WN8
2550
Recent WN8
3245
(570 Bitev)
Winrate
57.46%
Recent WR
61.93%
(570 Bitev)
Bitev
31964
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 31964 0 83 239 570
Průměrný Tier 7.75 0.0 8.73 9.2 9.49
Winrate 57.46% 0.0% 61.45% 59.41% 61.93%
Tanků odhaleno 1.72 0.0 2.11 1.64 1.54
Udělené poškození 1733.64 0 2480.52 2940.97 3155.32
Obrana základny 0.59 0 0.02 0.02 0.12
Průměrně zkušeností 772.47 0 1132.0 1132.0 1177.0
WN8 2550 0 3102 (+2) 3201 (+7) 3245 (+18)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 25 2 0 27
Průměrný Tier 10 8 6 9.85
Winrate 48.0% 0.0% 0.0% 44.44%
Tanků odhaleno 0.28 0.0 0.0 0.26
Udělené poškození 1630 0 0 1509.0
Obrana základny 0.48 0.0 0.0 0.44
Průměrně zkušeností 631 13 0 585.0
Průměrně střel 8.8 2.5 0.0 8.33
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 65 1 26 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.85
Winrate 43.08% 0.0% 76.92% 0.0%
Tanků odhaleno 1.58 0.0 0.85 0.0
Udělené poškození 2000 0 549 0.0
Obrana základny 4.68 0.0 1.65 0.0
Průměrně zkušeností 745 35 420 0.0
Průměrně střel 7.98 0.0 5.31 0.0
(WG Player ID: 601406085)
Načteno za 0.51s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 11:01:25 - 17.10.2026 2:36:30)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Virusn9.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Virusn9][img]https://lab-vole.cz/Signature/Virusn9.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 32428 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
36% (200 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2897
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2497
(27988 Bitev)
WN8 Tier VI
1905
(4109 Bitev)
WN8 Tier VII
2173
(2795 Bitev)
WN8 Tier VIII
2635
(6935 Bitev)
WN8 Tier IX
2676
(7862 Bitev)
WN8 Tier X
2602
(5984 Bitev)

Tanky (347)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68101176423054.35%2383.0
Caernarvon82216114716966.27%3506.7
Excalibur61169431425.0%1447.3
Object 703 Version II82322111713956.12%3140.6
Kampfpanzer 50 t926488163246.88%2812.5
BZ-587175710166470.31%3263.5
T110E410521815891100.0%6923.6
T-150686747410.0%1303.8
Jagdpanther782343014155.32%1160.7
T-5052305388460.71%814.7
FV304664833712648.41%1226.8
T3763343848062.5%901.8
S-51711367799663.54%1573.9
Löwe81037588450.0%1067.1
CS-63103039105217159.65%2960.4
T-43710055738065.0%2210.9
AMX 13 75771464411060.91%1854.6
50TP prototyp8187110382864.29%2612.9
Leo713508223852.63%2275.8
STB-110284083112561.6%3041.4
KV-1S67657551485.71%1768.5
Type 5 Chi-Ri7145510571877.78%3039.5
Pz.Sfl. IC45774561764.71%2183.0
L-60215820410.0%582.5
Hummel698440525046.0%1816.8
Kampfpanzer 6710290110027255.56%2426.5
AMX M4 mle. 5193247119012259.84%4203.3
T-703456461333.33%1918.6
Panhard AMD 178B65815696365.08%2154.4
Strv 7468146632552.0%1854.0
Vickers Medium Mk. III3305359837.5%1300.4
T9593222119111369.03%3624.1
Tiger I7123377310063.0%2032.1
SU-10066264026248.39%1025.0
40TP Habicha610708831172.73%2467.6
E 10010231676327057.41%2144.6
T-448120562426055.38%1736.5
Pz.Kpfw. II Ausf. D296336250.0%304.5
A-2051132394050.0%217.6
Strv m/40L3120131922.22%144.5
Tiger 1316186211952161.9%4294.7
AT 86875718560.0%1978.7
Škoda T 509213985815750.32%2576.2
Type 63819388374660.87%2241.8
Vickers Medium Mk. II2169281666.67%988.9
Crusader 5.5-in. SP77866156459.38%1136.7
Tiger II8146778922256.31%2074.4
Object 252U Defender8234611607856.41%3402.4
E 75 TS82353109140462.13%3635.0
T56 GMC33592846355.56%1431.0
Ikv 10354013123842.11%834.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C326940534756.77%1714.7
T2162653603458.82%671.4
T25 Pilot Number 18130965113053.08%1900.2
Pvlvv fm/4221141872100.0%468.2
M10 RBFM5213813051100.0%6197.3
T49999656758153.01%1524.8
Object 777 Version II9345113378166.67%4336.7
E 65 Zwilling82965140222865.35%3946.6
E 759144854126750.94%1414.8
FV225 Collector92688944540.0%1985.1
AMX ELC bis53784026454.69%1497.7
SU-100M1716408531643.75%2715.4
AMX 383122353580.0%408.8
LTP32003445100.0%1134.7
Sav m/4342923772055.0%794.7
T778229010506558.46%3446.1
M-V-Y103560112913063.85%3627.1
Semovente M4158945901957.89%2433.3
Škoda T 27816769911471.43%2512.2
T 55A918789155464.81%2043.9
Pz.Kpfw. 558274212563951.28%3434.6
Ikv 90 Typ B7430444450.0%426.3
KR-1114115124613759.85%3459.6
M-III-Y82361119212667.46%3745.4
Strv 81814829176453.13%2345.0
Ikv 723213240955.56%573.0
M4A1 Sherman56716504568.89%2427.5
Comet79447504250.0%1663.2
T-34532729810056.0%888.7
P.43 bis613468363154.84%4088.6
Birch Gun43192392653.85%1384.4
Pudel61025855757.14%2323.3
Tiger-Maus92807104511556.52%3261.8
Semovente M43 Bassotto615979552259.09%3247.0
T25/27108466120059.5%1913.6
Crusader64835123458.82%1726.0
T1 HMC2283267757.14%2080.5
Bat.-Châtillon 155 559133048433850.89%1428.3
T-2841983231560.0%572.2
IS-2 shielded71449577366.67%1982.1
VK 30.01 (P)618910920.0%26.1
SU-85B44202913756.76%1181.1
STA-1814257826848.53%1921.3
StuG IV51177830.0%0.0
Valentine AT4241414771.43%764.5
UDES 03814747095453.7%1825.5
Pz.Kpfw. 38 (t)3291346742.86%906.8
M40/M43815607975255.77%1870.3
M1279486673647.22%1235.9
T-6022355461100.0%1261.6
T328126555019056.32%1515.1
TKS z n.k.m. 20 mm24437863100.0%3457.5
T67558640810060.0%1669.4
P.43 ter710756727048.57%1908.6
Pawlack Tank6207513521770.59%4878.1
Spähpanzer SP I C78186744351.16%1881.9
SU-182153123944.44%782.6
Bat.-Châtillon 25 t AP9139552954651.83%1574.9
G.W. Panther7152663640054.5%2548.3
T2 Medium Tank2283276366.67%1725.4
Bat.-Châtillon Bourrasque82120106453760.89%3316.3
Object 2601027529492466.67%2226.2
Concept 1B93278121233665.18%3430.1
Vickers Medium Mk. I118213530.0%890.0
Object 27710253585816657.83%2326.9
Object 4309179072416050.63%1836.4
SU-15277044392245.45%788.2
Hotchkiss EBR77546539347.31%1857.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2868679022268.18%2722.4
Marder 38T43823222268.18%1185.3
SU-26370645440673.4%3373.0
Object 14010268876011556.52%2648.4
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.43165751464.29%1326.9
FV217 Badger10339511476063.33%3151.7
Progetto CC55 mod. 54817568982250.0%2122.7
Škoda T 2454274212944.83%1167.3
Black Prince714369451353.85%2420.5
Bishop55833294858.33%1641.3
Object 430U10253681121246.23%2293.6
Sturmpanzer I Bison3158162333.33%324.8
Lorraine 39L AM3385236825.0%1203.0
M753643514148.78%1451.8
G.W. Tiger9146162714252.82%1583.0
IS7109681211560.0%1917.9
T309250985638155.38%2690.7
FV227 Conceiver8227410928357.83%3525.3
Hotchkiss H3522184191100.0%1308.8
Maus103500120512369.11%3427.1
Conqueror92797108225166.53%3583.8
Caliban81318727850.0%1578.8
Leox925499563246.88%2332.1
Valentine3324020.0%0.0
AMX 4041912911650.0%595.2
Vz. 44-1732161844666.67%7206.4
M-VI-Y92873105010061.0%3450.7
Leichttraktor1761441752.94%222.4
T297129162929365.87%1991.5
Churchill Crocodile6148011393770.27%2786.0
FV215b (183)10269274814248.59%2553.2
SU-76M41401453844.74%178.9
T-116350340420.0%2520.7
Type T-3452853381338.46%570.4
SDP 57 Gowika713688323070.0%2242.0
Pz.Kpfw. IV Schmalturm611917741100.0%1967.8
Cruiser Mk. III3190305520.0%785.8
KV-26128884935065.71%2998.9
ST vz. 394326266666.67%1235.3
M8A144762781850.0%1422.3
King Tiger (Captured)712587806251.61%1755.8
T-8041976931100.0%829.7
O-Ni712967892445.83%2151.1
T-109188082736059.72%2237.8
IS-3-II93213108810066.0%3912.8
SMV CC-678181310133369.7%2407.0
Loyd Gun Carriage2842001100.0%560.4
Type 4 Ju-To7179310532556.0%2869.4
Carro d'assalto P.887195010883452.94%3732.8
Spähpanzer Ru 2519128786814854.73%2441.4
CS-52 LIS8192696325456.69%2896.0
StuG III Ausf. G573359210066.0%2365.9
Renault UE 5731672921258.33%483.9
Ikv 65 Alt II69415894163.41%2294.3
T803114195124716664.46%3756.2
AT 253442842245.45%684.7
M5A1 Stuart43435612075.0%1628.6
T1 Cunningham1118197955.56%644.0
Prototipo Standard B9213089512857.03%2390.4
M4A3E8 Sherman680461120157.71%2010.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E31912623053.33%564.8
M-II-Y7201411922060.0%3379.6
Strv fm/21199165333.33%294.5
SU-101819049246261.29%2798.2
Škoda T 406402503366.67%719.6
M2 Light21562228048.75%561.7
Type 2597 Chi-Ha35318071100.0%2849.1
Versuchspanzer 579363112964658.7%4109.4
M15/423389364540.0%1316.0
TVP T 50/5110295083112957.36%2901.0
Pz.Kpfw. II21121403839.47%258.5
VK 16.02 Leopard54545552250.0%1719.2
Emil I819389322944.83%2473.5
43 M. Toldi III3164228250.0%765.5
212A9211180439857.79%2417.1
Renault FT 75 BS21771721323.08%1055.2
M4156146341656.25%1105.4
60TP Lewandowskiego103610102233361.26%3615.8
Ares 859295711654060.0%3912.3
CS-53816879173852.63%2788.1
AE Phase I9221693710156.44%2417.7
Tetrarch231743369663.94%2438.0
KV-13792877512662.7%1962.2
IS-2-II8202097713856.52%3000.5
T1E62141419475.0%752.1
Strv m/38289125250.0%225.6
Marder II3384343785.71%1629.1
T3 HMC21161831533.33%301.5
BZ-751022701234580.0%1785.3
Pz.Kpfw. 35 (t)21612002958.62%896.2
Konštrukta T-34/10078325804146.34%1282.3
Object 274a82043109015957.23%3210.4
T28 Prototype8140063213050.77%1751.6
G.Pz. Mk. VI (e)22663191100.0%1959.2
Renault FT17498250.0%257.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H56416622560.0%2349.5
Char Futur 492853109315252.63%3292.1
25TP KSUST II54634331442.86%1061.1
Type 97 Te-Ke2848920.0%162.9
Valiant5147813092080.0%5163.8
SU-8554683834452.27%1101.0
M53/M559191772916253.09%2131.3
T-34-85662945018058.89%1351.0
P.44 Pantera813247966660.61%2209.5
T1 Heavy58748298067.5%2654.8
Panhard EBR 9091516102810271.57%3497.3
T28 Concept715598651050.0%2666.8
Object 252U8229310175058.0%3146.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J42652504645.65%605.4
M1039428462333.33%77.7
DS PZInż51132754728.57%2728.7
T54E19272498518356.28%3064.2
Covenanter53094513060.0%1191.6
Lorraine 155 mle. 518117941922151.58%1501.1
Churchill I5752751850.0%1979.9
Churchill VII68287231353.85%1511.0
Cromwell686756245255.97%2093.1
ASTRON Rex 105 mm82574126818764.17%4038.3
VK 28.0166526573050.0%2603.4
T-50-268777275048.0%2964.7
Object 279 early10347510957861.54%2984.1
Pz.Kpfw. I284212333.33%104.8
KV-3765335425.0%0.0
T7 Combat Car288133250.0%272.4
O-I Experimental5367463650.0%544.7
Pz.Kpfw. III/IV541133521051.43%1203.6
Type 3 Ju-Nu6167111371580.0%3699.9
TNH T Vz. 5193336111211562.61%4327.2
Tiger (P)719699831936.84%2946.7
Leopard Prototyp A9273196455560.72%3468.1
Lago42043201758.82%557.8
ELC EVEN 90888476812250.0%1949.4
Cruiser Mk. I1106272366.67%537.1
M18 Hellcat696559278656.62%2228.7
M24 Chaffee52973294553.33%970.1
Strv m/425623523933.33%1827.9
Alecto44164071942.11%1235.7
CS-5993020108312361.79%3924.4
D122493403100.0%1465.8
Super Hellcat713438434367.44%2633.1
Cruiser Mk. IV44578401100.0%1780.3
Panhard EBR 10510156483685856.29%2235.3
M3 Lee43502924151.22%1557.8
B.U.G.I.610325921729.41%1970.4
M665325324057.5%817.6
Bat.-Châtillon 155 581014495425834.48%1156.9
BT-741702521275.0%632.9
53TP Markowskiego816188154450.0%2000.6
O-I69086446952.17%1680.3
MS-111111652759.26%521.3
Schwarzpanzer 5889525442100.0%1093.4
VK 36.01 (H)67035658057.5%1278.6
IS-38161580038658.03%2238.0
M3 Stuart32633391662.5%1283.2
Wespe3191257250.0%569.4
Ares 758226010324254.76%3246.3
Stinger1066551810.0%125.7
Cruiser Mk. II23135895100.0%1946.5
AMX 50 100816406801861.11%2171.2
Bat.-Châtillon 25 t10203955246150.54%1945.8
Jagdpanzer IV65384547558.67%997.4
Super Conqueror103682118819665.31%3798.1
Object 26110187276617250.0%1596.7
KV-152483813444.12%287.0
T110E31028808263953.85%2244.2
Mitsu 10851023769966.67%2464.7
M5 Stuart42603832050.0%723.2
Lorraine 40 t816408059359.14%2458.5
M2 Medium Tank3971463540.0%102.1
M4469476783961.54%1970.6
Kolohousenka1795910.0%130.0
AMX 13 57 GF7146111622556.0%4037.4
Emil II93206120122164.25%4040.6
Škoda T 2568667413966.67%2228.8
O-Ho821209857763.64%3078.5
VK 72.01 (K)103730104612766.14%3180.2
14TP42293631136.36%635.1
T110E5103405108012956.59%3282.7
Type 578210310853759.46%2629.1
AT-121911604257.14%703.5
BT-7 artillery36597582955.17%3390.1
FV224 Chopper7185012604778.72%3194.3
M24E2 Super Chaffee6117011382100.0%5149.4
Vz. 5510363586329055.86%3501.5
MT-25635261259352.11%1022.4
AT 15A7151510455066.0%2869.6
Pz.Kpfw. II Luchs47311570.0%0.0
E 5092957112718455.98%3631.5
50TP Tyszkiewicza924749687160.56%3012.3
TS-548202211882853.57%2593.7
Panzerjäger I22352292100.0%1041.6
Renault NC-31121317020.0%1142.0
Cobra9293510704459.09%3545.7
T-4632124551668.75%1043.7
T-262206300333.33%952.1
AltProto AMX 3082343119614152.48%3667.4
BT-221402943100.0%777.7
IS-7102189672107155.28%2019.7
Somua SM8244112739164.84%3631.9
M41 Walker Bulldog841538819142.93%544.0
P26/4044993981172.73%1820.2
AMR 352431560250.0%2211.2
KV-1SA510588056861.76%2933.8
Vickers Mk. E Type B2127319250.0%409.2
Vz. 60S Dravec103921121213562.96%3541.2
IS-4103653115114162.41%3640.3
T-549163482216653.61%1995.0
Kranvagn1033519316453.13%3112.0
Renault Otsu1128278250.0%474.8
CS-447209413482373.91%5812.3
Type 619232888710351.46%2694.2
Universal Carrier 2-pdr2121214742.86%321.9
SMV CC-5671206651933.33%1484.8
AMX 13 90990876420058.5%1597.0
P.4354713962343.48%1364.8
SU-14-28165479313056.92%1954.7
Progetto M40 mod. 651029278768653.49%2858.0
T-452297433850.0%1435.1
Chi-Go7261415981090.0%5962.1
Tortoise93334112026766.67%3743.8
Lorraine 155 mle. 507143665012653.97%2472.6
IS-68164774786757.79%2201.9
Object 263924579095658.93%2894.9
M46 Patton922979892157.14%2573.8
AMX 12 t653657316552.12%1637.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42631981241.67%503.6
Chimera8246010953966.67%3514.8
Renault FT AC2431631100.0%261.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved