eu Hráč Tokmak_LADA


WN8
658
Recent WN8
1502
(171 Bitev)
Winrate
45.69%
Recent WR
47.95%
(171 Bitev)
Bitev
26231
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 26231 35 56 122 171
Průměrný Tier 7.34 9.17 8.64 8.72 8.89
Winrate 45.69% 40.0% 46.43% 46.72% 47.95%
Tanků odhaleno 0.78 0.66 0.7 0.79 0.9
Udělené poškození 674.51 2157 1897.7 1790.32 1737.64
Obrana základny 0.24 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 437.74 862 898.0 718.0 706.0
WN8 658 1711 (+2) 1646 (+3) 1576 (+6) 1502 (+7)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 6 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 66.67% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 1.33 0.0
Udělené poškození 0 0 588 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 399 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 6.83 0.0
(WG Player ID: 599448252)
Načteno za 0.41s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 16:13:15 - 16.10.2026 2:07:15)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
STK-21136311250.0%2542.0
Bat.-Châtillon 25 t101585010.0%857.0
KR-11125392366.67%1762.0
Fauteur1129083650.0%1694.0
Ares 9010254833100.0%2205.0
KV-2616281333.33%3072.0
Pz.Kpfw. 558163221118.18%1373.0
Vz. 60S Dravec1020691250.0%1171.0
IS-6 B81145030.0%838.0
FV215b (183)10352711100.0%2707.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Tokmak_LADA.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Tokmak_LADA][img]https://lab-vole.cz/Signature/Tokmak_LADA.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 10545 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
19% (58 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1080
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
664
(21752 Bitev)
WN8 Tier VI
509
(2848 Bitev)
WN8 Tier VII
489
(4670 Bitev)
WN8 Tier VIII
689
(6577 Bitev)
WN8 Tier IX
691
(4745 Bitev)
WN8 Tier X
899
(2493 Bitev)

Tanky (255)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6821940413745.99%176.1
Carro d'assalto P.8874853964634.78%360.8
BT-7447964936.73%0.0
53TP Markowskiego881352821246.7%727.4
P.43 ter74754721275.0%716.8
Ikv 65 Alt II64373662254.55%730.1
Object 2579100556650744.58%754.5
Bat.-Châtillon 12 t86925309945.45%1026.0
Jagdtiger993258520048.5%617.0
O-I6631597955.56%968.9
Type 711018438018551.76%1207.7
UDES 03810956177946.84%1059.6
BZ-5879645942429.17%1020.6
Comet78275383336.36%1124.8
Prototipo 6813818076253.23%1316.3
AT 251801741457.14%295.2
G.Pz. Mk. VI (e)238881435.71%3.1
T-34518719528246.1%297.6
T110E41010004648336.14%434.6
LT vz. 3835418910.0%3.1
FCM 2C337239210.0%802.9
AMX M4 mle. 5410163267217041.18%1016.2
FV3046222255728.57%94.3
IS-3887256247948.85%876.9
M5A1 Stuart41372492433.33%202.4
T-150637930717251.16%490.6
M3 Stuart3791684047.5%117.6
Ferdinand85754579344.09%370.6
TKS z n.k.m. 20 mm24446561100.0%3052.9
AMX M4 mle. 4981009662837.5%970.3
STK-211265391311748.72%1691.0
SU-541131564748.94%127.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25230430366.67%485.9
T-34 with L-1142424001154.55%707.4
Ares 758112366912343.9%1166.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E33014914148.94%90.0
Super Hellcat745836812943.41%418.4
T67521822637545.07%267.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51611878140.74%148.2
AMX 50 100863740630244.04%488.3
Bat.-Châtillon 25 t1017536814240.48%1247.9
Strv fm/211281065841.38%2.4
Gabler’s Destroyer55095505558.18%1555.9
Hotchkiss H3524197560.0%159.0
D1283282250.0%205.5
T-43739737623342.06%366.5
AEC Armoured Car54473031127.27%692.9
Type 2597 Chi-Ha3245243862.5%864.6
M2 Light2441197150.7%95.3
MKA213322212142.15%289.8
Bat.-Châtillon 25 t AP915707564951.02%1459.4
TVP T 50/511090348525137.85%423.4
StuG IV52782745149.02%516.4
Cruiser Mk. II2215276250.0%783.1
ST-I9109458812440.32%770.1
Pz.Kpfw. II2841431154.55%220.8
Jagdpanzer E 90913166685250.0%924.4
G.W. Panther766544919747.21%656.4
Leox912606675549.09%923.3
Chrysler K GF87265147639.47%555.3
AMX 50 Foch (155)1011586137553.33%693.5
M5 Stuart4672063548.57%79.4
Pz.Sfl. IC47614610.0%0.0
M2 Medium Tank31221495444.44%244.2
B141171901338.46%48.9
Yong Bing91741800650.0%1482.5
Valentine AT41171502748.15%142.7
Type T-34524532210253.92%552.7
Hummel635927017043.53%347.5
T-2931872232941.38%416.8
IS-410194579240550.86%1484.1
MS-112122031030.0%1215.6
GSOR the TANK984124420.0%448.5
Vickers Medium Mk. I1859837.5%0.0
AMX M4 mle. 51910696073438.24%619.9
Progetto M40 mod. 651011585496237.1%587.5
60TP Lewandowskiego1013607003342.42%776.7
T25/2744034555042.55%392.7
Šotek8100958212149.59%887.2
SU-15273552916139.34%195.5
Ares 85912957706258.06%1227.7
Durchbruchswagen 24931502050.0%101.0
Hotchkiss EBR716931711037.27%60.9
SU-122A52042092642.31%230.3
Type 689978672250.0%591.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2868717040.0%0.0
Marder 38T4172271944.44%205.7
KV-13727128713548.15%233.2
Škoda T 25613419913735.04%0.6
Tiger I74393897149.3%400.1
AMR 352241771100.0%261.0
Cromwell B65294651040.0%685.5
Progetto CC55 mod. 5486355442650.0%524.0
SU-10065153943751.35%796.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4871995246.15%83.7
40TP Habicha62363111145.45%213.1
Škoda T 24525030322746.26%491.5
VK 30.02 (M)6166319333.33%11.2
Bishop560840912556.0%1336.2
AMX 404821911533.33%24.5
14TP4441842850.0%117.1
Sturmpanzer II41373741100.0%434.3
Valentine II47219220.0%0.0
T3 HMC275953141.94%81.8
Type 5786536251266.67%630.7
ST vz. 394156293366.67%460.7
T-44852844035847.21%509.5
BT-7 artillery3831684247.62%126.5
AM 39 Gendron-Somua25099781100.0%2890.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D2558810.0%0.0
KV-4850644712044.17%343.1
Konštrukta T-34/100741336719045.79%430.6
E 10010185769410443.27%1171.2
M24 Chaffee51222847436.49%111.8
A-2055015910240.2%18.1
T-2841021375343.4%70.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C3214364333.33%786.3
ISU-152810234914245.24%856.4
M24E2 Super Chaffee62242973330.3%319.9
KV-1527923714151.77%426.4
G.W. Tiger983450121749.77%643.8
IS7641434116946.88%716.7
Škoda T 50974445929542.03%438.8
T28 Prototype870447642242.89%534.0
Strv m/3821994671100.0%982.5
T-602291133641.67%0.3
StuG III Ausf. B41562173852.63%234.2
Lago4481242626.92%0.0
T309107250559443.6%712.9
Leopard 110135559310440.38%763.7
Renault FT115125666.67%230.6
KR-111237989421451.87%1529.1
Leopard Prototyp A9823646862.5%722.9
25TP KSUST II51962951442.86%209.7
T2 Medium Tank2581135137.25%35.0
Type 97 Te-Ke238163875.0%261.0
Tiger II866143811035.45%438.0
TVP VTU Koncept84583641250.0%419.7
Valiant5221274250.0%292.6
SU-8552091854146.34%257.9
Valentine3911931050.0%152.3
T40403391100.0%261.0
50TP Tyszkiewicza99726426038.33%570.1
T56 GMC3821325658.93%173.4
Ikv 1035319247666.67%737.9
TS-548164671910.0%1698.7
T-34-85637730381145.25%538.2
P.44 Pantera83713732944.83%230.0
T1 Heavy526623413348.12%355.0
Dicker Max64035232100.0%653.0
Panhard EBR 9093875349046.67%368.8
Leichttraktor114851942.11%13.6
Pz.Sfl. IVb41061951172.73%315.7
Fauteur1123247888846.59%1440.0
T28 Concept73993482236.36%249.3
Strv m/40L3381445841.38%20.0
AMX 50 B107784724729.79%289.2
Heavy Tank No. VI67566951060.0%1389.4
Windhund8988595650.0%994.5
T26E3 Eagle 7711196361163.64%1730.7
Pz.Kpfw. 35 (t)250104450.0%84.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J47617210748.6%80.0
Wespe320701872.22%261.0
Churchill Crocodile669632110.0%687.4
T-50-261553323850.0%240.4
E 759118762131549.84%951.4
T-463781791861.11%256.2
Straussler V–4/40346531120.0%1497.9
T-26225632020.0%0.0
AMX ELC bis51752985250.0%419.7
Covenanter58617210548.57%88.3
Ares 901018477446650.0%1488.6
BT-223510511347.79%65.4
AMX 383701252339.13%0.0
IS-710128863422345.74%863.8
T-11631442575545.45%461.9
LTP3891411662.5%341.2
AMX 13 7575436502254.55%1076.3
WZ-131720029776443.46%161.9
SMV CC-64 Vipera810647261266.67%1181.5
P26/4043733621060.0%998.1
WZ-132829438832640.18%235.7
Pz.Kpfw. IV Schmalturm69925372045.0%1698.7
Cromwell65785582050.0%1090.9
Cruiser Mk. III33112514344.76%30.4
KV-1SA55125244748.94%975.7
KV-2693160620759.9%1675.9
Vickers Mk. E Type B275139650.0%153.5
Convert. Medium Tank T33260349425.0%646.5
Pz.Kpfw. 55816278603046.67%1432.6
Ikv 90 Typ B78334945844.83%1009.9
AMX 50 120977547232738.23%433.1
Vz. 60S Dravec1024028902755.56%1737.8
M8A141231813348.48%121.3
43 M. Toldi III3712461070.0%316.7
T-54978851345643.64%571.3
Prototipo Standard B993850821942.47%658.0
Renault Otsu11152321100.0%555.2
4TP11163333.33%0.0
59-1664423517946.93%94.6
Grille52404213100.0%491.8
O-Ni711616801540.0%1337.0
M10 RBFM5703601250.0%1240.1
Panther mit 8,8 cm L/71845342910343.69%339.5
T-109954534102445.51%727.8
Fantôme9330428633.33%4.3
T26E4 SuperPershing8662511215547.24%664.9
T1 Cunningham1371133756.76%133.9
KV-3756933817548.0%554.5
Universal Carrier 2-pdr2721271560.0%212.3
Ikv 7231297742.86%38.4
IS-6 B813086282236.36%1237.1
T7 Combat Car2149200333.33%536.5
AMX 13 105 AM mle. 505366258333.33%471.6
M3 Lee41131508940.45%145.9
Pz.Kpfw. III/IV5411591752.94%129.4
ARL 4463673396645.45%428.7
Archer51532721369.23%324.5
Pz.Kpfw. 38 (t)31221586547.69%273.1
Type 3 Ju-Nu653627920.0%443.8
P.43 bis61893201154.55%204.6
D2371151425.0%1.8
P.435177277540.0%178.2
FV215b1011405985052.0%741.9
Tiger (P)762246221343.66%611.9
AMX M4 mle. 45749645937750.66%503.2
AE Phase I917058192356.52%1526.2
Black Prince II78536532937.93%918.2
VK 100.01 (P)811038113066.67%1300.7
T-452210250540.0%762.6
ELC EVEN 9086636573745.95%1205.7
Semovente M43 Bassotto6806309837.5%966.9
Tiger 13166116481100.0%888.6
M18 Hellcat638932962242.6%438.1
AMX 65 t85225392544.0%354.3
SU-130PM8115864812150.41%1007.6
Object 28397844581838.89%471.4
Alecto41822003850.0%346.0
Jagdpanzer E 10010110450928248.23%618.5
Panhard AMD 178B61252688747.13%146.5
M-IV-Y874032630.0%438.7
StuG III Ausf. G51941926536.92%159.7
Pz.Kpfw. II Ausf. G326120922.22%0.0
FV215b (183)1014095265446.3%877.7
Light Mk. VIC218137250.0%110.3
Crusader6861625945.76%66.2
Staghound Mk. III66807163100.0%1337.9
AMX 12 t61743732152.38%300.6
G.W. Tiger (P)889149678444.13%978.1
Cruiser Mk. IV41152067561.33%288.1
Panhard EBR 1051084654533041.82%745.6
SMV CC-5677665632450.0%927.9
M662302363246.88%136.4
AMX ELC 901612922320.0%39.3
VK 30.01 (P)61933103164.52%274.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved