eu Hráč Vegetable_Skalda_


WN8
3102
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
58.74%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
286
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 286 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.63 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 58.74% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 2.05 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1789.22 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.07 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1041.7 0 0.0 0.0 0.0
WN8 3102 0 (-4) 0 (-4) 0 (-3) 0 (-2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 4
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.25
Udělené poškození 0 0 0 1710.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 193.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 9.75
(WG Player ID: 719206683)
Načteno za 0.13s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 17:48:50 - 16.10.2026 1:30:13)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Vegetable_Skalda_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Vegetable_Skalda_][img]https://lab-vole.cz/Signature/Vegetable_Skalda_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3102 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1551
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
3134
(274 Bitev)
WN8 Tier VI
3240
(37 Bitev)
WN8 Tier VII
3239
(67 Bitev)
WN8 Tier VIII
3109
(113 Bitev)
WN8 Tier IX
3070
(40 Bitev)
WN8 Tier X
2809
(17 Bitev)

Tanky (23)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68167411692475.0%3823.4
T-34-85M61721104330.0%3354.2
T-54 first prototype820361192850.0%3120.3
UDES 03 Alt 39296110091241.67%2902.7
Object 27710334611031457.14%2944.7
Projet Louis9178513551100.0%3139.2
Panhard AMD 178B611249901172.73%3924.6
AMX 13 F3 AM614058441435.71%2024.9
M56 Scorpion7210212731369.23%4587.3
Panhard EBR 909172611552770.37%3143.0
Stridsyxa828981220650.0%4477.0
Object 140103159862333.33%2175.9
Rhm.-Borsig Waffenträger826599931650.0%3092.9
ELC EVEN 908120410544160.98%3094.0
Hotchkiss EBR7150211151866.67%4623.9
StuG III Ausf. B411239702100.0%4722.5
Churchill III513351253475.0%2806.5
Lorraine 155 mle. 51814848951861.11%1744.5
Sturer Emil716358061250.0%2273.1
StuG III Ausf. G515921068666.67%5167.7
Nashorn617521059977.78%4258.9
IS-2 shielded7443527441100.0%11287.0
Lorraine 155 mle. 50713207552334.78%1547.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved