WN8
1688
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
51.92%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
7735
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 7735 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.94 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 51.92% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.2 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1425.63 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.41 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 759.0 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1688 0 0 0 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 598334120)
Načteno za 0.7s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 5:20:18 - 15.10.2026 22:13:20)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/VanrIIm.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=VanrIIm][img]https://lab-vole.cz/Signature/VanrIIm.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
29% (88 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
844
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1669
(6860 Bitev)
WN8 Tier VI
1132
(787 Bitev)
WN8 Tier VII
1242
(831 Bitev)
WN8 Tier VIII
1595
(2017 Bitev)
WN8 Tier IX
1665
(1425 Bitev)
WN8 Tier X
2177
(1748 Bitev)

Tanky (162)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6849457410644.34%708.8
Charioteer Nomad815648042755.56%1871.9
BT-742143372450.0%597.7
53TP Markowskiego812697426650.0%1405.2
Object 2579258712642386.96%2718.5
GSR 3301 Setter73005993240.63%428.6
Object 703 Version II8174510316758.21%2030.1
BT-53307379771.43%762.1
T54E1920109715662.5%2000.1
Caernarvon813028946659.09%1615.7
StuG IV54445011457.14%1057.0
Panzerwagen 393300372633.33%1242.9
BZ-58712521070988.89%1912.0
T110E410180570311747.86%1229.4
SU-122-4474364201752.94%413.3
FCM 2C321722620.0%354.6
AMX M4 mle. 54103408104731260.26%3161.9
IS-38275213222065.0%4174.1
M5A1 Stuart43534243154.84%1332.1
T328200510301855.56%2787.3
M3 Stuart32323581464.29%968.1
Type 3 Chi-Nu54654662653.85%1228.8
Chi-To SP713117983551.43%1602.1
Indien-Panzer814097586643.94%1786.8
Manticore1016217768640.7%1895.2
M4A3E8 Sherman64234956656.06%699.8
S-51786961412751.18%918.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E382305250.0%99.7
SU-130PM819329285261.54%2038.3
Cruiser Mk. II22954051100.0%1472.8
GSOR 3301 AVR FS98897926549.23%1342.1
SU-76M43542521428.57%723.2
Sturer Emil79046062259.09%1190.9
T-4375765827749.35%749.6
Type 2597 Chi-Ha31732651040.0%389.2
Spähpanzer SP I C77438184358.14%1540.1
M2 Light2120315250.0%345.1
Type 97 Chi-Ha3161263560.0%486.6
Object 2611014916334839.58%1083.8
AMX 4042913582650.0%1016.8
BZ-791137541319580.0%2197.0
Object 705A1031449929757.73%2885.6
VK 16.02 Leopard56516761471.43%2873.2
M48A5 Patton1032258611844.44%2503.6
BZ-6892799112610559.05%3030.0
Bat.-Châtillon Bourrasque819178856246.77%2310.8
Super Conqueror1024048867753.25%1895.1
VK 45.0379756292025.0%1195.6
Type T-3453964152254.55%1030.5
LHMTV864779010855.56%1248.6
T-34-38137884810752.34%1722.2
212A9139973819151.31%1232.5
Object 4309116070618543.78%889.8
M4154834282548.0%652.6
Panhard AMD 178B63385348651.16%918.0
60TP Lewandowskiego102939100011657.76%2520.6
Škoda T 27810029407100.0%1367.8
Hotchkiss EBR74996389751.55%1095.0
SU-122A53933304639.13%626.0
Cromwell B67166802755.56%1227.2
Rhm.-Borsig Waffenträger822308523941.03%2360.0
40TP Habicha66195032343.48%1016.6
BZ-1668226212093868.42%3907.9
VK 30.02 (M)67636002045.0%1314.6
Grille 151023827443548.57%1597.3
Black Prince78787674148.78%1129.0
Panhard EBR 10510152787728856.25%1962.1
50TP Tyszkiewicza918458733946.15%1630.5
14TP41973321145.45%544.8
VK 30.02 (D)79467013638.89%1436.0
Waffenträger auf Pz. IV925168452231.82%2379.9
45TP Habicha710527164245.24%1254.1
BZ-751027639725858.62%2204.6
Ho-Ri 31030528795453.7%2315.8
Škoda T 56819529668350.6%2018.6
AM 39 Gendron-Somua2281439333.33%1085.9
Patton the Tank922861081475.0%2338.5
Type 4 Chi-To66275932352.17%1114.4
VK 30.01 (H)57705772347.83%1954.3
Matilda45443942828.57%1427.3
Pz.Kpfw. II2162205250.0%515.4
T-2842562803240.63%574.1
Type 95 Ji-Ro67234654542.22%1004.5
M24E2 Super Chaffee62196541100.0%532.2
KV-154965211457.14%964.7
IS715409364257.14%2373.2
E 77916407101241.67%1133.2
T28 Prototype899862012343.09%891.5
Object 430U10167077618851.6%1266.3
T25/2781262910653.77%1092.0
Object 70592243102410357.28%2267.2
T309165975014446.53%1471.3
IS-M814497589740.21%1511.9
Leopard 11028858773951.28%2342.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. H57135282040.0%1744.4
25TP KSUST II55675162450.0%1418.3
Maus1025509986256.45%2006.1
Conqueror9175095012262.3%1750.2
Pz.Kpfw. II Luchs4846856450.0%4884.1
Taschenratte11355511303050.0%2360.9
Valentine3370433742.86%1248.1
Type 1 Chi-He44344023253.13%1337.6
7TP22332991100.0%873.4
T-34-85645449710351.46%734.9
T1 Heavy51007770757.14%2317.3
leKpz Borkenkäfer11276416941100.0%4381.8
Panhard EBR 90961675812551.2%825.1
Leichttraktor11309530.0%394.5
T-44867563019347.67%731.6
T69811936595032.0%1323.6
T297175010991566.67%2466.5
KR-111326511951662.5%2621.4
Type 3 Ho-Ni III56784322751.85%1382.4
AMX ELC bis51823666046.67%439.2
Covenanter55885531442.86%2198.4
AMX 3832293561266.67%818.2
IS-710315411044862.5%2909.4
HWK 1285817211560.0%961.5
Ho-Ri 1924809729052.22%2394.5
Churchill I55635172744.44%1046.3
KV-1S69977922860.71%1804.3
Type 95 Ha-Go23865442100.0%2498.4
Churchill VII67717063857.89%1479.2
Crusader65486622972.41%1799.2
KV-268666721163.64%1694.2
Vickers Mk. E Type B22635161100.0%1506.3
Ho-Ri 2816669184168.29%2190.8
M8A14231261250.0%432.2
VK 28.0167647671850.0%3038.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J43543512138.1%743.6
T-12735236072347.83%1953.4
SU-867335315147.06%908.1
M4A1 Sherman53763605433.33%714.4
T57 Heavy1024568383751.35%1848.1
T6 Medium44113902951.72%947.5
T-3452663524647.83%513.8
T20710868286159.02%1755.3
M26 Pershing817129863458.82%2486.4
Rheinmetall Panzerwagen1018859196854.41%2393.6
AMX M4 mle. 45719331091955.56%3481.4
Leopard Prototyp A917748326253.23%1728.7
SU-14-28106968414254.23%1122.5
Type 58614911095757.14%3790.1
ELC EVEN 9088609704261.9%1934.6
Cruiser Mk. I12252221100.0%1153.2
M18 Hellcat652143012848.44%723.0
AMX 65 t814258752055.0%1825.7
Primo Victoria84436951361.54%538.7
StuG III Ausf. B46074991872.22%2018.2
T3E2 Medium Tank332631510.0%1344.2
StuG III Ausf. G58315861850.0%2217.7
Nashorn69466672458.33%1662.8
M46 Patton9219210057753.25%2198.4
Type 6464085191241.67%812.9
10TP33664524100.0%1814.7
Cruiser Mk. IV44453761330.77%1274.9
ShPTK-TVP 1008163184830052.0%1851.0
M66928853862.5%1670.4
Strv m/42-57 Alt A.2644522110.0%421.9
AMX ELC 90166668152254.55%2051.6
VK 30.01 (P)610777191650.0%1864.2
Nergal818898321526.67%1851.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved