eu Hráč Vulcan_Raven_1984


WN8
1340
Recent WN8
1619
(615 Bitev)
Winrate
48.44%
Recent WR
50.08%
(615 Bitev)
Bitev
22824
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 22824 25 83 272 615
Průměrný Tier 8.15 8.0 8.2 8.83 9.12
Winrate 48.44% 68.0% 59.04% 51.84% 50.08%
Tanků odhaleno 0.73 0.16 0.27 0.4 0.44
Udělené poškození 1371.96 1959 1897.95 1823.51 1940.87
Obrana základny 0.41 0 0.48 0.21 0.26
Průměrně zkušeností 662.61 954 890.0 834.0 808.0
WN8 1340 1995 (+1) 2030 (+3) 1658 (+4) 1619 (+9)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 45 142 0 26
Průměrný Tier 10 8 6 8.11
Winrate 40.0% 54.93% 0.0% 42.31%
Tanků odhaleno 0.76 0.85 0.0 0.62
Udělené poškození 1553 1409 0 2029.0
Obrana základny 1.82 2.91 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 666 776 0 713.0
Průměrně střel 5.53 6.95 0.0 8.04
(WG Player ID: 530894094)
Načteno za 0.8s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 5:30:33 - 15.10.2026 12:20:45)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
SFAC 10581959172568.0%1995.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Vulcan_Raven_1984.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Vulcan_Raven_1984][img]https://lab-vole.cz/Signature/Vulcan_Raven_1984.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
25% (90 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1479
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1356
(20533 Bitev)
WN8 Tier VI
999
(2597 Bitev)
WN8 Tier VII
1018
(1532 Bitev)
WN8 Tier VIII
1438
(5768 Bitev)
WN8 Tier IX
1435
(3623 Bitev)
WN8 Tier X
1445
(6267 Bitev)

Tanky (258)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T25 AT711306796251.61%1522.3
Caernarvon810747626747.76%1126.7
53TP Markowskiego89425983036.67%787.9
P.43 ter75414831346.15%596.7
Ikv 65 Alt II67605283256.25%1257.4
FCM 362113274366.67%497.9
Object 2579146181912250.82%1394.1
T-505681943842.11%30.5
AS-XX 40 t1120488003551.43%1542.6
Bat.-Châtillon 12 t874366310046.0%1253.0
Vickers Medium Mk. III3551194445.45%41.7
Jagdpanzer E 10010216771214351.05%1550.6
VK 30.02 (M)69387161947.37%1753.8
SFAC 1058164480114953.69%1593.8
Jagdtiger917298354858.33%1549.4
Ares 85919149316752.24%1958.8
PTZ-7811264071822650.0%1528.8
Valentine AT45483461656.25%1611.0
MS-112260425.0%0.0
BZ-58711908593167.74%1779.1
XM578191791041055.85%2013.4
Prototipo 6816858448550.59%1623.6
AT 254934443852.63%1102.1
Excelsior52852713141.94%300.1
VK 36.01 (H)68007061471.43%1430.3
T110E410224982510258.82%1654.0
LT vz. 383182244650.0%561.9
P.43 bis65444831838.89%813.1
IS-3878342263544.88%683.4
T-602309367580.0%1583.2
Strv 7467545572646.15%1350.7
T328110173930746.58%1084.1
Jagdpanther7951533633.33%1169.8
Ferdinand8464380425.0%155.9
WZ-113G FT10214260810143.56%1314.4
TKS z n.k.m. 20 mm225536010.0%1569.8
T1 Cunningham18296520.0%238.6
Chi-To SP712707885944.07%1542.5
Ho-Ri 2810846577843.59%1107.1
Indien-Panzer811176844443.18%1319.9
Prototipo Standard B9144272617350.29%1203.1
M4A3E8 Sherman63893538340.96%479.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2861288930.0%9.1
BZ-58-2919518642045.0%1793.5
45TP Habicha712409821888.89%1918.7
FV227 Conceiver815209552356.52%1844.6
T67540929117644.32%741.3
M14/4126692425.0%0.0
UDES 15/1610194678028749.83%1598.1
M15/4232422381250.0%608.2
AMX 50 100817267985860.34%2042.4
IS-710189979426548.68%1484.7
Object 703 Version II8160595421551.63%1906.2
Bat.-Châtillon 25 t10205671330442.76%1556.8
SU-10187014945435.19%477.7
Matilda423622013246.21%480.3
Jagdpanzer IV66875441060.0%1351.8
SDP 57 Gowika711036741838.89%1400.2
Strv 103B10194667512844.53%1231.2
T-43710537353852.63%1830.8
Super Conqueror10164470010441.35%1100.0
SDP 58 Kilana812797178648.84%1252.5
M2 Light20107333.33%0.0
Pz.Kpfw. S35 739 (f)364985312263.93%2111.3
T-703390310742.86%1367.5
Bat.-Châtillon 25 t AP913026256238.71%1117.3
Object 2611011406369046.67%864.5
BZ-7911259087716541.82%1594.7
KV-1530825932342.41%410.3
G.W. Panther78326488053.75%949.4
K-91-PT914227681450.0%1193.0
S35 CA553719020.0%826.8
KV-1S628732713744.53%279.4
T2 Medium Tank21802937100.0%1037.2
BZ-68919869657753.25%2018.5
TNH 105/100088385452133.33%669.8
Bat.-Châtillon Bourrasque8156081575549.93%1903.8
M2 Medium Tank3911681855.56%217.6
FV230 Canopener10206281011947.06%1416.9
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)24527221258.33%1514.8
Hummel65734523240.63%677.8
Concept 1B9214294724152.7%1854.9
UDES 038120462810044.0%1174.8
Vickers Medium Mk. I1493560.0%164.6
Object 27710172575722045.91%1259.3
Progetto M35 mod. 468130572421043.81%1464.1
Panhard AMD 178B6324329540.0%616.1
60TP Lewandowskiego10224981034147.8%1729.9
Ares 75815328974654.35%1863.5
DBV-15210218959123949.37%1389.1
SU-15276544544537.78%612.0
Centurion Action X10183368817643.75%1330.5
Centurion Mk. I811968106160.66%1554.4
AMX AC mle. 48812035682653.85%1177.3
AE Phase I916498093246.88%1573.1
Tetrarch27097520.0%73.5
TVP VTU Koncept83564601145.45%246.5
T959151472412242.62%1104.2
Škoda T 2566364916845.59%1022.3
Tiger I7971616540.0%926.5
Strv 103-09154565713444.03%1229.6
M48A5 Patton1017327608646.51%1222.7
SU-100676053821452.8%1308.3
Object 14010178172227546.55%1353.3
Vz. 63P1120668503743.24%1218.8
Škoda T 2455244852958.62%1505.5
BZ-166815609293056.67%2095.9
Controcarro 3 Minotauro10193775518245.6%1349.6
Black Prince727715810.0%71.1
Rheinmetall Skorpion G8126068210548.57%1267.2
AMX 4041632942254.55%509.0
VK 30.02 (D)79967964060.0%1567.5
T110E51022439085558.18%1751.7
Valentine II42473694042.5%692.8
T3 HMC2329840.0%0.0
BZ-751020077949840.82%1387.8
T-44811277436457.81%1501.6
Bretagne Panther6562428633.33%677.7
Škoda T 568186394312853.91%1937.8
UDES 16914957679955.56%1354.0
Object 268 Version 410192578040052.25%1397.1
ST vz. 3943643371250.0%1061.1
Konštrukta T-34/10078507183063.33%1379.6
TVP T 50/5110167062834939.54%1159.4
FV224 Chopper712988423946.15%1589.9
T-2841451708850.0%273.5
Type 95 Ji-Ro66995452263.64%1218.2
M24E2 Super Chaffee63093854252.38%699.6
Object 705A1018828146653.03%1338.6
Object 274a875622430.0%525.8
AT 867226024748.94%1269.6
Škoda T 509135071714351.75%1183.5
T28 Prototype814537193253.13%1518.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C3281291428.57%0.0
Vz. 5510206980145650.22%1656.3
T57 Heavy10228679418544.32%1728.1
T-54 first prototype894062411943.7%1013.3
StuG III Ausf. B46024272962.07%1612.3
Object 705916618494746.81%1473.3
T30915366667047.14%1165.3
Vickers Medium Mk. II234961346.15%56.2
Leopard 110185766824447.54%1442.3
Renault FT1553411100.0%309.0
ShPTK-TVP 1008145978512850.78%1570.7
Char Futur 49171776928748.43%1506.9
NC 70 Błyskawica1018076885742.11%1153.2
SMV CC-5674395019050.0%412.3
Centurion Mk. 5/1 RAAC810588832466.67%1649.6
AMX 50 Foch B1018485541844.44%1125.6
Conqueror9146177416045.63%1215.7
Tiger II810126412937.93%877.6
M3 Light313423610.0%363.0
SU-8554433595149.02%864.8
T110E310199081435357.22%1493.3
Valentine3337290425.0%1021.5
Object 7529205694517554.29%1901.6
50TP Tyszkiewicza9165086510255.88%1543.8
T56 GMC377141250.0%77.5
Ikv 1035155186616.67%82.4
TS-5489696653432.35%772.2
T-34-85644934114743.54%647.5
P.44 Pantera895855320035.0%935.0
Saryuda918586411668.75%1736.4
T1 Heavy574059214059.29%1600.0
Vz. 44-17632641850.0%639.0
Dicker Max68335687549.33%1451.8
Leichttraktor1127257540.0%419.4
WZ-111-1G FT812726251241.67%1227.7
Ares 90 C1117647073740.54%1065.2
Semovente M43 Bassotto64744307844.87%579.8
Ho-Ri 310207270919046.84%1334.0
AMX 50 B10225961414939.6%1696.5
Heavy Tank No. VI645331210.0%413.6
XM69 Hacker1124438527245.83%1720.6
T69812606784839.58%1398.5
KV-85640528321241.04%433.8
Object 777 Version II918449673661.11%1686.6
T29782465013149.62%916.7
Cobra915707897553.33%1395.2
Type 3 Ho-Ni III57275611758.82%1728.7
SDP 40 Zadymka5455314742.86%707.4
T-463631655846.55%66.6
T-262281561560.0%169.1
AMX ELC bis537746321960.27%1364.7
SU-100M1792365316750.9%1273.7
Ares 901020388195851.72%1592.7
Fiat 3000122915420.0%1010.7
AMX 38340202757.14%156.1
SU-76M44263602070.0%1246.7
Somua SM851348910.0%191.8
Sav m/4342442303444.12%461.9
AMX 13 7576746504252.38%1441.6
Ho-Ri 1917467908052.5%1454.3
Churchill I5126180825.0%1.8
P26/4042762181833.33%473.2
Centurion Mk. 7/1915887898250.0%1599.0
Churchill VII68687043958.97%1746.2
M103916879515160.78%1771.3
Cromwell68357092347.83%1979.6
Semovente M4152752403834.21%327.7
KV-1SA52653822030.0%229.6
Turtle Mk. I812397535641.07%1172.3
Pz.Kpfw. 55814138242347.83%1081.2
Ikv 90 Typ B78976543958.97%1344.6
AMX 50 1209992371250.0%671.4
T-34-85M611337935650.0%1892.5
KR-111244791212544.8%1545.9
Leopard Prototyp A9183971018744.92%1655.4
M8A143673033357.58%956.5
T-5499676912152.38%827.1
AMX 67 Imbattable1121148634953.06%1412.9
T-50-262913996253.23%706.2
Super Hellcat74703795637.5%369.5
Grille54143343633.33%601.9
Pz.Kpfw. I2751701060.0%262.7
T-109141173816144.72%1278.2
Fantôme91067666757.14%928.8
SMV CC-6789166376241.94%788.2
Ikv 7231621802352.17%357.9
M10 Wolverine5383398366.67%820.8
T28813968288357.83%1543.2
GSOR 10088154238610.0%1318.4
M4A1 Sherman51703232650.0%249.2
Rheinmetall Skorpion8143169325247.22%1436.0
M3 Lee4160135837.5%291.3
AMX 13 9099657169148.35%1397.2
Type 3 Chi-Nu Kai59415940.0%0.0
Comet78498092867.86%1454.7
T-34531326515745.86%715.9
TNH T Vz. 51915228079450.0%1333.8
AMX 13 10510110769012053.33%1254.6
P.435396441771.43%1061.5
WZ-131G FT6182112552100.0%4356.8
Carro da Combattimento 45 t1023148543455.88%1733.2
E 65 Zwilling817869448653.49%1662.1
Progetto M40 mod. 6510185771727348.72%1477.7
T-45214710010.0%421.9
Cavalier5210327850.0%307.4
ELC EVEN 9085385612832.14%819.0
M22 Locust3841592441.67%76.8
M18 Hellcat61291791618.75%0.0
Controcarro 1 Mk. 2916788388550.59%1525.9
SU-130PM8162776658550.6%1719.3
Object 283934024010.0%27.3
WZ-111G FT916647264247.62%1221.1
IS757837034143.99%583.2
Object 2639140967322643.36%1062.4
SDP 44 Burza69808354100.0%1571.9
Nashorn6443478250.0%672.3
T-150656938973648.64%838.8
AMX 12 t64185113455.88%1121.7
A25 Harry Hopkins I4367568875.0%1018.4
UDES 14 Alt 5812397256050.0%1478.3
AMX 50 Foch918586884843.75%1525.9
SDP 60 Gonkiewicza9156374512341.46%1255.9
E 25782251214548.28%1060.5
M66105565030355.45%1764.3
M36 Jackson610005982944.83%1884.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved