eu Hráč TheWOOTthing


WN8
2430
Recent WN8
2923
(524 Bitev)
Winrate
55.8%
Recent WR
62.98%
(524 Bitev)
Bitev
44145
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 44145 64 75 227 524
Průměrný Tier 9.06 10.22 10.0 10.0 10.0
Winrate 55.8% 59.38% 61.33% 61.23% 62.98%
Tanků odhaleno 1.09 1.24 1.24 0.98 1.02
Udělené poškození 2228.64 3026 2999.72 2936.47 3023.77
Obrana základny 0.46 0 0.0 0.0 0.08
Průměrně zkušeností 921.55 1100 1100.0 1048.0 1063.0
WN8 2430 2726 (+1) 2806 (+1) 2804 (+3) 2923 (+8)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 463 9 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.96
Winrate 64.79% 66.67% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.88 1.44 0.0 0.0
Udělené poškození 2202 2034 0 0.0
Obrana základny 3.97 1.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1012 1133 0 0.0
Průměrně střel 8.22 9.44 0.0 0.0
(WG Player ID: 528419598)
Načteno za 0.67s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 17:45:49 - 17.10.2026 2:20:47)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Pz.Kpfw. Neu11319811100.0%2729.0
Vz. 63P113376172958.62%2516.0
E 7792783142263.64%2967.0
T803112518020.0%1607.0
H3941441250.0%4473.0
T54E19385611100.0%3687.0
WZ-2191120204757.14%2522.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/TheWOOTthing.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=TheWOOTthing][img]https://lab-vole.cz/Signature/TheWOOTthing.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
14% (80 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2676
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2424
(43591 Bitev)
WN8 Tier VI
1673
(554 Bitev)
WN8 Tier VII
1844
(712 Bitev)
WN8 Tier VIII
2289
(13664 Bitev)
WN8 Tier IX
2510
(8436 Bitev)
WN8 Tier X
2501
(18523 Bitev)

Tanky (400)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6810127407852.56%1977.8
Sexton I332523610.0%898.3
Object 2579184184412451.61%1938.8
AS-XX 40 t1127219367054.29%2599.3
Charioteer8243610161662.5%3235.8
Object 703 Version II81805101351056.86%2409.6
EMIL 19518206510749963.64%2780.5
Kampfpanzer 50 t92499113128960.55%2779.9
Jagdtiger Prototype8173865110.0%1773.6
Wz. 64GC Bzyg10318210771163.64%2727.0
K-91101986791450.0%1687.3
12110246089812158.68%2297.7
Jagdpanther79526659454.26%1323.8
Pz.Kpfw. Neu11352010975950.85%2775.8
Ashigaru1029438465044.0%2361.2
CS-6310237393824062.5%2250.5
Strv 103B10244377047750.31%2043.8
Leo710098021963.16%2082.6
Object Kust82126861333.33%2487.3
BZ-7911379110285448.15%2681.3
Jagdpanzer E 909270710643369.7%2485.4
Buryan92126788850.0%1582.1
Kanonenjagdpanzer 281720794366.67%1734.1
FV230 Canopener103126107926866.04%3106.9
Kampfpanzer 6710304211206570.77%2827.0
AMX M4 mle. 519258410851464.29%2891.0
BZ-72-110293010029764.95%3294.9
Strv S18142769322749.34%1649.4
GSOR 100882033100924961.85%2562.2
Durendal1031679734957.14%2488.7
Tiger I7167310813863.16%2922.3
FV4005 Stage II10156665312150.41%1144.1
Vz. 63P11307310084254.76%2218.3
113 Beijing Opera101395745366.67%1151.1
Rheinmetall Skorpion G8138372011947.06%1618.6
E 1001027119115754.39%2265.2
Waffenträger auf Pz. IV920468334564.44%2036.7
T110E410292689646757.17%2503.3
Ho-Ri 31029639305658.93%2605.9
BV-11111307010575269.23%2473.5
Patton the Tank9209193012355.28%2551.3
LT-43289788596055.0%2349.2
KPz 3 Projekt 07 HK918056281030.0%1495.3
Kampfpanzer 07 RH8157097425561.18%2534.9
Type 6381367637825.0%1382.7
Gorilla11313710346063.33%2413.2
AMX 50 Foch B10300196122556.44%2786.2
Tiger II8140383126954.65%1776.0
AMX 13 57 GF79338752045.0%1978.9
Object 7049212482912059.17%1922.9
Vickers MBT Mk. 31028508655552.73%2811.0
Object 268 Version V10256676310945.87%2235.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43323652850.0%797.5
Predatore923878883438.24%2008.9
leKpz Borkenkäfer112077908850.0%2375.3
Ares 90 C113261106017557.71%2986.3
AAT6082127103112251.64%2799.7
AMX 50 B10264886332653.37%2395.1
XM69 Hacker11354910396947.83%3050.8
Object 777 Version II924041191771.43%2312.9
E 65 Zwilling829771371650.0%3869.3
SFAC 1058255110151346.15%2715.9
E 759211989718547.03%2196.2
AMX ELC bis56775921947.37%2918.9
Sav m/434245319333.33%420.3
T778196295813556.3%2598.2
M-V-Y10258793624657.32%2308.7
AMX 50 Foch (155)1024257928952.81%2015.7
Char Murat9271810523748.65%3239.6
Škoda T 27813676867041.43%1821.2
T 55A918866601127.27%1660.1
KR-11130739725646.43%2384.5
M-III-Y817009373348.48%2221.1
TL-1 LPC814098078647.67%1934.5
M4A1 Sherman54124714744.68%952.5
XM578235111297265.28%2593.3
M26 Pershing810906844537.78%1364.3
Rheinmetall Panzerwagen1017269345068.0%2301.6
AMX Canon d'assaut 105813478022070.0%1707.1
Black Rock11286610232759.26%1992.3
Chieftain/T9581857906425.0%2593.1
Tiger-Maus9238710182259.09%2364.2
LTC II9155010302673.08%2286.6
Semovente M43 Bassotto6178511131275.0%4543.2
MBT-B10321095821754.38%2667.6
Controcarro 1 Mk. 292676109921462.15%3085.8
WZ-111G FT9296310881963.16%3336.6
CS-67 Szakal113262101718356.83%2948.6
AMX 30 B10201780328452.11%1996.7
T1 HMC288217580.0%500.7
SDP 60 Gonkiewicza92563104114259.86%2780.1
TBT9257412503100.0%2719.3
Vz. 58 Medvěd9248710851369.23%2761.9
Charioteer Nomad82567784922.22%2605.1
Jagdtiger920668629160.44%2095.9
Type 71103098102228457.39%2960.8
UDES 03811916648852.27%1267.0
M40/M438111068812754.33%1248.1
AMX M4 mle. 5410324198716657.23%3122.3
59-Patton810457826048.33%1474.2
TS-58168792610456.73%1969.1
T32812108207851.28%1395.7
Ferdinand8145176011148.65%1556.4
WZ-113G FT1027128397651.32%1972.0
STK-211371111429663.54%3273.6
Löwe8102868228744.6%1071.0
Manticore1018138201650.0%2511.1
XM66F829061116742.86%4253.9
Type 5 Heavy10314510052759.26%2273.8
CS-59917938344553.33%1874.7
SU-130PM8180585012349.59%2130.5
121B10312312442100.0%3487.5
Turán III prototípus55727242100.0%1582.3
FV229 Contender930091158250.0%3067.5
E 50 Ausf. M10269692420456.37%2606.0
ST-II1025699378457.14%2432.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9187181611945.38%2066.6
Object 705A10242588824859.27%2401.1
G.W. Panther712981046560.0%1719.2
Ambassador927101100666.67%2478.7
Conqueror922339639957.58%2455.5
T-100 LT10172493312857.81%2557.8
Bat.-Châtillon Bourrasque81855100223057.39%2639.3
Object 2601029019476451.56%2624.7
Concept 1B92898117729762.29%2850.7
Object 27710246686233350.75%2163.7
Leopard 120 Verbessert11308995312754.33%3054.7
Object 430918328189149.45%1702.2
T54 Heavy Tank923011085977.78%2646.6
Type 689195513461100.0%2015.0
Nemesis818229644266.67%2533.7
T-8328208612494680.43%3076.0
Object 432U11299411611376.92%2597.5
Object 14010248593613553.33%2456.2
DZT-1599239610159757.73%2647.9
FV217 Badger10263093013053.08%2245.5
Progetto CC55 mod. 54814947292236.36%1839.7
Black Prince77736841100.0%954.4
Object 430U10250890328254.61%2339.0
Object 452K10290994646552.9%2685.0
SDP wz 66 Grom82244103311353.98%2851.6
Strv K922099184748.94%2256.3
Object 78010294094434954.15%2608.3
Object 268 Version 410230184812055.83%1893.3
Bisonte C4581991107489357.45%2777.0
E 7792584106911457.02%2866.9
TL-79212910228060.0%2456.8
Gryphon103123104021061.9%2884.4
T309249495233557.01%2730.4
Maus1027429622552.0%2370.5
T2 Medium Tank2128332650.0%542.5
Caliban8174194325655.86%2363.0
Leox923699378256.1%2310.5
CC-46 Pancernik92515899757.14%2268.3
Vz. 44-1716881101666.67%2812.9
M-VI-Y918759184250.0%2060.0
Leichttraktor115714350.0%572.6
WZ-111-1G FT825791152250.0%4234.9
Fauteur11292010136656.06%2346.8
VCS 6x6 TS 9091746825837.5%2538.3
105 leFH18B255754901163.64%1122.5
Type 5 Ka-Ri820558664045.0%2381.6
WZ-120-1G FT8148587213354.89%1925.9
FV4025 Contriver11347010893458.82%3106.8
Churchill Crocodile612201124366.67%2363.8
Kampfpanzer 07 P(E)102976100774658.71%3003.5
HWK 30810147628151.85%2237.3
K-28248813941100.0%3220.1
M4A3E2 Sherman Jumbo68217745556.36%1798.3
G.W. E 1001012087183458.82%1110.1
Felice922169005550.91%2679.4
Centurion Mk. 7/19214994125155.78%2741.8
KJPZ TIII Jäger920358074143.9%1795.0
Pz.Kpfw. IV Schmalturm61179875250.0%2883.8
Cruiser Mk. III3111221728.57%271.6
FV226 Contradictious81509950450.0%1676.2
KV-261502973366.67%3596.0
AMX 50 120917817751947.37%1816.0
King Tiger (Captured)710478253262.5%1635.2
AMX 67 Imbattable11345911168265.85%2928.8
CAV mod. 7111282610435164.71%2446.6
VK 30.01 (D)638446917154.39%637.0
O-Ni71260944966.67%2241.1
T-109205492218756.68%2379.9
IS-3-II922209898159.26%2778.3
Rheinmetall Skorpion818989032751.85%2288.7
Lätt Stridsfordon 1209100734920.0%605.4
114 SP21029538484860.42%2494.0
WZ-111 model 68297814262100.0%2987.5
T297149098317561.14%2310.5
Char Mle. 759167395528958.48%2912.5
FV1066 Senlac8964871771.43%2090.5
Jagdpanzer E 10010235879522155.66%1948.6
Rinoceronte10288595251158.9%2733.5
M-IV-Y817819641464.29%2303.9
StuG III Ausf. G56364553243.75%1420.3
WZ-132-11017268215858.62%2331.2
E 257997850450.0%1695.6
M6010278596318958.2%2911.3
T803113604114512057.5%3084.1
WZ-111 model 1-4916377706245.16%1660.8
PTZ-781133189741546.67%2334.6
UDES 15/1610275397554259.41%2756.6
Object 26810268482327855.76%2090.1
AMX 30 1er prototype92279101340959.66%2699.8
H39266210942665.38%2810.0
Executor1128158703250.0%2025.5
T1 Cunningham183318250.0%358.7
VK 75.01 (K)81081503520.0%1035.3
Indien-Panzer8104668721651.85%1411.2
Prototipo Standard B92435102223458.97%2990.1
Panzer 58 Mutz8104073312846.88%1369.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31222812352.17%256.0
leKpz M 41 90 mm GF888271411747.01%1731.2
SPHT92688906650.0%2091.9
Gonsalo82205110213358.65%2773.1
T95924779852356.52%2327.4
Strv fm/2111732941100.0%948.4
M1278395612634.62%879.1
Sturer Emil712346572343.48%1812.7
M2 Light2357710.0%0.0
M15/423249381560.0%786.2
TVP T 50/5110255483920952.63%2434.9
StuG IV507710.0%0.0
ST-I919888651457.14%2071.3
LPT-67 Šelma913029215464.81%2475.7
Pz.Kpfw. II2157410944.44%495.9
VK 16.02 Leopard53746201100.0%1128.3
M48A5 Patton10236286726752.81%2240.5
Pz.Kpfw. VII1027268561250.0%2280.7
Emil I814239307173.24%1972.3
M4154404284553.33%620.3
Progetto M35 mod. 468153584531750.79%2054.2
M4A3(76)W Sherman6164414551100.0%4384.0
60TP Lewandowskiego10259192912260.66%2193.7
Centurion Action X10249187050452.98%2381.1
AE Phase I9233094710150.5%2358.7
Bofors Tornvagn81889101825461.02%2568.3
Rhm.-Borsig Waffenträger814097721275.0%1398.3
IS-2-II81438861475.0%1861.4
Grille 151025087587951.9%2123.7
VK 30.02 (M)69588001369.23%2174.4
BZT-7010362411083464.71%3357.2
Marder II32313411457.14%688.6
Leopard 110238780878651.27%2161.0
BZ-7510269892913958.99%2601.9
Concept No. 510272386412152.89%2471.1
UDES 16919358717956.96%2219.1
FV4004 Conway9260360920.0%2305.6
Object 274a81877106972858.65%2858.8
FV42028123387712056.67%1866.7
T 54D922929914755.32%2650.4
Projekt ION8231011653265.63%2898.1
M7 Priest31612452050.0%327.9
122 TM8177491117652.27%2199.9
ShPTK-TVP 100818448789445.74%2392.3
Char Futur 49230799821059.05%2417.7
T71 DA7155410533650.0%4865.4
Taschenratte11316010473655.56%2210.5
M4A3E8 Thunderbolt VII6470664250.0%723.8
P.44 Pantera814658493655.56%2066.9
M4A1 Revalorisé811296956645.45%1245.8
Object 252U8156892115361.44%1996.3
M10392915120110466.35%3676.5
IS-3A8198311059760.82%2611.7
T54E19238399319859.09%2697.4
Covenanter535735720.0%1071.8
Serpente91998850250.0%1308.0
SMV CC-64 Vipera8173397411157.66%2329.6
STB-110266295225658.2%2541.1
Lansen C8173697532552.31%2492.1
WZ-111 model 5A10274391842554.59%2493.0
ASTRON Rex 105 mm8194710257456.76%2464.4
T-34-85M61340106811965.55%2989.0
UDES 03 Alt 3921789226852.94%2120.3
FV225 Collector930081298580.0%2684.1
Rambo9247510846956.52%3039.7
Fantôme9277311622268.18%3605.0
FV4201 Chieftain Proto92324101660058.0%2815.1
WZ-114918179114360.47%1960.1
T57 Heavy10303694372855.22%2869.2
Pz.Kpfw. III/IV52313449149.45%470.8
M47 Iron Arnie81823103110857.41%2716.6
TNH T Vz. 519225996310856.48%2500.8
Sentinelle9265771010.0%2230.1
Carro da Combattimento 45 t10310699516658.43%3159.3
Leopard Prototyp A9181180860853.78%1853.7
M4A1 FL 106905733742.86%1726.2
ELC EVEN 90810579755364.15%2602.9
XM551 Sheridan1018708317751.95%2515.7
Pz.Kpfw. II Ausf. G3167337250.0%473.5
FV215b (183)102761689333.33%2078.1
Super Hellcat712488312958.62%2293.9
Cruiser Mk. IV4504685450.0%1848.1
Panhard EBR 10510167182315254.61%2397.5
M3 Lee42743641650.0%993.0
Bat.-Châtillon 155 5810114467010149.5%890.9
ISU-122-28302013431100.0%3579.7
T348129076110249.02%1528.6
BZ-17682241111959657.55%2648.7
O-I66826721478.57%1210.2
Prototipo 68242212159163.74%2991.9
Schwarzpanzer 588915656850.0%1163.2
IS-38162489820454.9%2224.5
NC 70 Błyskawica10280292716558.18%2684.3
M53/M559118870711853.39%1052.8
GSOR 1010 FB820269864658.7%2945.6
Progetto C50 mod. 6692375104020956.94%2744.5
Toro925199252142.86%2625.8
1128187710072050.0%2852.6
M46 Patton KR87536421637.5%719.5
Bat.-Châtillon 25 t10234785430953.07%2308.6
M54 Renegade82050105135160.11%2882.7
M16/43 Sahariano3759754616.67%2789.3
Jagdpanzer IV67246187856.41%1411.7
AMBT82181106254856.93%2966.9
Strv 107-1211352710425261.54%2939.8
M3743103204353.49%1062.1
Vercingétorix9239610196355.56%2762.3
CS-52 LIS81839100026459.47%2703.5
Object 26110142767911752.99%1233.9
ISU-152K8173979912647.62%2245.6
T110E31028168889558.95%2332.4
BZ-689229211431883.33%2795.5
Lorraine 40 t8154785539356.49%2176.2
M2 Medium Tank31182731464.29%410.3
Super Conqueror103005102130458.55%2907.2
M4467805705435.19%1203.7
T-34-38156110071070.0%2178.1
Chieftain Mk. 610290799218161.33%2832.3
E 75 TS81835101412562.4%2707.7
DBV-15210310784117952.51%2520.9
AMX AC mle. 48817657861752.94%2170.4
Emil II9204589412254.1%2410.4
Coccodrillo103549117312568.8%3469.0
50TP prototyp813148363560.0%1573.7
Strv 103-09182177414553.1%1775.4
Lion10269689345855.24%2635.9
VK 30.02 (D)752352315447.4%614.0
T110E510296698040455.94%3031.0
Projet Louis9195613365100.0%3261.8
Bretagne Panther610818651450.0%2090.5
Škoda T 5682214109349060.0%2658.1
ISU-1528134268414551.72%1371.5
Vz. 5510308698844659.64%2774.9
Kanonenjagdpanzer 1058148773518946.56%1657.1
E 50922019315957.63%2429.8
Object 75292595109313860.87%2803.1
50TP Tyszkiewicza927871019757.14%2674.2
Vz. 71 Tesák10166987613052.31%2447.4
SZDV Vz. 5089677442100.0%834.3
IS-6813717994843.75%1536.5
Panzerjäger I238125333.33%0.0
GSOR 1006 Scheme 79203110301376.92%2326.5
Cobra923218723540.0%2315.5
Ares 9010302310744463.64%3095.3
AltProto AMX 30827091263450.0%3872.2
Object 5909201610567968.35%2456.9
IS-710244390526354.75%2262.9
113101604835250.0%1364.1
P26/404494580333.33%1479.5
Hirschkäfer1126528848262.2%2157.4
TS-609345615171100.0%4458.0
Turtle Mk. I8171210497369.86%2336.6
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)818449894665.22%2727.3
Kunze Panzer917299862171.43%2009.9
TT-130M91708720633.33%1179.8
Vz. 60S Dravec10343810996358.73%2824.3
IS-410265191514850.0%2434.9
T-5491814830742.86%2234.5
Kranvagn10251486133251.51%2158.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J4962387843.59%34.8
STG812697189947.47%1646.9
Panther mit 8,8 cm L/71895865523246.12%1185.1
Type 61919718917556.0%2187.2
Kpz. Erich Konzept I92770107912561.6%3204.6
T26E4 SuperPershing8107879318851.06%1454.2
Type 59814518272937.93%1764.9
AMX 50 Foch920458443661.11%1885.6
AMX 13 90914848814445.45%2562.3
Chimera818829183652.78%2027.9
T20711067461747.06%1898.5
AMX 13 10510172278610349.51%2139.5
P.435301417475.0%786.2
Panther713447061330.77%2306.9
Progetto M40 mod. 6510252485139449.24%2343.1
Controcarro 3 Minotauro102895100929063.1%2598.2
Type 5861053857633.33%2965.6
Vz. 68 Squall812368729855.1%2764.8
Tortoise9284310201546.67%2660.5
Primo Victoria8119484410754.21%1765.2
WZ-2191121259842860.71%2531.8
AT-FV230 Breaker11227410141361.54%1497.4
M46 Patton9228112703100.0%3078.5
Conqueror Gun Carriage1014916596150.82%1158.7
T92 HMC1014626016749.25%1169.5
56TP82024719425.0%1893.3
UDES 14 Alt 58182810881283.33%2516.6
IS-5 (Object 730)816368346943.48%2051.9
IS-2M7158710781172.73%2337.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved