WN8
1614
Recent WN8
2003
(305 Bitev)
Winrate
52.43%
Recent WR
54.75%
(305 Bitev)
Bitev
62325
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 62325 0 0 0 305
Průměrný Tier 6.94 0.0 0.0 0.0 7.12
Winrate 52.43% 0.0% 0.0% 0.0% 54.75%
Tanků odhaleno 1.45 0.0 0.0 0.0 1.65
Udělené poškození 1039.73 0 0.0 0.0 1160.12
Obrana základny 0.57 0 0.0 0.0 0.6
Průměrně zkušeností 711.0 0 0.0 0.0 805.0
WN8 1614 0 0 0 2003 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 1 0 1
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 1142 0 1142.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 167 0 167.0
Průměrně střel 0.0 4.0 0.0 4.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 16 9 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.28
Winrate 0.0% 43.75% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.88 2.78 0.0
Udělené poškození 0 991 429 0.0
Obrana základny 0.0 2.5 0.33 0.0
Průměrně zkušeností 0 585 116 0.0
Průměrně střel 0.0 7.06 4.44 0.0
(WG Player ID: 504935663)
Načteno za 0.89s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (24.10.2026 6:34:14 - 28.10.2026 16:53:23)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Tilly042.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Tilly042][img]https://lab-vole.cz/Signature/Tilly042.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
4% (14 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1808
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1663
(50909 Bitev)
WN8 Tier VI
1965
(13263 Bitev)
WN8 Tier VII
1598
(8335 Bitev)
WN8 Tier VIII
1606
(20232 Bitev)
WN8 Tier IX
1486
(4807 Bitev)
WN8 Tier X
1315
(4272 Bitev)

Tanky (585)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon8104971566349.47%1191.3
Pz.Kpfw. III Ausf. K54825111450.0%1367.8
Object 257920119301764.71%2540.6
SARL 4243824625360.38%1430.5
GSR 3301 Setter75255021540.0%996.9
Charioteer8122470411955.46%1428.7
Excalibur69847245050.0%1650.0
Object 703 Version II814408583951.28%1583.4
BDR G1 B55285186145.9%1040.2
Sexton I33183764062.5%1040.0
VK 45.02 (P) Ausf. A814498531747.06%1948.1
FSV Scheme A796583413360.15%1782.1
K-91101390677742.86%954.2
SU-122-44710547211758.82%1482.1
1211017507177450.0%1563.0
T-150610527799858.16%2151.0
Jagdpanther787658313242.42%1138.5
T-505115272910.0%7483.4
KV-58130885550554.85%1686.1
FV30466214848852.27%1188.3
Pz.Kpfw. KW I (r)56337023056.67%1121.9
Type 5 Ke-Ho442751213258.33%1760.4
Matilda LVT48248291266.67%2545.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2868799021100.0%2627.8
S-5177797632568.0%976.6
GSOR 3301 AVR FS9675509911.11%754.9
Löwe8118577060750.25%1399.3
T-43711138466258.06%1956.1
AEC Armoured Car5839664862.5%2353.0
Kampfpanzer 50 t9164581116948.52%1437.1
O-Ho8120180112557.6%1538.9
Leo783363011741.88%1283.9
STB-110157670014547.59%1245.0
Jagdpanzer E 909124927230.0%650.5
M22162361250.0%723.3
T-54 ltwt.99617258850.0%1374.5
Type 5 Chi-Ri771859115944.65%1004.5
MTLS-1G1433855671258.33%1856.5
B144114751650.0%1199.5
Type T-3454034219846.94%1088.2
Hummel67485103540.0%925.0
AMX M4 mle. 51916348128952.81%1569.8
LHMTV871872218050.56%1289.8
Panther/M107100276064152.26%1909.7
Strv S1815267373447.06%1603.0
M41 Walker Bulldog862367315155.63%1138.3
Strv 746103779553058.49%2485.1
Pz.Kpfw. II Ausf. J33136012661.54%806.0
GSOR 10088155879721350.7%1890.9
T95921658781850.0%2098.3
Tiger I711277828450.0%1670.2
SU-10068226295358.49%1669.9
40TP Habicha68106771464.29%1954.7
Type 4 Heavy9117871111154.05%1046.5
Rheinmetall Skorpion G8137970744647.31%1593.1
E 10010182670615942.14%1416.5
Valentine II441154513950.36%1611.4
Strv 81894366114937.58%1104.6
T110E41017386353237.5%1094.3
Ho-Ri 3101977941475.0%1376.6
Patton the Tank9401424250.0%228.8
LT-432896776826753.56%2023.5
FV201 (A45)790871750850.39%1352.8
KV-4813418519957.58%1876.7
A-2052003532050.0%531.0
Strv m/40L36429422100.0%3868.1
Tiger 1316113785521759.45%2253.3
KPz 3 Projekt 07 HK9834402333.33%395.7
Škoda T 509169771910939.45%1641.2
Sturmpanzer II46646763100.0%2925.9
Kampfpanzer 07 RH89326655745.61%1114.6
Type 6389868351070.0%1087.7
T26E5812257867441.89%1531.9
Crusader 5.5-in. SP77065686651.52%983.6
AMX 50 Foch B1017206646446.88%1300.8
Panther II895761713342.86%1063.3
Tiger II8116872428052.5%1425.6
Object 252U Defender8132773919645.41%1495.5
M3 Light3362624250.0%2294.2
E 75 TS8133978613346.62%1565.7
Vickers MBT Mk. 31016227223855.26%1350.8
Ikv 1035312259166.25%527.7
Pz.Kpfw. I Ausf. C32954842560.0%1710.8
Strv K911106211643.75%791.5
Predatore91584739540.0%1298.0
T-34-85 Rudy687572032451.23%1714.2
T25 Pilot Number 188146123138.71%823.2
WZ-13177017195457.41%1737.3
Pvlvv fm/422158246666.67%695.2
T69811257378848.86%1478.7
A4664445704339.53%1297.3
M10 RBFM58518018367.47%2190.1
T49995368410246.08%1381.8
Object 777 Version II912907054551.11%1092.1
IS-2797967710545.71%1318.8
Type 3 Ho-Ni III5777560862.5%2004.3
M3 Lee42583175543.64%759.9
AMX ELC bis51085869450.0%7358.1
SU-100M1710006222343.48%1315.9
T-34 with L-11462711191100.0%3213.8
AMX 383671633655.56%143.8
LTP31893137352.05%835.6
Sav m/4344515222152.38%1459.5
Cromwell B685877027153.87%1972.2
M-V-Y10102533120.0%483.5
LTG77476754045.0%1747.2
Semovente M415733519366.67%1481.1
T 55A917278312948.28%1871.8
Ikv 90 Typ B710596913050.0%1578.4
Indien-Panzer8141384610256.86%2247.0
Caernarvon Action X8121883034652.89%1601.0
1108109776011359.29%1383.3
Mäuschen91806682933.33%1302.0
M-III-Y81078716742.86%1157.7
T37663471724257.02%2261.1
Ikv 7234865002458.33%2007.5
TL-1 LPC811457219852.04%1466.6
M4A1 Sherman552252612955.04%1496.9
XM578152033420.0%934.6
T-3455425157146.48%1561.7
P.43 bis68336789454.26%1782.4
M26 Pershing811898507560.0%1740.3
Birch Gun4197310850.0%659.3
Rheinmetall Panzerwagen103672431020.0%85.6
AMX M4 mle. 45795972111455.26%1436.7
Pudel692179657955.79%2050.9
Chieftain/T9589987663658.33%1430.8
leKpz M 41 90 mm071460523144.59%1126.2
Tiger-Maus91820777333.33%1101.6
Semovente M43 Bassotto68367381070.0%1672.9
Sherman III54364814151.22%1305.5
AMX 65 t813949361172.73%1947.9
Type 4 Chi-To678365440850.74%1728.8
A-4361007854683.33%2238.1
AMX M4 1949 Liberte0118978329551.86%1490.5
Crusader648450853553.08%1636.7
59-1664055305350.94%1135.1
IS-2 shielded7763707366.67%964.8
M4A3E8 Fury664162636654.1%1313.9
TBT91702872366.67%1407.1
AMX ELC 9016124064410.0%4283.5
VK 30.01 (P)689466910650.0%1763.8
Charioteer Nomad815296965736.84%1494.8
AT 779876988653.49%1276.5
Centurion Mk. 7/19121865226549.06%1125.2
SU-85B46055468060.0%1823.9
STA-1810867588756.32%1488.1
Pz.Kpfw. V/IV5100998811462.28%2018.4
StuG IV57786802458.33%2586.8
Valentine AT44894263354.55%1719.4
Comet783767947248.31%1438.4
Char de transition610618382665.38%2085.9
SU-101812937055248.08%1448.0
TNH T Vz. 51913836636743.28%1123.7
AMX M4 mle. 541013446138343.37%859.4
TS-5813107682850.0%1425.5
T328123878216650.6%1488.3
Pz.Kpfw. IV hydrostat.546751517553.14%1118.9
WZ-113G FT1074324020.0%162.4
Type 3 Chi-Nu54524587749.35%1337.6
Type 98 Ke-Ni31632851241.67%491.3
Manticore10102465225145.02%1062.8
BZ-58-291469658633.33%1009.0
XM66F81074373812.5%710.6
Type 5 Heavy1016196329137.36%916.7
BT-SV33314913154.84%1318.1
T-28E with F-3044825082458.33%1260.6
T675978759977.78%2858.1
121B10162371412948.06%1314.7
Pz.Kpfw. 38 (K)5623650850.0%1234.1
AC 1 Sentinel431142913552.59%1111.2
Turán III prototípus565065121250.94%1818.2
Pawlack Tank612698215150.98%2438.1
E 50 Ausf. M10181169810142.57%1373.1
Archer567258113963.31%1896.4
Object 705A1018016951435.71%1291.9
G.W. Panther79957312958.62%1211.4
K-91-PT91272613450.0%920.7
T2 Medium Tank2146252366.67%743.9
T56 GMC3400400742.86%1333.5
T-100 LT108346381450.0%865.8
WZ-13287346373545.71%1109.4
Bat.-Châtillon Bourrasque811948663056.67%1517.4
IS-41020438026050.0%1635.0
Vickers Medium Mk. I1689110.0%100.3
Object 2771016487195754.39%1233.9
Object 4309218797810457.69%2632.9
T-34-2G FT711896841850.0%1504.0
SU-2-12254306001100.0%985.9
VK 100.01 (P)8153085210055.0%2053.8
Centurion Mk. I88805859053.33%1125.2
Type 68919809442462.5%1932.1
Nemesis8940556333.33%932.4
Marder 38T459659220360.1%2015.1
T-832812217255745.61%1176.3
Object 14010153170814350.35%1221.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.48328013969.23%5210.9
DZT-1599174443920.0%1307.1
FV217 Badger1019237427051.43%1441.5
Progetto CC55 mod. 54814419851060.0%1933.6
Škoda T 2454444683844.74%1319.8
Black Prince795273355454.69%1418.1
Bishop54113675442.59%772.7
Object 430U1019247645850.0%1586.1
T21682882825454.72%3212.5
Object 7801015387274353.49%1070.5
Object 268 Version 41031841054366.67%2751.4
Object 265T9866536560.0%761.2
VK 30.01 (H)549643423348.5%1104.0
Bisonte C458162193920655.83%2041.3
IS794970213851.45%1358.9
TL-7915307982352.17%1394.1
T25 AT712307992972.41%1965.6
LT vz. 3832914344557.78%1445.9
T30913998033360.61%1265.7
FV227 Conceiver811246551838.89%1114.8
Hotchkiss H3521182323253.13%421.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC8117884543355.89%1725.7
Maus1018178166055.0%1442.9
Conqueror9133667734444.48%1142.7
Caliban81150719650.0%1395.4
Vz. 44-1717231027862.5%2828.1
Durchbruchswagen 247145941471.43%2331.8
Valentine33734406547.69%1504.9
T4045094862759.26%1445.4
AMX 4041592266642.42%393.8
UDES 16914027297045.71%1387.6
Object 2446110285730555.41%1956.5
Dicker Max686468525957.92%1841.8
M-VI-Y9108231820.0%620.6
Leichttraktor160147425.0%24.2
WZ-111-1G FT86818422100.0%684.6
105 leFH18B256155238453.57%1187.7
Pz.Sfl. IC46205892548.0%2436.9
WZ-120-1G FT87574921330.77%487.9
ARL 4467325827546.67%1300.8
T297112779029156.7%1534.8
Churchill Crocodile616701246450.0%3570.0
HWK 3086275681050.0%905.9
M4A3E2 Sherman Jumbo68356993759.46%1765.7
A43 BP prototype69477041936.84%1419.6
SU-76M41602941464.29%425.6
T-11632923881457.14%1488.8
Pz.Kpfw. T 1535357311540.0%3001.7
Krupp-Steyr Waffenträger710357083956.41%1512.9
TNH 105/100081515737933.33%1772.8
M4 Improved55475747455.41%1532.1
60G FT55893741225.0%1083.0
Pz.Kpfw. IV Schmalturm63393171020.0%320.3
Cruiser Mk. III35594742.86%13.8
FV226 Contradictious81024531425.0%687.2
ST vz. 39446949612157.85%1896.5
King Tiger (Captured)7113982331060.32%1812.7
Panzerjäger I22392752133.33%877.8
AC 4 Experimental687669819650.51%1899.5
VK 30.01 (D)685575622360.54%2023.6
O-Ni78756005538.18%1014.6
T92861970716251.85%1144.9
T-109160274124248.35%1587.5
SMV CC-6789826181637.5%939.8
T26E3 Eagle 77115580331254.17%1921.7
Loyd Gun Carriage29107366.67%237.1
Type 4 Ju-To713598621457.14%1914.7
Carro d'assalto P.8871076734757.14%1380.8
Churchill III565184811155.86%1530.1
Matilda Black Prince565462921654.17%1907.2
Grant418715450.0%311.1
WZ-1118121080015254.61%1422.1
D23225393616.67%796.4
CS-52 LIS810936639243.48%1273.2
Cavalier58886455848.28%2570.7
Char Mle. 75912938333345.45%1754.7
FV1066 Senlac866965842150.83%1262.0
Jagdpanzer E 10010264864630.0%1512.3
IS-2711597679153.85%1596.3
Rinoceronte1014275586832.35%799.3
StuG III Ausf. G561951523357.08%1696.9
Staghound Mk. III64304321040.0%581.0
E 257106278523355.79%1792.0
SU-76G FT49896843100.0%2920.5
Renault UE 5732862971346.15%846.4
M601020027682250.0%1643.0
Ikv 65 Alt II612037042352.17%2562.6
STA-28107476340151.37%1561.5
Bat.-Châtillon 12 t88527378252.44%1731.7
Vickers Medium Mk. III31853082147.62%625.2
WZ-111 model 1-49153174926551.32%1491.8
UDES 15/161017216987545.33%1254.2
AT 2553857817556.57%1438.5
M36 Jackson6656595966.67%1306.0
M5A1 Stuart41393355135.29%223.0
M4-855125011401100.0%4879.0
Lorraine 50 t913507092650.0%1158.9
T1 Cunningham1153440450.0%934.4
Stridsyxa817158725349.06%1803.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. F256736972161.9%1916.5
Prototipo Standard B917807498742.53%1653.4
Panzer 58 Mutz887662212241.8%913.6
45TP Habicha714077501428.57%2129.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E3791426845.59%63.9
IS-710168370319547.18%1208.1
M-II-Y79048901100.0%1049.2
Sexton II31682331952.63%591.0
Strv fm/2111022942100.0%555.2
M1279587703759.46%1352.3
Škoda T 40674762829251.03%1527.3
Challenger793770210856.48%1375.0
Type 2597 Chi-Ha332943519660.2%1626.8
Object 41681218579922.22%1431.7
M15/4234624333548.57%1599.2
Type 97 Chi-Ha33284066851.47%1375.8
L6/402301288333.33%995.9
MKA2333415742.86%1171.0
TVP T 50/5110179472919048.42%1571.7
Lago M3836167421266.67%2403.7
SU-85I58317106752.24%2109.7
ST-I9166081513151.91%1628.6
Pz.Kpfw. II233891931.58%0.0
VK 16.02 Leopard54895721952.63%2120.4
M48A5 Patton10184675019850.51%1538.1
T23E3799283616364.42%1962.7
Chrysler K GF813528429754.64%1686.7
Type 95 Ha-Go262162850.0%95.3
Pz.Kpfw. VII102259790742.86%1354.1
Emil I817009149156.04%2265.3
43 M. Toldi III31612999150.55%755.7
GSOR the TANK915338081963.16%1525.5
M3G FT39548442100.0%4800.5
Progetto M35 mod. 4681583894197453.95%2203.7
M4A3(76)W Sherman6111490018355.74%2358.3
60TP Lewandowskiego1019707305347.17%1383.6
Brennos8861521333.33%716.4
Type 619146471117447.13%1418.7
Centurion Action X10159668832449.07%1238.9
AE Phase I911946253351.52%991.1
Tetrarch21021902646.15%309.5
LT vz. 352258383250.0%1362.1
Bofors Tornvagn810236836347.62%1042.1
Type 91 Heavy375167425.0%1.7
T1E621252572650.0%441.9
Strv m/3822353501250.0%1123.4
Marder II333540511858.47%1250.7
Leopard 11014626034238.1%927.0
T3 HMC22354331758.82%1198.4
Concept No. 51018847693748.65%1620.0
AM 39 Gendron-Somua225634620.0%814.1
Konštrukta T-34/100783364015648.08%1303.8
FV4004 Conway914046646850.0%1223.1
Object 274a811898606261.29%1785.0
FV42028102664712635.71%1230.4
Ram II555559515351.63%1562.0
Pz.Kpfw. 35 R2516010.0%0.0
T28 Prototype810946872050.0%1141.3
SU-100Y68887722100.0%1498.4
T-54 first prototype8110584527557.09%1639.8
G.Pz. Mk. VI (e)202410.0%0.0
Renault FT116228724553.47%1022.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54484999851.02%1215.1
Char Futur 49214491410356.31%2230.2
Pz.Kpfw. S35 739 (f)336953220959.81%1155.9
KV-220-2575478215658.33%1684.6
Type 97 Te-Ke2370464757.14%2068.9
M24 Chaffee No. 59457918966861.76%2864.6
Valiant5531569650.0%1169.5
SU-8556125449349.46%1660.8
L-60285197825.0%186.3
T-34-8568357336056.67%2001.0
P.44 Pantera8138778910348.54%1961.0
T1 Heavy567767516762.87%1688.6
T-34-286675811844.44%652.8
M56 Scorpion711787678654.65%2135.3
ARL V3965604938751.72%974.6
ShPTK-TVP 10089776792751.85%930.7
Pz.Kpfw. B2 740 (f)46467418659.3%2116.8
FCM 36 Pak 4037587953357.58%2561.7
T28 Concept712287422560.0%1833.9
T-448117176517749.15%1747.0
Heavy Tank No. VI677266615257.89%1463.9
M4A1 Revalorisé811096132638.46%1180.4
TKS z n.k.m. 20 mm23036141090.0%2357.2
Renault Otsu199182540.0%204.2
M1039113963811643.97%877.8
DS PZInż5144811971100.0%6715.7
IS-3A8138784335653.37%1669.5
T54E19186984111950.42%2027.2
Type 95 Heavy43414232142.86%1119.5
Covenanter51902935644.64%435.4
Fiat 3000121129930.0%1060.5
T-34 shielded56467774100.0%2049.3
SMV CC-64 Vipera812837245152.94%1404.8
Churchill I561256910150.5%1479.2
Churchill VII681469181754.35%1648.0
T14564667322047.73%1443.6
Cromwell664653535151.28%1307.5
WZ-111 model 5A1018896212934.48%1382.0
Convert. Medium Tank T3312527210.0%109.5
WZ-120914617061741.18%1433.9
T-34-85M6108187145656.58%2303.4
VK 28.01660763111750.43%2114.2
T-50-265836676048.33%1640.9
E 759138669226346.39%1213.6
A-4471773813333.33%2926.2
Fantôme915468471369.23%1665.7
T-12739991282250.0%4475.1
KV-3711097927159.15%1644.8
FV4201 Chieftain Proto913816943644.44%1221.2
AMX Canon d'assaut 105815208043354.55%1732.3
O-I Experimental58237387166.2%2021.8
T57 Heavy1020357618251.22%1529.1
Pz.Kpfw. III/IV548748353652.61%1508.4
Type 3 Chi-Nu Kai557159318046.67%1700.1
M47 Iron Arnie815198034643.48%1806.0
Type 3 Ju-Nu611238092060.0%1918.6
Ares 7581060607540.0%962.6
FV215b1014426629547.37%1000.3
Tiger (P)7122382519055.26%1868.7
WZ-131G FT69067181353.85%1926.9
Leopard Prototyp A911687552755.56%1093.8
Lago44664914055.0%1698.0
M4A1 FL 1068937268955.06%1539.2
ELC EVEN 9085506374450.0%950.1
XM551 Sheridan1010856529647.92%1207.8
Cruiser Mk. I12323091100.0%1189.8
M18 Hellcat6121080928054.29%2647.3
M24 Chaffee52333984641.3%535.4
SU-130PM8139970612746.46%1436.8
Object 283913057873762.16%1496.8
M41D878072912656.35%1474.1
Alecto46855819959.6%2547.5
Cruiser Mk. II21412391241.67%398.4
AT 8678873510562.86%1789.8
FV215b (183)1014855868042.5%945.6
Obsidian88807932560.0%1147.5
Super Hellcat7105972111453.51%1856.7
Type 64681582583555.81%2704.1
Cruiser Mk. IV41872691163.64%545.3
LTTB88587016048.33%1687.2
Chi-Ni2185390666.67%1095.9
AMX 50 Foch921398835650.0%2165.1
KV-1 shielded5347579650.0%531.6
M6610397685549.09%2052.4
A25 Harry Hopkins I47568883053.33%3152.2
T786122286722455.8%2331.6
BT-741653691346.15%430.3
53TP Markowskiego8113268913948.2%1319.3
P.43 ter711378145352.83%2243.9
T348112867836846.47%1253.6
BZ-176813688373953.85%1351.7
FV601 Saladin8115679223452.56%1567.4
ISU-122S7102167228056.43%1528.4
O-I610427347150.7%2006.7
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)286611811100.0%3308.0
MS-11296207837.5%1695.4
Excelsior560663223255.6%1391.8
VK 36.01 (H)66435766752.24%1045.7
IS-38122071215846.84%1350.8
T-34-1710897835251.92%2106.4
AMX AC mle. 46776153613447.01%1003.9
GSOR 1010 FB8154082131653.16%1984.4
Progetto C50 mod. 66918088645154.9%1803.5
Toro9175532410.0%1368.8
112810536766842.65%1160.9
Strv m/4256686534365.12%2312.0
M14/4123174621872.22%1600.1
AMX 50 1008127171313247.73%1454.6
Bat.-Châtillon 25 t102149927666.67%2096.3
M54 Renegade8151285811155.86%1752.4
M16/43 Sahariano327821020.0%490.5
Gabler’s Destroyer5142116281100.0%7802.3
Jagdpanzer IV686169024060.83%1977.1
AMBT816188715552.73%1911.3
Super Conqueror10187478422552.44%1485.8
25TP KSUST II57036003145.16%2124.3
T71 DA776164710947.71%1698.0
KV-1573063673856.64%1934.1
S35 CA56485778953.93%1715.4
T110E31018766741553.33%1440.8
Renault NC-311190298333.33%987.4
M2 Medium Tank3266420475.0%1147.0
AT 158124474633452.1%1440.6
Kolohousenka11965672100.0%1262.6
Matilda IV570973613154.96%2167.9
TVP VTU Koncept892067011349.56%1170.8
Renault G1553758911758.12%1737.2
Škoda T 278124975224648.37%1801.3
AMX AC mle. 488109264218650.0%1161.1
SU-100I589655410.0%1818.8
FV3805912996899247.83%1316.5
Emil II917107547744.16%1530.0
Coccodrillo1023029186160.66%1944.0
M46 Patton KR8104070719246.88%1295.9
Škoda T 25682367751848.46%1851.2
50TP prototyp8136079510553.33%1656.4
Lion1020958103663.89%1995.2
ARMT5866656425.0%2146.4
Pz.Kpfw. T 2556926625139.22%1967.7
Type 62770274851256.05%1712.0
14TP43583751650.0%1363.4
VK 30.02 (D)7120788712560.8%2424.7
T110E510154067814246.48%1046.8
Projet Louis9162712861100.0%3044.2
Type 57815568442948.28%1743.8
AT-12189222944.44%594.0
BT-7 artillery3206314955.56%657.3
Bretagne Panther699680012454.03%2124.7
Škoda T 568157183738353.0%1566.3
Matilda449650334951.0%1661.7
Somua SAu 4043664265347.17%979.7
M4A3E8 Thunderbolt VII684578038754.01%1864.2
M24E2 Super Chaffee662874715550.97%2234.8
TOG II*680963525154.98%1500.8
Strv m/42-57 Alt A.2693270125249.21%1849.6
Vz. 5510180766011143.24%1186.6
T26E5 Patriot8115080835353.26%1500.7
MT-2565175382250.0%1701.4
AT 15A799174428452.82%1589.7
Pz.Kpfw. II Luchs45236172352.17%2959.2
Kanonenjagdpanzer 105813807805955.93%1793.8
E 509187284217951.4%2045.8
Object 752918389391553.33%1590.0
Type 1 Chi-He45365223850.0%1884.2
Lansen C8130079513944.6%1681.8
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8106472632752.91%1243.1
Somua S3532242761323.08%481.3
KV-85689866123654.24%1749.8
GSOR 1006 Scheme 7911666062147.62%940.6
Type 59 G8127910151764.71%1742.6
Cobra913406091631.25%998.9
T-2621361821850.0%561.5
AltProto AMX 3088325132722.22%789.2
BT-22250344333.33%1280.8
T-293327338333.33%1008.2
Pz.Kpfw. M 15341042210.0%1183.8
Somua SM8159289416153.42%1929.8
1131016016924245.24%1216.1
P26/4046016233770.27%2240.3
M44681765411855.93%1371.6
AMR 352271420650.0%1524.1
KV-1SA5500573540.0%906.8
TS-609329212591100.0%3121.0
Turtle Mk. I8130181312151.24%1324.5
Kunze Panzer91844700425.0%1635.7
Vz. 60S Dravec101496506933.33%737.2
M6A2E18126775724750.2%1505.4
Concept 1B917628399254.35%1475.4
T-549158682521753.92%1865.9
Kranvagn1018456797944.3%1333.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J433039751656.4%964.3
STG813267979052.22%1853.5
Panther mit 8,8 cm L/71810677115251.92%1341.9
Jagdpanzer 38(t) Hetzer44474845255.77%1379.3
T26E4 SuperPershing81285879120456.48%1893.3
Universal Carrier 2-pdr2204173333.33%630.3
M10 Wolverine56596233548.57%1736.7
FV207810547705259.62%1279.0
Achilles691969850055.4%1959.5
Type 598128981536748.23%1827.7
T-44-1008118479455554.23%1592.7
T207107381910760.75%2042.0
P.4355996013663.89%1919.8
Sherman VC Firefly69788258361.45%2144.0
Panther780167340056.25%1375.9
AMX Chasseur de chars8649622250.0%690.5
Progetto M40 mod. 6510202280521954.34%1782.7
T-4522514652259.09%1423.5
Type 58671559121446.26%1499.6
Stuart I-IV3123261250.0%306.2
Vz. 68 Squall8567547850.0%868.9
M22 Locust3244300825.0%726.0
AMX 13 57773574819360.1%1574.9
Chi-Go7879540250.0%912.1
Tortoise9159274821150.24%1309.9
Primo Victoria8103778354050.93%1466.4
ST-66831920920.0%58.7
IS-68124776632552.31%1454.8
Object 263913687093551.43%1073.7
A7E334496841100.0%1522.9
Light Mk. VIC21212853444.12%493.8
M46 Patton9169380915050.67%1775.9
AMX 12 t686585220264.85%3467.1
Conqueror Gun Carriage1015696451741.18%1213.3
Chimera815038755855.17%1807.2
UDES 14 Alt 5816449124360.47%2551.3
Renault FT AC2168346560.0%627.4
IS-2M7131583610254.9%1907.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved