 257914857918153.09%1426.4
T8031123799771250.0%1630.3
SU-85B41701741030.0%165.6
Pz.Kpfw. II Luchs44614093560.0%1867.0
Caernarvon818249052441.67%2201.0
Type 7110223883527046.3%1720.1
MS-115070714.29%0.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31401991952.63%348.8
T-34538933519354.4%1026.2
VK 36.01 (H)610337661656.25%1842.0
SU-100M17764382425.0%823.7
Type 6389575002119.05%739.4
FV30465404481553.33%839.5
IS-38135773516556.36%1662.2
M5A1 Stuart49618183100.0%4449.0
T32817258464636.96%1957.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro2215290560.0%984.9
T1 Cunningham190831225.0%285.6
AE Phase I918758632846.43%1676.7
Vickers Medium Mk. II264110850.0%139.1
SU-541061612748.15%121.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. F256927801080.0%1805.8
FV229 Contender918009107255.56%1814.9
45TP Habicha713587872941.38%1834.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E31442132962.07%432.9
T-2933003994163.41%1211.3
Strv m/4255914842035.0%1480.2
M14/412258440333.33%956.6
AMX 50 1008611623366.67%604.2
IS-71021017968045.0%1599.6
Renault FT12255425.0%0.0
M-II-Y712188761764.71%1741.3
Strv fm/2112217311100.0%1654.0
Pawlack Tank61251805742.86%2464.7
M1276784893429.41%592.0
Matilda41532015446.3%223.7
SDP 57 Gowika710877652369.57%1690.4
Hotchkiss H352135187633.33%450.7
Strv 103B101906886683.33%1332.3
T-4375053511225.0%536.5
M374195930.0%0.0
Type 2597 Chi-Ha365129450.0%83.7
SDP 58 Kilana8987632650.0%848.1
SU-182951101250.0%418.0
M2 Light249553931854.4%2738.7
SU-263951083537.14%3.1
Leo710117432548.0%1807.6
Pz.Kpfw. II2691442045.0%68.7
KV-1536830822143.44%591.5
KV-1S64203337154.93%645.3
4TP1142168250.0%564.4
Renault NC-311161220.0%0.0
M2 Medium Tank31381782642.31%329.8
FV230 Canopener1016667212343.48%1054.3
Valentine AT440114720.0%849.9
L-60206810.0%0.0
Kolohousenka12444572100.0%1491.2
Vickers Medium Mk. I17671520.0%150.5
M4155803301838.89%703.7
Strv S1812686695250.0%1393.7
60TP Lewandowskiego1020237962445.83%1506.6
Lago44953212853.57%1658.5
Durchbruchswagen 24224265875.0%652.5
Emil II917958446149.18%1630.7
Strv 746902418616.67%1445.4
Vickers Medium Mk. III3691192846.43%51.5
Type 68918038476852.94%1547.1
LT vz. 35256123425.0%0.3
Marder 38T42571703327.27%427.3
Škoda T 2568516744553.33%1790.4
Tiger I718228791540.0%2501.8
Pz.Sfl. IVb4192196757.14%550.2
SU-14-178305868048.75%1010.2
SU-10067394984645.65%1144.0
Object 140109535112326.09%462.8
M40/M4389904772634.62%768.5
Pz.Kpfw. T 2555256811485.71%1636.3
40TP Habicha69407311963.16%2046.9
Škoda T 2456334891741.18%1672.9
Type 91 Heavy38212010.0%1.3
VK 30.02 (M)69477091957.89%1913.0
Black Prince711329322365.22%1778.2
Rheinmetall Skorpion G85216411100.0%470.5
Bishop5210299250.0%265.0
AMX 4041872891154.55%574.0
14TP42872431540.0%879.7
VK 30.02 (D)79577922065.0%1652.9
Marder II32022113852.63%508.8
T3 HMC2571262352.17%101.7
Type 57816749252955.17%2104.5
AT-12901231353.85%217.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43294312552.0%1030.0
T-448108173322254.5%1514.2
Pz.Kpfw. 35 (t)250801040.0%0.0
Patton the Tank9122439910.0%833.2
VK 30.01 (H)56574993345.45%1580.3
ST vz. 3944533711225.0%1428.3
Konštrukta T-34/10073035131100.0%411.3
FV224 Chopper713438703253.13%1676.3
BZ-79113111106613757.66%2117.8
Somua SAu 404117174250.0%139.5
IS777644415851.9%986.9
Strv m/38282162771.43%351.1
G.Pz. Mk. VI (e)21982433100.0%1276.4
T110E51025029176149.18%1949.9
LT vz. 383187206650.0%643.3
M7 Priest31831622835.71%243.0
IS-M810446369545.26%1081.2
FV227 Conceiver812697466544.62%1503.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55004453336.36%1167.4
Char Futur 49130110805100.0%1139.5
25TP KSUST II56785641844.44%2049.0
T-150668244749349.9%1101.2
T2 Medium Tank256111757.14%167.8
Tiger II812317412240.91%1251.4
SU-8554204023560.0%965.6
T404119104119.09%31.6
50TP Tyszkiewicza917218354544.44%1454.1
T56 GMC31051522548.0%168.5
TS-548572566250.0%393.7
T-34-85674154770051.0%1549.0
P.44 Pantera812167745756.14%1702.8
T1 Heavy58558671090.0%2389.7
Vz. 44-1711357992860.71%1532.4
Dicker Max6323351250.0%358.3
M-VI-Y918248673852.63%1830.5
Leichttraktor12478366.67%228.5
BZ-751021448377252.78%1568.8
FCM 36 Pak 4031971881346.15%345.5
Somua S3538799321100.0%4813.7
Pvlvv fm/42253135742.86%70.6
KV-85649637717047.06%718.5
M4A1 Revalorisé811235052245.45%1299.4
ARL 4467195241233.33%1055.9
T29712337204131.71%1416.2
SDP 44 Burza61105732862.5%2290.6
T-50-264595443951.28%1220.2
T-4631081482842.86%218.4
T-26251831741.18%4.7
Covenanter53692837.5%0.0
BT-2251811428.57%0.0
AMX 383180407650.0%487.7
SU-76M41121342536.0%41.5
Somua SM814484961136.36%1533.2
Sav m/434461206944.44%1238.4
Emil I815448195846.55%1761.3
Churchill I52572621428.57%241.9
P26/4043093231442.86%661.7
Type T-3455634811553.33%1560.9
Churchill VII610617891353.85%2322.0
Semovente M4151020776771.43%2940.1
Cruiser Mk. III3601142035.0%14.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D2224484250.0%1198.9
KV-2656150250.0%113.8
Vickers Mk. E Type B24673922.22%0.0
Convert. Medium Tank T331384109210.0%7586.0
Indien-Panzer8879585540.0%819.8
KR-111280896412347.97%2054.7
M8A141942234257.14%423.4
T-549145360918643.01%1358.6
M-III-Y814809065556.36%1836.4
Kranvagn1022328251942.11%1631.9
Renault Otsu11502751100.0%693.5
Panzerjäger I2237209540.0%797.9
Super Hellcat762621520.0%612.8
Pz.Kpfw. I225141333.33%0.0
T-10989334210.0%547.5
M4468357342070.0%1444.0
SMV CC-67814448054447.73%1672.5
T-127350961031755.84%2155.8
KV-377303728145.68%806.6
A-205891517040.0%34.6
Universal Carrier 2-pdr21421732100.0%659.0
Ikv 723140148666.67%397.4
M10 Wolverine5706565666.67%1906.2
Type 4 Ju-To71034644850.0%1112.8
Strv m/40L34152481040.0%1350.3
M15/423454560366.67%1644.3
M3 Lee4111207666.67%357.3
M36 Jackson669732730.0%992.9
7TP212912920.0%258.3
Pz.Kpfw. 38 (t)3271782100.0%261.0
Type 3 Ju-Nu69536421060.0%1354.7
P.43 bis67145285837.93%1171.0
D23242572100.0%261.0
P.4357476281361.54%2439.1
Tiger (P)712818436050.0%1860.9
AMX M4 mle. 45710857752060.0%1509.1
VK 100.01 (P)8927794862.5%995.1
T-452471321100.0%261.0
Semovente M43 Bassotto610317391266.67%1965.5
AMX 65 t81055750366.67%1220.6
T67554119425.0%0.0
AMX M4 1949 Liberte0913975366.67%1072.7
StuG III Ausf. G570637920.0%1665.4
Pz.Kpfw. II Ausf. G3419432450.0%2147.6
D1242122666.67%233.3
Wespe31711771758.82%587.3
T1 HMC2129188580.0%772.0
AMX 12 t6164686310.0%6234.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer408610.0%0.0
T-2841072714652.17%170.4
Cruiser Mk. IV41301733357.58%301.3
SMV CC-56713779031560.0%1926.1
M6611678204757.45%2195.5
VK 30.01 (P)612519281668.75%2630.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved