eu Hráč Toyma_777


WN8
1719
Recent WN8
1528
(386 Bitev)
Winrate
51.01%
Recent WR
51.04%
(386 Bitev)
Bitev
19999
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19999 0 122 122 386
Průměrný Tier 7.9 0.0 8.65 8.65 8.82
Winrate 51.01% 0.0% 53.28% 53.28% 51.04%
Tanků odhaleno 1.33 0.0 1.88 1.88 1.76
Udělené poškození 1392.14 0 1339.87 1339.87 1414.61
Obrana základny 0.44 0 0.35 0.35 0.47
Průměrně zkušeností 731.13 0 815.0 815.0 721.0
WN8 1719 0 (-1) 1583 (-1) 1583 (-1) 1528 (-4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 6 0 0 6
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 16.67% 0.0% 0.0% 16.67%
Tanků odhaleno 0.17 0.0 0.0 0.17
Udělené poškození 1917 0 0 1917.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 407 0 0 407.0
Průměrně střel 5.67 0.0 0.0 5.67
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 4 61 7 15
Průměrný Tier 10 8 6 7.92
Winrate 50.0% 50.82% 42.86% 53.33%
Tanků odhaleno 0.25 1.62 2.29 0.93
Udělené poškození 2928 1070 439 1866.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 890 637 479 818.0
Průměrně střel 6.75 6.52 5.71 8.07
(WG Player ID: 595842045)
Načteno za 0.54s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 11:52:59 - 17.10.2026 0:38:17)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Toyma_777.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Toyma_777][img]https://lab-vole.cz/Signature/Toyma_777.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
39% (119 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1623
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1711
(18212 Bitev)
WN8 Tier VI
1790
(2007 Bitev)
WN8 Tier VII
1715
(1909 Bitev)
WN8 Tier VIII
1721
(6885 Bitev)
WN8 Tier IX
1774
(3488 Bitev)
WN8 Tier X
1595
(3886 Bitev)

Tanky (338)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT47484101330.77%1795.7
Carro d'assalto P.88714039353661.11%2474.2
Renault UE 57317816330.0%373.8
BT-74931453237.5%54.5
53TP Markowskiego8109577010159.41%1297.7
Ikv 65 Alt II68916211573.33%1746.8
AT 7712708062055.0%1853.9
BZ-17681979104135556.06%2265.0
Vz. 64 Blesk869769811446.49%1177.9
Bat.-Châtillon 12 t876769016847.62%1366.3
Charioteer815038183253.13%1862.0
T7868575382227.27%1061.7
Object 703 Version II812787702548.0%1247.1
T6 Medium47474911030.0%1948.1
BDR G1 B5939744757.14%2322.4
Caernarvon8176410501662.5%2288.1
StuG IV5891622450.0%2589.1
O-I68726213948.72%1363.2
Valentine AT45603652441.67%1561.5
MS-1195101425.0%274.3
BZ-58710516131838.89%986.3
UDES 15/161021537473148.39%1857.1
G.Pz. Mk. VI (e)298133333.33%302.1
SDP 57 Gowika712377412850.0%1759.5
M40/M43815948068554.12%1999.9
SU-1018911779580.0%990.1
Type 63815148547349.32%1764.3
TNH T Vz. 51919068357444.59%1801.4
T207142910212860.71%2983.5
12110740548250.0%391.8
IS-38198111881100.0%1988.5
T-34-1711938655156.86%2067.4
T-15069267451968.42%1700.6
Pz.Kpfw. IV hydrostat.51116948742.86%3182.5
M53/M559167884413856.52%1697.4
D232785634100.0%1255.9
GSOR 1010 FB812577034341.86%1274.7
TKS z n.k.m. 20 mm224017520.0%985.3
Wespe376189955.56%176.3
AE Phase I9187783120845.67%1744.2
Progetto C50 mod. 66921099036245.16%2080.5
Object 75293026860333.33%2696.7
Pz.Kpfw. KW I (r)5437448250.0%526.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2865305323348.48%1190.6
S-5179659692696.15%1175.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E32473981668.75%900.3
P.43 bis67545168047.5%1288.8
T-293302356475.0%1301.9
Strv m/4255304451747.06%1381.7
Type 1 Ho-Ni II4529581475.0%1142.7
M15/423212279944.44%429.3
GSOR 3301 AVR FS99337432650.0%1297.6
IS-2 shielded714118696553.85%2109.0
P.43 ter77997161675.0%1460.0
SU-85B42373121369.23%604.5
Pawlack Tank67706361258.33%1315.7
M1279156963958.97%1373.1
CS-631021828483243.75%1906.2
AMBT813717438647.67%1570.6
Hotchkiss H352171244560.0%774.1
Strv 103B10233375514351.05%1797.1
M2 Light278157650.0%156.2
G.W. Tiger (P)8125459347949.06%1441.5
M3749112810.0%21.6
Pz.Kpfw. T 255906873933.33%2976.6
Type 2597 Chi-Ha31772042352.17%554.3
SDP 58 Kilana811806496552.31%1163.8
T-34-2G FT713657323751.35%2155.1
Type 97 Chi-Ha32655423100.0%1031.7
Strv 103-09183374810651.89%1650.3
Object 261102414841366.67%2347.5
AMX 404316433837.5%1159.0
Leo712058163658.33%2136.0
Škoda T 1776617672462.5%1729.6
LPT-67 Šelma964564712051.67%826.6
Pz.Kpfw. II22072611241.67%775.7
Jagdpanzer E 90917767281952.63%1396.0
G.W. Panther78665988444.05%899.5
K-91-PT92708918250.0%3001.1
KV-1S67395502941.38%1123.7
Churchill I537528410.0%476.7
AMX 50 Foch (155)1019387423348.48%1483.0
M5 Stuart4491509850.0%1491.9
Pz.Sfl. IC44624631145.45%1546.2
FV230 Canopener101446819862.5%960.7
B144434121850.0%1218.0
Super Conqueror102290659922.22%1446.9
VK 45.0371112773850.0%1380.7
Tiger II813427982846.43%1534.0
AT 15811467541560.0%1226.3
Hummel65974997347.95%765.3
122 TM8167183623752.32%1991.7
UDES 03811516707958.23%1245.4
GSOR the TANK9202353420.0%1914.0
LHMTV88288655457.41%1640.7
T-34-3820381363475.0%2969.5
60G FT55913922045.0%1238.2
212A913347175655.36%1197.5
Object 430917839378053.75%1930.3
M415610588475.0%1051.8
M4A3(76)W Sherman666747410.0%985.4
Black Prince II715215910.0%0.0
60TP Lewandowskiego10231975655751.71%1917.8
T25/278806201855.56%1258.3
Kanonenjagdpanzer 1058156580341056.1%1901.7
SU-152710185947851.28%1457.6
Centurion Action X1020657782944.83%1816.5
Durchbruchswagen 243284691258.33%907.5
CS-53810817637354.79%1617.2
Centurion Mk. I813967496448.44%1944.1
Strv 7468486484355.81%1673.9
Hotchkiss EBR7172398333.33%71.5
SU-122A52993061428.57%456.5
Emil II9242194113351.88%2663.3
Tetrarch23604692236.36%1886.3
LT vz. 3522405901100.0%1373.2
ShPTK-TVP 1008150779318747.59%1686.4
Škoda T 2567594892119.05%1308.4
AMX 13 10510122772654151.2%1424.0
T-8328172710178062.5%2049.8
Object 432U1123468923748.65%1730.7
FV4005 Stage II10195964665648.17%1545.1
Cromwell B67827761560.0%1512.2
Progetto CC55 mod. 54812207325143.14%1231.2
SU-10067865156759.7%1421.8
Object 1401020247638045.0%1594.9
ARMT5100110093100.0%2606.3
Rhm.-Borsig Waffenträger815467394645.65%1574.3
FV217 Badger1025778212951.72%1848.8
IS-2-II89365761631.25%872.2
Škoda T 245475413850.0%1231.4
Grille 151022826366245.16%1533.1
STA-1815568812050.0%2239.1
T-34-85M69126371931.58%1359.3
T-34 with L-114735783250.0%3289.2
E 1001024319212560.0%2034.3
50TP Tyszkiewicza9145675315448.05%1292.5
14TP4445318825.0%1603.0
Object 430U10235986417749.72%2071.0
40TP Habicha66114958845.45%1059.5
Waffenträger auf Pz. IV920677896048.33%1642.8
45TP Habicha786063810849.07%1015.7
AT-12150141944.44%413.9
ST vz. 3941282932673.08%407.9
Ho-Ri 31022727144953.06%1633.6
BT-7 artillery35296837152.11%2480.2
ISU-152K8169575312245.9%1976.3
UDES 16920759519157.14%2382.4
Type 711020344731225.0%1197.0
Patton the Tank9962585742.86%713.3
LT-432864752710241.18%941.8
VK 30.01 (H)56415142450.0%1517.2
WZ-1209204710254358.14%2698.2
Object 268102050630944.44%1243.7
Konštrukta T-34/10078126521963.16%1181.3
M18 Hellcat610244403243.75%1731.1
Matilda4417417742.86%1210.9
A-2052373214544.44%660.6
T-2842322972250.0%579.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C32545061450.0%1392.3
ISU-1528165071816449.39%1674.6
M24E2 Super Chaffee6516589785.71%1674.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55355652369.57%1432.6
KV-156575193056.67%1317.5
FV4202812178269246.74%1794.9
G.W. Tiger9150372515353.59%1464.7
Controcarro 1 Mk. 29187188111157.66%1871.5
IS714858976053.33%2185.7
Škoda T 50919308776847.06%1994.6
Lorraine 155 mle. 5077435991546.67%795.4
Vz. 5510235985312453.23%1818.2
VK 16.02 Leopard56316131553.33%2834.1
Renault NC-3113810310.0%0.0
Type 4 Chi-To6839716977.78%1611.0
LT vz. 3831792682055.0%635.3
M7 Priest3167199580.0%449.7
MT-256613764850.0%2058.9
Valentine II433412691100.0%1412.5
Renault FT148155250.0%91.4
Ho-Ri 2816578823060.0%2588.9
Char Futur 49211386110651.89%1985.2
NC 70 Błyskawica101322635742.86%733.0
Conqueror9196710475066.0%2332.9
Pz.Kpfw. II Luchs4162368944.44%411.5
TVP VTU Koncept812247353551.43%1777.1
Valiant5576709366.67%1209.6
SU-8554254083551.43%918.3
Object 7049192160915056.67%1529.2
Strv m/382172317450.0%591.9
Type 1 Chi-He44704691560.0%1723.6
T56 GMC32262941060.0%738.0
Ikv 10354813242832.14%980.4
Vz. 71 Tesák109567774165.85%1186.9
T-34-8567215855457.41%1519.4
P.44 Pantera813297446949.28%1788.2
T1 Heavy56195691978.95%1440.0
Vz. 44-1714527366535.38%2048.6
Dicker Max67735431050.0%1364.7
ARL V396459452837.5%588.6
Leichttraktor11062682100.0%538.8
Pvlvv fm/422109208650.0%325.7
Pz.Sfl. IVb43103232166.67%1150.9
Type 5 Chi-Ri712107793554.29%2346.0
T28 Concept710167145952.54%1487.2
T-448119880611945.38%1740.3
TVP T 50/511021537356744.78%1673.4
Heavy Tank No. VI610127721450.0%1642.4
TNH 105/1000814838576050.0%1824.6
Windhund8193610142100.0%1784.2
Type 3 Chi-Nu58197171070.0%3045.0
K-2813158716355.56%1439.0
Object 777 Version II922289904060.0%2217.1
T29715879734555.56%2329.4
SDP 44 Burza610907682171.43%2230.3
T-50-263504071729.41%658.3
E 75921698947142.25%1939.0
SDP 40 Zadymka59605661435.71%2394.1
T-4631531622642.31%438.0
M3 Stuart31692122055.0%616.9
DS PZInż54704481850.0%985.8
STA-28118663317550.29%1587.7
T-2621401591070.0%731.6
AMX ELC bis53443972850.0%1146.1
SU-100M1713667813745.95%1986.3
Stridsyxa817539362254.55%1935.0
G.W. E 10010144268412352.03%1117.9
BT-221971761747.06%895.0
T-34 shielded583986713964.03%2583.0
AMX 383962561163.64%271.3
SU-76M42491994636.96%490.8
T-11633284581250.0%1310.9
Somua SM817808852343.48%1869.9
Sav m/434669400714.29%2208.5
AMX 13 75786275813653.68%2053.0
WZ-13176926537546.67%1441.9
Ho-Ri 1919067708252.44%1645.9
STB-11022841081475.0%1910.4
P26/4044534543154.84%1428.3
Centurion Mk. 7/1921989595246.15%2743.8
Type T-3454964403647.22%1358.1
Churchill VII69935761127.27%1618.0
Pz.Kpfw. IV Schmalturm653331510.0%611.1
Cromwell611217181338.46%2632.9
Semovente M415637490875.0%1465.0
SU-2-1225525462650.0%1133.6
KV-1SA5686467425.0%1299.8
KV-26108170142250.0%2042.5
Vickers Mk. E Type B2143175757.14%558.0
T 55A9179482722346.19%1738.2
Emil I817659317748.05%2161.3
Ikv 90 Typ B710207203357.58%1725.8
Kunze Panzer917047933748.65%1703.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2576838830.0%1603.0
Vz. 60S Dravec101326646450.0%748.6
M8A144973961163.64%1336.5
Fantôme91410718650.0%1422.1
T-54916278167146.48%1612.4
Prototipo Standard B9185183412355.28%2100.5
Kranvagn10233671611250.89%1911.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J4593470966.67%1949.4
StuG III Ausf. B46564381656.25%1863.9
Super Hellcat796066329552.54%1530.5
Grille55935334560.0%1323.1
O-Ni712508225947.46%1846.6
Pz.Kpfw. I291349560.0%360.6
M10 RBFM59227971376.92%2185.4
Nashorn69145671258.33%1591.3
M446458506475.0%768.3
T26E4 SuperPershing8145386410953.21%2078.9
SMV CC-67817638793458.82%2292.1
T1 Cunningham11291701850.0%650.3
KV-3713508759753.61%1851.1
59-16669369944557.53%2399.7
Ikv 7231832331241.67%335.7
M10 Wolverine58167153278.13%2468.9
Somua SAu 4045704003839.47%1577.8
Achilles659435420.0%825.2
M4A1 Sherman56195392356.52%1693.5
Rheinmetall Skorpion816288383554.29%1772.5
SMV CC-56711218162661.54%1881.4
AMX 13 909108286812155.37%1865.4
CS-44711018233554.29%2022.8
FV4004 Conway916537266251.61%1443.9
Comet710768184755.32%1907.4
T-3453602791729.41%705.3
XM66F816117684245.24%1790.8
Bisonte C45815688721752.94%1635.1
M26 Pershing861327320.0%465.2
P.4353333755242.31%684.6
IT-3443737320.0%1430.0
Tiger (P)7701594837.5%645.9
T-43711637962343.48%2216.8
WZ-131G FT611078371275.0%2493.3
Type 5 Heavy1025676713855.26%2038.3
CS-52 LIS810425821631.25%1063.0
AMX 13 (FL 11)53587321100.0%1060.5
AMX M4 mle. 45713311124250.0%2169.9
AMX Chasseur de chars887953021543.26%947.0
SU-14-2813567146950.72%1483.6
Progetto M40 mod. 6510204679125352.17%1758.5
Lago46544771250.0%2280.4
Controcarro 3 Minotauro1025939366259.68%2253.2
Type 5867136654564.44%1578.8
Tiger-Maus9186780121747.47%1569.3
ELC EVEN 90866971618048.89%1292.1
Vz. 68 Squall86706983663.89%1237.5
Semovente M43 Bassotto610197401764.71%1894.7
Chi-Go719279621100.0%3746.8
Tortoise9283110564153.66%2775.1
Primo Victoria813708122050.0%1668.7
Object 283918159337054.29%1956.9
Škoda T 568165786616350.31%1613.5
Char Mle. 759118776818150.83%1649.0
Challenger78325481330.77%975.2
M14/4122295061100.0%1041.3
Strv m/40L32453221435.71%758.6
Rinoceronte102331852862.5%2020.9
D12141200560.0%575.9
AMX M4 1949 Liberte011808279752.58%1430.6
StuG III Ausf. G55082812313.04%982.4
CS-59913097412245.45%1121.9
Obsidian813008802360.87%1663.7
Crusader63585861747.06%952.6
Renault Otsu110614710.0%225.2
AMX 12 t69778681662.5%3846.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer46874212152.38%2084.9
Type 6465887688952.81%1512.9
T92 HMC10144460255646.22%1102.2
Chimera81083703250.0%932.7
Bat.-Châtillon Bourrasque81510840163051.29%1934.5
Chi-Ni2106195728.57%280.2
UDES 14 Alt 5813647165141.18%1683.5
Renault FT AC2127195560.0%431.2
SDP 60 Gonkiewicza918747704742.55%1637.8
B.U.G.I.610416573839.47%2024.6
Strv m/42-57 Alt A.2682555010750.47%1561.9
SU-130PM814676917441.89%1497.1
A25 Harry Hopkins I48139481100.0%2172.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved