WN8
2318
Recent WN8
2523
(1428 Bitev)
Winrate
53.68%
Recent WR
57.07%
(1428 Bitev)
Bitev
5205
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 5205 0 125 633 1428
Průměrný Tier 8.82 0.0 9.02 8.69 8.92
Winrate 53.68% 0.0% 60.0% 57.98% 57.07%
Tanků odhaleno 1.91 0.0 1.18 1.72 2.08
Udělené poškození 1896.32 0 2563.62 2104.94 1971.64
Obrana základny 0.6 0 0.36 0.5 0.38
Průměrně zkušeností 896.92 0 1062.0 983.0 969.0
WN8 2318 0 (+20) 3062 (+20) 2793 (+63) 2523 (+76)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 521865831)
Načteno za 0.26s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.10.2026 3:28:31 - 17.10.2026 4:18:23)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/TweezZZ.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=TweezZZ][img]https://lab-vole.cz/Signature/TweezZZ.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 963 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
92% (418 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2420
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2279
(4927 Bitev)
WN8 Tier VI
2646
(295 Bitev)
WN8 Tier VII
2715
(443 Bitev)
WN8 Tier VIII
1942
(1106 Bitev)
WN8 Tier IX
2223
(849 Bitev)
WN8 Tier X
2263
(1280 Bitev)

Tanky (119)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x688968455855.17%1772.2
BT-74815702450.0%3579.9
T803113045104117353.18%2461.6
GSR 3301 Setter76387206347.62%1510.8
BT-5340126910.0%861.4
T54E19265010874965.31%3079.6
BDR G1 B579440510.0%1583.9
MS-1121611720.0%958.8
VK 36.01 (H)6179010771752.94%4084.6
T32815859078654.65%1898.5
M3 Stuart35105031070.0%2730.2
AMX AC mle. 46719049892661.54%3458.6
Pz.Kpfw. Neu11312012892470.83%2509.6
Stridsyxa814568335248.08%1541.6
Indien-Panzer812716808540.0%1586.6
Manticore10166090233453.29%2274.1
Bat.-Châtillon 12 t88548477153.52%1933.1
M4A3E8 Sherman68455842437.5%1489.4
Ares 75817339916055.0%2435.3
AMX 50 100817249303560.0%2227.4
Bat.-Châtillon 25 t1022548182650.0%1884.4
Gabler’s Destroyer503201100.0%261.0
T-437204812362060.0%4261.3
Panhard EBR 909110010026163.93%2040.6
Versuchspanzer 579236410704160.98%2582.9
Bat.-Châtillon 25 t AP922099576854.41%2815.7
Škoda T 1779478613557.14%2246.5
LPT-67 Šelma911147606654.55%1650.6
Jagdpanzer E 90916467481747.06%1307.9
VK 16.02 Leopard57396411154.55%3135.6
S35 CA512606401136.36%2883.3
Fantôme9306313982100.0%4831.5
Bat.-Châtillon Bourrasque814288393557.14%1734.9
Windhund81355706757.14%1396.4
Kampfpanzer 671024549985561.82%2016.8
Spähpanzer SP I C77275822128.57%1285.9
LHMTV89608847064.29%2164.4
T-703302266933.33%888.3
Leopard 120 Verbessert11262984015850.0%2097.9
Panhard AMD 178B68447892948.28%3204.2
Vz. 64 Blesk89036796743.28%1420.8
Ares 8591842768633.33%1687.6
AMX AC mle. 48811715951136.36%1133.2
Hotchkiss EBR7115110002751.85%3776.4
SU-122A5281278850.0%471.1
Škoda T 25613878591435.71%2910.6
Tiger I7199412352572.0%3377.1
WZ-120G FT929481059862.5%2713.0
VK 30.02 (M)69647102850.0%1988.7
BZT-701027698576944.93%1789.3
14TP4547575475.0%2018.3
VK 30.02 (D)710237414445.45%1651.0
T110E51022328745945.76%1646.5
Leopard 110290191811753.85%2563.0
T-448189010693461.76%3434.3
Škoda T 568222210795056.0%2545.1
VK 30.01 (H)58407771181.82%2569.9
T-284607530771.43%2333.8
KV-15409374837.5%551.3
M48A5 Patton10253692111454.39%2348.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. H510316301435.71%3567.7
Maus10301110822157.14%2625.4
Projet Louis913108366552.31%2049.6
T-54918601044366.67%2515.9
Vz. 71 Tesák1019159884765.96%2452.5
TS-54813478762152.38%1514.6
T-34-856150810042259.09%3953.1
Saryuda92168869450.0%1873.7
T1 Heavy58446852454.17%1962.8
leKpz Borkenkäfer11181889620053.0%2118.1
ARL V39610556272748.15%2023.0
Ares 90 C1131809698743.68%2673.5
Ho-Ri 31025818678959.55%1874.1
AMX 50 B1028669116355.56%2516.3
XM69 Hacker113267104415052.0%2802.2
T698219211272962.07%3444.3
ARL 446144110111163.64%3335.5
T29714969345754.39%2072.4
M103919488989750.52%1965.8
HWK 30886875515050.67%1629.2
DS PZInż5968589850.0%2204.3
AMX ELC bis59009081580.0%4702.3
Covenanter53815371553.33%1360.1
Ares 9010268986210245.1%2205.3
SU-76M45593742245.45%1589.0
AMX 13 757136311602568.0%4425.6
HWK 1289147501250.0%1406.9
Cruiser Mk. III32682911030.0%1112.5
Pz.Kpfw. 558232911365747.37%2406.7
AMX 50 120925299715356.6%2876.7
Vz. 60S Dravec10308811108966.29%2539.9
UDES 03 Alt 392552647333.33%2094.6
VK 28.0167308421457.14%2757.4
Mäuschen916988304245.24%1419.7
AMX 67 Imbattable11369510668752.87%3102.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J41458984560.0%5751.7
AMX 12 t68487301947.37%2997.0
Kpz. Erich Konzept I9246310435962.71%2604.3
M4A1 Sherman510387721861.11%3574.7
T-44-100816098211040.0%1968.9
T6 Medium49057141861.11%3193.4
T-3451203949887.5%4241.4
T207162710305156.86%3296.2
Rheinmetall Panzerwagen1016817974353.49%2133.9
Tiger (P)717979703141.94%2631.0
Spähpanzer Ru 251911869368666.28%2219.3
AMX M4 mle. 457225613291866.67%4969.3
Black Rock11280210397554.67%2025.1
Leopard Prototyp A920828947358.9%2183.0
VK 100.01 (P)815489146852.94%1927.5
ELC EVEN 9086797823842.11%1350.4
StuG III Ausf. B46894392147.62%1985.7
Crusader66167763470.59%2299.6
GSOR 3301 AVR FS910458104647.83%1764.4
Type 6466976411540.0%1622.9
Cruiser Mk. IV46275731266.67%2290.8
T57 Heavy10318010355257.69%2912.6
M669797432951.72%1770.4
VK 30.01 (P)6194011421258.33%4883.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved