eu Hráč Vulder


WN8
1987
Recent WN8
1849
(525 Bitev)
Winrate
51.41%
Recent WR
48.19%
(525 Bitev)
Bitev
6584
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 6584 0 0 89 525
Průměrný Tier 8.67 0.0 0.0 8.06 9.07
Winrate 51.41% 0.0% 0.0% 43.82% 48.19%
Tanků odhaleno 1.1 0.0 0.0 0.88 0.98
Udělené poškození 1912.39 0 0.0 1862.91 2022.27
Obrana základny 0.5 0 0.0 0.04 0.6
Průměrně zkušeností 872.62 0 0.0 939.0 897.0
WN8 1987 0 0 (+1) 2253 (+3) 1849 (-15)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 681019835)
Načteno za 0.2s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 18:21:47 - 17.10.2026 4:16:40)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Vulder.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Vulder][img]https://lab-vole.cz/Signature/Vulder.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
19% (87 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1918
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2040
(6567 Bitev)
WN8 Tier VI
2972
(544 Bitev)
WN8 Tier VII
2573
(62 Bitev)
WN8 Tier VIII
2160
(2635 Bitev)
WN8 Tier IX
1826
(1641 Bitev)
WN8 Tier X
1805
(1064 Bitev)

Tanky (102)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad879136510.0%557.1
T80311270393718448.91%1818.8
Object 168 German8275166310.0%2614.8
STA-1815038034348.84%2148.5
Object 703 Version II81161741757.14%1188.9
Jagdtiger Prototype818399142147.62%1923.0
Prototipo 68206695745549.45%2254.2
Schwarzpanzer 5887406951050.0%800.3
VK 36.01 (H)613221033850.0%2710.6
Type 63817709658453.57%2129.9
T328167853010.0%1434.8
Pz.Kpfw. Neu1123978193935.9%1342.0
Indien-Panzer815298292347.83%2378.6
SU-130PM816067758445.24%1677.4
Löwe8175098018253.85%2321.8
DZT-1599246710951662.5%2510.1
AMBT818219901100.0%2277.3
Vercingétorix9182485510456.73%1893.7
Versuchspanzer 57921338892850.0%1867.2
Jagdpanzer E 90916286653141.94%1155.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8177993314654.11%2379.4
Mars8178094314358.04%2244.2
Schwertwal1022148127146.48%1496.4
Kampfpanzer 671020088347751.95%1630.0
Object 430917227915448.15%1502.5
Chieftain Mk. 610104711151100.0%721.6
BZ-72-11022888792254.55%1778.2
DBV-1521024117104452.27%1769.8
Centurion Action X1026006921330.77%1643.8
Centurion Mk. I810116432948.28%1186.3
SU-100I52843871100.0%446.6
AE Phase I9201793111357.52%1936.9
Type 68921099004156.1%2124.4
Coccodrillo1023948819351.61%1748.7
Tiger I716609795451.85%2555.5
Object 432U11238587812950.39%1793.8
Cromwell B628912810.0%212.5
Rhm.-Borsig Waffenträger811056071643.75%907.6
BZT-7010268891811553.04%1782.3
E 1001019899981478.57%1647.5
Object 430U1025417869943.43%2004.5
T110E510280398610652.83%2174.1
Leopard 110233975113847.1%1792.7
Projet Louis911848796358.73%1862.3
Škoda T 56818158605850.0%1764.3
Patton the Tank913546791346.15%1237.0
LT-43288868541080.0%1931.3
E 77918328535650.0%1535.5
Miel818218645050.0%1977.7
Kampfpanzer 07 RH811518354160.98%1637.1
Gryphon10245982719647.96%1728.8
122 TM815658029745.36%1761.5
Char Futur 49189973411941.18%1619.7
Tiger II816038632250.0%2008.6
Taschenratte11245997211050.91%1450.7
Object 752921498692846.43%1821.8
Vickers MBT Mk. 3102674872742.86%2324.0
CC-46 Pancernik91292769955.56%1045.5
VCS 6x6 TS 9091321877475.0%1762.9
AAT608186894618957.14%2502.2
Felice9173156710.0%1738.7
XM69 Hacker1122097749140.66%1442.3
Type 5 Ka-Ri817317521735.29%1632.2
Object 777 Version II98439301100.0%657.1
E 65 Zwilling8198210357057.14%2059.8
SFAC 10581476617333.33%1068.8
E 75934121006540.0%3257.0
T4281373741250.0%1678.4
IS-7101633755450.0%1344.3
AMX 13 7571415953666.67%2884.1
STB-11021728486457.81%1913.4
Centurion Mk. 7/19203989220053.0%2254.3
Churchill VII6132693310456.73%2909.9
Char Murat921828181241.67%1964.7
Lorraine 120 Alby815578211758.82%1362.5
Turtle Mk. I814639293154.84%1625.7
Pz.Kpfw. 55816709044247.62%1419.5
Leichter Kpz. 70 (K)811216152030.0%1478.0
KR-11124558866844.12%1531.5
UDES 03 Alt 39189381917748.59%1747.0
Fantôme9178076210348.54%1667.9
Predatore92263847650.0%1848.9
FV225 Collector9253080310.0%1498.6
CS-4471174869250.0%2135.5
Rambo916758773764.86%1638.4
Kpz. Erich Konzept I9197181713551.11%1757.8
Churchill St. Gloriana61286947850.0%1892.5
Type 59814518061838.89%1905.8
XM5787799691100.0%684.2
T-3459166831656.25%3133.3
Leopard Prototyp A9197877813045.38%1874.7
VK 100.01 (P)813758921154.55%1746.1
Tiger-Maus920177949040.0%1759.3
M-VII-Y92290817450.0%1881.2
Vz. 68 Squall87107731070.0%1385.5
Progetto M35 mod. 468180093767955.23%2372.4
Char Mle. 759507674560.0%625.1
AMX 12 t698182231657.28%3326.9
Type 61923378221050.0%2584.0
Type 64679572110752.34%2110.8
TBT9242010061163.64%2152.8
Vz. 58 Medvěd921268173447.06%1701.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved