eu Hráč Vladik699


WN8
2035
Recent WN8
2351
(570 Bitev)
Winrate
53.35%
Recent WR
55.09%
(570 Bitev)
Bitev
30392
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 30392 3 3 330 570
Průměrný Tier 8.36 10.0 10.0 9.34 9.42
Winrate 53.35% 100.0% 100.0% 54.24% 55.09%
Tanků odhaleno 1.3 0.33 0.33 1.98 1.73
Udělené poškození 1802.63 2920 2921.0 1984.75 2270.71
Obrana základny 0.41 0 0.0 0.05 0.42
Průměrně zkušeností 693.62 747 747.0 857.0 898.0
WN8 2035 2266 3827 2103 (+1) 2351 (+7)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 65 0 0 65
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 61.54% 0.0% 0.0% 61.54%
Tanků odhaleno 0.83 0.0 0.0 0.83
Udělené poškození 2321 0 0 2321.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1006 0 0 1006.0
Průměrně střel 8.85 0.0 0.0 8.85
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1097 83 0 270
Průměrný Tier 10 8 6 9.85
Winrate 55.33% 54.22% 0.0% 60.0%
Tanků odhaleno 0.76 0.88 0.0 0.79
Udělené poškození 2072 1332 0 2426.0
Obrana základny 4.71 2.84 0.0 1.05
Průměrně zkušeností 835 712 0 955.0
Průměrně střel 8.13 8.54 0.0 8.82
(WG Player ID: 595410173)
Načteno za 0.63s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 1:44:39 - 16.10.2026 1:39:58)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Bat.-Châtillon 25 t10202222100.0%1430.0
Object 27710471811100.0%3940.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Vladik699.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Vladik699][img]https://lab-vole.cz/Signature/Vladik699.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
30% (135 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2193
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2046
(26999 Bitev)
WN8 Tier VI
932
(2484 Bitev)
WN8 Tier VII
996
(1857 Bitev)
WN8 Tier VIII
1754
(5451 Bitev)
WN8 Tier IX
2088
(4302 Bitev)
WN8 Tier X
2518
(12794 Bitev)

Tanky (264)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6853156419347.67%795.4
FCM 36251136850.0%89.7
Excalibur6763434933.33%918.8
BT-74611523259.38%191.6
53TP Markowskiego8122564211751.28%1475.9
Ikv 65 Alt II69776882254.55%2176.9
Object 2579256110534252.38%2699.8
T-50513119521944.29%212.7
AS-XX 40 t11299310574763.83%2865.5
Bat.-Châtillon 12 t859940340744.72%974.6
STA-188916092343.48%967.0
Object 703 Version II81877100018455.98%2206.1
T54E19360412658669.77%4019.5
BDR G1 B5294324728.57%285.7
M6010325098419057.37%3105.7
StuG IV51821611353.85%316.7
O-I68806591861.11%1585.0
Valentine AT4128160560.0%274.8
MS-1190182944.44%294.1
UDES 15/1610265989156656.89%2529.3
AT 258827321070.0%2604.7
Excelsior540337962552.8%728.0
M40/M43894351811952.1%888.9
ARL 4467685683441.18%1179.7
Object 26810246367824955.82%1938.5
12110291893211163.06%3062.1
IS-3815009216360.32%1828.1
T309235510521100.0%1762.8
AMX 13 F3 AM645231611547.83%547.6
T-34-178956655147.06%1244.4
T328203810944757.45%2900.0
M3 Stuart3891432544.0%125.1
TKS z n.k.m. 20 mm22803381457.14%1550.0
T1 Cunningham127102450.0%75.8
SU-54791421100.0%261.0
Indien-Panzer811616943145.16%1287.6
T376278224250.0%520.5
Object 907103514109370062.57%3399.7
S-5175172501822.22%317.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31281902454.17%285.8
leKpz M 41 90 mm GF88137338656.98%1530.4
Ashbringer1027891090366.67%2360.9
T67554338913451.49%1225.2
AMX 30 B10319599019552.82%3204.0
AMX 50 1008218786730957.61%2928.2
IS-710342899825764.2%3604.7
Bat.-Châtillon 25 t102116643195352.07%1870.1
SU-85B41411487234.72%88.4
Strv fm/2117092633.33%117.7
SU-10186634719551.58%594.2
CS-631033629876061.67%3585.9
Strv 103B10296488239658.59%2450.2
T-43765946810645.28%945.5
M3741601611225.0%311.5
Super Conqueror10334299556859.33%3166.6
T71 CMCD75786063548.57%1178.8
SU-18203610.0%0.0
ST-II1030069197953.16%2565.1
Pz.Kpfw. S35 739 (f)37718877471.62%2667.7
MKA21602101338.46%398.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9114246930445.39%1068.6
SU-26355991643.75%54.5
T71 DA76264886651.52%1226.6
Leo76804767259.72%1015.7
Super Hellcat79215263638.89%1309.6
Pz.Kpfw. II2291171030.0%1.1
KV-1541232911455.26%806.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C31812845862.07%983.5
M48A5 Patton1075416610.0%243.1
M4466014733847.37%836.8
Chrysler K GF817669748063.75%2381.5
T-54 ltwt.980946036847.01%1120.8
T-100 LT10107251550744.77%1195.8
Type 5 Chi-Ri7172312988100.0%3823.7
M5 Stuart41001632626.92%15.5
MTLS-1G143253378875.0%1198.6
Object 26010365110787360.27%3291.1
Emil I8132773811544.35%1352.7
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)2343441742.86%898.1
Kolohousenka1315228250.0%1537.7
UDES 03816616697552.0%1941.5
XM551 Sheridan1025347621662.5%3196.9
Vickers Medium Mk. I101061100.0%261.0
Object 27710307695614956.38%2695.6
Object 4309232010368859.09%2368.8
Renault FT 75 BS232132250.0%87.2
M4151852952100.0%271.2
Progetto M35 mod. 4682189102150758.38%2985.6
Panhard AMD 178B63252817945.57%729.3
60TP Lewandowskiego10297992391356.41%2524.7
SU-2-12253373591643.75%551.2
Lago43192762751.85%1032.8
SU-152758033115950.94%647.5
AMX 50 Foch B10363110904362.79%3193.6
CS-538801638850.0%888.6
Strv 7465594045145.1%882.8
Cromwell61009803540.0%2005.8
AE Phase I9231091631454.14%2353.6
Emil II9199193511857.63%2028.3
Tetrarch2107127540.0%274.0
LT vz. 352119138633.33%301.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31271411942.11%185.6
Škoda T 256102366010155.45%2316.0
Strv 103-09214169115651.28%1977.6
FV4005 Stage II10208768430057.33%1728.0
VK 72.01 (K)103627103519659.18%2726.8
SU-100641127228247.52%526.2
Object 14010280089414961.07%2583.0
Rhm.-Borsig Waffenträger8199788311955.46%2261.6
IS-2-II8114052425652.73%1335.8
VK 30.02 (M)67725882450.0%1355.2
Black Prince78916597241.67%1061.2
Panhard EBR 10510119268065153.15%1469.7
AMX 404721687651.32%118.6
Pz.Sfl. IC426916110.0%498.3
Object 430U10298990846763.38%2885.8
T110E5103678109022064.55%3695.9
Leopard 110291577017348.55%2446.7
T3 HMC2791331100.0%343.6
AT-1250981060.0%160.2
BZ-7510337310215664.29%2921.3
T-44813268089252.17%1822.3
Caernarvon815169024551.11%1778.8
BT-7 artillery34243996250.0%1853.1
UDES 169164777313147.33%1443.9
Ikv 10359316061050.0%2720.0
Patton the Tank926177172560.0%3405.9
Konštrukta T-34/10079475912240.91%1313.8
TVP T 50/5110333898913463.43%3345.1
A-2059215415644.87%86.2
T-2841611854852.08%340.2
AMX M4 mle. 5410311486563957.12%2671.3
ISU-1528107249718659.14%1074.2
Stinger10446310966758.21%3677.2
IS712027792850.0%1662.7
Škoda T 509278511173568.57%3088.9
T-2931671964440.91%356.6
VK 30.02 (D)712078012846.43%2021.5
M5A1 Stuart41428210.0%207.3
G.Pz. Mk. VI (e)20310.0%0.0
LT vz. 383711222733.33%5.9
M7 Priest32392511181.82%720.5
MT-25625428621853.21%654.5
Renault FT14069161100.0%3451.1
Char Futur 49228887127557.09%2398.8
Centurion Mk. 5/1 RAAC8152410043063.33%2409.0
Maus10296590021056.67%2649.2
T-150647632010849.07%646.0
Conqueror9213910018762.07%2150.5
M53/M5599175288640.7%690.9
Pz.Kpfw. II Luchs402651100.0%261.0
M3 Light320825110.0%658.4
Valiant56723981100.0%1600.3
SU-85519218522045.45%227.1
Object 7049188469411253.57%1575.8
Strv m/38284113944.44%137.0
50TP Tyszkiewicza9166177310846.3%1371.0
T-54922419265360.38%2571.3
T-34-85636831516247.53%544.8
T-34-2812327841050.0%1617.7
Panhard EBR 9099208004353.49%1447.0
Leichttraktor178203475.0%379.4
Pvlvv fm/42250120450.0%144.6
T28 Concept709410.0%0.0
AMX 50 B103799100985460.89%3744.8
Panzerjäger I25695742.86%15.6
Lorraine 40 t818139013554.29%2492.0
Object 252U819159532360.87%2569.1
Object 777 Version II920527781877.78%1847.1
T297201710794755.32%3053.1
Cobra9257890935156.13%2650.8
T-46338932347.83%76.3
T-26286172450.0%261.8
AMX ELC bis525223920749.76%732.6
SU-100M1756634216443.9%565.0
Lorraine 155 mle. 5187483847548.0%669.5
T-1038151774730745.28%1696.5
BT-22501271838.89%0.8
AMX 383621523135.48%3.3
SU-76M41231412152.38%186.6
T-11632612232937.93%978.9
Somua SM81684860955.56%1714.1
Sav m/43401831100.0%261.0
AMX 13 75748134419944.22%835.5
11310321090612358.54%3111.2
STB-1103654105121857.8%3595.7
AMX 50 Foch (155)1018865355642.86%1132.8
Type T-3453562361442.86%765.6
AMX 30 1er prototype9259610066759.7%3149.2
LTG748133629042.07%795.6
Semovente M4153482971233.33%468.9
AMR 352134118520.0%382.4
KV-1SA57247122846.43%1352.7
KV-2662937864450.47%986.7
T 55A93041105132059.38%3686.8
Ikv 90 Typ B710256804751.06%1730.9
AMX 50 120925729126353.97%2923.4
Vz. 60S Dravec1043281014862.5%2906.2
UDES 03 Alt 3924309321353.85%2547.0
Concept 1B9314711716665.15%3059.5
Mäuschen917759643672.22%1833.5
Kranvagn10268181148553.4%2296.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J4841112615.38%0.0
T-50-266536454156.1%1954.2
Object 279 early10330811525068.0%2636.4
Bat.-Châtillon 155 55983252520249.01%663.3
AMX M4 mle. 519236610458560.0%2371.8
M10 RBFM563248635552.11%1339.2
T-10919737933548.57%1755.9
Kpz. Erich Konzept I921759226764.18%2390.8
IS-3-II9173668422551.56%1655.2
SMV CC-678946629650.0%867.3
M2 Light2146276425.0%403.5
KV-3775437010344.66%771.7
Loyd Gun Carriage264108966.67%399.9
FV4201 Chieftain Proto92425995450.0%2086.9
Ikv 723175145425.0%278.0
Strv m/40L31481821668.75%541.4
Achilles652639610.0%780.8
M15/42397131560.0%184.7
T-44-1008217210327054.29%3171.4
AMX 13 909147676710550.48%2372.9
T49912576927745.45%1735.7
CS-44710147403259.38%1550.6
T6 Medium4207253728.57%223.7
Charioteer815958174557.78%2037.8
Comet7102145910.0%1721.9
T-34521521916142.24%344.2
P.43 bis6482617771.43%867.1
FV226 Contradictious819469603250.0%2024.8
Tiger (P)712848161361.54%1738.4
Carro da Combattimento 45 t1025227201747.06%1698.3
CS-52 LIS8183690247354.76%2435.8
UDES 14 Alt 587123413638.89%611.3
AMX M4 mle. 45712257154050.0%1602.8
Leopard Prototyp A921486126250.0%1930.7
SU-14-28260050410.0%2322.8
VK 100.01 (P)81236703825.0%1173.9
Type 5867326612965.52%1525.1
Universal Carrier 2-pdr202110.0%0.0
ELC EVEN 90887573649151.93%1795.1
Semovente M43 Bassotto67684801250.0%1101.1
M18 Hellcat654833815849.37%833.3
AMX 65 t810506724639.13%1014.3
Tortoise9327112713666.67%3192.6
Lorraine 155 mle. 50758833419244.79%597.7
Object 283910436391060.0%1102.2
A-4364733344344.19%736.5
T-62A10192364655952.42%1664.3
AMX M4 1949 Liberte012778506855.88%1596.5
Object 432U11329611566467.19%2924.2
CS-59923409062846.43%2567.7
Nashorn678219530.0%1011.9
Renault Otsu11482341154.55%611.0
T1 HMC215010010.0%664.1
AMX 12 t641033426752.43%1113.2
LTTB848536152444.66%709.2
Chi-Ni2121782100.0%261.0
IS-2M71523697977.78%2109.5
SMV CC-56710808101861.11%1756.9
B.U.G.I.611408051163.64%2251.8
SU-130PM820189167353.42%2233.5
A25 Harry Hopkins I4371467742.86%812.7
Bat.-Châtillon 155 5810100055613347.37%753.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved